• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Tak jsem Mišku přeobjednala na kyčle, stejně byla na dřív než 6 tejdnů, tak teď je na dýl než 6 tejdnů... :grinning:
Tak hodíme příští tejden srazík? Co? Míšo, Inuš, Pedíku, Zuzíku, Dadíku, hradečačky, táboračky?

Ale že si to Jájík naplánoval, co? Včera se nahlásila nová těhulinka a Jája může rodit. Ona by fakt jinak čekala ještě tejden, než nahlásí // Lenča... :grinning: :sunglasses:
7. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, no Jája vysloveně čekala na novou těhuli :grinning: No spíš Plánička čekal :grinning:
Příští týden nemůžu středu (plaveme, jako každý týden až do Vánoc) a ve čtvrtek jdeme Vojtit.
7. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ahojky, letem světem jsem dočetla a v rychlosti píšu, než se mi ta drákulka vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míšo, hurááá skříň :dizzy_face: taky bych chtěla novou, ale fakt nemůžeme nic sehnat :frowning2: všechno je světlé :unamused:
Tady posílám ještě jednou odkaz http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26035942&tab=0 snad to půjde otevřít :wink: Zrcadlo u nás taky vede :grinning: aspoň mi vždycky dá na 10 minut pokoj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jáji, no 9.9.2009 krásný datum :grinning: :dizzy_face: chuděro, musí to bejt už nekonečný co :confused: Ale třeba dneska když říkáš se PLÁNIČKA uráčí vyklubat.Už se těším na zprávu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dadunko, malej je frajer, tolik dlabat, jen kdyby to šlo líp viď :frowning2: Držím pěstičky, ať se to hezky srovná všechno co nejdříve po kapičkách :wink: Naše Síma na ně byla alergická :unamused: opupínkovala se mi... :rolling_eyes:
Indigo, teda ty golfky jsou drsný :astonished: hlavně bych teda nechtěla ten košík dole...nejde se tam dostat, to mám teď taky podobně a je mi to úúúúúplně na hoho...houbelec :grinning: Tadík je teda číman, otázky typu A PROOOOČ A JÁÁÁÁÁK ty miluju :grinning: :grinning: :grinning: asi mě pak klepne :grinning:
Evi, dneska jezdím asi sama, sice jen hodinku pak mám návštěvu, ale můžeme být spolu co ty na to?
Zuzanko, malého za nás pohlaď :wink: Jak tam jsi často u něj? Je tam hodně miminek? Já když si na to vzpomínám, je mi úzko :frowning2:
7. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vítám Carrinku :dizzy_face: Čoveče byla si snažilkou podobně dlouho jako my :wink: Tak ať to vyjde všechno jak má :dizzy_face: Dej zprávy jo :wink:
Jája přeci musela předat štafetu :wink: Snd přídou další a další těhulky, jé jak bych ještě chtěla miminko...ale bojim se :unamused:
7. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže sraz: Příští týden v úterý, tam co vždy, pokud nebude pršet. Jinak jinde, ještě dovymyslíme... :sunglasses:
Může být? :sunglasses:
7. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi - meril 47cm ... ani nevim kdy ho merili. hlavne ma strasne maly nohy :grinning:
7. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy vyčkej, ona ta touha po miminku převrší ten strach a půjdete do toho znovu... :sunglasses:

Zuzí to je fakt drobánek... :sunglasses:
7. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
straspy , ale my uz jsme doma :slight_smile:

ad sraz - v utery teoreticky muzem ale az tak od 11 ...
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a straspy u tech peg perego se ti zda blbe kosik ? ja je totiz mam (ne ty s tou otocnou sedackou) a vzdycky v pohode
7. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Zuzko, to je kulíšek :dizzy_face: je moc hezkej, fakt :dizzy_face:
Indi, no spíš nebude už žádný...ani manžel se nechce trápit...máme se s čím vyrovnávat do konce života :frowning2:
Spíš adopčátko :wink: To máma pozastavený kvůli Simonce na 1.5 roku, tak pak se uvidí....ale kokáme po domečku, taky by tam Simonka mohla mít nějakého sourozence žejo :slight_smile:
7. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím Strašpy, to nepřebolí nikdy. Ale Simonka si sourozence určitě zaslouží. A klidně adoptovanýho! :sunglasses: Domeček, hmmmmm budou srazíky u Strašpytlíků na zahradě!!! :grinning: :sunglasses:
7. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahaááááááá, však sem ti vlastně psala vítejte doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak to pardonek :sweat_smile: :sweat_smile: SKLEROZA HADR :confounded: ještě jednou Omlouvám se :dizzy_face:
Jo tak ty ho máš? No to je taky jedno z mojich přání, snad najdu takové golfky :wink:
Co myslíte, jsou lepší ty ROHY nebo klasika madlo?
7. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo klidně, to by šlo :grinning: :grinning: :grinning: počítám s tím jo :grinning:
Ty brďo Simča spí už hodinu, no to si to vybere za celej den a pak půjde až večer jojo....dovolená :grinning:
7. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy pro nás, co v jedný ruce táhnem neposlouchající tří-čtyřletý dítě a na kočár máme jen jednu ruku (v tý třetí táhnem nákup a deštník :grinning:) tak je lepší spojený, ale zase se většinou hůř skládaj (jako že jsou míň skladnější a kdo má malý auto, tak by byl třeba problém). A nebo rohy, ale trojkolkový golfky, to se dá jednou rukou uřídit. :sunglasses:
Mě se zamlouvá Buggster, ale ten mi neprojde... no vlastně nic, co já furt řeším... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, tak na to kouknu, no chtěla bych zase otáčecí kolečka, je to super a spíš 4 kolku :wink: já těm 3 nějak nevěřím co se týká stability. Ty jo jdu tu malou probrat a mažeme aspoň na hodinku ven.Tak jsem zvědavá, že třeba navečer kouknu a Plánička tu bude s námi :o)
Díky HEZKÝ DEN VŠEM
7. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Jája se neozývá, snad jí neposlali rovnou rodit :grinning:

Strašpy, ale to vypadá dost dobře ta souprava!!

Indi, srazík v úterý být může :slight_smile: Kdo se přidá?? Hmmm.
Strašpy, dorazíš? :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to tady.

Zpráva od Jáji :grinning:

"Tak nic, porod se nekoná, na monitoru se sice kontra ukázaly a celkem pravidelně, ale hodně slabé, tak prej k porodu to sice není, ale nevylučují, že se ještě dnes uvidíme :slight_smile: Ještě čekám na rozhodnutí doktora. Další zprávy napíšu na koně, co mi mudr. řekne."

Tak nic. Já ho stejně tipuju na toho 9.9.09 :slight_smile:
7. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci miminko!!!!!! :angry: Se s tím Plánička taky pěkně s**e, jako všechny miminka tady, to neuměj vylízt jako Miška? Ta si řekla jdu ven... a šla! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9.9. 09 je hezounký :grinning: ale 7. by nebylo od věci! :grinning:
7. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi, ho chlapi. Drží se máminý sukně co nejdýl (v tomto případě pupeční šňůry :grinning:)
7. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je co? Já myslela že mě tam trefí...měla jsem fakt pocit, že dnes rodit budu :unamused: ...No nakonec jsem pokecala s doktorem a on, no jo vy jste ale léčena na PCo a tam je ten termín vždy nejistí a proto se neměří ani ten podle utz a řekl, že mám být v klidu, že si myslí, že do konce týdne porodim...kopečky mi tam teda nabíhali hezký a pravidelný, ale slabý... no a proto jedu na kontrolu už ve středu, teda toho 9.9. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..
Omlouvám se že jsem vás tak splašila, ale chtěla jsem fakt rodit online :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájíku však on Plánička vyleze, když ne dneska, tak zejtra nebo ve středu nebo ve čtvrtek nebo v pátek..... :grinning:
Hele taky dobře, já tu odpoledne nebudu, takže bych se nemohla účastnit porodu on-line... :grinning: :sunglasses:
Tak třeba tu středu? To bylo fakt úžsný datum, 09. 09. 09 :grinning: až bych ti ho drobátko záviděla! :grinning:
7. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi no jo no, dělá mi mládeneček krapet čáru přes rozpočet - už měl bejt venku, nevim na co čeká :grinning: ...a ty blbý posly mám furt :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježišmarja středa je sice krásnej datum, ale pro mě totálně blbej!! Ráno mizím a vracím se až večír!! Njn, tak budu zapínat segry PC :grinning:
7. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... Tak ten Šimonek asi fakt čeká, až budu mít i já silnější čárku a budu potvrzená těhule... Musí přece předat tu štafetku, ne? Tak já se budu snažit testnou co nejdřív... Koupila jsem si dneska Mamatest, tak snad ukáže pořádnou dálnici :grinning: ... ale dopředu říkám, že do 9.9. nevydržím :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carri, ahojky :slight_smile: to je napětího pořád, viď? :slight_smile: Šimonek ven nechce a tvoje // taky :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mo vám všem děkuju za podporu a vaše zkušenosti a časy, jak dlouho kojíte a přikrmujete, je to pro mě cenné!!!!!
Trochu jsem teda zkrouhla to kojení, snažím se aby pil 10min. z jednoho, 10 z druhého, max. teda 15.Akorát se holt někdy stane, že i po této době tam mlíko je. Já stejně myslím, že u mě se ten objem mlíka v prsou už nezvedne. V noci mu teda dávám z Nuk lahve, ta teče rychleji a zatím se z toho kupodivu ani nepoblil. Přes den lahve Avent, to mi neva, že to pije dýl,alespoň mám čas něco udělat.
S tím vypitým množstvím, v porodce to bylo furt, musíte to do něj cpát, musí se mu roztáhnout žaludek. Teď u dr.se mně taky ptala, jestli mu to množství zvyšuju, tak jsem jí řekla, že mu dávám kolik chce on a byla spokojená. Ale když teď čtu, jak vaše starší míma pijí míň než T. teď, tak mám strach, abychmu zas nezadělávala na obezitu. :confounded:
Díky za tipy na ten fenyklový čaj z DM, ani nevíte, jak vám závidím, že DM máte.Tady není, když něco potřebuju vozí mi to Dan z DM ze Strakonic. Zkusím se teď poptat v lékárně a když tak ho tam holt zas vyšlu.
Jinak s prdíkama je to díky čaji a Sabu lepší, jsem i trochu vyspalá.
Jen dnes v noci jsem se vzbudila a nemohla se otočit, předklonit nic, takže mám asi skříplý nerv a bolí to jak prase. Nic na záda si kojící patlat nemůžou,tak to jen nahřívám a masíruju. Do toho přestal chodit i pes, jsme fakt domácnost lazarů a Dan si v tomhle odjedena 3 dny pryč, bůůů.
Jinak mi je líto,že nezvládám vše dočítat a na vše reagovat, snad bude líp.Cítím se blbě, že sem lezu jen když něco potřebuju.
Vítáma Carrinku!
Jájo, držím palce a pořád čekám sms, že by opravdu to kouzelné středeční datum? :slight_smile:
Zítra končím 6ti nedělí, takže ve čt hurá n gyndu, bojím, bojím.
7. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, Dadí, tak to přeju brzký uzdravení! Nemůže přijít třeba mamka na pomoc?
7. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máma má chřipku, ale já to nějak zvládnu, celá se otáčet můžu a pes už se taky pomalu plouží.
Míšo, dnes jsem viděla kamarádku s dvojčaty (3roky, kluk, holka) a ta holka měla hysterák, ječela, kopala, dupala, brečela, do toho něco říkala. Ta kámoška v jedné ruce obědník, v druhé kluka, střídavě to pokládala, aby jí chytala, pak už jí dvě vyšvihla, ale nepomohlo to. Klučík jen stál, ani nedutal. No těším se na tohle období :sweat_smile:
Táda se uřval a spí, to je holt "výhoda" toho, že jsem doma sama a nestíhám, o víkendu by se mu to nemohlo podařit, protože sotva kvíkne, někdo ho chová. Ale musím ho přebalit a vzbudit, razíme do toho města.
7. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dádo, ahoj!!!! Nechci bejt za chytrou, ale zejm. v noci kdyby ti šlo kojit tak by to bylo to nejlepší! Tvoří se nejvíc prolaktinu, který stimuluje laktaci...a když dáváš z lahvičky odsáváš? Nebo jsi celoudobu až do rána bez koja? Četla jsem, že zpočátku by neměla být přestávka mezi kojem delší než 6 hodin, někde se udává i 5...ale nechci radit, fakt...taky jsem bojovala tak vím, jak ti "chytrý" mi lezli na nervy!!
7. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARRI, ty jo, tak až testneš, tak přijď říct!!!!!
7. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek