• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Míšo-Míčo :grinning:
držím palečky,snad se žádný zánět nepotvrdí a ATB nebudou třeba.To je pecháček s tím přístrojem,teda.Už máš doma manžela?to je dobře,taky si potřebuješ drobet odpočinout,nejenom fyzicky.Jo vás vlastně čekají ty mamky narozeniny,to si asi teda moc neodpočineš :sweat_smile:
5. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo,jestli pak s tebou vůbec půjde sousedka nakoupit :grinning: ty exibionistko jedna :grinning: :grinning: mě to včera fakt tak rozesmálo :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,to jsem teda zvědavá,jak dopadne vaše přivítání do života.Taky bych to nehrotila a odejít můžete kdykoli.Určitě tam nebude Elinka jediný mimi,který plače,z toho si nervy nedělej.
5. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi
Dáda je správnej chlap,bodeď by neměl chuť na pivo :grinning: :grinning:

Snad do úterka vydržím a ještě se s vámi setkám :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě se dneska vybila baterka v autě :angry: :angry: ještě že to bylo u Pavlovo práce,že mi tam dal nějakou jinou a nestalo se mi to někde na křižovatce,to by mi asi nikdo moc nepomohl,i kdybych byla vymóděná jak Jája včera na manžela :grinning: :grinning: a ještě to megabřuch :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak zase monologuju,abych nechytla ten syndrom od vedle a nebyla ze mě Jíča :grinning: :grinning:
Za půl hoďky přijde kámoška a dáme někde ve městě obídek,tak se jdu drobet hodit do latě,i když už to asi nezachráním ničím,jsem jedno velký břuch :grinning: :grinning:

Tak zatím papa
5. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, dr. Vosátková na Máji v tom středisku.
Snad jo, už mě to celý nějak vycucává, furt lítáme po doktorech. No ty si asi taky s doktorama užíváš svoje, co?

ještě pivo? To ho dostal k snídani, že ho chce ještě? :grinning:
5. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré poledne skoro milé dámy ...jak se dneska máte?
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí :grinning: :grinning:
hele mě se taky stává že si tu jen tak kecám :grinning: :grinning:
Jj, david už je doma, Barču jsem právě uspala na ruce, nemohla zabrat, tak je chvíli klídek, Terka si hraje v lehátku. Já jsem potřebovala uklidit, umejt koupelnu, poskládat prádlo atd. atd. Jak teď lítáme furt po doktorech,t ak na to nemám čas a už to bylo fakt na bli.í. (blicísmajlík). Mluvim o koupelně :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pedí teda to byla narážka na mě ...s tou jíčou?
miso - ne, my ted mame klidek od doktoru , asi na nas v Motole jaksi zapomeli :grinning: a me uz se nechce ted vlacet do prahy , tak snad to neni tak akutni a jeste to pocka. na ATB jsme nonstop ... no ale jen si chodim pro recepty :grinning:
a kde je na Maji nejake stredisko ?? my chodime na Maj k dr. Matousovy
ad to pivo - ne ne, on vydyndal trochu coly predtim ale rika tomu najednou pivo ... nechapu , asi si hraje na velkyho chlapa :grinning:
no tak jsem se drobet upsala a odneska to míša no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás tady velmi ráda pozdravim a mám vás tady ráda ,ale zase mě pochopte ,že nemám tady co řešit ,mimi nemám ...až budu mít tak se k vám nastěhuju na stálo :wink:
5. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to bys musela přečíst 2 stránky dozadu,je to myšleno na jinou Jíču,já jsem Pí.a,nebo Píďa,jen vyměňujem ty třetí písmenka podle tvého vzoru,chytlo se to tady a včera večer jsme se tím hrozně bavily :grinning: :grinning: :grinning:
A ta od vedle je na J,ty by si byla Líča :grinning: :grinning: :grinning:
jsi blázínek?jak tě to mohlo napadnout????
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ahááá :grinning:
Na máji je středisko v paneláku v ul. dr. Beneše. Je to u tý školky tam a z druhý strany je velký parkoviště. Je tam taky lékárna. A zastávka MHD Milady Horákové :slight_smile: Už víš? Dyžtak ti to najdu na mapě :slight_smile:

Leni v pohodce, ty jsi takovej pohodář, že leccos překousneš :wink:
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar bazar...Míšo jedu do Rakous, tak doufám, že budeš mít dobré zprávy až přijedu :wink:

Á Píďa se nám ještě nerozdvojila :grinning: hele o vybitejch baterkách v autě bych mohla psát romány, doufám, že mě to nepotká teď :angry:
5. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso - jj uz viiim :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak tam. V 1. patře mám dr. a v 5. je laborka :slight_smile:

Jáji, užij si výlet a doufám, že budu mít zachvíli jen dobrý zprávy. Jsem nervní jak sáňky v létě. No nic, jdeme krmit, abych v případě nutnosti mohla v půl jedný hned vyrazit pro ATB.
Jestli budu stíhat, tak písnu, zatím pa a mačkejte palečky :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo překousnu ,ale tam!§končim a nazdar bazar ..už na to nemám ,tinpet chce založit novou diskuzi ráda přijdu ,ale tam končim ..zase tak velkej pohodář nejsem ... :wink:
5. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě aby tady vznikla díky mě nějaká 3,14ča ,no to bych chudince petře třeba nemohla udělat :grinning:
5. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to mi věřte že jsem tohle v životě nezažila ..fuj bléééééé,poblejt se z toho ...za váma budu chodit furt to se nebojte :wink:
5. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, jen skáču na chvilku,musím se celý den učit :cry: zase jsem to nechala na poslední chvíli :angry:

Míšo, tak snad atb nebudou třeba! :wink:

Leni, ty se zbytečně rozčilluješ! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak když vás ty spory nebaví (koho taky jo, žejo :rolling_eyes:,vubec se ti nedivim), tak si založte fakt nový téma s holkama a je :wink: a tam at se může vyjádřovat kdo chce, co chce a nemusíte to mít na očích :slight_smile: a nebude vás to vyrušovat, když se chcete normálně bavit :wink: jinak tě uplně chápu, že chcete taky mít čistě "snažící" téma - ale moc doufám, že se za nedlouho přesuneš nastálo sem! :dizzy_face: :dizzy_face:

všem Jíčám pěkný víkend :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Pedík pěkně perlí :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo založeno holky ..,,snažilky co se snaží tímto zvu ,,
5. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dobrý!!!! Pak vám napíšu víc, teď pádíme do města...
Élenka rozesmála všechny kolem i pana starostu :grinning: no hvězda byla. Tak zatím......
5. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Krásný den holky, nestíhám dneska, peru a vařm, no klasika před víkendošem, ale večer dočtu a kdyžtak písnu...je tu zajímavá diskuze čím dál víc :grinning:
Evi, myslela jsem na vás tři, tak sjem ráda, že čtu jen dobré :wink:
Zatím papa oblíkáme se a mastíme za mužem naproti a nakoupit papa
5. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já jsem zpět a teda musim říct, že co se týče miminka tak máme vše už teda jako hadříků + osušky + jednorázový podložky atd....a ještě jsme si dali v Badu na náměstí kávičku a zákusek :grinning:

Ty jo tady se dějou teda věci :wink:

Míšo tak jak?
Evi jsem zvědavá na detaily :wink:
5. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdraví vás naprosto čerstvá třicátnice :slight_smile: , čekám kdy přijde nějaká krize nebo co a nic (zatím).
Co jste to tady měly za diskuzi s těmi osloveními??? :grinning: A co jsem teda já??? :confused:
Jinak už jsme od včerejška v Praze a zítra se vracíme směr jih.
Dneska jsem si sepsala porodní přání (dřív plán).
Dneska jsme měli strašnou noc, spíme u tety v garsonce a ona UKRUTNĚ chrápe, takže jsme usli, až když odešla v 5:30 do práce. Na dnešní noc se naštěstí vnutila k jedné kamarádce, která není doma, tak se i vyspíme. Ale já byla tak vzteklá a nešťastná, že jsem v noci i bulela. Táda se tam z toho mlel tak, až jsem měla strach, že prokopne vak blan a praskne vodu. :unamused:
5. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, dočteno, ale stejně už zase vím prd..... :grinning:

Dadu čekáš potřicítkovou krizi? :grinning: Tak u mě se to projevuje asi návratem do puberty, neskutečně mi hrabe, ale jsem za to celekm ráda, jen holky tady ze mě občas asi netušej..... :grinning:
Jo, jinak bych tě viděla na Dadunkíču... :grinning: :sunglasses:

Jé taky se těším na detaily a na foto z vítání!!! A na info od cipísčat, snad to bude ok...

A mažu vařit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak tady Dadunkíča (sakra co mi to připomíná :grinning: )

Indi, ahoj, tak to se mám na co těšit, to by mi ani nevadilo. Já zatím pozoruju úbytek inteligence během těhu, ale to je prý tím, že čekám kluka (berou rozum prej...). Z pusy mi lítají jiný slova,než chci říct, přestávám umět jednoduché matematické operace a tak a to ještě nekojím a nejsem na MD. :sweat_smile:
5. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mám to v troubě! :sunglasses:

Jó Dadu, tak to maj všechny těhule stejný. Mě to začalo v těhotenství cca před 3 a půl rokem, ŠPM (šplouchá ti plodovka na mozku), pak to přejde do SVM (syndrom vykojenýho mozku), po kojení jsem žádné změny k lepšímu nezaznamenala :angry: no a teď jsem znovu ve fázi ŠPM..... :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to mám před jménem titul, brrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: , iq houpacího koníka a to mu možná ještě křivdím...... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek