• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Aha, tak jsem to zase blbě přečetla. Nebylo to na přechodu, ale na křižovatce. Každopádně to těch dvou smrtích nic nemění. :confounded:
6. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, to ani nevím...to je hrozný :frowning2:
To moje dítko už je zase náramně vyspalý...brďo jsem sotva sebrala prádlo a složila...a v postýlce sama dlouho nevydrží. Nu což...je moje, že :grinning: Tudíš mi končí volno a zas na šichtu...normálně je teď E. zase nějaká vzteklejší..jestli už jí nestačí mlíčko nebo co, v noci se moc nebudí ( i když dneska jedla už ve 3), teď taky se vzbudí a brečí...no nevím, nebo že by zuby, ale v puse nic nevidím...fakt musím, už nebečíme ale řveme...
6. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi u nás se taky ječákuje. Teda teď ne, ale dopoledne. Bára je poslední dva dny protivná jak sáňky v létě. Bojím se, že jí lezou zuby nahoře (jenže ona mě nepustí do pusy), nebo na ní něco leze. Nevím. :confounded:

Holky, mě vám jde dneska všecko tak hezky od ruky :dizzy_face: Ještě uklidit v kuchyni a je hotovo. David ještě vyluxuje celej byt a já můžu připravit holkám hraní i v děcáku. :slight_smile:
6. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já vítám Carrinku! To je dobře, že tu máme těhulínu, ještě ty holky od vedle by mohli otěhotnět, abysme Artu mohly uděla pápá lálá... :sunglasses:
To jsi taky pěkně dlouho čekala na //, viď? No hlavně aby bylo všechno ok a ty sis mohla užívat rostoucího bříška! Koukej testnout zejtra znovu! :grinning: :sunglasses:

Míšo!!! Já se snad na tu vaší skříň dojdu podívat! A hezky ti jí voslintám závistí!!!!! :grinning:
6. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, ještě není hotová :grinning: :grinning: Takže tě sem nepustím, páč bys mi oslintala všecky čistý komínky :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aspoň by ses nenudila a mohla práááááááááááááát!!!!!!!!! :grinning:
6. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, je úžasný pročítat, jak si povídáte o mimískách... To já budu furt otravovat s radama... Jsem jak mimoň... i když pořád něco studuju, tak jsem z toho teď tak vykleplá...

Asi si zajdu na krev jako samoplátce, radši bych věděla, jak na tom jsem... Jen se mi nechce do Budějic, ale v Krumlově v nemocnici je laborka, tak tam zkusím cinknout, jestli mě vezmou :sunglasses:
6. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsem vyprala 3 pračky a za 3 dny jsem vyprala 3 pračky dětskýho prádla. Masakr, takhle moc jsem neprala ani když byly holky prťavý :grinning: :grinning:

Carrinko, netrpělivá :dizzy_face: Hlavně dej, vědět, jak jsi dopadla, máme tu poslední těhuli,t akže přebíráš otěže. Jája (Achalteke) dřív neporodí, dokud ty otěže někomu nepředá. A už přenáší :wink: :grinning:
6. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carri - každej je nebo byl mimoň, jen otravuj! Jé já se těším, že tu zas budem probírat i něco jinýho než jen miminka, teda ty taky, ale zase rozšíří okruh témat o různý vyšetření v těhu, ultrazvuky a tak... :sunglasses:
Na krev si skákni, budeš mít jistotu! :sunglasses: A brzy taky budeš chytat rady ohledně prvních příkrmů... :grinning: těhotenství totiž strašně uteče a po porodu to letí snad ještě rychlejc! Nebo aspoň mě přijde, že jsem sotva otěhotněla a už mám bříško fuč... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nové fotky v albíku III :dizzy_face:
6. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha, Míšo, co mi to připomíná? :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.bacovi.estranky.cz/archiv/ifile/105.jpg
A kde mám nafocenou tu skříň?!?!? :grinning:
6. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: až se vezmou, tak se fotkám dost zasmějou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě není nafocená, až bude hotová :wink:
6. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechala jsem se inspirovat, když nemám kde dělat komínky, aspoň jsem přebrala ty stávající a spoustu věcí vyřadila. Překvapilo mě, že Tádovi stále je spousta podzimně-jarních věcí, trika s dlouhým rukávem a tak, čekala jsem, že po létě to půjde všechno, že to bude všechno krátký, a ono nee :sunglasses:
A vyřazuju už i Mišky věci!!! :astonished: Nějak mi ta ženská roste... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nejen Barborka bude zahradnicí... :grinning:
http://www.bacovi.estranky.cz/archiv/ifile/109.jpg
Mají toho dost společnýo, co? :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu se znova zabořit do prádla, třeba ještě něco vyhážu, jé to bude místa... :sunglasses:
6. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, jooo tuhle fotku si z těch všech pamatuju a říkala jsem si,že musím včas odstranit kytky... :grinning: :grinning: Naštěstí jsme po Barčině zásahu neměli takovej binec :slight_smile:
Jo ti dva se k sobě hodí :grinning: Dokonce bude mít Bára ve jméně dvě B :grinning: Třeba bude slavná a krásná jako Bridget Bardot :grinning:

Už i po Mišce vyřazuješ?? Masakr! :astonished:
Já taky ještě budu zítra třídit. Ať to mám z krku.
6. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když jste zjistili, že to vyšlo, vzali vás do Artu dřív aspoň na krev? Asi bych si tam zavolala a přemlouvala :slight_smile: Tenhle týden mám 30 sladkých let, tak by to byl super dárek, nechce se mi čekat až do dalšího týdne a jim přece jenom víc věřím, než krumlovský nemocnici :rolling_eyes:
6. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carri, já tam volala po termínu MS a několika pozitivních testech. Ale já byla jen po IUI, jak je to po IVF nevím. Možná bych ještě pár dní počkala, aspoň do středy :wink:
6. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prdim na vás, jdu hají. Dobrou noc :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo... určitě počkám do středy... zítra je to 14 dní od OPU... A ve čtvrtek bych si tam ráda sjela... přece jenom jistota je jistota...
6. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carri, mě taky potvrdili těhu ve čtvrtek :wink: Ale ještě nebylo srdíčko, na to jsme šli za 14 dní.
6. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dala do profilu fotku :slight_smile:

Taky počítám jen s potvrzením... Podle kalendáře začne srdíčko bít až v týdnu od 14.9. ... ale aspoň budu klidnější, že ten stínek na testíku není jen mámení :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ko, zítra vás dočtu ráno a napíšu. Krásnou dobrou noc :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na Utroš, takže taky zůstanu v postýlce... Díky za hezký přijmutí :grinning:
6. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
carri, moc dobře ti rozumím :slight_smile:

Strašpy, dobrou noc!!! :slight_smile:

Já už tu taky nejsem, dobrou :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu pořád :grinning: Net je závislost :grinning:

Ještě jsem přidala do alba 2 fotky Báry a zrcadla :slight_smile:

Teď už fakt pa.
6. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooooooojda holky!!! asi se brzy přidáme do klubui zubatců :grinning: :grinning: :grinning: dásnička už se na jednom místě proděravuje :grinning: tyjo, my máme doma už veeeelkýho klukanka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

carri vítej a držím palce, víc nestíhám, páčto musim připravit hajánkování pro kamarádky co mi zejtra přijedou, jedna má ročního kluka a druhá má cca desetiměsíční kočandu

se táááák těším, bude babinec, jupííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jájo, tyjo, kéž by se nám už šíma odtajňoval, hele mě to začlo jako pocity na srandíru :grinning: :grinning: :grinning: tak že by třeba??? juuu já bych byla za
6. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cari - obávám se, že v Artu je na krev neukecáš, ale kdekoliv v laborce ti jí naberou. Stejně to z Artu vozej do laborky... :sunglasses:

Tak konečně vidím kus tý skříně... :grinning: i s Barčou. :grinning: Je z toho dobře vodvázaná :grinning:

Doteď jsem žehlila - u hokeje a volejbalu teda nic moc zážitek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už aby bylo po 10tý a mladá se nacpala na noc a já mohla odpadnout. Asi do tý doby usnu u televize....

Dobrou kočky! :sunglasses:
6. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi - ten se ti libi ten peg perego ? me taky - ze jde otocit ta sedacka , taky premyslim jak na to abych ho ziskala :grinning: .

pedi - ja davam odstrikany svoje mliko a tak 1-2x denne musim dokrmit UM. a ted uz je to snad (tukam) kazdym dnem lepsi , tak snad to brzo bude uplne ok s tema myma depkama
a tenhle tyden taky mame nabitej ale pristi mame dost volno :sunglasses:

jeee, nova tehulka , tak to je super , ta tu chybela - carrinko vitam te :sunglasses:

miso - to me napada jedine Polach (snad si ted to jmeno vybavuju ke spravnemu dr.) , ale ten vypada hrozne mlade :grinning:

ad to obleceni - ja asi pujdu zitra koupit nejake malinkate , Danecek ma tak 50 , Dadu jsem oblekala rovnou do 62 , takze mame trochu nedostatky :grinning:
6. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, ještě tu jsem a Zuzka tu... :grinning:
Bych ti nějaký oblečky dala, zrovna dneska jsem odložila nádhernou růžovou soupravičku, v který Miška jela z porodky... :grinning: Danečkovi je zatím jedno co nosí, ne? :sunglasses:

My máme taky dost volnej příští tejden, tenhle nic moc :grinning: akorát středu mám volnou :grinning: jsem bez dítěte, tak na ní ani nic moc neplánuju, abych mohla spát :grinning: (Ale Zuzko vás bych popřípadě zvládla :wink:)
Dokonce si asi musím přehodit kyčle z tohodle čtvrtka na příští pondělí, snad nebudou remcat, stejně máme jít v 6ti tejdnech a to bude Mišce až za tejden... :sunglasses:

A už padám, přebalím, nakrmím a umřu. :sunglasses: Dobrou.
6. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek