Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
16. dub 2009

Indi a co dneska dr? Lepší tlak? dali ti něco?

inna12
16. dub 2009

bože ta hrubka haha..ta je..Y jdu se radši najíst, jsem vzhůru ani ne tak dlouho, po snídani a už mám zase hlad 🤐 a mám rajskou 🙂 včera jsem jí udělala z vývaru a je výborná, no musím na ní jít, nemůžu si pomoct 😝

papa

cipisek007
16. dub 2009

Peťo! No to je masakr. Třeba měl primář naléhavý případ 😉
Tak když nikdo na tom rentgenu nic neviděl, tak je to skvělý. Vím, že víc čekáš na názor odborníka ORL, ale už takhle to dopadlo na výbornou 😵 😵

Innko, chodily jsme dřív na váhu každý týden, ale od ukončeného třetího měsíce chodíme už jen jednou za 14 dní. Já jsem klidnější, když vím, že přibírají a dr. aspoň podle údajů vidí jak jsou na tom. Teď jsem zvědavá, jak přibraly po těch příkrmech 🙂

cipisek007
16. dub 2009

Pedí, my ty španělský deky máme taky, a už 2 jsme je prali a jsou pořád hebounký 🙂 Prala jsem je jen v Lovele a na hodně krátkej program a asi jen na 30. A jsou pořád jako nový 🙂

cipisek007
16. dub 2009

Jinak holky, dneska jsem extrémně výkonná.
Protože nikomu nezbylo žádný jídlo, tak jsem si musela uvařit. Zatím jsem si nechávala zbytky z víkendu nebo mi nosila mamina zbytky z předchozího dne. A já jsem zvládla holky i vaření, no jsem prostě dobráááá 😀

cipisek007
16. dub 2009

Áááá monology 😀 Jsem jak Jani vedle 😀

Jdu vám jen oznámit, že se jdu oblíct, napatlat holkám krém proti sluníčku na xichtík a razíme na váhu, budu zase až večer, hezký odpoledne! 🙂

indigo
16. dub 2009

Míšo ne ne, na Janu nemáš..... 😀 😎 ale jsi fakt dobrá!

Inuš děkuji za optání, tlak pořád vysokej, dostala jsem prášky a budu zobat. Ale fakt jsem to na sobě i cejtila, že je nahoře, všechno mě hrozně zmáhalo, nejsem schopná ani dojít s košem, pak si musím na 10 minut lehnout, abych se z tý "námahy" dostala. Tak jsem i ráda, že s tím doktorka začala něco dělat. Sice mám nakázanej klidovej režim, prej žádný sekání zahrady (kéž bysme nějakou měli 😀), žádný mytí oken a 20tikilometrový tůry 😀 ale nohy nahoru s malým dítětem taky hodit nemůžu. Ale bude to dobrý. 😉

Pedíku týjo ty mě děsíš... ☹ tohle jsem zažívala po porodu. Do tý doby jsem nevěděla, co to hemoroid je. Teď mám nějakej náběh, asi tam není, ale něco prostě cejtím, koupila jsem zatím jen tu dubovou kúru a budu mazat... 😝

peda
16. dub 2009

Míšo,ona byla tvrdá asi jak byla mokrá,už je suchá je zase šodová,ale dala jsem drobet ty lovely aviváže.Já se bálá,aby zase změkla.Taky jsem prala na 30 a krátkej program,všechno peru na ten kratší,všechno je nový a není to špinavý.Jen ty věcičky o malým jsem vyprala normal v arielu a teď už mám další várku v pračce s lovelou.Už mi zbává tak třetina a budu to mít,musím to dneska dorazit,dokud je sluníčko 😵
Jsi šikulka s vařením,pro děti,pro sebe a ještě okolo nich celý den skákat,jsi fakt šikulka.

Indi,maž,i kdyby to mělo být preventivně,tohle fakt nikomu nepřeju.Ono se s tím dá asi smířit,já to mám hodně teprve od včera,časem si zvyknu a bude to určitě lepší.Já jsem taky zvědavá na ten tlak,ale věřím,že u mě to byla vyjímka.Ono se to těm dr dobře radí,klidovej režim,když máš rodinu a dítě 😅 😅 to znám.Ale měla by jsi odpočívat alespoň drobet.Chodí malej po o spinkat?Malej mi nespal,ale musel ležet.tak se zavrtrj s ním,ona je každá chvilka dobrá a určitě ti pomůže.Ono taky to počasí,jak je horko ti moc nepřidá,ale už s to má měnit,tak třeba to taky malinko pomůže.

sem koupila dneska ve špáru kapustu a vevnitř je celá šedivá 😠 tak jsem něco málo obrala a kapustový karbanátky budou samí maso 😀 😀 .

jdu věšet prádélko 😵 😵 papa a všem dobrou chuť,jestli baštíte.Já měla sojový mlíko a celozrnej rohlík 😒 vláknina to jistí,to by bylo,aby nebylo 😀 😀

inna12
16. dub 2009

tak Pedík mě přehlíží 😀 😀 co ten kočičák? chodí ještě? ještě mě napadlo pujčit si fakt nákýho hodně zlýho psa 😀
jdu posázet na balkon a pak jedeme do planý, tak hezký den pa!

inna12
16. dub 2009

Indi, tebe jsem přehlídla teď já 😝 jak si to na sobě cítila? Jen unavu? nebo i třeba motání hlavy? já necítím nic, dřív mě teda bolela dost hlava, to už ted ne, ale když se někdy zvednu ,tak se mi zatmí, ale to by měl být nizký tlak a ten fakt ted nemám, to je divný 😖 to je dobře, že to řešíš 😉 pěkně se ti to upraví 😉

peda
16. dub 2009

Inníku,pardon,pardon 😅 😅
Kočičák pořád leze,sedí na střeše,nebo na terase,když už je zavřený okno.Ale sotva ho otevřeš,tak vystřelí,je hrozně plachá.Pavel vymejšlí blbosti,že jí bude dávat žrát,samozřejmě na terase,že jí ochočí,pak chytí a odveze....Já si přivezla z chalupy prak a donutím ho,aby jí pálil po prdeli 😠 aby se sem bála,ale stejně,to chce něco radikálního.
Možná,že když je doma Domča psenka,tak by sem nevlezla,já nevím,ale tý je 13 let,je ráda,že je ráda a váží 1,5 kg,je snad menší než ta kočka.Ale kočky na chalupě prohání,to zas jo 😅

Tak kapusta je uvařená a je taková škatredá,tak nebudou karboše,ale jdu upatat sekanou.

Já nevím kdo,asi Evík se ptala na kočárek,tak pořád nic,ale je to zatím jen 2 měsíce a zatím je čas,včera jsem se jen tak zeptala,když jsem tam byla,tak pak zavolají,až bude,zatím jsem ráda,že ještě není a neláká mě to tahat ho domů.Evi,albíka mám bez fotek,jsem hrozná,já to sama neumím a Pavel mi tam dával ten drobet,co tam mám,ale slibuju,čestný pionýrský,že až to vyžehlím,tak ho poprosím,ať mi to tam nacpe.

Mamka mi dojede pro Mareho do družiny,tak jsem moc ráda,že nemusím s tou prdkou lítat po těch schodech a sedět v tom rozpařeným autě na půlprdce.
Tak jsu na tu sekačku,zatím papa

kroupinda
16. dub 2009

Ahoj holky,děkuji za optání je to asi jako všude na výsledky čeká přítel už 10 dní dneska jsme zase volali doktorce a ještě pořád je nemá to je fakt hrůza,no zatím je mu líp ale nikam nechodí ted tu zase řádí střevní chřipky tak aby to nechytil....Inníku od 30 týdne půjdu ležet povinně ale ted už 14 dní jezdím k doktorce každý týden protože už mi jde děloha dolů jak tam mají málo místa a když se to bude zhoršovat tak půjdu ležet hned...Peto tak je to dobrá zpráva že tam Davídkovi nic nenašli no snad ti to zítra potvrdí i primář...Pedíku já mám taky hemeroidy ☹ ,ale chodím jednou nebo 2 x denně na velkou a už se neůžu skoro ani utřít pomalý jak mě to bolí ☹ ...není to sranda,mamka říkala že když se pak rodí normálně takže si to ještě víc vytlačíš a pak záleží v jakém rozsahu jestli to samo zmizí nebo musí to odstranit operativně...dneska byla u mě mamka a umyla mi okna babička měla pořád kecy teda ráno než přijela tak jsem umyla aspon v pokojíčku a hned jsem dostala vynadáno 🙂 ...jinak jsem dopo účtovala a ted jdu žehlit...Inníku kočárek máme doma od včera ale u babičky na půdě jinak už máme všechno akorát musíme trošku přestavět ložnici a pak složit postýlky...jediný co my chybí jsou ty lehátka taky pořád koukám ale nevím jestli mám kupovat jedno nebo 2 🙂 ....my jsme dneska měli francouzský brambory vařil přítel to je jediný co umí uvařit ale docela se mi snaží doma pomáhat 🙂 ...už 3 dny mě docela bolí břicho tak se bojí aby jsme nejeli...tak mi říká at si radši sbalím že na jednu stranu chce abych ještě byla doma ale na druhou se bojí kdyby něco 🙂 ....když viděl v prosinci jak tatínek rodil dvojčata na dálnici tak říkal že by nevěděl co 😀 ...

indigo
16. dub 2009

Inuš - hlava ani ne, ale celkový nějaký mdlo, hlavně třeba v buse nebo v krámě. A šíleně jsem se zadejchávala, jedu jednu zastávku busem než abych šla ten kousíček pěšky, zmohlo mě i škrábání brambor... fakt jsem si připadala jak tejden před porodem ve 40tistupňovým horku a hrozila se toho jak to budu zvládat v červenci. Ode dneška zobu prášky a hned se cejtím mnohem líp. Tak snad to nějak do porodu překlepu, byť na práškách... 😎
Jinak poslední dobou mi ten tlak nekles pod 140, měla jsem dneska u doktorky hodně, prej mi to ani nebude říkat, ať se z toho nepoložím, nechala mě tam 10 minut ležet, pak ještě 10 minut sedět, abych byla co nejvíc v klidu a pak naměřila 140. 😒

indigo
16. dub 2009

Kroupi - to je krásný, jak se přítel o tebe hezky obává... 🙂 tak snad zůstaneš ještě těch pár tejdnů doma! 😎

inna12
16. dub 2009

Indi, teda, tak to je fakt dobře, že to spravíš lékama! 😉 tak tohle já nepozoruju, ale mám strach, že poleze nahoru, protože od začátku pomalounku leze..nikdy dřív jsem vyšší neměla..no ale když to takhle umí řešit, tak se z toho deptat nebudu...já zatím chození dobrý, ujdu hodně, ale dopoledne nebo když nestojim dvě hodiny u vaření, jinak mě zase bolí ukrutně ty záda a neujdu nic..to si nevybereš 😀 musíme vydržet...sjem si zrovna dneska říkala, jaká jsem s těma zádama srágora 😠 doprčic...dost mě to omezuje..ted jsem si zase naříkala v autě, tak se chlap sebral a jede mi koupit ten míč a budeme cvičákovat.. 😝

Kroupi, jojo, já si myslela, žes psala od 30 tt...určitě rodit nebudueš ve 40 tt, tak ti to nějak uteče tam! budete v bezpečí, jedině dobře 😉 a Míša rodila mám pocit ve 32 už ne? a jaký má zdravý krásný cácorky! 😉
tak ať tam vydrží co nejdéle...
ještě nesjou výsledky, tedy to je docela doba 😒
a ty furt účtuješ, to si dobrá, ale za okna bych ti teda taky vynadala 😀 a lehátka bych koupila určitě dvě, určitě je hodně využiješ 😉 Kroupi, budeš mít pak v nemocnici notebook,abysme veděly, jak se máte??

Pedí, přítel jí chce ochočovat jo?? 😀 hele abyste neměli dalšího domácí mazlíka 😀 😀 a nestřílej jí prakem, to je mi zase jí líto, já jsem v tomhle blb, ale chápu tě, že tě štve! já nevim, třeba bych jí polejvala vodou, nějak zastrašovala,ale to je asi blbost.. 😀 😀 kočky jsou svéhlavý 😝 snad to nějak kloudně vyřešíte 🙄

kroupinda
16. dub 2009

Jo Indi to víš moc si toho sám neudělá vařit neumí,ale už ted je domluvenej s mojí mamkou a praní taky,no jinak to tu snad nák převálčí nechci to tu pak vidět až se vrátím domů,jeho máma je taky hráblá přes týden nevaří vůbec a o víkendu taky moc ne,s buchtou vždcky čeká co donesu,ted si letí 25 na 1é dní do dominikánský republiky její manžel dělá u pojištovny ředitele tak to dostal odměnou no se tak někdo má ty opravdu starosti s prachama nemají a mám dají hovno ale jsem ráda nepotřebuju aby mi to pak někdo vyčítal 😠 ...paněz mají jak šlupek kameru rozbitou a chtějí jí půjčit od nás to fakt nechápu prej snad do tý doby nebudeme rodit ale nebudu se zase rozčilovat 😉 ....Jojo tak Inníku uvidíme jak dlouho tam holčičky vydrží 🙂 ...jojo asi koupím dvě aby se nehádaly 😀 😎 ...Inníku notebook tam mít určitě nebudu nemám připojení doma ho máme přes kabelovku a máme doma jen jeden notebook tak by se přítel zbláznil ale občas se připojím přes mobil abych vám dala vědět nebo si vezmu na někoho mobil třeba na tebe Inníku a písnu ti 😀

inna12
16. dub 2009

tak jo Kroupi, písnu ti ho do IP 🙂

inna12
16. dub 2009

sakra zrovna maj v Kauflandu ty míče cvičící za dobrou cenu, ale už jen velikost 55 😠 😠 😠 sakra potřebuju tu 65 asi už...
holky, cvičíte někdo na tom??? nevíte nějaký dobrý stránky s návodem, jak na to???

inna12
16. dub 2009

já se přihlásila na kurz jenže až za 4 týdny, ale už to potřebuju asi začít cvičit hned nebo se poséřu z těch zad 🤐

cipisek007
16. dub 2009

Čao holky, teda já jsem poslední dva dny urvaná jak stádo koní ☹
Sotva koukám a to ještě musím holky vykoupat. Musím zítra přes lékárnu a koupit si nějaký dobrý vitamíny, nebo mě to jaro totálně zdolá.

Pedí, já jsem si pak uvědomila, že když jsem měla ty deky mokrý, tak se mi taky zdály prkenný. Ale měla bych je zase vyprat, když o tom tak mluvíme 🙂

Kroupi, vidíš, taky jsem se tě chtěla zeptat na tel. č. aby jsi nám dala vědět, co a jak 🙂 Aby jsme o tobě věděly a myslely na tě 😉

Jo jinak váha - Barča 4610g a Terka 4490g 🙂 Za 2 týdny přibraly 30dkg.

Inu, já jdu chystat koupání a chvíli se natáhnout, jsem fakt totálně vyřízená. Zatím papa 🙂

cipisek007
16. dub 2009

Inni, já ho mám doma - vyfouklej. V těhu jsem se nesměla moc hejbat, tak jsem ho ani nenafukovala. ALe mám nějakou knížku jak na něm cvičit, ale i kdyby jsi mě zabila, tak netuším kde 😅 A bohužel si ani nevzpomenu na název.

Jo Indi, byla jsi pro ty sandálky? 🙂

petreva
16. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

indigo
16. dub 2009

Inuš - tak já toho vidím na netu dost o cvičení a jak na to, ale nic pro těhotný. Já na něm občas sedím u pc (už i to mi pomáhá na záda, že je vlastně musím držet vzpřímený) a nebo jen tak kroužím pánví.

indigo
16. dub 2009

Míšo pro botky jsme nebyli, snad zítra... 😖

cipisek007
16. dub 2009

Ty vado Indi, ty máš dobrý nápady! Já se u PC hrbím, že za chvíli budu jak Kvasimodo (kurňa nevím jak se to píše 😀) a v noci mě tak šíleně bolí záda, že ráno sotva vstanu.
Jasně, a fakt - kdyby jste nemohli ani zítra, písni SMS v kolik dorazíte a my otevřeme 🙂 Jako pro V.I.P 😀

cipisek007
16. dub 2009

Holky, ty hemouši jsou děs běs. Mě vylezl jeden v těhu a zalezl až tak dva měsíce po porodu. Naštěstí mě nijak extrémně nebolel, ale bylo to nepříjemný.

No a já jdu dneska do hajan se slepicema. Ne, nebojte, nesebrala jsem je babče z kurníku, ale jsem tak strašně unavená a ospalá, že ani nevím, jestli tu postel najdu.l
Takže všem krásnou dobrou noc 🙂

achalteke
16. dub 2009

helou ženy...Míšo nepsala jsi mi mail? 😅

indigo
16. dub 2009

Jé Míšo, budu kdyžtak V.I.P. zákazník, to je bomba! 😎 Snad to ale nebude třeba a zastavím se zejtra. 😉

menny
17. dub 2009

Ahoj kočandy
Nějak moc nestíhám koníka, jsme furt v luftu.
Za chvilku odchazíme na to vyšetření k primářovi ORL,
tak na nás myslete!! Děkujem
Písnu co a jak

petreva
17. dub 2009

Ahoj holky...zase mám v náručí uřvance a to v půl osmé začala jíst a vypila 120 ☹ ...ještě teď nespí!!!Se picnu...
Ale je to moje berunka...sice večer padám na ústa a nejraděj bych ji zavřela do komory...ale pořád se těšim na to, že se to snad zlepší...to ze mě už bude statnej kulturista od toho nošení...
Zase se musím pochlubit novými foto 😅 😅