Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
22. čer 2009

Tak ty meruňky už nejsou a já jsem jak sud a pěkně mě bolí břicho..... 😠 😠 😠 😀

achalteke
22. čer 2009

ano Indi to jsem předpokádala, vypadaly fakt úžasně a buď ráda, že sem ti je nesežrala já....

😀
já jdu na jahody se salkem...

Evi jo jo v látkovkách už mám víceméně jasno, ale nechám to spíš až se malej narodí a budu zkoušet co přesně nám vyhovuje, takže zatím nakoupím asi od každého něco a uvidíme 😉

tady to Lipno, ceny v sezoně jsou fakt drsný, ale v mimosezoně se to dá 😉
http://www.lipnopoint.cz/lipno-ubytovani.html

indigo
22. čer 2009

Pro Táborský a Hradecký - cestou na nádraží jsem koupila cca 3/4 kilo meruněk a koš broskví. Meruňky miluju a byly ták krásně měký a sladký..... se z nic brzy pos..... 😠 😀

Moc vám děvuchy děkuju za ty miminka, poňuchňala jsem se (snad) do sytosti. A heč heč - chovala jsem Elenku, která u mě byla vysmátá!!!!! 😎

Inuš - tý jo jen lež, však už to máš za pár, nějak už to doklepeš. Srazíkování si užijem po porodu. 😎

Ahoj Kroupi! Hokám se krásně daří, hezky nabírají! Už abyste si je odvezli domů, co? S těma cigi - no snad ani není možný... 😝

straspytelka
22. čer 2009

Holky jak to dostanu nejlíp na net ty fotky?Mě to nejde poslat nějak přes ten mejl ☹

indigo
22. čer 2009

Strašpy musíš je pozmenšovat, já bych byla pro abys je dala sem na koníka, ať se pokocháme všechny..... 😎 Nebo třeba na rajče nebo někam, jestli někam dáváte fotky, a pak jen pošli odkaz.

inna12
22. čer 2009

jé Kroupi, ty už maj pěknou váhu! 🙂 kočičky malý 😵 s těma botama - no to nemám slov! Nám za dveřma nikdy žádný neukradli, přišel kamarád na návštěvu, na hodinu, a boty za tři a půl litru pryč! to byl šok a trapas 🙄 já nevěděla co dělat, jestli mu je zaplatit nebo co 😅 ale to že je ukradnou v nemocnici, tak to je fakt bez komentáře, hrozný 🤐 lidi jsou takový sviňky 🤐
ty už účtuješ?? teda, si dobrá! nám PA říkala, že jizva se hodně dlouho ozývá při změně počasí 😖

já věřím, že vydržíme ještě dost 🙂 čípek je pašák a ok, já myslim, že sjem fakt měla nákou střevní chřipajznu, která se mnou pěkně zacloumala 😝 😝 fuj bylo to hnusný 😝

mějte se hezky!

Indi, z čeho tě bolí břicho, copak jsi požrala dobrého 😀

indigo
22. čer 2009

Jo a Matoušek mi krásně šel po kozenkách... 😀 natočil hlavu, otevřel pusinku, jen se zakousnout. 😀 No těch 5 kapek, co by vysál, by mu asi nestačilo..... 😀 😎 A Cyrda si na mě pěkně usr... to byl puch... 😀 co na mě ty děti maj?!? 😀 😀 😀 😎

achalteke
22. čer 2009

jo jo jo jo fotky - za mě kamkoliv 😉

inna12
22. čer 2009

aha tak už vím 😀

já ležím ležím, ale nebaví mě to 😠 mám roupy 😖 ale budu, ještě že chládeček, to je krása 🙂

indigo
22. čer 2009

Inuš já jsem poslední dobou hrozně rozežraná 😝 koupila jsem meruňky no a byly tak dobrý, že jsem je sbouchala všechny.... 😖

straspytelka
22. čer 2009

Kroupi, hele to snad není pravda, i na neošce kradou boty jo 😠 😠 😠 😠 hele to byli ty samí cikán, co ukradli úplně stejně drahý a stejně tejden vypraný boty mojemu chlapivi u nás doma v paneláku za dveřma 😀 Je to hnus co...já pořád chodim a čumím lidem na nohy, ten kdo je bude mít, tak ode mě dostane do čumáku 😠
Jů už zkoušíte kojit, to je krásný, a jinak všechno v pořádku?Tlaky holčiček a tak?

inna12
22. čer 2009

Indi, jen si dopřej! až budem kojákovat, tak už to bude s tím jídlem bledé 😖 já merunky zas tak nemusím, ale co sjem schopná províst během chvíle s melounem 🙄 to by jeden nevěřil 🤐

inna12
22. čer 2009

už máš doma Tadouška? se mu stejskalo, co?? nebo je u babi rád?
já jdu pomalu do vany, je tu náká až moc zima...teplo zima teplo zima to mě z toho klepne letos 😝

straspytelka
22. čer 2009

Acahl, tak co peněženka?Byla tam ještě? Jů ho´d sem vzorek rozděl se ne, jahody a salko, to jsem nikdy neměla tuto variantu 😀 😀
Holky vy jste byli v nějakým hračkářství? 😲 😲 že o tom nevim 😀
Hele asi jsem vyděsila trochu Evču 😀 😀 ujela mi noha kvůli batohu na těch jezdících schodech a lítala jsem tam po prdelce i s kočárkem 😀 no teď se směju, ale málem mi to šmiklo prsty ty schody a malou jsem naštěstí nevyklopila 😅 uuuuuf 😨
Musím tě Evi pochválit i Elenku, cesta tam i zpět byla super 😉 😵
Indi 😀 😀 😀 😀 😀 poznali chovací tetu, tam je všechno povoleno i cucat prsa a prdět 😀 😀
Po cestě jsme koukali taky na měruňky 😉 🙂

straspytelka
22. čer 2009

😉 tak ukládám postupně fotky na Fotoalba Centrum.cz heslo je můj nick

achalteke
22. čer 2009

Inuš vydrž, myslím, že už to asi bude - teda podle toho co píšeš 😉

Kroupi to je teda drsný s těma botama 😠 to mi přijde až neuvěřitelný....no kámošce zas kradla v krumlově nějaká šlápota plínky a ubrousky 😒

Strašpy jo klasika - já a pěněženka, nebo já a něco jinýho....no holky tam ještě seděly takže v poho a Indi mi zatím koupila hambáče, takže asni hlady jsem neumřela...

Jinak sameťáka Matouška jsem asni nechtěla vracet - no Matouška - oni všechyn ty miminka byli k sežrání falt a jak Elča dělala cukrbliky na Cyrdu tak to fakt němělo chybu 😀 😀 😀 😵

V hračkářství jsme byly po odchodu, ale nic jsme nepořídily 🙂

cipisek007
22. čer 2009

strašpy, pár fotek mi přišlo, ale jdu ještě kouknout na to centrum 🙂

cipisek007
22. čer 2009

Strašpýýý, mě to nějak nefunguje 😅 😕

achalteke
22. čer 2009

Strašpy taky se na to centrum nemůžu nějak dostat 😅 chce to heslo a přezdívku

inna12
22. čer 2009

Jíčo, nestrašte pani 😀 ještě aspon dva týdňáky 😅 tolik mi toho chybí mi ted přijde... 😝 přijdu si hrozně nepřipravená 😅

cipisek007
22. čer 2009

Kroupí!! Ahojky! Opravdu ti musím pogratulovat ke krásným váhám!! Takhle rychle to mým holkám nešlo 😵 😵
S těma botama je to masakr!!! Na ČB neonatologii si brali návštěvy návleky, ale koho by to napadlo, že ti ukradnou v nemocnici boty??? 😅

achalteke
22. čer 2009

Jo Inuš to dáš ty dva týdny, ale že jo - člověk nikdy neví kdy to přijde a tělo už se prostě chystá 😉

straspytelka
22. čer 2009

vydržte pořád to tam stahuju pak vám pošlu odkaz jo
😉

achalteke
22. čer 2009

jo jo já se odtud nehnu, dokud neuvidím fotky 😀 😀 😀 😀

cipisek007
22. čer 2009

Tak fotky hezký, ale nějak nepoznávám. Vidím Jáju, vidím Evičku, vedle Jáji bude asi Helča (nejsem si jistá, dlouho jsem jí neviděla, asi změnila účes) a kdo je ta culíkatá? S modrým šátkem je asi Barča, žejo?
(Culíkatý dcerka má stejný punčocháčky jako moje holky 😀)

cipisek007
22. čer 2009

Jáji, nápodobně 😀

straspytelka
22. čer 2009

jsem brzda co 😀 😀 😀 snažím se 😵

cipisek007
22. čer 2009

strašpy, v poho 😀

achalteke
22. čer 2009

Přesně tak Strašpy - žádne štres 😉

Míšo, culíkatá je Zuzan 😉

kroupinda
22. čer 2009

Jojo strašpy všechno jinak v pořádku holčičky jsou zdravé a i dost přibívají sestřičky říkali že už chtějí brzo domů 🙂 ...já taky miluju jahody,nektarinky,jahody no ale ted mám po hehe 🙂 ...to si představte že se nám to stalo s těma botama ve středu a v sobotu když jsme tam přijeli tak už za náma běžela sestřička že už mají nový opatření a dali tam taky návleky a už tam mají ceduly že za odložené kabáty a tašky neručí...no oni asi ty návleky nechtěli mít když si na tu neonatologii musíš oblíkat ty pláště a ty jejich gumový boty kvůli hygieně...já jsem z toho byla holky tak hotová že se mi v noci o těch cikánech zdálo jak je honím stěma botama a pořád jsem měla strach že tam zavolám aby ty cikáni neudělali něco našim holčičkám a přítel mě chudák pořád utěšoval že je hlídají sestřičky ☹ 🙂 ...a pak když jsme tam přijeli v sobotu tak mi říkala sestra že nemusíme mít strach že by jsme tam ty cikány potkali že ta ženská šla druhý den domů a že řekla že se na dítě nepřijede podívat dřív jak za 14 dní fakt síla 😠 ...Inníku už účtuju od pátka...to víš konec čtvrtletí tak ještě musím než budou holčičky doma...pak už budu muset po chvilkách 🙂 ...zítra jedeme do německa přítel si musí ject koupit boty protože měl jen jedny a žabky,no a na žabky je ted jaksi zima 😀 🙂