Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

inna12
2. kvě 2009

Pedí, je, ti je tak těžko? nožky oteklé? ☹ ale neboj, už jen chviličku a bude dobře 😵 to je mi líto kámošky, snad jim to dobře dopadne a malá bude v pořádku! Musím na ty lehátka kouknout pořádne v tom bejbycentru, žádný se mi zatím moc nelíbí..zase koukám na kolotoče a taky nevím..ty medvídci od FP vypadají dobře, ale nevím...
to je jasný, já se o to plavání miminek nezajímala, jen nám to říkala ona, že to nedoporučuje moc brzy, já fakt nevím, mně se to líbí, ale asi až později...tady je někde i slaná voda, viď? 🙂

Kroupi, to mám radost za tebe! to je super, že mu nezjistili nic vážnýho!! 🙂 tohle je sice nepříjemný, ale oproti jiným možnostem banalita...moc ti přeju, ať už máte klídek 🙂

Evi, Elenka je šikulka 🙂

já byla včera od pěti posedět s holkama a přišla jsem domů v půl 1 a dneska jsem jak přejetá 😝 byla tam kámoška, dělá laborantku, tak jsme se tak bavily a divila se, že mi nedělal dr. jedinej odběr na protilátky...prý se má dělat 3X za těhotenství...nevíte o tom něco? nějaký screening protilátek....já mám jen jeden odběr na krevní obraz, skupinu, žloutenku, hiv a to je všechno... 😒 dělali vám ty protilátky? prej je to docela důležitý 😕
tak nad tím zase přemýšlím 😝
v 6 jdeme grilovat ke známým, tak jedem něco pokoupit a já si ještě zdřímnu, jsem tak utahaná...

tak papa a všem pěkný víkend! je tam krásně 🙂

inna12
2. kvě 2009

holky, tak tady bulím a je mi tak smutno...psali jsme si s touhle kočkou spolu od začátku, stejně jsme otěhotněly i šly na krev na hcg, vyměnovaly IP jak broučci rostou a ted objevím tohle...je mi to tak líto, Matýsek je tak nádhernej, držte palce!!!

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

kroupinda
2. kvě 2009

Ahoj Inníku ty brdko tak to je hrozný ale snad bude chlapeček v pořádku a čím se jí to spustilo???chlapečka by zachránili ale horší je to krvácení jakej to bude mít dopad ☹ ,tak jim držím pěstičky...my jsme po obědě a jdu chvíli odpočívat...uží si Inníku grilování mě asi taky nic takovýho nedělalu na ty protilátky...ted jdu ve středu už na monitor a jestli nastoupím příští pondělí do nemocnice tak už mě tam budou hlídat 🙂 ...hezký den

kroupinda
2. kvě 2009

Jinak Pedíku v nemocnici mít net nebudu ale mám číslo na Míšu a Inníka tak budu informovat SMSkama 🙂 ...Míšo toto uteklo 5 měsíců holčičkám gratuluji a to by chtělo pro mě nákej slavnostní oběd místo mrkve 🙂 😀 ...

peda
2. kvě 2009

Inníku,ty protilátky teda vůbec nevím 😒 v tom 32 týdnu mi brali krev,ale neptala jsem se,kůli čemu.V pondělí jdu do poradny,tak když nezapomenu,tak se na to zeptám.
Mě se taky žádný lehátko vyloženě nelíbí,ale chtěla jsem,aby bylo polohovací,mělo vibrace a hrálo.Omrkni to tam,na internetu jsem nic jinýho stejně nenašla.
Slaná voda je asi v šikulce ve Vrátě a možná u Hořejší v Matici.Mi začali plavat před 8 lety a to se plavalo jen v Hrdějovicích,pak jsme přešli do Třeboně,pak do Arpidy a teď už normoš na plovku k trenérce.
Ještě se musím podívat co je s tou tvojí kámoškou na ten odkaz 😕

peda
2. kvě 2009

Inníku,normálně mám husinu a tečou mi slzy,to je hrozný,takovej maličkej a to krvácení,držím jim palečky a přeju hodně moc sil všem.Snad to dopadne dobře. 😖 .

Mi byli dneska jen u sportovky kopat,já si tam vždycky vezmu z lehátka ten polstr a lehnu si a čtu si,kluci si kopou,jsou tam branky a Mareček si v zápalu hry zlomil palec na pravý ruce.Má to chudák v sádře.Tak ve škole toho moc nenapíše X týdnů,příští čtvrtek,pátek,sobotu a neděli měl jet na soustředění kde měl dělat koušky na fialovej pásek,na kterej trénoval přez rok 😒 tak je smutnej.
Na chalupu asi pojedem zítra na oběd,mamka bude dělat vepřovou a já hlavně nebudu muset vařit.Už mi to leze kudysi.

Dneska jsem po dlouhý době vlezla na váhu,naposled před 14 dny v poradně a mám pořád stejně,tak jsem ráda.Snad už moc nepřiberu.Ale mám panděro jak blázen 😅 .Přijde mi,že ho větší už mít nemůžu,ale je mi jasný,že to ještě není konec 😀 😀

Všem přeju hezký večer

cipisek007
2. kvě 2009

Ahojky holky!

Tak jsme dneska k tomu našemu vééééélkýmu výročí holky vzali na výlet 🙂 Jeli jsme za příbuznýma na Lipno. Jelikož se tam dělal ooběd na ohni, tak jsme všichni, včetně kočáru uzený 😀

Kroupi, ty bláho, takže ty už brzy nastoupíš! Hlavně o sobě dávej vědět, jak se s holčičkama máte a jak vám to spolu stále 3v1 jde 🙂 A koukejte vydžet co nejdýl pohromadě, ju?
Už víš, kam tě pošle? Budeš ležet v ČB?
Tak přítelovi to nakonec relativně dopadlo dobře, viď? S tou dietou se nějak poperete. Ze začátku to bude moc těžký, než vykoumáte co může a nemůže, ale pak to půjde samo a třeba se to i zlepší!

Inni, včera jsem na fotky toho Matýska koukala. Je to hrozný! ☹ Ta holčina je budějcká?

Tak a už jsou obě na světě přes 5 měsíců 😵

inna12
2. kvě 2009

jo je to hrozný, hrozně doufám, že bude malinkej v pořádku, takovej krásnej brouček ☹ 😢 hrozně mě to sebralo, to musí být šílený...
Cipi, nene, budějcká ne, psali jsme si tady na koníkovi, byli jsme snad uplně stejně těhotný, tak si vyměnovali na začátku zážitky, o kočárcích a tak ...tak tim mě to sebralo víc... 😔 je mi to tak líto, musí to být šílený bezmoc...snad to bude bojovníček! Prý se to stalo z ničeho nic, psala v červencovkách, že jeli normoš na výlet, bolelo jí břiško, ale vše dobré, druhý den odtekla trochu voda a špatný ozvy, tak musel malej hned ven...nejsem věřící, ale dneska jsem se za něj pomodlila 😔

Kropi, je to jen dobře, že budeš pod dohledem! 🙂

Pedí, teda to je malej šikula 😖 snad ho to moc nebolelo, to je taky smůla 😒
my byli na opíkání, ale nějak mi to nešutilo, mám dneska divný chutě...
Pedí, když nezapomeneš, zeptej se na ty protilátky, já mám strach už se ho na něco ptát 😀 ale což, za to nic nedám, ale jdeme až za 14 dní...

Cipi, no jo, už jsou to velký slečny 😉 počkej, se nenaděješ a budete slavit 5 let 🙂

dobrou všem!

inna12
2. kvě 2009

a těch hrubek si nevšímejte, já už dneska melu z posledního 😖 dobrjo

cipisek007
3. kvě 2009

Dobré ránko holky!

Inni, tak dyžtak dávej zprávy, jak na tom malej je ☹

No ani mi nemluv. 5 let! Jen ať to utíká pomalu. I když tomu sama nevěřím. Beruny moje 😵 😵

petreva
3. kvě 2009

Ahoj holky,
INNÍKU, protilátky se odebíraj maminám, které mají Rh negat, jinak ne. Jestli máš Rh negat trvej na odběru. Sice u prvního dítěte se nic moc neděje...může si ale začít vytvářet protilátky, kdyby byl Rh pozit. a pak by nastal problém. Odběrů je 3 a v případě zvýšených protilátek se píchá injekce. Jinak ji dostaneš až po porodu. Taky jsem Rh- 😉
PEDÍ, ničeho se neděs. Naše cácorka je prostě děěěěsně ubrečená a vzteklá...Dr nám řekl, že si máme připomínat, že bude temperamentní 😅 ty už jsi si ubrečený dítko vybrala, tak teď se narodí princezvnička a bude dobře, uvidíš. Co hemouš?? Já se ho nemůžu po porodu zbavit, zmetek. Ale nijak mě nebolí a ni o něm nevím.
HOLKY, tak já taky uschnu...pusa žádná...drobet mě to zamrzelo, ale co 😉

indigo
3. kvě 2009

Hezkou neděli!

Já taky olíbaná nebyla, no co, může za to třešeň, co jí máme před barákem. Už opadala. 😀

Holky vůbec si neříkejte, že to uteče pomalu nebo že to neutíká.... Mě se hrozně vleklo šestinedělí a první měsíce vůbec, každej den byl jak tejden, navíc jsem měla doma miminko uvřískaný jako je Elenka. Máma mi říkala - vydrž, první rok uteče jako voda, druhej ještě rychlejc.... Tý jo kde byl rok, s takovým malým pártýdením uřvánkem..... No ale měla pravdu, každej další rok utíká rychlejc než ten předchozí. 😲 Netušila jsem, co budu doma na mateřský dělat. 3 roky se nudit doma.... Dneska mám pocit, že jsem za tu dobu vůbec nic nestihla a kdybych nebyla těhotná, v červenci bych šla o práce, no to se mi vůůůůbec nechce 😀 ještě že je to tak jak to je. 😉

cipisek007
3. kvě 2009

Ahojky holky!

Tak jsem si dneska udělala odpočívací den. Vařil David, s holkama jsme taky ven nešli, jen jsem je položila do lehátek na lodžii, schovala je pod síťku na kočár, sedla si k nim do židle a četla si 🙂 Holky vzorně spaly, až jsem je musela na jídlo vzbudit 🙂

Naši se vrátili s dovči. Přivezli holkám krásný naušničkye - kroužky, tak až půjdeme příště na váhu, tak se se sestřičkou domluvím co a jak 🙂

cipisek007
3. kvě 2009

Jinak všem přeju dobrou noc a hezký večer 🙂

cipisek007
3. kvě 2009

Jo a zítra držte v poledne palce, jdeme s holkama na kontrolu na neurologii na neonatologii do špitálu. Myslím ale, že dostaneme pochvalu 🙂
Tak já jdu do sprchy a dočíst tu knížku, co jsem dneska dopoledne začala 🙂
Dobrou noc!

peda
4. kvě 2009

Ahoj kočky 😉

To je venku hnus fialovej,co?já si nevzala ráno deštník a pěkně jsem zmokla.Před kontrolou jsem zajela do terna,tam byly otevřený 3 pokladny 😠 a přijela jsem pozdě k dr.Tak jsem se Inníku zapoměla i zeptat na ty protilátky.Se omlouvám.
Včera po obědě jsem se vyvalina na chalupě na lehátko a usnula,naštěstí jsem měla ručník přez břicho a normálně jsem se spálila jak blázen.Obličej a hruď 😎 😠 Pálí mě jen ten obličej,ale je na mě úžasnej pohled 😀 😀
U doktora dobrý,čípek mám 6,dělal mi něco na toho streptokoka a za týden ultrazvuk kůli placentě a pak už je monitory 😵 😵 .Příští úterý mi přijde na kontrolu PA,jestli mám všechno nachystaný,tak to musím ještě doladit a něco dokoupit,co mi chybí.

Cipí je s holčičkama po doktorech,tak přeju hodně štěstí 😉 😵 holčičky jsou šikovný,tak není čeho se bát,pochvala určitě bude.

Mi se teda políbili,ale pod kaštanem a pak pod rododendronem v parku,třešeň jsme nescháněli 😅 😅 .

Jdu se napapkat a žehlit,zatím papa a všem přeju hezký,i když uplakaný den

straspytelka
4. kvě 2009

Ahojky holky, nějak nemám náladu na nic, přepadla mě depka, z toho jak jsem tlustá a tak...tak jsem se rozhodla se sebou NĚCO dělat a asi mi to sladký jídlo schází, tak jsem taková divná 😖 U nás je nového to, že mám brýle ☹ mám špatný praví oko a zhoršilo se mi to, že musím mít okuláre už nafurt 🙄 no co no, stejně mi už nic nepomůže 😠 🙄 Jo a měli jsme první pípání monitoru 😕 😨 ☹ bylo to večer než jsme jeli minulej tejden k mojim rodičům na 4 dny...já se teda od tý doby moc nevyspím, bylo to ve čtvrt na 3 ráno, vylítla jsem jako blesk a naštěstí jsem malou probrala ☹ smála se na mě jako by nic, no buď prostě se nadechla později, nebo nevim...rači jsem vyměnila baterky a teď jí fakt sleduju hlavně v kočárku, tam nemám monitor 😢
Jinak taky jsem nebyla políbená pod stromem a že jsme okolo nich jezdili celej den 😀 až ve zprávách nám došlo, že je 1 máj 😀 😀 tak mě políbil pod rozkvetlou kytkou doma 😀 😉
Jo a Simonce už taky prasklo to na tom ramínku :idea: po očkování 😉
Chlap je spokojenej v práci, je už taky lepší co se týká pomáhání, asi fakt mu člověk musí dát kudlu ke krku nebo co... 😠 jenže koho to má pořád bavit že jo 🙄 🙄 😕 😒
Pokukuju po klokance pro malou 😉 Máte tip 😵 😵 ?,?,?vybírám mezi těmito http://www.babynositka.cz/index.html http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17595430&tab=0 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22698968&tab=0 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22697440

indigo
4. kvě 2009

Ahoj kočky!

Míšo jak jste dopadli? Čekáme že se pochlubíš jak jsou holky šikovný. 🙂

Strašpy hlasuju pro manducu, ale to proto, že o ní taky uvažuju..... 😎

cipisek007
4. kvě 2009

Ahojky holky!

Tak jsme dopadly +- dobře. Od pasu dolů jsou prý v pořádku, krásně zvadají nožičky apod., ale od prsou nahoru jsou ještě prkenný a to už by neměly. Už by měly krásně udržet hlavičku, což jim moc nejde (furt s ní bimbaji 🙂), taky by měly už mít rozevřený pěstičky, což taky nemají a Barča ještě "chodí", to už by taky neměla. Psychicky se prý zdají v pořádku, jen to tělíčko je moc neposlouchá. Máme poctivě cvičit (poctivější už ani být nemůžeme) a častějc pokládat na bříško. To už ale fakt nevím, kdy budu dělat. Prý stačí při přebalování přetočit na bříško a chvilku je tak nechat. No ale když mi ta druhá ječí hlady, tak fakt nevím. No asi to budu dělat na střídačku 😀
Prej jsou ale pěkňoučký, že je vidět, že se mají dobře 😀 (no tak to víme i sami 😀)

cipisek007
4. kvě 2009

Nu a protože jsem od pěti vzhůru, tak jdu do hajan. Začíná mě bolet hlava a jsem staršně ospalá.
Takže všem dobrou noc 😵

inna12
4. kvě 2009

Pedí, to vubec nevadí, zeptám se příšte sama 😉

Evi, prý jsou to nějaké "jiné" ještě protilátky, než které se vztahují k tomu Rh 😝 no zeptám se, uvídím 😉

Straspy, nesmutni! máš doma krásnou princeznu, máš se jenom smát 😉 ale uplně ti rozumím, já měla taky podobný období 😖
teda s tim monitorem, to by mě taky pěkně vyděsilo 😒 hlavně, že se nic nestalo! 🙂 my už ho máme doma nachystaný 🙂

Míšo, neboj, určitě to dohoní, třeba za dýl, ale dohoní 😉

zdravím všechny, ukrutně mě sére net, asi to vyhodim z okna 🙄

papa

straspytelka
4. kvě 2009

😉 Tady odkaz na moje videa 😉
Míšo, holčičky jsou fakt pěkný a neboj jsi šikovná taky 😉 😵 😵
Inuš, díky 😵
Indi, a v čem myslíš, že je lepší?
Jdu taky do hajan dobrou...
Evi, zítra jdu do města zase kolem tý 10tý co se sejít, musím do masny 😉 😀

straspytelka
4. kvě 2009

hihi ten odkaz že...tady je 😀 http://www.zkouknito.cz/kandl

menny
5. kvě 2009

Ahojky
Tak právě mi volali z Artu 🙂
Ptali se na těhu, porod a malýho
Tak jsem pěkně pokecala 🙂
Včera jsem byla s Matouškem na tý sondáži.
Inuš byli jsme u Prosový 🙂 je moc hodná
Brouček malej plakal jak túr. Měl srůsty v očních kanálcích.
Teď kapem, tak snad to bude ok.
Když jsem jela od dr. tak mi na mostě bouchlo kolo.
Teda v tu chvíli by se mě krve nedořezal. Naštěstí jsem nenabourala.
Asi 100-200m je servis, tak jsem tam jízdou 15km/h dojela a tam mi vyměnili
kolo. Byla tam prý bouračka a idioti to špatně odklidili.

Moc jsem vás nedočetla.
Míšo určitě to doženete. S Máťou jdu k rehabilitační až 21.5. jsem moc zvědavá.
To bříško má pořád trochu povolený. Ale jak si cvičí s nožkama, tak si ten pupík posiluje,
tak snad to půjde. Cvičit doma 2x tak to asi nezvládnu. Seš fakt dobrá 🙂

Kroupi tak co kontrola?
Koukám, že u manži to bylo kůli alergii na potraviny. Nebude to asi lehký,
hlavně, že to nebylo nic horšího.
Mám kamarádku co jí teď museli vzít prso. Člověk když to vidí, kór u mladýho člověka, je
to strašný.
Doma přizpůsobíte stravu a bude to dobrý.

Kačko ty kecalko 😀 😀
Moc dík za pochvalu, ale asi si doma nechala brýle 😀 😀 kočka teda nejsem 😀
Ale potěší to, děkuju
Tys vůbec nevypadala hrozně. Mě si zas hezká přišla ty 😉
Žádný dropky jsem neviděla. Slušelo ti to.

Líbačku pod rozkevtlim stromem jsme zvládli, i když mě ten můj teď
nějak se.. Nebo jsem divná já, nevim.
Ani se mi o tom nechce mluvit.

Jak se jinak všechny máte??
Koukám, že Míša přežila tchýni.
Jája zas využila 🙂 mňam ovocný knedle hm a umejt okna bych
taky potřebovala.

Jdu kojit, tak se tu pak ještě zjevim a pozorně dočtu

cipisek007
5. kvě 2009

Ahojky holky!

Teda já dneska nic nestíhám.
Terka mi vstávala už v půl 4 a mě se už pak nepodařilo usnout, takže mám fakt dneska dost. Dneska jsem tu s nima večer byla a budu sama. Chodívaj mi pomoct s koupáním (po usnutí holek jde pomoc domů), ale dneska nikdo neměl čas, tak jsem jim jen opláchla xichtík, tlapky a prdelky mokrou žínkou a postupně nakrmila. Barča usnula ani nevím jak a Terka mi usínala při jídle, takže taky rychlost. Zlatíčka, ted spí jak dudci. Snad vydrží až do rána, aspoň do pěti 🙂

Holky, oni mi to ty moje beruny doženou, já vím že jo 🙂 Dr. napsala do zprávy, že vývojově jsou na konci I. trimestru a podle TP jim jsou 3 měsíce a pár dní (tzn. začátek II. trimestru), takže jsou na tom docela dobře. No uvidíme, co nám řeknou ve čtvrtek na vojtění.

Strašpy, co ta tvoje Simonka? Pořád jsem na vás a monitor dneska myslela. Nemohlo to být třeba tím, že Simča sjela níž?

Peťul, jsem moc ráda, že už jsi zase tady 🙂
Co Dáda? Už dlabe normálně a kdy jdete k tomu psychologovi?
Takže Matýskovi sondovali obě kukadla? Nás to čeká asi znova ☹ Barče zase začalo téct to oko, co už jí sondovali. Napřed jsem si myslela, že je to z rýmy, dr. nám dala Pamycon, jenže ten vydrží týden. Po celý týden oko skvělý. No a dokapali jsme a po dvou dnech jí začalo znova hnisat. Kolikrát ho má tak zalepený, že ho nemůže otevřít. Takže až příště půjdeme na váhu, tak si řeknu dr. o žádanku na oční. Ach jo, zase starost a doktor ☹

Kroupi, zítra na tebe budu moc myslet, ať ještě nemusíš do špitálu, i když kdyby se dr. něco nezdálo, tak je lepší si poležet pod dohledem 🙂

straspytelka
5. kvě 2009

Ahojky, Evi, díky za pokecík 😵 Táhla jsem 2 tašky z DM 😵 🙄 😖 Obejvák přestvěnej se J nelíbí, ale on si zvykne 😀 je línej to dát zpátky 😀 😀 mám udělanou francouzkou na nehteh na nohách, ty jo sloupala ze mě plnou hrstičku kůže fuuuj 😅 no byla jsem poprvé v životě 😉 a nabídal mi kurz, že bych si mohla přividělávat doma, chce za to 8 tis+ pak nákup těch věcí a zboží a celkem to vyjde na 20 😒 ale uvažuju o tom, nemám se kam vrátit do práce, tak bych pak mohla na živnost 😉
No teda Menníku, fuj, to jsou blbci, no hlavně že se ti nic nestalo doprčic 😖 😵 teda děti si taky UŽIJOU viď, pořád něco... ☹
Cipísku, jsem z toho púípání špatná, navíc teď má Simča nějakej hajzl na hlavě, jako vyrážka asi z čepice, nevím, dr mi na to dal mastičku, navíc jí zčervenali náušnice, jen v místě, kde to má spojený s kůží... 😖 tak nevim co s tím, tzaky má kopřivku na pusince, asi je to spojený s tím hnusem na hlavě ☹ má to úplně hnisavé, ale to se jí udělalo až dneska, proto sem mazala k dr, má to asi 4 -5 dní a myslela jsem, že to chce mazat a větrat, no asi to nepomohlo to mazání....zmokvá to po koupání a ráno tu mast mám vyčesat 😒 chudák, má takhle pár vlásků a z tohodle jí určo slezou všechny ☹
Jdu pověsitr prádlo, páč se mi zlatíčko 2x posrajdilo tak zvláštně, že plínka vepředu byla čistá a všechno měla na zádech a proteklo to 😀 a to jsem jí jednou držela na odkrknutí jako v sedu a pak seděla v křesílku 😀 prostě šikulka 😵

cipisek007
5. kvě 2009

Strašpy, třeba to byl jen nějakej výpadek monitoru. Jestli jsi jí v pohodě vzbudila, tak to určitě nic nebylo. Ale věřím, že to musí být hrozný. My teda monitor nemáme, ale taky pořád holky kontroluju, jestli dejchají.
Jo s tím sraním mimo plínku, obzvlášť na záda, to znáááááááme 😀 😀 Nejednou se nám to stalo 😀

Tak holky, já jdu do sprchy a hají, jsem unavená, všem hezký večer a dobrou noc!

cipisek007
5. kvě 2009

Jo a Strašpy, řekl ti dr. co to je za vyrážku?

menny
5. kvě 2009

Kočky ještě jsem vás úplně nedočetla 😅
Dáda už bastí všechno, ale z masa má hotový trauma ☹
K tý psycholože se mi vůbec nechce. Jak z důvodu, že je to známá
tak hlavně kůli Dádovi. On o tom polykání a tý nehodě tak nerad mluví.
Zas by se v tom šťouralo. A vše rozebíralo. Jsem v tomhle bezradná.
Matýskovi z těch očíček pořád teče, no snad kapky už zaberou.
Barunky je mi moc líto. Je to trápení.

Strašpy ta vyrážka je jako ekzém ?
Chudinka malá.
Dáda měl atopickej ekzém, tak vim co je to za potíž
No jsou to idioti. V tu chvílí jsem se bála abych nenabourala,
když jsem vzadu měla Matýska. Fuj, ještě že to takhle dopadlo

Jdu spát tak dobrou a krásný sny

cipisek007
6. kvě 2009

Dobré ráno holky

Teda já mám ráno už od tří. Holky se rozhodly mě totálně vyždímat. Asi dneska půjdu s obědem mým i holek k našim, už nějak ztrácím nervy. Od rána se jen vztekaj a melou sebou. A to jsem je včera chválila, jaký jsou to zlatíčka. No večer zase budou 😀

Peťo, brzy bude mít Matýsek pokoj. Barče se oko po zákroku zlepšilo až třetí den a čtvrtej ho měla už krásný 😉