Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
22. bře 2009

Čauky Pedíku 🙂

indigo
22. bře 2009

Já se jen přidám s negativní zkušeností - teploměr pro mimi ve formě dudlíku je úúúplně naprd, jedna mimi brečí, když má teplotu a je nemocný a nějak jsem mu nemohla vysvětlit, že musí v klidu 5minut žužlat dudlíka... 😖
ideální je rychloběžka do zadečku, mrně to ani nezaregistruje a za pár vteřin je změřeno. 😎

indigo
22. bře 2009

Jinak pecky super, jednorázový přebalovačky super, nosila jsem k doktorce, tam se po rozbalení prcek vyčural pravidelně... a při cvičení taky snad pokaždý, jak píše Míša. 😎

cipisek007
22. bře 2009

čau pedí 🙂

Jáji, pecky jsou fakt skvělá věc. Začali jsme je dávat pravidelně po koupání,protože předtím ještě cvičíme a pak koupeme, tak holky prochladnou (i když tu máme teplo) a oni jsou pak spokojený 🙂

Indi, mě rychloběžku nedoporučovali. Mám digitál s ohebným hrotem 🙂

peda
22. bře 2009

Jé,to jsem tu akorát,taky vůbec nevím,co mám pořídit a co ne.Mám v tom nějak chaos.
A co to sou ty ořech\???a na co jsou?? 😕

menny
22. bře 2009

Jé taky čůráte při cvičení 😀
S pindíkem je počůraná komplet 😀

indigo
22. bře 2009

Jé Míšo nedoporučovali? Já jsem s ní maximálně spokojená... 😉

achalteke
22. bře 2009

Čau Pedí 😉 holky promiňte - co je rychloběžka?

peda
22. bře 2009

Jé,tak pecky máme,mám nějakou berušku,nebo včeličku a tu jsem dávala do trouby drobet nahřát na prdíky,to je ono???

menny
22. bře 2009

Míšo digitál s ohebnym hrotem?? 😕

cipisek007
22. bře 2009

indi, no lékárnice. Je známá a říkala, že jsou dost kazový a že je nerada prodává. Ten teploměr s ohebným hrotem je super věc.

peťo, od tý doby, co cvičíme nahatý, tak ty pleny lítaj jedna za druhou.

menny
22. bře 2009

My taky máme rychloběžku

indigo
22. bře 2009

Jájo rychloběžka je jak klasickej digitální teploměr, jen má změřeno cca za 10 vteřin. Využije se jak do zadečku miminům, tak pak klasika do podpaží.

peda
22. bře 2009

Jednorázový pleny,to kupujete kde??taky v drogerce??
A já myslela,že dudlík teploměr je gut 😖 ještě,že jsem ho nekoupila.

achalteke
22. bře 2009

No jo Indi s tim dudlíkem to mě vůbec nenapadlo 😢 a já zrovna na jeden šikovnej koukala 😀 ...

menny
22. bře 2009

Jo Pedí v drogerce, já osobně v DM

cipisek007
22. bře 2009

Pedí, dorgerky, Globus (tam je mají nejlevnější).

My jdeme cvičit, koupat a krmit, zatím páčko!

indigo
22. bře 2009

No to on je šikovnej, jenže to hrozně dlouho trvá a když ho prcek pořád plive a ječí u toho, tak změří tak akorát kulový... 😖

peda
22. bře 2009

Taky neznám teploměr z ohebným hrotem.Mě se lbí ten teploměr,co mají v nemocnici,jen z dálky zaměříte na mimi a víte kolik má,ale stojí 2 tis,už jsem se koukala 😠

achalteke
22. bře 2009

Míšo ahojky, no zrovna dorazili naši...tak se jim jdu věnovat jsou zas plni dojmů 😅

menny
22. bře 2009

No já taky o teploměru s ohebným hrotem nikdy neslyšela, to
zírám. S tim dudlíkem máš Indi pravdu. A kór když třeba náš Dáda
dudlíka nestrčil do pusy...prostě ho nechtěl, to by nám byl na 2 věci 😀

peda
22. bře 2009

jo a mě taky pořád teče krev z nosu a mám takovou tu sucho rýmu,smrkám téměř jen v noci.Mám v nose takový ty strupy 😠 😠 .Mořská voda je supr,je drobet dražší,stojí přez 200 kč,ale už nám došla,mi měli tu s mědí,ale malej jí dostříkal,tak až půjdu do lékárny,tak jí musím pokoupit.

peda
22. bře 2009

Petuš,tak ten sterilizátor taky asi pořeším,je fakt,že vyvařovat ty lahvičky a dudlíky opruz,tohle je asi supr věc.Já si pořídila ty široký lahvičky,tak si musím dát pozor,aby se mi tam vešly.

menny
22. bře 2009

Míšo tak se pěkně vycachtejte 🙂
My dnes nekoupem, koupeme ob den 😉 a dnes je "špinavý den" 😀

indigo
22. bře 2009

Taky jsme koupali ob den, i ob dva, teď podle potřeby, nejdéle ob den, jsou ti větší dětičky i větší čuňátka... 😀

menny
22. bře 2009

Peťo já ten sterilizátor nemohla najít, tak jsem normálně vyvařovala.
Manža ho tudle objevil, tak jsem celá šťastná 🙂

indigo
22. bře 2009

Sterilizátor - já bych pořizovala až když bude třeba, však jestli budete kojit, tak žádný lahvičky nebudou potřeba a s prníma příkrmama třeba začnou prcci rovnou z učících hrnečků nebo tak... 😉

indigo
22. bře 2009

Mizím něco dělat, pište další postřehy, já vám to pak zkritizuju... 😀 😀 😀 😎

peda
22. bře 2009

holky a oni se nedávaj v létě ještě čajíčky?já už jsem to nějak zapoměla 😔

peda
22. bře 2009

Indii 😀 😀 😀