• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Zuzka ví a s outerkem počítá... :sunglasses:
To se pak ještě domluvíme, v kolik přesně a kde. :sunglasses:

Prej erotiše... :grinning: spíš exhibicioniše... :grinning: :sunglasses:
4. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ok, tak to je fajn, aspoń poznám na vlastní oči tu s kterou se budu přetahovat o porodní sál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no nic jdu zaujmout svůdnou polohu :grinning:
4. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Chudák chlap..... :grinning: U toho bejt nemusim, jdu radši prohledat lednici... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
hele Čeny jedny!! :grinning:

Hlásím, že Barča před večeří 37,1 ještě si jí změřím, než půjdu spát a pokusím se usnou, sotva koukám.

Holky, snad to bude dobrý a zítra už budeme mít jen lehce přes 37 nebo vůbec.

Srazík a zase v outerý?? Holkyyyy my jdeme na oční :frowning2: Ale až odpoledne, tak by to šlo nějak udělat. V kolik a kde? :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, vy se ještě domluvíte, to víte, já čtu po stránkách :grinning:
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé no jo Míšo, oční, ale myslím jsi psala, že pátek nemůžeš, že až v úterý, nebo ne? Nebo jsem z toho búúúú (gazela!!!!!!!!! :grinning:) a dneska mi pořádně hrabe..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jájo,normálně se tu nahlas tlemím jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já si tě dovedu živě představit,jaká si erotule erotická :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
hele ty modrá gazelo :grinning:, v pátek fakt nemůžu a stejně bych teď ani nešla i kdybych mohla, když má Barča ty teploty. V úterý dopoledne by jsme se domluvit mohly. Dejte vědět kam a kde a jak a zač a nač... :grinning:
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele Indi,jája je Jíča ne Jáča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jako dneska jsou tu fakt hlášky :grinning: :grinning:
No jo Pedi, Jíča, ale co bys pak byla ty?!?!?!? :grinning:
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to radši ani nemyslet, co by byla Pedí :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo tak snad se Jíča dovalí dopoledne, mě by to taky vyhovalo víc. A už jsem ti to vymyslela - do 15 se vejdeš i s vaším korábem, ta jede k nádraží... :sunglasses:
4. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych byla Píďa,to jde,ne?můžete mi tak důverně říkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda busem? To bych si asi netroufla. Přijela bych autem a měla sebou konstrukci od kočáru, tam připnu autosedajdy :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to je ještě lepší!!! :sunglasses:
A prdím na vás, vy ----či :grinning:, jdu na VKV. :sunglasses:
4. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
čičičiči a čičičííí to jsou holky konícííí :grinning:

Já jdu do sprči, a jelikož jsem totálně vyšťavená, tak i hají. Dobrou noč včem!
4. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele, ty Píďo jedna, nech si porod na středu a koukej s náma jít v outerek na kafčíčko! :sunglasses:
Pa ženštiny! :sunglasses:
4. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Indi, aby nám tam neporodila :grinning:
4. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Čičííííínky,tak se mějte,bylo teď ftipný,od srdce jsem se zasmála :grinning: :grinning:

Míšo,snad bude Barunka v pohodě a bude brzy fit,moc ti to přeju :wink: :dizzy_face:

Třeba vás v úterý taky uvidím :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: a pak tam v úterý probereme Jíču a mě pak Míča naloží do kočáru a odveze do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jéje, tady bylo srandy, vy íčové :grinning:
já ted dorazila z cvíča a jdu vyžrat lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v uterý by mi to též vyhovovalo dopo a to samé místo též :wink: Pedí, taky budu ráda, když ještě dorazíš :wink: ale o víkendech se prý hodně rodí :sweat_smile:

Míšo, tak snad Barunka už bude v pohodě :wink:

Jíčo, mně ty lapače moc nesedí, mám nějaký divný bradavci asi :confounded:

všechny zdraví Inča :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele a jak je teda Indi? Íča nebo jak? :grinning: :grinning: :grinning:

hm tak teď vám povim jak celá erotiše story dopadla: sedim vyvalená na křesle, ještě jsem si z prdele dala na hlavu pár natáček. A v době kdy chodí domu můj chlap najednou crrrrrrr zvonek, tak mě vůbec jako nedošlo nic a rychle jsem na sebe natáhla jen triko....jdu otevřít a tam soused, že mi nese NTB k opravě....no holky koukal teda divně, natáčky asi přešel, ale divnej tvar prsou ho evidentně šokoval a ty těžce průhledný kalhotky (sice jen kraj) taky................ještě teď sem rudá až na prdeli. no a když mi dával ten noťas tak se otevřel výtah a honza a prej: co tu blbneš mámo, jdeme někam na karneval, nebo co? :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: no jo příště budu zas plánovat nějaký překvápko :angry: :angry: :angry: :grinning:
4. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A máš to, ty Jíčo! :grinning:

Hele Inuš platí ta Ikea? Moc bych vás nezatížila, ale něco malalinkatýho by se hodilo... kdyžtak si to naporoučim do IP... :sunglasses:
Teda Inuš... Ičuš či jak... :grinning:
4. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jájo, měla sis k tomu vzít ještě roztahovač ušního laloku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tyvoe tak to dopadlo brutálně :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačí a plynovou masku ješte, ne? Ach jo prostě takto dopadá moje snaha skoro vždy :sweat_smile: no nic sežeru půl kilovej jogurt a jdu raději chrnět
4. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky pus a dobrou
4. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíčo tomu normálně něvěřim :grinning: :grinning: :grinning: to musel mít dost

Indi, jojo, zatím to stále platí ! tak nadiktýruj co hrdélko Íči ráčí :wink:
4. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíčo! já před chvílí taky požrala tu obří jogobelu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek