Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
16. čer 2009

😀 😀 taky si přídu, jak někde u ťamanů kiky biky nebo co já vim😀

Hele Jájoušku, to asi mysliš,že mám písnout Barče viď 😉

Holky mě bolí řepa...asi tlak...chvilku teplo chvilku zima...momentálně nám tu burácí..to je počasíčko dnes.
Tak pa děvuchy, hezky se vyhajejte. Pohladte poklady v postýlkách a pupíčkách téééž 
Brou

cipisek007
17. čer 2009

iti miti?? co to je za řeč? 😀 😀

dobré ránko holky 🙂

Jáji, však já vím, že šátkování jde i s dvěma dětma, zř jste mi sem jednou s Peťou dávaly odkazy. Ale je to právě o tý váze 😒

ty jo jako my jsme vzhůru od pěti ☹

straspytelka
17. čer 2009

Krásné ráno berušky 😵
Cipísci už vyhajaný jo 😖 no my dneska taky kojili ve 2 ráno 😠 pak vstala v půl 6 a od tý doby čučí na kytku 😀 je pod hrazdou, já snídám, peru, mám vytřeno, chlap vynesl koše, no celkem nuda 😀
Co to tu melete titimiti, mě se líbí i zajzazajzazajzazaj ty malí blechy nevim jak se to jmenuje 😀 😀 😀 😀 😀 teda hele holky co jsem našla za pohádky nevim jestli to znáte,ale je to masakrrrr 😀 mám už vyzvánění na telefonu 😀 najdu a pošlu sem odkaz, nějak to nemůžu najít ☹
Indi, jojo ten zájemce jsem já 😀 už je zaplacená 😀 Sice peněženka krvácí, ale uskromním se a bude 😉 teda ty prachy lítaj co... 😨

cipisek007
17. čer 2009

Strapšy, ty máš chlapa doma? Ten můj dneska až do příštího týdne odjel (modlím se, aby kvůli srazíku dorazil už v neděli 😀) Takže jsem zase slaměná vdova. A holky mi to dávají pěkně sežrat. Bára od 5ti vzhůru, teď naštěstí chrní, ale Terka se od jídla jen a jen vzteká. Musela jsem si jí vzít do lehátka, jinak by vzbudila Báru. 😠
Čučí na kytku 😀 😀 😀 Holky na ně taky strašně rády koukaj 🙂

cipisek007
17. čer 2009

No já se stěhuju do kuchyně. Mám tam plno práce a Terka, když mě uvidí kmitat, tak se uklidní a třeba i nachvíli usne 🙂
Zatím páčko 🙂

petreva
17. čer 2009

Ahoj holky, jen jdu pozdravit....
STRASPY, teď E vztává, papat bude tak za čtvrt hoďky, takže to příští jídlo vyjde zase kolem 11 a ven se dostanu ta za třčtvrtě hodiny, takže to bude zas jen na chvíli asi písnu sms až budem hodtový...jestli budeš s holkama nebo bez nich to je jedno, stejně se půjdem projít, tak když vám to vyjde tak zajdem někam za váma. Tak Manduca vyhrála a už je objednaná??? Tak to je něco 🙂
MÍŠO, chodí ti ještě někdo pomáhat? Já si to pořád nedokážu představit,jsem urvaná z jedný cácorky. To jsem navíc včera , blbec, večer, když E konečně usnula až v půl devátý!! rozohodla, že půjdu rozmrazit mrazák, už nějak nemám kam dávat mlíčko. Ty vo..trvalo mi to skoro dvě hodiny a to mi pomáhal Péťa.Takže postel jsem navštívila skoro před půlnocí a v půl druhý jsme kojily...no jsem mrtvola. Druhý kojení bylo v půl šestý...a teď. Takže jdem na to. Mějte se všechny!!!
A kdy že je ten srazík?? V kolik? Já pořád nevím....viď Straspy 😅

menny
17. čer 2009

Čus bus 🙂

straspytelka
17. čer 2009

Míšo, kde pak, Jirka chodí od půl 8 do práce víš, tak ho ještě vždycky využiju aspoň na ten koš, když už nic jinýho doma nedělá 😠 😠
Evi, no holky dneska nejdou, teda Hanka ne, tej přijela babička a Eliška nevim...ale já peru, takže vyrazím stejně trochu dýl asi jako ty, tak se pak sejdeme na městě 😉 Jo už jsem to zaplatila, no jsem na ní zvědavá, jestli se jí nebude v tom líbit, tak ti jí pak prodám dál 😀
Teď si Simča pšíkla až se posrajdila 😀 😀 😀 a tlemí se tu jako pomatená 😀 Musím jí zase zapsat památné věci do deníčku, jinak na to zapomenu a nebude mít památku 😉 nebo spíš já 😀
Srazík...no když nepojede Evča, tak sama nejedu, omlouvám se ale stratila bych se 😀

straspytelka
17. čer 2009

Čauky Menníkovci 😀

menny
17. čer 2009

téda, to jste raní ptáčata
Míšo od 5h?? Já jsem vzhůru od 6:30 a ještě bych spala. 😅

Strašpy gratuluju k manduce 😵
Hele to je nářez ten odkaz 😀 😀 😀

Evi doraž na srazík neboj se. Tam bude mamin, s malou ti dyžtak pomůžem.
Budem chovat 😉 😉 Jinak jsme dohodnutý na pondělí cca v 11h
Chcem tě poznat, tak koukej přijet se Strašpy jooo???

Jinak Psala večer Helča, že super, že se na nás moc těší. Má ale ještě před náma v Táboře sraz s holkama
s předporodního kurzu, tak prý dorazí asi tak ve 13h
Barča se zatim neozvala, ale myslim, že ta s tim tak nějak počítá 😉

menny
17. čer 2009

Hoky Jindřichohradecký.....já vám naplacám.....se sejdem v hojném počtu (doufám)
tak musíte přijet taky. Když jsem měla sraz s Helčou a Barčou, tak jsem vás tam slíbila...
no to bych teď vypadala jako slibotechna....tak to musíte dorazit!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

Evi mrazák jo 😒 Ten náš by to taky potřeboval, ale zatim na to prdim

cipisek007
17. čer 2009

Já se dneska asi zblázním!!!
Terezka se od rána jen vzteká a já nemůžu pořádně nic dělat. Normálně po snídani holky tak na 30-60 minut usnou. Bára spí už skoro 2 hodiny, ale ta Terína furt nic 😠 😠 Stěhuju jí jak potřebuju a už jsem z toho utahaná. Za půl hoďky jdeme krmit, takže zase nic. AAAAAAAAAAAAAAAACH JO!

Evi, teď jsem tu měla Davida, takže pomáhal on. Jinak mi chodí pomáhat kdo může, většinou mamka, ale tý není v poslední době moc dobře, tak říkám segře nebo tetě. Dneska se musím domluvit, kdo přijde pomoct s koupáním. Jinak mi chodí pomáhat jen na to koupání, zbytek si dělám sama. Počkají než holky usnou, takže se i umeju, abych nebyla v nervu a kdžy holky chrní, tak odcházejí. Potřebovala bych vyžehlit, ale prdím na to.
Ty jsi trdlo, takhle pozdě rozmražovat mrazák 🙂 Já bych to taky měla udělat, ale počkám, až zase bude David doma, ať od toho nemusím furt utíkat.

Čao Peťul 🙂

Strašpy, to jo, aspoň něco 🙂

Ach jo, jdu za tím trdlem Teríííínou 😠

indigo
17. čer 2009

Hezké ránko!!!

Holky přijeďte, sím sím..... 😉 Já nechávám prcka doma, tak budu "chovací teta", jestli mi teda miminka na chvilinku svěříte na poňuchňání..... 😎 Jestli tedy nebudou spinkat. 😎

cipisek007
17. čer 2009

holky já bych tak ráda dorazila 😔

peťo, no dneska jsou fakt na prodej. jsem totálně hotová a to je teprv 9 hodin.

straspytelka
17. čer 2009

Menny, hele tra epizoda s tím kolotočem, ta první je hustáááá co 😀 jak tam zůstanou toho králíka ty pacčky 😀 nebo sob na poušti je taky dost dobrej 😀 😀 😀 😀
Mrazák, no ještěže máme jen dva šublíky a ještě poloprázdný 😀 jen zeleninka a ryba tam čučí na mě 😵 a nějakej ten led od chlastíku 😝
Míšo, hele nemáš to vůbec jednouduchý, musí to bejt fakt mazec dvakrát všechno 😨 Taky nevim, jak bych to tenkrát zvládala ☹ ale co člověku zbejvá že jo 😀

straspytelka
17. čer 2009

Krásné ráno Indigo 😵 Neboj určitě si pochováš a budeš ráda vracet 😀 😀

cipisek007
17. čer 2009

strašpy, zvládla bys to 🙂 musela. občas je to o nervy, ale nedala bych je ani za nic 🙂

straspytelka
17. čer 2009

je mi to jasné 😵 😵 jdu kojit a s prádlem zatím pa

menny
17. čer 2009

Holky, tak jsem se rozepsala k Indi do IP, kde ten srazík jako bude
ale odběhla jsem koukat na počasí a ono nehlásí nic moc na pondělí 😠 ☹
Lepší by to bzlo venku na terase,
ale když bude zima a chcanec, tak to asi nepůjde. Musely by jsme tedy jinam.
Je tam velká herna...pro děti fajn, leč obsluha nic moc...spíš nic než moc
Ale je to asi jedinej koutek či restauračka, kde se nefajčí, takže budem muset tam
Jenže než bych vysvětlila variantu A terasa a variantu B obchoďák...
Takže jsem přišla na to, že na vás prostě počkám na nádraží a bude.
Barča s Helčou ví, kde se objekty nachází a holky z JH si myslim, že obchoďák ví kde
a restauračku budou míjet, když pojedou autem k nádraží. A nebo taky počkaj před nádražim což

Uf takže nestíham napsat víc, panž se mi vzbudilo hladové zvířátko 😀 😀

cipisek007
17. čer 2009

Uf Téra konečně usnula. Zachvíli sice má jít cvičit a dlabat, ale ona by neměla na cvíčo sílu. Jdu jim přichystat sváču a taky ze sebe udělat člověka 😀
Pa

indigo
17. čer 2009

Míšo nemůžou spát ty cácorky společně?!? Si takhle vymejšlej, už od mala... nenechaj maminku chvilku v klidu... 😝

Meníku - jen si na nás hezky počkej 😀 , myslim, že bandu ženských s pupíkama nepřehlídneš ani náhodou..... 😀 Mě je celkem jedno kam půjdem, v Táboře jsem byla cca 2x, jednou přes noc spala ve zkušebně skupiny Telegraf (neznáš? Ale kdoví jestli ještě fungujou, to je už tak 10 let zpátky...) a vůůůůůbec to tam neznám! 😀 😎 Jen bych prosila něco poblíž, půlhodinovou štreku městem nezvládám... 😝

cipisek007
17. čer 2009

Indi, mě z nich jednou jebne. Dřív spaly společně, ale teď každá zvlášť!!! To je nejhorší. Furt musím od něčeho odbíhat. Teď Terka chrní, ale Bára je vzhůru, taky půjdeme cvičit a krmit.

Peťo, hlavně nezapomeňte s instrukcema na mě. Kdyby náááááááhodou, fakt bych strašně moc ráda dorazila.
Heleď a půjde někde ohřát v poledne jídlo pro holky? Obýdek - zeleninka?
A hlasuju pro nekuřáckej, je jedno, že obsluha nic moc, hlavně, že se sejdeme 😵

indigo
17. čer 2009

Jo jo, obsloužíme se klidně samy 😀 , hlavně že se sejdem. 😎

Mizím, vařím, peru, (že se na to nevys..... 😀 ), v 11 mám poradnu, kterou musím absolvovat i s prckem, snad tam doktorce neudělá z ordinace kulničku na dříví, než mi udělá UZ..... 😀 😝

cipisek007
17. čer 2009

Idni, takový zlatíčko že by udělalo kůlničku? Nevěřím.
Už jsem se objednala na prevenčku v těch prvních 14ti dnech. Jdu hned v pondělí 29.6. sice tam asi bude Mifková, ale mamina říkala, že tam u ní předminulý týden byla (má radši Hauíí) a že byla v pohodě. Povídala, vysvětlovala. Nebyla takovej morous jako když tam byla sama.
Tak ať ti to všechno dobře dopadne. 😉

menny
17. čer 2009

Holky nebojte se vlka nic, je to oboje kousínek. Co by kamenem dohodil 😉
Bych vás netáhla přes celý město.
Míšo máš můj obdiv. Já bych se že dvou miminek asi zvencla.
Matoušek řve jak túr, musim leťet, jdem se setřenkou na obídek a pak
má Davídek pasování na školáka šmudla můj. To asi vořvu
Tak zatim

peda
17. čer 2009

Ahojky 🙂

Tak jsme se včera vážily a nic moc 😖 máme o 140 g méně než když jsme šly z porodnice.Opět mám málo mlíka,holt ze mě kojná nikdá nebude.Pokusím se ještě nějaký den vydržet,s dr.jsem domluvená až na úterý na vážení,ale myslím,že tak dlouho jen u kozenky nevydržíme.Mám je úplně měkký,malá se zteká a je hladová.Je mi to moc líto,ale asi s tím nic neudělám.Piju čaj na laktaci,snažím se hodně pít a jíst,jsem bezradná.Ale když budu muset přejít na UM,tak se holt nebude dát nic dělat.S malým jsem měla to samý.

Pojedu si teď do babycentra koupit to lehátko a pojedem ke kamarádce na návštěvu,venku je krásně,tak budem na zahradě.

Holky,tak vy se budete zase srážet 😵 😵 vy se máte,hned bych jela s vámi.Až budete v ČB,tak se na chvilku rádi připojíme.

Jdu směr sprcha a mažem ven.

Jo a říká vám něco ortopedické centrum na Lannovce v MC VICTORY?

petreva
17. čer 2009

Ahoj holky, tak v rychlosti...
PEDIKU, už si taky předělej 2D, ať víme kolik je Ellence 😉 s kojo je pořád potíž...já is nikdy nemyslela, že je to taková věda, připadolo mi to prostě přirozený, že se kojí....Heleď jestli chceš ještě vydržet...tak zkus meltu nebo caro, taky nealko pivo...všude kde je ječmen 😉 sice mi leze ušima, ale piju jí denně. Taky kojo čajík, dám si každý den lněný semínko a po téměř každém kojo ještě drobet odstříkám. Důležitý je, aby pauza mezi kojo přes den nepřesáhla 4hod a v noci 6hod. Taky hodně nalitý prsa nejsou dobrý...dyštak drobet odstříkej. Teď zpočátku je to všelijaký a velký výkyvy, ale třeba to ukočíruješ!!!!!!! Ellenka je hodná,jsi psala, tak se ze zbytku domácnosti moc nestresuj...mě fakt připadá, že mi na množství mlíka pomohla ta odsavačka a melta...nevím. Ale my máme teď jiný problémek...lenost...E. pije 4min a zbytek je jako už nedobytná pevnost, kroutí se vzteká a nechce prostě tahat. Přitom si odstříkám , takže tam mlíčko musí být...jemi z toho kolikrát taky smutno..když tam je, tak proč si potvůrka nevezme...NO A TOHO SE PRÁVĚ bojim v TÁBOŘE, bude vyvádět ukojení. My tam někde v davu...musím prsa prohazovat, jinak by se nenajedla vůbec...takže budem kpotřebovat intimčo!!!
Tak jdu za tím naším zvířátkem...půjdem za Simčou a Terkou 😉
MENNÍKU, já bych vás táááák ráda viděla!!!! Ale tohle mě odrazuje...že bude plakat s tím počítám, ale to její jídlo, přehazování sem a tam a řev mezi tím....se mi nechce...
HOKLY, ale téda lámete mě...musela bych ale vyčistit auto, už je to taaaak strašná ostuda, že se tam štitim dát Elenku natož vést návštěvu T+S 😅

mon73
17. čer 2009

ahojky 😉
nestíhám, - policajti, pojišťovna, práce, alergie, jahody, konec školy, Luky soustředění,...... 😲

Srazila bych se ráda, ale asi to nevyjde. ještě pošpekuluju.

Straspy, máme obchod s kojeneckym zbožim 😉

cipisek007
17. čer 2009

holky já se z tý teríny mojí zbláznim. sice hodinu spala, ale už se zase vzteklí!!! mám jí na ruce. mám hlad a potřebovala bych si udělat oběd, nenechá mě. prostě ječí. bára je zlatíčko, točí se v postýlce dokola, kecá a hraje si.

pedí, to mi nic neříká.

evi, třeba Elča překvapí 😉