Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
16. čer 2009

Ještě jsem vám chtěla napsat,že Mája byl včera na školním výletě na Lipně a každýmu koupil nějaký dáreček a Elince koupil prstýnek 😵 😵 ,on je hrozně hodnej 😵

Jo a jak jste tu psaly o těch tchýních tak si představte,že když mi praskla večer ta voda,tak Pavel jim volal,jestli by nepřijeli a nepočkali u Máji,kdyby se probudil,táta mu řekl,že měl pivo a ať si zavolám sanitku 😠 .Tak jeli naši z chalupy.A Pavlovo táta pomáhá Pavlovi v práci a on se do dneška nezeptal,co se vůbec narodilo,jestli jsme v pořádku,jak se jmenuje,prostě nic.A tchýně pochopitelně taky nic.Ani zpráva,prostě jako by se nic nedělo.To je tvrdý,ne?Snažila jsem se si to nepřipouštět,ale stejně jsem to ořvala.Pavel jim schválně nic neřekl,aby se museli zeptat a fakt vůbec nic.Včera byl u mámi ve sklepě ještě pro něco na kočárek,měli ho tam a ona mu jen hodila klíče a pak je měl dát do schránky.
No,ať si trhnou nohou.
Moje mamka měla taky plnou pusu toho,jak se na malinkou těší,jak si vezme dovolenou a bude se mnou a pomáhat a byla tu jednou,vyžehlila,poučovala mě,jak blbě kojím,jak jí rozmazluju,udělala šunkofleky a odjela.Sice každej den zavolá,ale to mi moc nepomůže.

Nebudu si stěžovat,zvládám to sama,malinká je relativně hodná,tak to jde. 😠

peda
16. čer 2009

Míšo,ty jsou tak hezoučký 😵 😵

straspytelka
16. čer 2009

Ahojky prednison do 12tt 😉 stejně tak crinone 😉

cipisek007
16. čer 2009

Pedí, to je krásný 😵 (mája a prstýnek 😵 )
a tchýně - no comment. Máte s nima nějaký špatný vztahy? TO je hrozný ☹

cipisek007
16. čer 2009

Bára je na bříšku už bez šprclí!!!!!!
Mám holky na těch puzzlích na zemi a najednou koukám, Bára na břiše. Krkla si a zase sebou flákla na záda 😀 😀 😀

menny
16. čer 2009

Ahojky
Tak jsem vás letem světem dočetla.
Míšo na to pondělí s tebou počítám 😉
Teď se přiznám, že než jsem to dočetla, zapoměla
jsem která je ta šikulka, co umí otočit se na bříško 😅
Pedí Mája je úžasnej... Dáda zas chce za penízky z kasičky
kupovat Matouškovi hračky. Nejsou to žádný lakomci ti naši kluci 🙂
Jinak tchánovci...to je teda mazec. Ty moji aspoň občas zavolaj, ale
viděli malýho až teď ve 4 měs.
Ty tvý jsou ale na pěst, to zamrzí ☹
Kroupi holky jsou ňuňánkovaný...drobečci 😵 😵
Jájo taky se mi v těhu dost blbě spalo.
Už jen pár týdnů...vydrž prťka vydrž 😉

Teď nevim jestli jsem napsala vše co jsem chtěla, půlka se mi vykouřila
už z hlavy.
Na kolikátou tedy přjedete v pondělí do Tábora??
Doufám, že bude počásko
Jo a včera jsme byli na kyčlích. Hlásim, že vše ok 😉 !!!

cipisek007
16. čer 2009

Peťo, byla a je to Barča 😀
Bára zdrhá 😀 😀 Už leží mimo puzzle a sune se pod skříň, na který je TV, DVD a VHS 😀 😀
Se srazíkem uvidím v neděli večer 😉 To rozhodne. Ale modlím se, aby to všechno stihli udělat a přijeli brzo 🙂
A vééééééééliká gratulace ke kyčlím 😵

menny
16. čer 2009

Děkujem 🙂
😀 no mám v tom guláš
Barušce taky velká gratulace!!!
Matýsek se taky kulí sem a tam. Deka nám je malá 😀
Řikam si, že by se nám to pasení mohlo zlepšit, když už se umí přetočit na
bříško...tak uvidíme

cipisek007
16. čer 2009

To už se přetočí na bříško?? Tý jo, to je bomba 😵
No jako mě o guláši něco povídej. Já si musela u dr. zjistit, který holčičce jsme nechávali dělat tu sondáž. Normálně vokno jak výloha. 😅

cipisek007
16. čer 2009

Peťo, David sonduje, kde bude ten srazík (že byyy?? 🙂 ) prosím prosím dej vědět, klidně do IP. Nebo jestli máš ICQ...

menny
16. čer 2009

Míšo IP 😉
Jojo přetáčíme se od neděle...na výročí svatby 😵 😵 😵
Já to tu psala, asi si to překoukla..neva

indigo
16. čer 2009

Ahoj kočky!

Pro vlakem jedoucí skupinku navrhuji rychlík v 10:01 z ČB, 10:57 jsme v Táboře. Námitky? Jája stíhá? Zpět kdykoliv..... 😎

cipisek007
16. čer 2009

koukám, že jestli pojedeme, tak jako jediný si povezeme prdelky autem 😀 Bysme někoho vzali, ale není mííísto ☹ Ale ve vlaku bude prča 😀

cipisek007
16. čer 2009

Peťo, tak to je bomba 🙂 Krásnej dárek!!! 😵

cipisek007
16. čer 2009

holky ječí jdu k nim hají dělat 🙂

menny
16. čer 2009

Jasan indi😉
Já vám rozešlu podrobnější popis do IP, kde se sejdem jo ?
Mooooooc se tešííííím 🙂

cipisek007
16. čer 2009

Peťul, mě taky prosím pěkně, kdyby náhodou 🙂 přijeli bysme tam asi na tu jedenáctou jako holky.
Co Helča a Barča? Taky dorazí?

achalteke
16. čer 2009

Jája stíhá v pohodě....běžim ke kámošce, budu tu okolo ordinačky 😉

straspytelka
16. čer 2009

Ahojky gratuluji k úspěšným kontrolám 😵 😵
KOukám na zprávy a objednávám manducu 😀 našla jsem za 2200 2x použitou 😀 dobrá cena ne? Nebo víte o levnější?Stejně je to maso 😠
Holky přes noc se mi udělalo na hubě tolik oparů, děsně to bolí ☹ hubu jako havajskej domovník 😅 spíš mi vadí, že nemůžu šmudlat malou ☹
Teda koukám jak jste šikovný s otáčením, my pořád nif 😒 paseme koníky ukázkově, ale že by se vědomě nějak otáčela to ne, spíš párkrát upadla na bok a tak zůstala 😀

cipisek007
16. čer 2009

Brrr, tak teď jsem viděla na nově reportáž o dětských autosedačkách. Některý nejsou vůbec bezpečný a to i ty, který mají isofix, který byl dosud považován za nejbezpečnější... 😅
Prej značka emaljunga : http://tn.nova.cz/magazin/auta/bezpecnost-a-zak...

cipisek007
16. čer 2009

Sptrašpy, ještě máte chvilku čas 😉 Ono je to pak rychlý, když se přetočí 🙂

cipisek007
16. čer 2009

ty jo holky, já vám závidím to šátkování a manducování... 😒

straspytelka
16. čer 2009

no viděla jsem i s dvojčátkama jedno vepředu jedno v zadu 😉
Taky jsem koukala na ty sedačky, no hnus a pak věř něčemu že jo, když je to tak drahý, říkali že stojí až 9tis 😠

cipisek007
16. čer 2009

toliK??? Masakr.
No ale to musíš mít ty manducy dvě, ne?

cipisek007
16. čer 2009

Nikdo nikde, tak já jdu do hajan 🙂
Dobrou noc všem!

achalteke
16. čer 2009

Helou,

Peťo můžeš prosím vyřídit jestli by mi nevzala na sraz ty vzorky látkovek, jak jsme se domlouvaly, na oplátku dovezu vzorek těch mých favoritních AIO itti bitti 😉

Míšo to je hustý s těma autosedačkama, jinak značka Emmaljunga byl můj velký favorit na houpací kočárek, je skvělej, ale bohužel hrozně drahej 😉

Šátkování s dvojčátkama jde, myslím že značka Hoppeditz nebo Didymos mají na stránkách ilustrativní foto, i když teda dvě třeba 8 kilový děti bych nosit nechtěla....a s manducou to asi nejde, nevim jak by šly ty pásy atd.

Pedí, ať ti Pavel s těma fotkama pomůže, já bych si to jako mmsku nevychutnala 😀 😉

Jo Míšo holky jsou na fotkách srandovníí a už jsou to teda docela veleslečny, přijde mi že je to chvilka co se do postýlky vešly obě dvě 😀

zuzka84
16. čer 2009

jajo - jdu ti poslat do IP ty sklady , ted jsem si vzpomela jak tu mluvis o latkovkach ... a ja mam takyyyy slibenou ukazku itti bitti 😅 😀

achalteke
16. čer 2009

no jasný, bude prohlídka -- jo jo pošli, děkuju 😉

straspytelka
16. čer 2009

Míšo, no a to je to nejlevnější co jsem sehnala 😖 🤐
Jdu taky do hajan, Evi, zítra se zase ozvu jo 😉 Těším se papa holky

indigo
16. čer 2009

Holky ale budem na tom srazu mluvit čsky, že jo? Itti bitty kliky bééééééé 😀

Strašpy - že ty budeš ten "již odpověděl jeden zájemce"..... 😎 Já nad ní pořád koumám, no asi z porodnýho.... 😎