• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Tak ty meruňky už nejsou a já jsem jak sud a pěkně mě bolí břicho..... :angry: :angry: :angry: :grinning:
22. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano Indi to jsem předpokádala, vypadaly fakt úžasně a buď ráda, že sem ti je nesežrala já....

:grinning:
já jdu na jahody se salkem...

Evi jo jo v látkovkách už mám víceméně jasno, ale nechám to spíš až se malej narodí a budu zkoušet co přesně nám vyhovuje, takže zatím nakoupím asi od každého něco a uvidíme :wink:

tady to Lipno, ceny v sezoně jsou fakt drsný, ale v mimosezoně se to dá :wink:
http://www.lipnopoint.cz/lipno-ubytovani.html
22. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro Táborský a Hradecký - cestou na nádraží jsem koupila cca 3/4 kilo meruněk a koš broskví. Meruňky miluju a byly ták krásně měký a sladký..... se z nic brzy pos..... :angry: :grinning:

Moc vám děvuchy děkuju za ty miminka, poňuchňala jsem se (snad) do sytosti. A heč heč - chovala jsem Elenku, která u mě byla vysmátá!!!!! :sunglasses:

Inuš - tý jo jen lež, však už to máš za pár, nějak už to doklepeš. Srazíkování si užijem po porodu. :sunglasses:

Ahoj Kroupi! Hokám se krásně daří, hezky nabírají! Už abyste si je odvezli domů, co? S těma cigi - no snad ani není možný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to dostanu nejlíp na net ty fotky?Mě to nejde poslat nějak přes ten mejl :frowning2:
22. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy musíš je pozmenšovat, já bych byla pro abys je dala sem na koníka, ať se pokocháme všechny..... :sunglasses: Nebo třeba na rajče nebo někam, jestli někam dáváte fotky, a pak jen pošli odkaz.
22. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Kroupi, ty už maj pěknou váhu! :slight_smile: kočičky malý :dizzy_face: s těma botama - no to nemám slov! Nám za dveřma nikdy žádný neukradli, přišel kamarád na návštěvu, na hodinu, a boty za tři a půl litru pryč! to byl šok a trapas :rolling_eyes: já nevěděla co dělat, jestli mu je zaplatit nebo co :sweat_smile: ale to že je ukradnou v nemocnici, tak to je fakt bez komentáře, hrozný :zipper_mouth: lidi jsou takový sviňky :zipper_mouth:
ty už účtuješ?? teda, si dobrá! nám PA říkala, že jizva se hodně dlouho ozývá při změně počasí :confounded:

já věřím, že vydržíme ještě dost :slight_smile: čípek je pašák a ok, já myslim, že sjem fakt měla nákou střevní chřipajznu, která se mnou pěkně zacloumala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj bylo to hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mějte se hezky!

Indi, z čeho tě bolí břicho, copak jsi požrala dobrého :grinning:
22. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Matoušek mi krásně šel po kozenkách... :grinning: natočil hlavu, otevřel pusinku, jen se zakousnout. :grinning: No těch 5 kapek, co by vysál, by mu asi nestačilo..... :grinning: :sunglasses: A Cyrda si na mě pěkně usr... to byl puch... :grinning: co na mě ty děti maj?!? :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
jo jo jo jo fotky - za mě kamkoliv :wink:
aha tak už vím :grinning:

já ležím ležím, ale nebaví mě to :angry: mám roupy :confounded: ale budu, ještě že chládeček, to je krása :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inuš já jsem poslední dobou hrozně rozežraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupila jsem meruňky no a byly tak dobrý, že jsem je sbouchala všechny.... :confounded:
22. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kroupi, hele to snad není pravda, i na neošce kradou boty jo :angry: :angry: :angry: :angry: hele to byli ty samí cikán, co ukradli úplně stejně drahý a stejně tejden vypraný boty mojemu chlapivi u nás doma v paneláku za dveřma :grinning: Je to hnus co...já pořád chodim a čumím lidem na nohy, ten kdo je bude mít, tak ode mě dostane do čumáku :angry:
Jů už zkoušíte kojit, to je krásný, a jinak všechno v pořádku?Tlaky holčiček a tak?
22. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, jen si dopřej! až budem kojákovat, tak už to bude s tím jídlem bledé :confounded: já merunky zas tak nemusím, ale co sjem schopná províst během chvíle s melounem :rolling_eyes: to by jeden nevěřil :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máš doma Tadouška? se mu stejskalo, co?? nebo je u babi rád?
já jdu pomalu do vany, je tu náká až moc zima...teplo zima teplo zima to mě z toho klepne letos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Acahl, tak co peněženka?Byla tam ještě? Jů ho´d sem vzorek rozděl se ne, jahody a salko, to jsem nikdy neměla tuto variantu :grinning: :grinning:
Holky vy jste byli v nějakým hračkářství? :astonished: :astonished: že o tom nevim :grinning:
Hele asi jsem vyděsila trochu Evču :grinning: :grinning: ujela mi noha kvůli batohu na těch jezdících schodech a lítala jsem tam po prdelce i s kočárkem :grinning: no teď se směju, ale málem mi to šmiklo prsty ty schody a malou jsem naštěstí nevyklopila :sweat_smile: uuuuuf :fearful:
Musím tě Evi pochválit i Elenku, cesta tam i zpět byla super :wink: :dizzy_face:
Indi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poznali chovací tetu, tam je všechno povoleno i cucat prsa a prdět :grinning: :grinning:
Po cestě jsme koukali taky na měruňky :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: tak ukládám postupně fotky na Fotoalba Centrum.cz heslo je můj nick
22. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inuš vydrž, myslím, že už to asi bude - teda podle toho co píšeš :wink:

Kroupi to je teda drsný s těma botama :angry: to mi přijde až neuvěřitelný....no kámošce zas kradla v krumlově nějaká šlápota plínky a ubrousky :unamused:

Strašpy jo klasika - já a pěněženka, nebo já a něco jinýho....no holky tam ještě seděly takže v poho a Indi mi zatím koupila hambáče, takže asni hlady jsem neumřela...

Jinak sameťáka Matouška jsem asni nechtěla vracet - no Matouška - oni všechyn ty miminka byli k sežrání falt a jak Elča dělala cukrbliky na Cyrdu tak to fakt němělo chybu :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

V hračkářství jsme byly po odchodu, ale nic jsme nepořídily :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy, pár fotek mi přišlo, ale jdu ještě kouknout na to centrum :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpýýý, mě to nějak nefunguje :sweat_smile: :confused:
22. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy taky se na to centrum nemůžu nějak dostat :sweat_smile: chce to heslo a přezdívku
22. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíčo, nestrašte pani :grinning: ještě aspon dva týdňáky :sweat_smile: tolik mi toho chybí mi ted přijde... :stuck_out_tongue_closed_eyes: přijdu si hrozně nepřipravená :sweat_smile:
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kroupí!! Ahojky! Opravdu ti musím pogratulovat ke krásným váhám!! Takhle rychle to mým holkám nešlo :dizzy_face: :dizzy_face:
S těma botama je to masakr!!! Na ČB neonatologii si brali návštěvy návleky, ale koho by to napadlo, že ti ukradnou v nemocnici boty??? :sweat_smile:
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Inuš to dáš ty dva týdny, ale že jo - člověk nikdy neví kdy to přijde a tělo už se prostě chystá :wink:
22. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydržte pořád to tam stahuju pak vám pošlu odkaz jo
:wink:
22. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já se odtud nehnu, dokud neuvidím fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky hezký, ale nějak nepoznávám. Vidím Jáju, vidím Evičku, vedle Jáji bude asi Helča (nejsem si jistá, dlouho jsem jí neviděla, asi změnila účes) a kdo je ta culíkatá? S modrým šátkem je asi Barča, žejo?
(Culíkatý dcerka má stejný punčocháčky jako moje holky :grinning:)
22. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, nápodobně :grinning:
22. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem brzda co :grinning: :grinning: :grinning: snažím se :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy, v poho :grinning:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak Strašpy - žádne štres :wink:

Míšo, culíkatá je Zuzan :wink:
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo strašpy všechno jinak v pořádku holčičky jsou zdravé a i dost přibívají sestřičky říkali že už chtějí brzo domů :slight_smile: ...já taky miluju jahody,nektarinky,jahody no ale ted mám po hehe :slight_smile: ...to si představte že se nám to stalo s těma botama ve středu a v sobotu když jsme tam přijeli tak už za náma běžela sestřička že už mají nový opatření a dali tam taky návleky a už tam mají ceduly že za odložené kabáty a tašky neručí...no oni asi ty návleky nechtěli mít když si na tu neonatologii musíš oblíkat ty pláště a ty jejich gumový boty kvůli hygieně...já jsem z toho byla holky tak hotová že se mi v noci o těch cikánech zdálo jak je honím stěma botama a pořád jsem měla strach že tam zavolám aby ty cikáni neudělali něco našim holčičkám a přítel mě chudák pořád utěšoval že je hlídají sestřičky :frowning2: :slight_smile: ...a pak když jsme tam přijeli v sobotu tak mi říkala sestra že nemusíme mít strach že by jsme tam ty cikány potkali že ta ženská šla druhý den domů a že řekla že se na dítě nepřijede podívat dřív jak za 14 dní fakt síla :angry: ...Inníku už účtuju od pátka...to víš konec čtvrtletí tak ještě musím než budou holčičky doma...pak už budu muset po chvilkách :slight_smile: ...zítra jedeme do německa přítel si musí ject koupit boty protože měl jen jedny a žabky,no a na žabky je ted jaksi zima :grinning: :slight_smile:
22. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek