Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉
indigo
4. čer 2009
Zuzka ví a s outerkem počítá... 😎
To se pak ještě domluvíme, v kolik přesně a kde. 😎

Prej erotiše... 😃 spíš exhibicioniše... 😃 😎
achalteke
4. čer 2009
ok, tak to je fajn, aspoń poznám na vlastní oči tu s kterou se budu přetahovat o porodní sál 😃 😃 😃 😃

no nic jdu zaujmout svůdnou polohu 😃
indigo
4. čer 2009
Chudák chlap..... 😃 U toho bejt nemusim, jdu radši prohledat lednici... 😃 :-p
cipisek007
4. čer 2009
hele Čeny jedny!! 😃

Hlásím, že Barča před večeří 37,1 ještě si jí změřím, než půjdu spát a pokusím se usnou, sotva koukám.

Holky, snad to bude dobrý a zítra už budeme mít jen lehce přes 37 nebo vůbec.

Srazík a zase v outerý?? Holkyyyy my jdeme na oční 😞 Ale až odpoledne, tak by to šlo nějak udělat. V kolik a kde? 🙂
cipisek007
4. čer 2009
aha, vy se ještě domluvíte, to víte, já čtu po stránkách 😃
indigo
4. čer 2009
Jé no jo Míšo, oční, ale myslím jsi psala, že pátek nemůžeš, že až v úterý, nebo ne? Nebo jsem z toho búúúú (gazela!!!!!!!!! 😃) a dneska mi pořádně hrabe..... :-p
peda
4. čer 2009
Jájo,normálně se tu nahlas tlemím jak blázen 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
já si tě dovedu živě představit,jaká si erotule erotická 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
cipisek007
4. čer 2009
hele ty modrá gazelo 😃, v pátek fakt nemůžu a stejně bych teď ani nešla i kdybych mohla, když má Barča ty teploty. V úterý dopoledne by jsme se domluvit mohly. Dejte vědět kam a kde a jak a zač a nač... 😃
peda
4. čer 2009
Hele Indi,jája je Jíča ne Jáča 😃 😃 😃 😃
cipisek007
4. čer 2009
Jako dneska jsou tu fakt hlášky 😃 😃
indigo
4. čer 2009
No jo Pedi, Jíča, ale co bys pak byla ty?!?!?!? 😃
cipisek007
4. čer 2009
no tak to radši ani nemyslet, co by byla Pedí 😃 😃
indigo
4. čer 2009
Míšo tak snad se Jíča dovalí dopoledne, mě by to taky vyhovalo víc. A už jsem ti to vymyslela - do 15 se vejdeš i s vaším korábem, ta jede k nádraží... 😎
peda
4. čer 2009
Já bych byla Píďa,to jde,ne?můžete mi tak důverně říkat 😃 😃 😃 😃
cipisek007
4. čer 2009
jejda busem? To bych si asi netroufla. Přijela bych autem a měla sebou konstrukci od kočáru, tam připnu autosedajdy 🙂
indigo
4. čer 2009
No tak to je ještě lepší!!! 😎
A prdím na vás, vy ----či 😃, jdu na VKV. 😎
cipisek007
4. čer 2009
čičičiči a čičičííí to jsou holky konícííí 😃

Já jdu do sprči, a jelikož jsem totálně vyšťavená, tak i hají. Dobrou noč včem!
indigo
4. čer 2009
Hele, ty Píďo jedna, nech si porod na středu a koukej s náma jít v outerek na kafčíčko! 😎
Pa ženštiny! 😎
cipisek007
4. čer 2009
Indi, aby nám tam neporodila 😃
peda
4. čer 2009
Čičííííínky,tak se mějte,bylo teď ftipný,od srdce jsem se zasmála 😃 😃

Míšo,snad bude Barunka v pohodě a bude brzy fit,moc ti to přeju 😉 x-)

Třeba vás v úterý taky uvidím 🙂
peda
4. čer 2009
😃 😃 a pak tam v úterý probereme Jíču a mě pak Míča naloží do kočáru a odveze do porodnice 😃 😃 😃
inna12
4. čer 2009
jéje, tady bylo srandy, vy íčové 😃
já ted dorazila z cvíča a jdu vyžrat lednici :-p

v uterý by mi to též vyhovovalo dopo a to samé místo též 😉 Pedí, taky budu ráda, když ještě dorazíš 😉 ale o víkendech se prý hodně rodí :-N

Míšo, tak snad Barunka už bude v pohodě 😉

Jíčo, mně ty lapače moc nesedí, mám nějaký divný bradavci asi :-S

všechny zdraví Inča 😃 :-p
achalteke
4. čer 2009
Hele a jak je teda Indi? Íča nebo jak? 😃 😃 😃

hm tak teď vám povim jak celá erotiše story dopadla: sedim vyvalená na křesle, ještě jsem si z prdele dala na hlavu pár natáček. A v době kdy chodí domu můj chlap najednou crrrrrrr zvonek, tak mě vůbec jako nedošlo nic a rychle jsem na sebe natáhla jen triko....jdu otevřít a tam soused, že mi nese NTB k opravě....no holky koukal teda divně, natáčky asi přešel, ale divnej tvar prsou ho evidentně šokoval a ty těžce průhledný kalhotky (sice jen kraj) taky................ještě teď sem rudá až na prdeli. no a když mi dával ten noťas tak se otevřel výtah a honza a prej: co tu blbneš mámo, jdeme někam na karneval, nebo co? 😃 😃 😃 =-) =-) =-) =-) =-) no jo příště budu zas plánovat nějaký překvápko ]-( ]-( ]-( 😃
indigo
4. čer 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 A máš to, ty Jíčo! 😃

Hele Inuš platí ta Ikea? Moc bych vás nezatížila, ale něco malalinkatýho by se hodilo... kdyžtak si to naporoučim do IP... 😎
Teda Inuš... Ičuš či jak... 😃
kacena00
4. čer 2009
jájo, měla sis k tomu vzít ještě roztahovač ušního laloku 😃 😃 😃 😃
kacena00
4. čer 2009
tyvoe tak to dopadlo brutálně 😃 😃
achalteke
4. čer 2009
Kačí a plynovou masku ješte, ne? Ach jo prostě takto dopadá moje snaha skoro vždy :-N no nic sežeru půl kilovej jogurt a jdu raději chrnět
kacena00
4. čer 2009
já taky pus a dobrou
inna12
4. čer 2009
Jíčo tomu normálně něvěřim 😃 😃 😃 to musel mít dost

Indi, jojo, zatím to stále platí ! tak nadiktýruj co hrdélko Íči ráčí 😉
inna12
4. čer 2009
Jíčo! já před chvílí taky požrala tu obří jogobelu 😃 :-p

Začni psát odpověď...

Odešli