Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

straspytelka
10. črc 2009

tak dejte aspoň kávu i za nás holky z JH 😉
Mažu kojit a oblíkat a tradá ven 😉
ČAO ŽENY 😵

cipisek007
10. črc 2009

Jájo, hele, on tam budei můj David (včea mi oznámil, že jede s náma, tak může je s tebou 🙂)

Strašpy, vítej do klubu opravdových ARŤaček 😀 😀 Já práve myslela, že jsi měla dvojčátka po IVF 😉

Evi, já se nechtěla chlubit 😉 Ještěže takový teď jsou, jinak se asi fakt zblázním.

achalteke
10. črc 2009

Strašpy já už tak mám teď tu přípravu dobrou, dohromady spím tak 4 hoďky, páč co hodinu lítám na záchod v noci a pak nemůžu zabrat 😒

Míšo i prd, bude doma on je stejně v úterý v práci a já bych to zas musela přeorganizovávat 😀

cipisek007
10. črc 2009

Jáji, fakt ho klidně vezmi sebou 🙂 Jinak budu muset Davida vyhnat 😀 😀 Jo a bacha na pusu - žádné téma o tchýních, jo? 😀 😀 😀 😀

cipisek007
10. črc 2009

jáji, OK, ale kdyby něco, tak může 😉

Strašpy, jj, už jsem umytá 😀

achalteke
10. črc 2009

Míšo jasan 😀 😀 😀 😀 😉
Jdu snídošit a nenápadně budit kámošku 😀

cipisek007
10. črc 2009

Já jdu dopřipravit věci, vyžehlit si tričko, cvičit, krmit a razíme. Takže papa 🙂

menny
10. črc 2009

No a pak že v tady nejsou žádný arťačky, se nás tu sešlo
musim vám říct neco úsměvnýho. Každej říká manžovi, ten Matoušek
se ti tak poved a on na to: ty bláho no byla to děsná dřina to hodit do toho
kelímku. A o Matouškovi říká, že je arťáckej koktejl...prej co nám
na míchali, to máme...ale že to v tom artu umí což 🙂

hlásim, že 5ti minutová procházka k dr mi udělala fajne a hlava nebolí 🙂

menny
10. črc 2009

Jo a to hlavní proč píšu...mám divný dítě.
Doktorka mu píchá hexu a on ani nemukne, ani brvou nepohnul
dr se na nej usměje jako že je hodnej, že neplače a on se začne tlemit na celý kolo
no chápete to????????
Ani Dáda při inijekci nikdy nebulí, ale že by se smál??
Po kom to ty děti maj? V tomhle po mě rozhodně nejsou!
Inijekce je moje fobie

menny
10. črc 2009

Inuš safra to je pech. Tak ať je to jen nachlazení a do porodu
seš jak rybička!!

kacena00
10. črc 2009

chichichi, tak já se teda v podstatě tý kliky jen dotkla, jen mi vzali krev a vod tý doby sem tam nebyla páč dojet do prahy mi vyšlo časově líp a měli tam i lepčí otvírací dobu pro mě

pro doplnění: moje kouzelná formulka: cyrda byl před plánovaným genet. vyš., před návštěvou sociálky kvůli papírování ohledně adopce a asi 2 dny po svatbě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dělal si z nás prdelky ještě jako vajuch a háďátko 😀

tyvodo meny!! tak to je borec, jestli to takhle bere z prdele před ostatníma 😉

kacena00
10. črc 2009

innuš, tak mi asi nevyjde ten tip s tím porodem- s termínem porodu, páč si myslím, že si děťátko kvůli amminčině indispozici počká...ať se brzy uzdravíš!

a Peťul ten Máťa je teda ale masochista 😀

cipisek007
10. črc 2009

Jsem doma ze srazíku 🙂 Dneska s holkama ven nejdu, jsem unavená, bolí mě furt hlava. Jdu si k nim lehnout.

Holky, toustíky jsou fakt výtečný a ty tzaziky!!! 😀

Jo a prosím vás, kdo tam byl ta paní s tou holčinou a Matýskem? 😕

cipisek007
10. črc 2009

Peťo, ty vado, Matoušek je kabrňák 😵
Holky ječely jak když je na nože berou, až musela dr. říct Terezce, ať už začne dejchat 😀

straspytelka
10. črc 2009

Tak jak srazíkujete?
Menníku, teda to čumím na drýt, nebulel jo?Tak to smekám 😉 Kačko, vystihla si to masochista 😀

petreva
10. črc 2009

Straspy, moc dík za ty třešně, musím si dávat pozor na pusu, jsou taaaak dobrý..abych s Elčou vydržela 😅 a prdy jí nezmohly. Ale když já si tak odpírám všechno co jsem měla ráda a co jsme tak jídávali...no si to vynahradím až přestanu kojit. Teď je důležitější tohle.
KACKO, ahoj, ten váš rarášek si to uměl vybrat už jako folík, viď. Heleď, já už bych tak zasedla k nějaký tý flaštici, jsem nějak unavená ze všeho, už...Elča teď naprosto bojkotuje postýlku. Nechce v ní vůbec být, když už pod řevem usne tak max půl až třičtvrtě hod. Večer ji kolikrát musím uspávat na rukách 😠 ...no už tam zase huláká...a to usnula ve čtvrt na dvě s křikem. Burýna...
No nic. Jdu pro ní. Kolem 15bude jídlo a pak vyrazíme ještě na njednu prochajdu.
Hezký den

cipisek007
10. črc 2009

Strašpy, holky tam asi ještě jsou 🙂 Já jsem musela kvůli holčičímu jídlu odjet.
Zase mě příšerně bolí hlava, myslela jsem si, že tu budu kecat s váma, ale zavíraj se mi oči, tak snad holky vydrží spát ještě aspoň půl hoďky. Zatím pa.

zuzka84
10. črc 2009

ahoj,
uz jsme taky doma ...

Miso , ta pani byla moje a jitky (indiga) kamaradka 😀 , jsme si dovolili ji prizvat 🙂

zuzka84
10. črc 2009

jooo a Miso - dluzis tusim Jite za matonnku 😀

cipisek007
10. črc 2009

Zuzi, v pohodě.
Dlužim?? Já to platila 😅 Tak to ta servírka zapomněla připočítat. Říkám jí, kolu, mattonku, ledovou kávu a tousty. Víc jsem neměla 😅

cipisek007
10. črc 2009

a nebo to zapomněla škrtnout, vím, že jsem jí to diktovala asi 3x a to v tomhle pořadí. 😒

cipisek007
10. črc 2009

Ty jo, mě to teď vrtá hlavou. Ještě jsem si říkala "Nesmíš zapomenout na tu mattonku".

Indi, příště ti platím pití 🙂

zuzka84
10. črc 2009

aha, tak to nevime . nam rekla ze zbyla matonnka tak jsme si hned rekli ze jsi ji asi zapomela zaplatit a zacli jsme to, no

cipisek007
10. črc 2009

njn, tak příště zvu Indi 🙂

ááá miláčkové jsou vzhůru, spaly v těch postýlkách nějak dlouho i mě dokonce nechaly vyspat 🙂 a hlava už tolik nebolí.

cipisek007
10. črc 2009

Tak vono mi to furt spí. Je to kafování a toustování nějak unavilo 😀

cipisek007
10. črc 2009

Innko, jak jsi dopadla? A jak ti je?

inna12
10. črc 2009

ahoj, tak angínu nemám 🙂 zato obr afta 😠 😝 zrovna v tý polykací částí huby...bolí to jako sviň, tak ani nemluvím radši..no ještě, že to není ta angína...tak kloktam, cucam tablety 😖 ble..a ted jsem ho vypálila alpou, neřáda...

Peťo, ten je šikovnej, ty máš zlatý dítko, fakt 🙂

BAru, taky doufám ted, že počká až aftáka vyhubim, nechtěla bych hekat ještě s nim.. 😀

tak co byl tam Pedík s malou???????? 🙂
Míšo, holky to prospaly??

cipisek007
10. črc 2009

Innko, jj, přišla Pedík s Ellenkou, je překrásná. Malililiškatá 🙂 Celý to prospala, chrněla i při jídle 😀
Přišla i Zuzan s Vendulkou, taky krásná holčička, přišly ale jen na chvilku,
Nene, holky spí až teď a ve 4 je normálně krmím a oni jsou totálně tuhý! 🙂 Jen musím příště vymyslet, že nemůžu je nechat sedět 2 hodiny v autosedačkách, byly celý rozlámaný 😒

inna12
10. črc 2009

no to mě mrzí, že jsem mimča neviděla ☹ ale neni všem dnům konec 🙂
Míšo, tak jste měly chovinkat ne?? to viš, to je dlouho v sedacce 😒

inna12
10. črc 2009

malej se dneska taaak fláká, skoro ho necítím 😒 tak jen doufám, že nenabírá k něčemu síly 😀 😀 😝
ted by se mi to fakt nehodilo...většinou dělá jak divej, a dneska se jen tak lííííně protáhnul snad dvakrát