Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

petreva
17. dub 2009

Menny, jasně že myslíme!!!!Zase dej vědět,jo 😉

cipisek007
17. dub 2009

Ahojky holky!

Jáji, mejla jsem ti neposílala, já ho snad na tebe ani nemám 😕

Peťul, držíme pěsti, všici co jsme doma 🙂

Kroupi, Tobě a holčičkám taky, pak písni, jak jste dopadly 🙂

Holky, jsem se rozhodla pro generální úklid. Jelikož jsem před vánocema nebyla doma, tak mám neumytou linku v kuchyni (a už se mi eklí v tom vařit). A David je dneska doma, tak se do toho po krmení dravé zvěře pustím.
Taky máme doma jídelníčky od doktorky, tak je pak odpoledne budu študýrovat 🙂

Tak zatím papa, budu průběžně během dopoledne nakukovat 😉

cipisek007
17. dub 2009

Evi, vidíš, všechno zlý je k něčemu dobrý 😀 😀 No a když bude nejhůř, tak použij vibrační lého 😀

petreva
17. dub 2009

Ahoj Míšo...Elča před chvilkou usnula...ale kolem 10 hod má svůj interval na kojení, takže žádný odpočinek...
Taky bych potřebovala uklidit...ale včera jsem vítězně umyla nádobí 😅
Holky, jak to je s tím, když chcete nebo máte být někde v určitý čas...jak to děláte s kojením...probudíte mimčo a dáte mu dřív?? Chce pít, když si jakoby neřeklo samo? Nebo to necháte až to přijde?
Já dumám nad vítáním občanků, kdy se chodí?? My jsme s tím kojením na štíru, tak bych potřebovala, aby byla Elenka sytá a nevím jak toudělat. To bude asi hukot, tam. A jak dlouho to trvá?
Tak já razím, se mi tam t dítě nějak kroutí, tak zacvičit ...už přímo řve 😉

peda
17. dub 2009

Ahojky 🙂
tam je dneska škaredo 😢

Evi,je mi tě vážně líto,měla jsem to opravdu podobný,ale ztratila jsem kuli tomu ještě mlíko.Bude líp.Fotečky moc hezký,ta má ty kukadla 😵 😵

Míš,tě obdivuju,s dvojčátkama a generální úklid.Já taky nemyla před vánocema linku,jak mě pustili pár dní před ze špitálu a chystám se na to nějak v půlce května,aby to pak chvilku vydrželo.To jsem zvědavá,co naštuduješ holkám dobrýho.

peda
17. dub 2009

Petruš,snad budou samé dobré zprávičky o Davídkovi.Držíme palečky.

Holky,hemíci už supr 😵 je hodně bolestivý to zatlačování,mě by to vůbec nenapadlo,že se to musí zatlačit,pak když se tam vráží ten čípek,ale pak ta úleva,když to není venku a netřou se o sebe a s prdkou.
Tak když některý vyleze,tak já je vlhkým kapesníkem zatlačím,ono mi to ale úplně nejde a pak tam vrazím ten čípek,to hodně bolí,jak se dt toho hemíku tlačí a tím se mi zastrí dovnitř,pak namažu gelíkem z dubové kůry a pak je děsná úleva 🙂 oni sice přez den několikrát zase popolezou,po každým čurání...ale zase zatlačit.Čípek ráno a večer.
Dneska jsem se i vyspala,nebolelo to a taky jsem byla mrtvola,jak jsem nespala kůli tomu předevčírem.Tak kdyby některá měla problém,tak už jsem profík 😅 😅 .

indigo
17. dub 2009

Hezké ránko!

Evi já vůbec nekojila pravideljně, spíš tak nějak nonstop, takže když jsme někde museli být, dala jsemmu napít před odjezdem a pak klidně ještě tam po příjezdu. To vítání - nevím jak u vás, tady to jde na běžícím páse, nic dlouhýho to není, tak 20 minut i s "organizací" okolo, než se vysvlíknete, seřadíte, vyfotíte a tak... 😎

Míšo tý jo úklid, no ten každej den odkládám... 😀
Hele pevně jsem se rozhodla, že dneska mladýmu sjedem pro boty. Kdyžtak si půjčím od chlapa, tomu už dorazila vejplata (no, vlastně podpora, to je peněz... 😖 ). To nebudu pořád odkládat. Budete dneska u mamky? 😎

peda
17. dub 2009

Holky,srazík by byl supr,ale já nevím,jestli bych zvládla cestu do Tábora,vy se domluvíte bůh ví na kdy,abych si někde nemusela zastavit na odpočívadle a odrodit se tam sama 😀 😀 .A Pavel by mě do Tábora určitě nevezl,ten je v práci od rána do večera a je tam sám,tak uvidíme,no.Ale všechny bych vás poznala moc ráda,člověk si udělá nějakou představu a realita je vždy úplně jiná 😀 😀 .

peda
17. dub 2009

Inníku,mamka si teď po tý operaci páteře kupovala ten míč,měli ho v makru,a má k tomu i nějaký cviky na záda,ale není to pro těhule,to je ti asi houbelec platný,ne?
Ve středu jdu na ten kurz s PA,sice tam chodím až po cvičení,jen na dýchání a přípravu porodu,ale můžu se jí zeptat,jestli něco nemá okopírovaný.Ona nám pořád dává nějaký letáky na různý olejíčky a tak....Teď jsem si objednala zrovna nějakej na zavinutí dělohy.

peda
17. dub 2009

Ahojky Indi,tak dneska jdete nakupovat botky?Já je většinou kupuju v Humanicu,tam mají výběr a myslím si,že kvalitu.Vždycky mu vydržely.Sice je to drahý,ale na botech taky nešetřím.
U Míši mamči určitě vyberete a ještě ti poradí.Taky je dobrá dětská obuv v Český ulici,ale já jsem přez ten humanic.A nebo baťa,ale tam vyberu pro kluka málokdy.Tam spíš pro sebe 😅 😀

indigo
17. dub 2009

Jo jo, vyrazíme, ovšem jestli laskavě přestane pršet 😠 , protože jinak se mi teda fakt nechce a budu muset využít toho VIP zákazníka, když má Míši mamka od příštího týdne dovču. V český jsme kupovali sandálky vloni, ale během chvilky mladej "urval" tem přední pásek, jak je přes prstíky 😠 pak jsme koupili ještě jedny zlevněný od Bati, ale neměli pevnou patu, tak jsem mu je nechtěla moc dávat. I tak je stihl značně okopat... 😀 😝 V Humaniku jsem nebyla ani nepamatu, no co je prcek na světě tak určitě ne, taky tam teda někdy vyrazím, jestli tam maj kvalitní botky. 😉 Ale teď vezmu sandálky u Míši mamky, co bych neudělala pro to, abych holky viděla... 😀 😎

cipisek007
17. dub 2009

Uf, ještě mi zbývá umýt plno šuplíků, a uvnitř to rozhodně nemeju, aby jste si nemyslely, že jsem tak výkonná 😀 Jen troubu jsem uvnitř umyla, skříňky a šuplíky uvnitř rozhodně dělat teď nemíním, už teď toho mám plný zuby. Jak David je u holek, tak mi to jde krásně od ruky. Oni teda chrní, ale když občas kňournou, tak k nim nemusím letět.

Indi, u mamky budeme. Kolem půl jedný krmíme, takže kolem půl druhý-druhý jsme u našich 🙂 Jen to musím vzít přes Rossmanna, DM a lékárnu, takže to spíš vidím na tu druhou 🙂 V kolik jdete na nákup vy?

cipisek007
17. dub 2009

Holky, tak u mě je nákup botiček pro holčičky jasná 😀 😀 Už se těším, až jim budu kupovat capáčky 😵

Pedí, tak já jsem rodila 2.12. a ze špitálu nás pouštěli na Silvestra, takže dělám takový opoždění vánočno-velikonoční úklid 😀

indigo
17. dub 2009

Míšo snad se umoudčí déšť a ve 2 jsme tam jak na koni! 😀 😎

cipisek007
17. dub 2009

ty jo, ono tam prší? Jsem to v tom zápalu boje s linkou nějak nepostřehla! 😀
No ale teď jsem se dívala z okna a na Máji teda neprší 😀 😀
Dobrá, já budu chvátat, abych tam ve dvě byla 🙂

cipisek007
17. dub 2009

Tak já jdu zase pokračovat, ať to mám hotový, zase nakouknu 🙂

indigo
17. dub 2009

Na šumavě taky zrovna neprší ale ještě před chvílí pršelo 😀 😎

indigo
17. dub 2009

Nechvátej, my se přizpůsobíme, stejně tam asi pojedem 15tkou, zpátky to vezmem přes obchod a přes tchýni, dala jsem si závazek, že aspoń jednou tejdně k nim zajdem, když už bydlí kousek od nás.... 😀 😝

cipisek007
17. dub 2009

indi, to klobouk dolů, já si takový závazky týkající se tchýní rozhodně nedávám 😀 😀

Jináč mám uklizeno, nakrmeno, takže se obleču a půjdu lehkým krokem. Až u nás budeš, tak mě jen prozvoň a já přijedu i s holkama, budeme na zahradě 😉

helik3
autor
17. dub 2009

Ahoj kočky 😉

tak jsem zpátky, pustili nás ve středu, ale blo trošku chaosu, tak jsem se k fotečkám a změně alba dostala až teďe🙂)

Nedočítala jsem, snad jste všichni ok, v pořádku. Co mi nedalo, bylo nedočíst reakce na naši šťastnou událost 11.4.09, takže to jsem si jako dočetla 😀 😀 Díky moc za přání a reakce, moc mě to potěšilo🙂)

Dadu humor mě neopustil ani na porodním sále, hihi, i když to nebyla prdel-celou dobu jsem měla křížové bolesti a malou jsem nemohla vytlačit-taky se podívejte jak byla zmordovaná☹( Ale už když mě šili, tak jsem jim slibovala, že příště budu tlačit líp 😀 😀 😀 😀

Včera první krásný trapas-první poradna a my vyjeli jenom s dítětem(na omluvu nám je to, že to bylo narychlo, v pů3
jsem volala doktorce a v 5jsme tam měli být)-no a samozřejmě se malá pokadila hned jak jsme tam vstoupili a my neměli nic sebou 😀 bohužel ani oni nic neměli, jenom tena plenu do 70kg pro dospělé na únik moči-takže v tíé jsme pak jeli domů 😀 😀 😀 ta by jí vyšla tak na týden tipuji, hehe, takže fotka je taky v albu 😀 😀 😀

Malá je zlatá, zatím nám to jakš takš jde, brzo nás asi spolkne 😀 😀 propouštěcí váha z porodnice byla 3590g a včera (tedy za den a půl) už na poradně měla 3700g 😅 😵 😉 Tak nevím, aby nás nespolkla i s chalupou, hihi

Jdu se jí věnovat, mějte se krásně, až opadne prvotní nápor, určitě se objevím častěji🙂 jinak tatínek je samozřejmě v práci¨, víc to komentovat nebudu, nechci se rozčilovat ☹

Jooo a ještě: už máme svůj rytmus, tempo dne: ja si malá kříkne, tak to je 😀 😀 😀 😀

mon73
17. dub 2009

Ahojky
Heli, tak ještě jednou moc a moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 a vítejte doma holky 😉

mon73
17. dub 2009

Magdalenka je moc pěkná a vlasatá. Ta plena je supr, do tý se toho vejde 😀

indigo
17. dub 2009

Jé ta je krásná! A ty modřiny jí krásně rychle zmizeli, princezna... 😎

indigo
17. dub 2009

A já jsem si dneska chovala Barču od Míši, heč heč! 😎

cipisek007
17. dub 2009

Helčo!! Ahojky!
Teda malá je kouzelná! Jaký má tmavý vlásky! Ta modřina je šílená, ale už je pryč. Ty vado jsem vůbec netušila, že se tohle při porodu může taky stát.
No a jako Tena plena fakt nemá chybu 😀 😀 😀

petreva
17. dub 2009

Helenko!!! Taky musím, byť hodně v rychlosti, pogratulovat!!! Magdalenka je kočička!! Takovou modřinku na hlavičce jsme měly taky 😉 drobet blíž k temeni...ais jsme měly stejný problém...ale už je to pryč...máš holčičku doma!! Moc přeju hlavně ať je vám oběma dobře, rychle se "najdete", ty máš dost mlíčka a Magdalence chutná!!
Mizím, dělám už asi dvě hodiny večeři, protože madam zase řádí ☹

achalteke
18. dub 2009

Čau holky, nějak nemůžu spát tak tu straším..... 😅

Helčo teda těm fotkám jsem se musela smát - Magdalénka v tena plence fakt nemá chybu
😀 😀 😀 a fotka s číslem 28 je naprosto úžasná - moc pěkná holčička 😉

Míšo s tim mailem se to vysvětlilo - psala mi nějaká Míša z koníka a já myslela že jsi to na tuty ty 😀 😀 😀 ...

Holky s těma hemíkama je to drsný. Pedí úplně tě vidím jak ses kroutila ☹ , doprovázela jsem kdysi kámoška na tu laserovou operaci a vydrželo jí to rok a pak hemouš zase vylezl....vim jak strašně trpěla - chodila v předklonu s roztaženýma půlkama, sedět nemohla, kadit taky ne a obličej měla pořád zkřivený bolestí...chudák tenkrát byla sama s malinkou holčičkou ☹ ...

Peťo jak jste dopadli u primáře?

Evi zácpa je lepší - ny ty čípky nakonec ani nedošlo, protože se to ve finále obešlo pak i bez toho a zatim dobrý tak uvidíme....trápí mě ale jiná věc - tím jak mám normálně nadváhu a teď přibírám (a poslední týden sleduju jak mi pupek roste každým dnem) a myslím si že docela dost - začínají mě trápit kolení klouby. Měla jsem to vždycky když jsem rychle přibrala. A už to zase začíná - zatim teda jen jednanoha, ale neexistuje mít pokrčený kolena pod určitej úhel ☹ ☹ ☹

No jinak vás všechny pozdravuje Zuzka84 - určitě většina z vás ví kdo to je. Chodí se mnou na termínovou diskusi...a chodila i do arťáckých snažilek. Má o týden nebo dva termín za mnou. A můžu vám říct že čeká CHLAPEČKA. 😵 😵 😵

No nic, jdu koukat na nějakej film a tak za hoďku zase zalehnu 😉

menny
18. dub 2009

Dobré ráno
Tak včera to dopadlo moc dobře !!!!!
Je ale zřejmý, že nějaká porucha tam je.
Jsme odeslaný k dětský neuroložce a když to bude ok ( moc doufám),
tak nás čeká dětskej psycholog. Mě napadlo hned na začátku jestli by to nemohlo
být psychický, ale jak by si vsugeroval uvíznutí jídla. Jenže psychika je propojena
s tělem, takže může mít v podvědomí nějakej blok a takhle se to projevuje.
No 27.4. jdem na tu neurologii, tak uvidíme. Snad tam nic nenajdou.

Holky bejvalá kámoška měla od těhu taky problémy s hermoušema, musela už 2x na operaci
a do teď s tim válčí. Tak to nepodceňujte. Hlavně aby vás to pak až porodíte už netrápilo.

Jéé Zuzka bude mít kloučka 🙂 No super další chlápak.
Jájo moc jí pozdravuj. Co její Davídek? Vzpomínám na ně! Ať jsem někdy zajde 😉
Teda takový trápení s kolenama? Mimčo v pupíku ještě pěkně poroste, tak aby to nebylo
ještě horší. Moc doufám, aby nebylo

indigo
18. dub 2009

Hezké ránko! 😎
Jé Menny, tak všechno (zatím) v pořádku, tak to je paráda! 😉 Jen si teda taky neumím představit, jak by psychika souvisela s uvíznutým jídlem 😲 no snad to byla jen ošklivá náhoda a nic jinýho nenajdou... 😎

Jájo kolena, jo? Tý jo toho se taky bojím, kolenou a kyčlí, máme to i v rodině, máma má obě kyčle umělý a to má o 20 kilo míň než já. Já naštěstí moc nepřibírám, v prvním těhotenství 6 kilo, teď zatím 1-2, podle toho jestli jsem najedená a vyprázdněná... no ale pupek mám jak s Tádou cca ve 32. tejnu. 😖

indigo
18. dub 2009

Jo se Zuzkou84 se vídáme, pořád doufám, že se doktorka sekla (neřekla to na 100%), máme stejně starý kluky (TP jsme měli o měsíc, nakonec jsou kluci jen o 8 dní 😎 ), teď máme TP taky o měsíc..... a já bych pro naší cácorku chtěla kámošku... 😎 Příští týden ji čeká Čutka, tak uvidíme, co uvidí... 😎