Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
30. dub 2009

Zuzi, mají jí tam za 3400, takže o 400 levněji než na netu...a jsem i nějak radši, kvůli reklamacím, že je z kamennýho krámu...
teda ten tvůj přítel je tedyk šikula! tak máte doma taky nervy trochu, jestli se učí, co? Tak mu držím palce, kdy máte den D? a co vlastně studuje, jestli se můžu zpítati? 🙂
si hodná, jestli bude muset odjet se dozvíme snad během příštího týdne, včera byla hádka 😖 ale vim, že za to nemůže, je to pro něj taky blbý, já to sice vim, ale jak jsem ted nějaká přecitlivělá, tak je to na prd... 😖

chřipka - no a já se jí teď bojim, jak jsem těhotná zase, dřív mi to bylo naprosto fuk, náká hysterie kvůli tomu 😀 😝

dneska jdu na to cvíčo, tak sem zvědavá 🙂 papa

achalteke
30. dub 2009

Inuš to je teda pech s tím přítelovo odjezdem, už je to jistý?

Prasečí chřipku neřešim - přijde mi že je kvůli tomu šílená hysterie (dneska mi říkal lékárník, že tam furt někdo leze a shání Tamiflu)...

Tchýně je fuč a já jdu odpoledne z vesela na drby 😀 😀 😀 😀

inna12
30. dub 2009

Jájo, jistý není, ale měl by tam jet..bylo by to dobře 😒 ale nechce mě tady takovou dobu nechávat plus jiný věci atd atd...to je složitý, prostě to zase přišlo v blbým období, dozvíme se víc příští týden...
ted jede z Prahy, slíbila jsem mu bábovku, tak jdu na ní 🙂

jinak už moje noční courání na wc nejsou normální, chodim co dvě hodiny, přes den už taky hrozně mockrát a samozřejmě jsem pořád žíznivá, to je šílený ty noci...a hrozně se hejbe, sem tam, má už pěknou sílu, tak se moc nevyspim už teď 😝 ale jsem ráda, že o něm pořádne vim, to zase je 🙂

ty a dyt říkali, že to tamiflu na to nezabírá ne?? mám pocit, že jsem to slyšela v telce..nevim, ale nenapadlo by mě jít pro to a pro roušky do lékárny, to fakt nechápu 😅

jdu na tu bábovku, v časáku jsou pěkný vyzkoušený recepti, tak jdu zkusit tvarohovou, moc jí tam chválí, tak snad se povede...pa!

achalteke
30. dub 2009

Mńam bábovka - pošli vzorek po drátě 😀 !!!

Noční courání na WC a pálení žáhy mi dost otravuje život - za noc chodím tak 4 - 7x a to se snažím po osmé hodině už nepít...takže ráno jsem jak mátoha

No jo to víš lidi s tou prasečí chřipkou blbnou - mě se magistr zeptal právě hned ve dveřích jestli si jdu pro tamiflu a já mu říkám, že ne, že moje matka má slušnou zásobu 😀 😀 😀

kacena00
30. dub 2009
kacena00
30. dub 2009

s kojením je to už lepší, není to ideál, ale nemusim přikrmovat, uf...
v noci je to sice hustý, jak malej víc leží(přes den se s ním víc hýbe a tak se mu tolik neusazují ty hleny), tak je zahleněnej a budí se protože se mu blbě dejchá, takže potom je vidět, že chce i jíst, takže se stane, že je nutné kojit i po hodině a čtvrt, ale nějak si už to tělo navyklo na režim, kdy spim trhaně asi tak 6 hodin, i když dnes to bylo 5,5 hodiny. s tím, že jedno krmení si prostě neodpustíme šaškovat hodinu to se malej buď vzbudí u krkání ale dnes se k tomu ještě pokadil. takže buď krkanec nebo dnes přebalování ho probuděj a minimálně hodinu mu trvá než se vypovídá, po přebalení ještě např. vidím, že je potřeba odsát, využiju že je vzhůru aby nebyl zaflusnutej, pak jídlo, další krkání, jako na potvoru se mu nechce, no a než se nadějeme hodina je v řitce

další kojo za 2 hodiny já kráva radši neodsávám, abych ho moc neprobudila - a to mám za to, jednak šel chudinka spát a už byl zahleněnej, protože usínal s pláčem a do hodiny byl vzhůru, potřeboval odsát a rovnou chtěl jíst. a už nezabral, takže dnešní ranní šichta začala v 5 30 ještě že aspoň mezi desátou a druhou spinká- jakov noci , andílek můj

