Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

dadunka
25. čer 2009

Indi, ahoj, nene, v neděli se tam vrátím už jen na max. 9 dnů (do 37+0, pak už to berou jako donošené mimi), možná jen na 5 do 36+3. Pak mi vysadí ten Gynipral a budu čekat doma, prý to pujde rychle, tak jsem zvědavá.
Jinak jsem začala praskat na bocích, dělají se mi tam červené fleky, ze kterých pak asi budou zmije strie 😠 , mám nahoře asi 12-13kg Kolik vy holky???

achalteke
25. čer 2009

No jo Dadu, co se dá dělat...my jsme k tomu přišli jak slepej k houslím stejně: šéf nám jakože povánoční premie dal několik lístků na Madonnu a já bych na ni ráda, ale už je hodně v létě a to jsem se bála, tak jsme je nakonec vyčenčovali za DM, který máme rádi oba dva...tak snad někdy příště 😉 ...

achalteke
25. čer 2009

Ty jo Dadu tak jsem normálně napjatá, jak to píšeš, přijde mi že se to šmahem blíží.... 😅 😵
já naposled měla (29tt) +6kg, ale to už mám určo mnohem víc, páč půpo roste před očima 😀

indigo
25. čer 2009

Dadu tak to už snad nějak přežiješ, těch pár dní. Ale ať si Táda ještě chvilku počká, není kam chvátat... 😎

Ten můj je celej den hrozně chovací, neslyším nic jinýho než maminko chci k tobě, pochovat, teď se mi i zdá, že má teplotu, no to se mi vůůůbec nehodí, aby omarodil... 😝 No vlastně se mi to nikdy nehodí, kdo by chtěl nemocný dítko, že... 😖 Zejtra máme poslední hudebku, o tu nechci přijít, snad bude v cajku.

indigo
25. čer 2009

Já mám nahoře 4-5 kilo, ale to je výhoda nás prostorově výraznějších, moc nenabíráme. S Tádou jsem nabala 6 kilo za celý těhotenství. Však jsem tlustá dost, ještě abych něco nabírala.... 😀

dadunka
25. čer 2009

Ježiš, to jsem se zeptala těch pravých na váhový přírůstek 😀 hubeňourky hubený, hlavně že jsem teď dotlačila horalku 🙂
Jinak v noční košili to břicho vypadá poměrně pořád stejně a když jsem se dnes oblíkla do civilu, tak jsem myslela, že upadnu, jsem jak mamut. 😝

Jájo, mě to tak přijde po každé kontrole že už snad rodím, vždycky mě tak vystraší! 😠 Ale je fakt, že při nástupu do nemocnice jsem měla na monitoru slabý kontrakce a po ležingu a prášcích už tam nejsou.

inna12
25. čer 2009

zdravím Kroupi 🙂

Indi, tak to je dobže, že máš tlak a krv relativně v pohodě! kdy jdeš na ten monitor, už víš?

téda, Míšo, i kytičku ti donesla! to je zase celkem milý, ne?? 😉

inna12
25. čer 2009

plus cca 15 kg 😀 🤐 🙄

dadunka
25. čer 2009

Díky Innuš! 🙂

cipisek007
25. čer 2009

Kroupí!! Ahojky 🙂 Tak se zachvíli dočkáš a půjdeš za holčičkama 😵

Dadí, jasně, chápu 😀 však my se na ní nezlobíme 😀
Fotky ze srazíku by měly být u Strašpytelky v albíku.

Tady začíná bouřit. Brala bych dneska taky ochlazení, je nějaký dusno.

Jo a skvělá zpráva, už je pryč 😀

Jájo, jsem ráda, že jsem jí začala odbejvat a všecko odkejvám a stejně si myslím svý. Odcházela a povídá - kdybys něco potřebovala, tak dej vědět. Ano maminko, ano 😀 (Neříkám jí maminko, já jí neříkám nijak. Doma jí říkají Máňo a to je na mě silný kafe 😀)

cipisek007
25. čer 2009

Dadí, já měla na konci svého krátkého těhu +11kg 😉

Innko, když ona mi od ledna tak hrozně leze do zadku, že to ani není možný. Karafiáty navíc prostě nesnáším.

cipisek007
25. čer 2009

Jo a nenabídla jsem jí ani kafe, ani napít, ani nic k jídlu. Jak ona k nám, tak já k ní.

Jak to tak po sobě čtu - ty voe, já bych sama sebe nechtěla mít za snachu 😀 😀

inna12
25. čer 2009

Míšo, ale aspon se snaží 😉 😀 ale víš jak, když někdo "neví", tak ty situace takhle vypadaj jináč 😉 já bych třeba měla radost z kytky, že si vzpomene, jinak karafiáty taky nemusim 😀, ale o tom to neni, ale nechápu, že vám u ní nic nenabídne 😕
no jo, tys to měla fakt krátký, co? to si nedovedu představit, mít už třeba měsíc porozíno 😅

cipisek007
25. čer 2009

Innko, no v tomhle ohledu se úplně změnila. Když jsme tam jezdili ještě bez dětí, tak neustále něco nabízela, na stole bylo vždycky něco k zobnutí, ať už jednohubka nebo kousek buchty. Teď dostaneme oběd, kterej je studenej (ona vaří brzy ráno a pak to jen cmudí na kamnech) a pak už nic, takže my když odjíždíme kolem pátý, tak jsme hladový jak kudly. Tak si tam vozím sušenky 😀 Po obědě jsme chodily na kafe k tetě, nic. Prostě nic.
Až mě to mrzí, jak jsem to měla krátký a nudný ☹ Strašně mi chybí bříško a když vidím těhuli, tak závidím.

kroupinda
25. čer 2009

tak to Dadu koukám že na mě vzpomínají 🙂 ,myslíš sestry??? 😀 ...Jinak já jsem měla Dadu 14 kg nahoře 🙂 ...Jojo Míšo už se to blíží a už se těším až si je přivezeme domů... 😉

kroupinda
25. čer 2009

tak se zatím mějte krásně já se jdu umýt a ležet papa 🙂

inna12
25. čer 2009

Míšo, chybí bříško jo?? jé, to já si fakt oddychnu, ale pak je to asi divnej pocit, tam prázdno... 😖
tak to je divný, že se tak změnila 😖 a třeba manžel nic neřekne, hele mámo, dej něco na stůl, víš, jako ve srandě, ale určitě by jí to došlo, což? 😅

cipisek007
25. čer 2009

Kroupi, tak to se nedivím. Bude to kolotoč a první dny doma jsou šílenej záhul, dokud nenajedete do nějakých kolejí. A ty jsou u dvojčat moooc důležitý 😉 Jakmile jsme zajeli do kolejí, tak už šlo +- něco naplánovat.
Budete cvičit vojtovku, nevíš?

cipisek007
25. čer 2009

Innko, je to divnej pocit, obzvlášť po císaři. Usneš s bříškem plným dětí a vzbudíš se bez bříška, děti ti neukážou, jen ti řeknou že je brzy na závěry, že jsou na dýchacích přistrojích atd. atd. Dost hrůza ☹

Heleď, on se jednou snažil jí vysvětlit, že co řeknu já ohledně dětí, tak platí to co řeknu já a ne že ona udělá opak a ona na něj - cožeee?? Dělala že neslyší, takže tohle nemá cenu ☹

cipisek007
25. čer 2009

Kroupi, odpočívej dokud to jde 😉
Heleď a co bříško po císaři, dobrý?

zuzka84
25. čer 2009

inni, dudliky maji pripadne i v porodce k zapujceni - vysterilizovany , ale lezi jim tam teda jen tak na vzduchu 😀 . aspon teda na neonatologii meli . a ty kapky vody jsem nikdy moc neresila , jsem to proste vytlacila co to slo , nechala oschnout a dala Dadovi

Dadu - konecne ses ozvala! super ze jste vydrzeli do toho 34tt 🙂

dadunka
25. čer 2009

Fotky ze srazu jsou super!!!! Všechny jsem vás poznala, jen bílý svetřík, modrá košile je Menny? 😕 😅

Kroupi, nevím jestli sestry vzpomínají, radši se s nima moc nebavím 😝 , ale ta Dáša a Monika určitě 🙂 co se tam taky dá jinýho dělat že?! Ty jsi alespoň reálná zkušenost, že to není na věky věků a člověk má naději, že se vrátí znovu do civilizace. Já jsem na chvíli doma po 10 dnech a prohlížím si to tu doma, jak kdybych tu nikdy nebyla. 😀

kroupinda
25. čer 2009

Míšo to je jasný než si zajedeme nějaký režim...zatím nevím jestli budeme cvičit 😉 ...Tak já jsem to měla skoro jako porod měla jsem jen epidurál do zad a holčičky mi po porodu ukázali umytý když mě šili asi na 5 sekund každou 🙂 ...holčičky dýchaly od narození samy akorát 2 dny měly ty dýcháky že to musí být pro prevenci 😉 ...No Míšo zrovna ted břicho nic moc jak se mění to počasí tak jizva docela bolí ☹

cipisek007
25. čer 2009

Dadí a co teprv po měsíci v nemocnici 😀 mě když vezli na kožní (velká alergická reakce na ATB na zánět v prsu), tak jsem šla po chodníku DOST nejistě 😀 Bylo to divný chodit po něčem jiným než jsou dlaždičky a lino 😀

kroupinda
25. čer 2009

Jo jasně dadu tu dášu si matně vybavuju ale tu Moniku ne 🙂 ...Já nebyla doma 6 týdnů a úplně jsem se lekla když jsem přišla domů 😀 ...6 týdnů jen stereotyp pořád dokola a jen ležení skoro nechodit,hrůza ale už je to za námi a ted už se jen těším na holčičky....tak se Dadu drž a odpočívej 🙂

cipisek007
25. čer 2009

Kroupi, ahááá. Ty se máš, že jsi je viděla i když jen takovou chviličku 😵 😵 😵 Já až třetí den ☹ A strašně jsem se bála a zároveň těšila jít na ně podívat. Kdyby mi tenkrát spolubydlící neřekla, kam mám jít a že klidně můžu (měla tam chlapečka), tak mi sestry ani nic neřeknou.
Mě bolela jizva o víkendu, asi tlak.
Stejně máš šikovný holčičky. Ty moje po porodu okolo 25dkg zhubly a na dýchácích byly několik dní i když asi 4. den jim je sundavali na delší a delší dobu a když jsem klokanila, tak je neměli vůbec.
Klokaníš, nebo ti dávají holčičky jen v zavinovačce?

dadunka
25. čer 2009

Ahoj Zuzko, já doufám, že vydržíme až do 38tt 🙂

inna12
25. čer 2009

Míšo, aha, tak to je potom těžký 😠
to věřím, že to muselo být děsný, když tak narychlo ti je vyndavali, maličký 😖 já se budu cítit na to nepřipravená dokonce, to vím... 😖

Zuzi, na vzduchu jo?? tak to tam teda musí bejt mikrobů 😀 😀 ne si dělam srandu, to viš, až trochu prozřu, tak taky tak řešit nebudu 😉

cipisek007
25. čer 2009

Inni, u nás to šlo tak rychle, že jsem si až říkala, že snad něco nacvičujou 😀 Až když mi anestezioložka dala nad obličej masku a řekla, že zatím je tam jen vzduch, ať dýchám normálně - to ještě dobrý, ale pak mi říká - teď vás pomalu uspím, nadýchněte se zhluboka a mě to v tu ránu došlo, že nevím, co se se mnou bude dít a že je to fakt už porod a že je na něj moc brzy, tak jsem přestala dejchat a kroutila hlavou ze strany na stranu, dokud mi nedošel kyslík (maskou dr. jezdila furt za mnou) a já se musela nadejchnout....

kroupinda
25. čer 2009

Jojo i ta chvilička stačila přítel šel za nima 2 hodiny po porodu na neonatologii a vyfotil je a sestřičky mu řekly co a jak s amlýma a pak mi je ještě přines ukázat ve fotáku na Jipku než jel domů 🙂 ...ne dávají nám je v zavinovačce tam se neklokaní ale mluvila tam o tom jedna co rodila první v budějovicích a ted druhý v písku...tak já se loučím jdu koukat na ordinaci,mějte se krásně papa 🙂