Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
4. čer 2009

A já dítěti sežrala kinder řez, jsem já to matka..... 😝 😀 Nemá spát, má si to hlídat... 😀
Inuš okí, nadiktuju si zejtra, ještě to tam prošmejdim, ale mám od chlapa rezolutní zákaz cokoliv navíc, no nějakou drobnůstku by mohl zkousnout... 😀
Mizim divoženky, papáčičiííííči 😎

peda
4. čer 2009

Jíčo,ty jsi případ :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to muselo být teda něco 😀 😀 😀 to musel být pohled pro bohy 😀 😀
Taky jdu do peří,už se těším,tak zítra papa

zuzka84
4. čer 2009

hoj, jen nakukuju jestli uz je peda rozdvojena 😀 . a neni , tak at teda kouka vydrzet do utery (nebo radej do stredy , at ji tam nemusime odrodit 😀 😉 ) 🙂

dobrou noc

cipisek007
5. čer 2009

Dobré ránko!

Jíčo, tak by mě zajímalo, jaký měl dneska soused sny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pedí, jj, koukej vydržet do středy, kdo by se s tebou na tom kočáře tahal 😀

JInak já jedu zachvilku s Bárou zase k doktorce ☹ V půl jedný v noci měla 39,1 tak jsem jí dala větší půlku čípku, nechali jsme si jí v posteli a "spali". Pak jí bolelo bříško, strašně plakala, když se měla uprdnout. Položila jsem jí na bříško a spinkala až do rána. ovšem já ne, prtože nemám ráda, když mi v noci dítě spí na břichu 😅
Ráno měla 38,1, dostala zase čípek a tak doufám, že nedostaneme ATB.
Teď si hraje, ale je naprosto vycuclá, je unavená, usmívá se minimálně. Ach jo.
Tak já nás jdu chysta, zatím páčko, dám vědět.

petreva
5. čer 2009

Ahoj holky,
téda včera jste měly konverzaci...Míča je naproasto super a největší úspěch měla ta Míča vedle...to jsme se trhali smíchy. No a samozřejmě u Jáji erotické šou, taky...to mi to musel přijít říct Péťa i ke kojení 😀
Míšo, to je pech s tou teplotou...co to může být??? Pak určitě dej vědět!!!Držim vám holky palce!!!
Jájo, Purlan je dobrej.Taky používám. Co takhle do porodu ještě zajet do Hradce?? Určitě bychom tě rádi se Straspy poznaly!!! A musíme očíhnout nápadníka holčičkám 😀
Už se mit odídě nějak kroutí v postýlce...už řve...tak běžím.

achalteke
5. čer 2009

Dobrý ráno...

Míšo tak věřím, že Barča bude v pořádku a opravdu se to bez těch ATB obejde 😉

Evi návštěvě Hradce neříkám ne, nějak si to po týdnech rozfázuju a udělám si takovou koníkovskou "tour", příští týden Budějky, pak Tábor a jako bonus bych si pak přidala Hradec....no proč ne 😉

Holky já vim, že ta erotiše story zní neuvěřitelně, ale mě se prostě takovýhle věci stávaj no, prostě proto jsem asi takovej optimista a jak já ráda říkám = reálnej optimista a hodně se mi líbí heslo: když nejde o život jde o hovno. No ale říká mi Honza ráno: mámo běž a dej na sebe zas to náčiní a pěkně mi tu zatancuj.....no hodila jsem po něm pantofel a vyslala ho se psem 😀 😀 😀 😀 😀 no jo se sousedovou ženou jedem dnes na nákupy, tak jsem zvědavá co poví 😀 😀 😀 😀 😀

petreva
5. čer 2009

Jájo, beru tě za slovo...a jáááák se těším na tebe a bříško!!
Holky začíním mít vítr z toho vítání...moc nevím jak načasovat kojení...prostě jí dám teď, stejně by jedla tak za půl hod a pak před odchodem. Buď si vezme nebo ne...snad jí to zase nějak nenabourám, ale kdybych ji nedala, tak by byla asi protivná, a chtěla by za chvíli..to je její čas. Tak snad bude dobře...sama jsem zvědavá. Snad nebudu brečet, nějak mě dojímají větší děti. Si říkám, až bude naše miminečko taky takový...tak se mějte jdu se pokusit o baštu.

achalteke
5. čer 2009

Evi nehroťte to, když to nepůjde tak to nepůjde....zas abyste tam chodili za každou cenu, vždyť zas o tolik nejde...ale třeba Elenka překvapí a bude vzorný malý občánek....mizim taky - do sprchy 🙂

indigo
5. čer 2009

Brý ráno!
Začínám v noci blbě spát, když jdu na záchod, tak pak ne a ne usnout. A ráno mi "něco" vleze do postele a vykládá o tom, že je už světýlko a ať jako koukám vstávat... 😠 😠 😠

Čekala jsem nějaký erotický sny o Jíče, ale kde nic tu nic... 😖 😀

Evi - přesně tak, nelámej to přes koleno, půjde to, půjde, nepůjde to - tak prostě odejdete. Elenka určitě nebude první přivítanej ječáček a třeba zrovna překvapí..... 😎

indigo
5. čer 2009

A taky mizim, né do sprchy, tam je Jíča... 😀 😎

tinpet
5. čer 2009

Dobré ranko, nasměrovala mě mezi vás Inna po včerejší diskuzi u snažilek... tak si dovoluji vstoupit, i když vaše diskuze už je o těhu a já jsem "jen" snažilka... 🙂 prý se ale u vás víc řeší věci kolem artu 😀

achalteke
5. čer 2009

Ahoj Tin, já ti teda konkrétně s ARTem neporadím (nakonec jsme tam nemuseli), ale třeba ohledně BT bych mohla zkušenosti rozdávat 😉 ....a snažilky samozřejmě vítáme 😉, protože určitě ještě většina z nás zase snažilkama bude 😉

petreva
5. čer 2009

Holky, vždyť jo...tak topřesně uděláme 😉

TINPET, zdravím tě. To máš úplně fuk, jetli jsi snažilka, těhulka nebo maminka 😉 my berem všechny 😉 Hodně holek Artem prošlo, tak se klidně ptej. Psala jsi, že potichounku závidíš 😅 , ne ne, určitě tě na cestě taky čeká miminko! U nás to byl spíš zázrak, že to dopadlo jak to dopadlo, ale nejsme sami, kdo otěhotněl pře ivf 😉 . Tak pusť do srdíčka sluníčko, už je ho venku dost a mimčo se určitě "ozve" 😉

tinpet
5. čer 2009

achalteke děkuji 🙂 bazálka je u mě zbytečná, včera, po druhé návštěvě ARTu, mi bylo řečeno, že nemám ovulaci, mám oligo-amenorhoe a anovulaci, při 15 DC je sliznice jen 5 milimetrů a folikul 13 milimetrů... takže prý rovnou inseminace... jsem z toho krapínek přešlá, přeci jen jsem doufala, že to moje tělo alespoň ovulku dá 🙂 zhruba 1. července mě tedy čeká IUI... a děkuji za přivítání 🙂

achalteke
5. čer 2009

Tin, přesně Evča to napsala moc hezky a povzbudivě 😉

To se trochu divím, že ti hned doporučili IUI, vždyť růst sliznice se dá poměrně dobře stimulovat, jak bylinkami (myslím, že kontryhe) tak léky, stejně tak růst folíků....měla jsem podobný problém - žádná sliznice + malé folíky (PCO) - u mě zabrala kombinace léků. Na druhou stranu IUI není nijek invazivní zákrok a pokud bude se stimulací, myslím, že by jsi se mohla dočkat pěkného výsledku. Ta oligo-amenorhoe netuším co je, anovulace vím velmi přesně

tinpet
5. čer 2009

oligo... nemám vlastní menstruaci. tělo má moc nějakýho hormonu, který jakoby falešně působí že ovuluju (tělo si to myslí), přitom ne... a pak není z čeho MS mít... kontryhel jsem zkoušela téměř půl roku a bohužel bez úspěchu.. někde jsem ještě četla o maliníku, tak jdu sondit, na co je dobrej 😀

tinpet
5. čer 2009

jé a děkuji evce za povzbuzení 🙂 až teď se mi to načetlo 🙂

indigo
5. čer 2009

Ženy ženy, zrovna teď se rozkecáte, když mi za 10 minut jede MHD... 😠 😀

Ahoj Tinpet, taky jsem víc tady než vedle, jen tu s námi buď, (ale klidně i vedle 😉 ), já konkrétně mám s Artem vééééééélmi bohaté, téměř nejbohatší ukušenosti.

A letim, čágo večer! 😎

achalteke
5. čer 2009

a není to něco jako PCO (polycystická ovária) + jako bonus jsem k tomu měla HAS (hyperandrogení syndrom), což je vlastně nadbytek testosteronu a způsobuje hodně dlouhé cykly (mimo jiné) - kolikrát jsem měla i 70ti denní cyklus a bez vyvolávačky jsem menzes nedostala...co nějaké léky, zkoušeli jste?

petreva
5. čer 2009

Tinpet, nevěš zatím hlavu, i když vím, že je to pro vás trochu šok....my při druhé návštěvě atru měli ve spisu červenou tuškou napsáno IVF+ICSI, jiná možnost pro nás prý nebyla...to byl taky šokanec. Já jsem myslela, že nejprv iui apa terpv ivf....jak píše JAJA, zkus pít kontryhel, je na zvýšení sliznice a dost si ho pochvalují. Mám taky zkušenost a můžu říct, že dobrou.
Oligo - to je něco hooodně málo, ne? A amenorgoe, je že chybí menstruace? To by odpovídalo té nízké sliznici, není nic co by se odloučilo při MS. Uvidíš, co s vámi vymyslí 😉 Ale pamatuj, z Artu se bez miminek neodchází 😵
Tak já se jdu upravit, ať nedělám Elence křoví , dáme věci dokupy, nakrmit a pádíme 😉

achalteke
5. čer 2009

Evi držím palce ať je Elča za konga všech novoobčánků 😉

tinpet
5. čer 2009

jj, utrogestan, duphaston, clostilbegyt, teď provera, agolutin jako bonus 🙂 ty jsi achalteke otěhulila přirozeně?

tinpet
5. čer 2009

petreví, děkuji, jsem dneska fakt na ránu a jste skvělý, že povzbudíte 🙂

achalteke
5. čer 2009

Hm, tak to už je slušná léková zkušenost....no já jsem na to brala dlouho (7 měs) metformin - startuje růst folíků a upravuje funkčnost vaječníků (velmi laicky řečeno) + duphaston k tomu a ještě agnucaston (ten zas omezoval - sakra teď si nevzpomenu co 😠 ) = tím se nám povedlo nastartovat jakous takous ovulaci a v celku pravidelný cyklus, ale folíky zas nebyli nic moc. Doktor už si moc nevěděl rady a že mě teda předává ARTu a že ještě zkusíme poslední léčebný měsíc, pak vše vysadím a připravím se pro ART....takže poslední měsíc jsem brala agnucaston, metformin, duphaston a jako bonus clostil. Celkem už jsem na to házela bobek a třeba ten metformin jsem si brala jen když jsem si vzpomněla a agnucaston taky. No a koncem měsíce zpoždění, příznaky na mrchu, bolesti prsou ale taky pěkně tlustý // 😉

achalteke
5. čer 2009

A přesně nevěš hlavu, přišlo se na to co ti konkrétně je a začnou se odstraňovat problémy a třeba než se naděješ...kdo ví, zas tak nemožné to není 😉

zuzka84
5. čer 2009

tinpet - ahoj 🙂 , preju at se vam z IUI zadari - my byli na jedne, pak druhou zrusili ze nerostou folikuly a ze pristi mesic se stimulaci a ted z toho nerostouciho folikulu mam docela velky bricho 😀 😀 . No a to nam nejdriv taky rekli ze to bude chtit IVF 😉 . tak ARTu zdar 😉

tinpet
5. čer 2009

😀 holky jste vážně zlatý

cipisek007
5. čer 2009

Tak holky, jsme doma od doktorky, a nikdo nic neví.

Dr. si Báru zase poslechla, prohmatala bříško, koukla do krčku a nic nenašla ☹ Ptala jsem se na zuby, říkala, že na zuby je 39°C horečka už moc, že to zuby nebudou. Že nám vyšetří krev - CRP, má na to v ordinaci přístroj, takže prý během tří minut budeme vědět, jestli má v těle nějakej zánět a podle toho nasadí ATB.
Barču tedy píchla sestřička do prstu aaaaa přístroj se porouchal ☹ Dr. naštvaná, že když tonejvíc potřebuje, že se to rozbije. Volala hned paní , co má nastarosti servis a ta říkala, že se s tím ještě nesetkala, že nikdo problémy nehlásil, ale že přijede to opravit ve středu...
Takže nás rychle dr. hnala na krev, naštěstí mají laborku ve středisku, takže jsme tam rychle vyběhly, protože tam mají jen do půl 9. Tam nás ještě vzala, pamatovala si nás, že tam chodíme pravidelně na železo 🙂 Výsledky dr. vytelefonuje kolem poledne a já si mám kolem půl jedný zavolat, jestli si mám přijet pro ATB nebo ne. KDyby to bylo v pohodě, tak máme jen snižovat čípkama teplotu. Prý by to mohla být ta šestá nemoc, ale že jí rozhodně nechytla od Terky, na to je prý už dlouho, že by jí musela chytnout jinde. No a to bych se ani nedivila, páč posledních 6 týdnů s ní pořád lítám po doktorech. Jenže jestli je to šestá, tak to zjistíme až se osype.

Tak já jdu uklízet, David se stará o holky, tak mám na to klid. Zatím papa a držte v poledne palce.

P.S. Vítám Tinpet 😵

zuzka84
5. čer 2009

miso a ke ktere doktorce chodite?
jinak preju at jste brzo zdravi!

Dada povida ze chce jeste pivo 😕 ... po kom to jen ma 😀

peda
5. čer 2009

Ahoj holky Jíči moje 😀 😵

Vítám Tinpet 😉 🙂
Taky jsem chodila rok vedle do diskuze,ale asi 3 měsíce jsem tady,už to k tomu nebylo,spoustu věcí jsem neuměla kousnout a hlavně nechtěla.
Taky jsem prošla Artem,rovnou jsem šla na IVF a ISCI, IUI u mě nemělo cenu a hned napoprvé,v září se zadařilo a teď už jsem na rozpadnutí a čekáme holčičku 🙂 😵
Uvidíš,že ti tam pomůžou,holky to napsaly moc hezky,určitě se taky zadaří 😉 🙂 jen neházet flintu do žita,jasný??