zuzka84
30. dub 2009

inni - diky za info , to je super cena! No a pritel , priznam se , nevim co studuje 😀 , delal informatiku a vypocetni techniku jako bakalarsky obor a ted to ma jako nastavbu na to , ale maji tam samou biologii apod. 😝 . Statnice ho cekaji 29.kvetna a dost trapny je ze kdy bude promoce jim reknou az potom 😒
jinak to je fakt naprd s tim ze musi tvuj pritel pryc, asi i jeho to mrzi , jak pises , ale nekdy si clovek holt nevybere 😒
a uzij si cvico 😅

cipisek007
30. dub 2009

Ahojky holky,jen vás v rychlosti zdravím, nestíhám nestačím 😀

Letím za holkama, papa 😵

peda
1. kvě 2009

Zdravím všechny Arťačky a přeju krásný 1.máj

nezapomeňte se olíbat pod rozkvetlou třešní 😵 ale ty už jsou asi odkvetlý,ne?Šeřík a kaštan to jistí 😅

Tak Míša chudák dneska u tchýně,to zase přijede celá podebraná a zničený 😖

Jani,taky pořád chodím na záchod,je to fakt děs,hlavně v noci,ale ještě budem vzpomínat,že jsme si jen cíkly a mohly jít spinkat 😅 😅 ,žáha je taky děs,ale reny mi docela pomáhá.Sice ho jím po platech,ale ze sody je mi blbě.

peda
1. kvě 2009

Iníku,ty jsi měla depky?nepomáhá ani pěkné počasí a sluníčko?A ta cukrovka tě takhle položila?S tím přítelovo odjezdem mě to mrzí,třeba to ještě nějak dopadne.Lehátko taky budu kupovat,vždyť tam to mimi téměř leží,když je teda polohovací.A jak bylo na kurzu?Já byla ve středu na posledním,tahle patra,ke který jsem se přidala,byla hrouně fajn a ta PA supr.Monitor je v pohodě,u mě trvá tak 15 minut.Malinká minule spinkala,tak mi tam převalovaly sestřičky břicho,aby se probudila,ale moc se jí nechtělo 😅 😵

peda
1. kvě 2009

Dádunko,to teda bude napínavý až do konce s tím pohlavím,co?Ale ještě tě čeká ten ultrazvuk ve 32 týdnu,třeba to už bude stoprocentní 😉 😵 a kočárek máte kombinaci s červenou,ne?to je supr i pro holčičku.
Já nakoupila kosmetiku HIPP a něco ještě dokoupím od weledy a sebamed.

peda
1. kvě 2009

Tak,já jdu pověsit prádlo a smažit řízky,mějte se májově 😵 😉 papa

inna12
1. kvě 2009
peda
1. kvě 2009
cipisek007
1. kvě 2009

Čao holky!

Tak jsem návštěvu kupodivu přežila. Všici se krotili a když chtěli něco udělat, tak se napřed ptali (hurááááááááááááá). Jen byli naštvaný, že jsme si přivezli sebou kočár. Minule totiž holky položili do starých zatuchlých, údajně vydrhlých kočárů. Jsem říkala Davidovi, že jsme přeci kupovali kočár takovej, aby se nám vešel do Punta a mohli s ním jezdit po návštěvách. Kejvnul a šel kočár naložit. Vešel se. Všici koukali jak puci, proč to sebou vozíme. 😒 A co.
Tchýně mi zase lezla různě kamsi, neustále někoho napomínala, ať neříká to a to, pořád mě ohlažovala. Ale najíst nám nedala. OBěd jsme sice dostali, ale já jsem zvyklá v poslední době jíst málo, ale často. No takže jsem moc neobědvala. Nu a ona když tam má holky, tak zapomíná na okolní svět a já jedla až v šest hodin po příjezdu domů. Šilhala jsem hlady. David mi pak povídal, žemá taky hlad a že příště bude muset mamině připomenout. No příště si sebou beru nějakou sušenku, nebo si namažu rohlík 😀

cipisek007
1. kvě 2009

Holky, my taky budeme chodit plavčit, už se moooc těším. V týdnu jsem jim volala a oni mi říkali, že sem i v srpnu ozvou a nabídnou mi termíny a dny, kdy budeme moct chodit. Bude se mnou chodit mamka a budeme chodit od září. HOlky vodu zatím milujou, při koupání od narození nepláčou. Teď je dokonce kropím kropáčkem 🙂 Když je omeju žínkou a pocákám vodou, tak vezmu dětskej kropáček a od hlavy po nohy i přes obličej je "sprchuju" ani nekníknou, pak se i usmívaj 🙂

indigo
1. kvě 2009

Ahoj ženy!

Míšo no vidíš, až na to jídlo to dopadlo nad mé (a asi i tvoje 😀) očekávání, viď? Snad tam nebudete teď jezdit každej víkend?!? 😀 😝 Jo rohlík bych si sebou klidně namazala, vytáhla schválně před co nejvíc lidma.... 😀 😎

cipisek007
1. kvě 2009

Indi, to si piš, že to vytáhnu 😀
Čoveče, začínám se bát, že tam budeme jezdit každej víkend ☹ To asi přijdu o nervy.
A víš co? Já asi začínám ty tchýniný hemzy ignorovat, protože si nic nepamatuju,co říkala 😀 Se všema jsem se normálně bavila, ale s ní mi to moc nejde. Jen jsem kroutila hlavou, jak mluví s holkama. HOlky povídaly a ona na ně. Jooo? Juuu?? Nuuuu? Takhle na ně mluvila. No to je slovní zásoba hodná kojence a ne 55ti letý baby.

cipisek007
1. kvě 2009

Tak jo těhulíny, já jdu do hajan, mám poslední dobou chuť si číst, mám rozečtenou knížku a už jsem skoro na konci, tak jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂

Všem dobrou noc!! 😵

indigo
1. kvě 2009

😀 dávám tomu půl roku a bude na tom intelektově stejně s holkama....... 😀 😀 😀

indigo
1. kvě 2009

Dobrou Míšo, já se spát nechystám, protože Táda je nějakej pořád unavenej a usnul mi zase přes den, takže to vidím tak na jedenáctou.... 😝

petreva
1. kvě 2009

Ahoj holky, dočtu vás jindy, jens jsem hodila pár foto do albíka...tak dobrou, taky se sunu. Dneksa si Elenka dala záležet a pěkně se ozývala už od rána...u kojení extra moresy a řev jak na lesy...nás musí mít sousedi ráááádi ☹

cipisek007
2. kvě 2009

Ahojky holky!

Hejte, byly jste vůbec líbaný pod rozkvetlou třešní? Já ne!! 😲

Indi, no myslím, že jí holky brzy předeženou 😀
Jo a taky hned rozhodla, že až začnou holky chodit, tak mi nechá poslat od dcery z Londýna ty vodítka. Já na ní, že je jednak nechci a jednak se dají sehnat i tady. A ona, ale to je dobrá věc, jak to budeš dělat? Já že budou co nejdýl sedět na kárce a tady na Máji, že nemají kam zdrhnout pod auto (jooo, nebezpečí tu je, ale my nechodíme okolo hlavních tahů). Kdykoli kamkoli s kočárem jdeme, tak jdeme zadníma uličkama apod. Ona zase že v Londýýýýně to tam maminy používají normálně, já na ní, že to fakt nechci, že bych si připadala, jako když venčím psi (nebo psy?? 😅). Že je to možná fajn věc, ale že v Londýně je mnohem větší provoz než tady. No debata o ničem. To je stejný, jako holkmám přivezla ty plavky. Prostě zbytečná věc pro takhle malý dítě. Kdyby jim radši koupila balík plínek nebo já nevím, ale plavky?? 😕
Nu a v kolik jste včera usnuli? 🙂

Evi, Elenka je šikovná! Takhle krásně pást koníky a to jí je jen měsíc 😵 😵 No i když já nemám podle čeho posuzovat, my jsme o dva měsíce zpět 🙂

Joooooooo holky, dneska je nám 5 měsíců 😵 😵 Večer v 19:53 a 57 jim tolik bude. Touhle dobou před 5ti měsícema jsem už ležela vysmátá v porodce, pravidelně mi dělaly sestry monitor, dvě kapačky... Jééééé 🙂

petreva
2. kvě 2009

Ahoj Míšo, taky na ní zíráme...včera jsem jí dala na bříško, skočila si pro čaj a našla ji na zádech jak zase řičí...byla to náhoda, ale pěkná 😵
Vám je 5měsíců?? Je to možný? Pamatu ju si jak Menny referovala, jak jsi vysmátá v porodnici...
jů nečekaně brečí zvíře, musím jít..

kroupinda
2. kvě 2009

Ahoj holky tak vás zdravím...já byla na kontrole ve čtvrtek tak mi říkala doktorka já myslela že už si vás tu necháme,tak jdu znovu ve středu a to už jdu i na monitor a pak už asi v pondělí nástup no uvidíme,jojo už se to blíží ale co lepší než něco zanedbat...jinak máme samý super zprávy ve čtvrtek přítelovi oznámili že už mají výsledky břicha a má alergii na kravský mléko a lepek!!!takže super to kravský mléko by až tak nevadilo protože mléčný výrobky nejí ale ten lepek je skoro ve všem takže jsme koupili pekárnu a od pondělka má tvrdou dietu takže studujeme na internetu a budeme studovat při nákupech,no doktorka mu řekla že měsíc to musí držet natvrdo tu dietu a za 3 měsíce půjde znova na vyšetření břicha a že se může stát že se to může trošku zlepšit ale nedává tomu moc nadějí....koleno jakš takš no belhá se o berlích a už je objednanej i na všetření srdce v půlce května s těma šelestma...byl z toho všeho dost špatnej ted se to na něj sesypalo!!! ☹

Inníku já taky to lehátko koupím,ale taky ještě nevím jaký ale nejspíš to od FP jak má Míša

Míšo tak aspon že ta návštěva trošku dopadla a příště sváču do batohu 😉

Dadu to je teda něco s tím pohlavím tak budete mít do porodu překvápko,ale tak třeba při příští kontrole se ukáže pravda 🙂

Pedíku a co kočka už dala pokoj???a co už zůstává to jméno Ella???to je moc krásný 🙂

Dneska je tam konečně krásně,vera taky hlásili 23 stupnů ale tady bylo sice teplo ale celý den pod mrakem a večer sprchlo...dneska je krásně tak půjdeme k večeru grilovat,já mám pěknou rýmu sennou jak všechno kvete všude samej pyl-žluto 😠 a taky mě trošku bolí v krku...Pedíku tak to já jdu taky 6 za noc čůrat,tak aspon bude natrénováno na vstávání k miminkům 🙂

No nic já jedu nakoupit pečivo nák jsem se rozepsala tak si všichni užívejte májový víkend večer sem juknu 🙂 😎

peda
2. kvě 2009

Ahojky 😉

Mi se byli podívat s Marem na trhu a ve městě,je tam opravdu moc hezky,asi odpoledne zajedem na chalupu.Měli jsme dělat sice malý pokojík,malovat a tak,ale příští týden už nemá být moc hezky,tak budem makat příští víkend a tenhle si užijem venku.

Korupi,tak už to je za chvilku,ta nemocnice 😒 ale jsi šikula,bereš to sportovně bez fňukání,tak to má být,jinak to prostě nejde a děláš to i pro dětičky.Budeš tam nějak na internetu?třeba na mobilu?Aby jsme o tobě měly nějaký zprávy 😵
Ella zatím zůstává a asi zůstane.Všichni jí tak už říkáme.
Kočka tady nebyla pár dnů,naposled minulý víkend,třeba to někdo vyřešil za nás 😅 😀
To je teda pecháček s tou dietou,vůbec si to nedovedu představit,já bych umřela hlady i bez kravskýho mlíka 😝 jsem vyloženě mlíčňák,mlíko ve velkým,jogurty denně,acidofil,sýry...to je teda děs a ten lepek,to je ještě daleko horší,ale určitě se s tím dá žít.Asi než do toho přijdete,naučit se,co může a tak 😒
Mareček je taky nějakej nakřáplej,ve čtvrtek hrál za školu fotbalový turnaj a přijel bez hlasu.Ona byla zrovna dopoledne zima.Tak mu dávám nějaký ty cicací tabletky.Příští týden jede od čtvrtka do neděle na soustředění s karatem,tak doufám,že se do tý doby vykurýruje,aby ho to pak úplně nezkolilo.

peda
2. kvě 2009

Evi,já vždycky,když si čtu o tý tvojí princezně,tak mám husinu a modlím se,aby to moje dítko bylo alespoň drobet hodnější 😅
Elinka je moc šikovná,jak krásně pase koníky.Musí to být pro vás hroznej záhul,ani si to člověk nemůže vychutnat.

Míšo,to to letí,holčičkám už je 5 měsíců 😵 😵 tak gratulujem mamko 😵 jsi šikula,jak to zvládáš a holky jsou zlatíčka a jsou moc hodný.

peda
2. kvě 2009

Indi,Táda už je zdravej?Minulej tejden byl nějakej špatnej a měl teplotu,ne?A jak je tobě?už máš taky za sebou tu cukrovku?

Tak já jdu vařit,dneska jen pangase s novým brambůrkem a pórkem.Všem přeju hezký den 😵

indigo
2. kvě 2009

Hezkou sobotu, kočky! 🙂

Pedi Táda už byl ok, ale ve čtvrtek měl zase teplotu, včera už nic, jen je takovej unavenější, usne i přes den (a to nespí někdy od loňskýho léta). Dneska už lítá jak čamrda, tak snad... 😎

Na cukrovce jsem ještě nebyla, mám žádanku, ale nemůžu se tam nějak dostat 😀, víc než ten sladkej fujtajb mě děsí to že tam musím bejt v půl 7 ráno... 😖 Jsem teď hrozně spací, musím si zdřímnout i ppřes den, jinak jsem KO, dneska už mám dokonce denní spaní za sebou... 😲 😝 a klidně bych se natáhla znova a spala dál..... 😖 Nějak mi ty děti dávaj zabrat. 😀 😝

indigo
2. kvě 2009

Míšo nějakk to s holkama letí, ne? 😲 5 měsíců?!?
No jo, já z toho svýho ani né 3kilovýho uzlíčku budu mít za chvíli tříleťáka..... 😲 😎