Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
22. pro 2008

Ahojky
Evi jsem ráda, že je vše ok.
Ale byla to teda rychlovka. Člověk je tolik dní natěšenej viď
a on to pak veme bleskově.
Na tohle si stěžovat teda nemůžu můj utz je pokaždý tak na 15-20min.
Zas bych ho ale radši oželela...víš jak to myslim
No malej je hodně pod dozorem, což je ale dobře.
Kdy jdeš příště na tu kontrolu? Si to aspoň pořádně užiješ a určo
vem sebou svou drahou polovičku 😉
Hezky odpočívej a nech se o Vánocích pěkně obskakovat, vždyť
ty příští už se nezastavíš 🙂

Strašpy, Kačko kolik máte CS ??
Já 3-4 neni to dost?

straspytelka
22. pro 2008

No já měla 19 na KO CS 0 😉 AŽ SE DIVÍM 😀

menny
22. pro 2008

0? Ty jo, já tu už několik dní šůruju. Ne že bych se nějak předřela, ale furt se ohybám.
Dr. řikal, že je čípek o trochu kratší než by měl, ale nemyslela jsem, že by to bylo nějak zásadní.
Dopoledne mě totiž trošku zaskočilo, že mě dole tak divně tlačilo a píchalo, takže od tý doby odpočívám
s nohama na hoře. Tak snad to bude v cajku. Vyžunkla jsem teď magnesko.
Nevíte, neni CS 3-4 teda na 30-31tt moc??
Jdu se mrknout na net...nebo mi to nedá spát.

menny
22. pro 2008

Tak jsem se dočetla, že pro tento týden je kritická hodnota
4. Tak snad je to pravda. V tom případě by to bylo
ještě v pořádku 😵

helik3
autor
22. pro 2008

ahojky kočky,

téda jo, ještě zítra a máme to tu!! 😀 😀

Psala Monča, tak přeposílám: "ahoj holky, zdravímk Vás a myslím jestli je u vás všechnook. U nás jo, Tobi je moc hodnej, občaskníkne, pěkně spinká a kouká na svět. Akorát se mi ještě pořádně nerozjelo mlíko, tak ho trošku dokrmujou, tak se mějte všechny krásně, pa "

Míša se má taky dobře, holky už i malinko sají, takže jupí, hurá!!Ale kdy půjdou domů, to jeeště neví, záleží na více věcech-musí mít určitou váhu, musí samy papat.

Menny neboj, jsi v pořádku!!! Kdyby to bylo něco n enormál, určo by Ti Dr. něco řekl a zakázal a nakázal!! Ale ta žáha, chudinko, snad Tě to co nejdřív přejde...

Evi, Straspy, joo ty kontroly 😀 😀 😀 Já jdu hned 2.1. tak jsem zvědavá, ale vůbec si nedělám iluze, že bych prďolu vďěla....

Káčo, před chvílí mi přišla smska z Bříška, že opravdu mi kurz začíná 6.1.09 -hergot jsem fakt myslela až tak únor 😀 😀 😀 Ale těším se, každý -koho znám- a chodiltam byl moc nadšený, takže budu muset to nějak v práci vyšmoulit 😅 a vyřešit první den 😅 Hele ty tam určo jezdíš autem, popíšeš mi to, kde to je?? A dá se tam v klidu zaparkovat?? A mám mít něco spešl sebou? jako přezůvky, pití, něco k písání???

Jinak mám uklizeno, zítra už jen vyluxovat a vytřít a mám hotovo!! 😉 😉 😉Masnža pomáhal 😉 A dnes jsem po třech týdnech konečně usnula bez nastříkání olynthu do nosu!! 😉

kacena00
22. pro 2008

ahoj holky, my sme dneska dořešovaly dárečky, sfoukly sme to celkem v pohodě, akorát sem nestihla ten poslední kurz..no co už, dohromady sem tam nebyla třikrát, ale to se nedá svítit...

měly sme si brát něco pohodlnýho, nějaký tepláčky, k pití tam vařej čaj, vzhledem k tomu, že pojedeš z práce a trvá to tři hodiny tak si vem sváču, jo a asi teoplý fusky, já sem zmrzlina a tři hodiny ležení sedění bych bez teplejch fuseklí nezvládla

je fajn, že se Míša s holkama už učí bumbat, a že jim to už trochu jde, to je moc dobře

menny já myslím, že holky z druhý diskuze měly některá v tomhle týdnu taky 3-4 a nakonec přenášela, teda ta jedna co myslím, já se tam zeptám, jo?

a kdyby to byla nějaká extra potíž, myslím, že by ti bez pardonu nařídil klidovej režim, neboj 😉

jo a s těma kontrolama, tak já budu mít mezi UZ asi 3 měsíce, naposledy sem byla 20+3 ale jak píše menny, někdy méně znamená více...

kacena00
22. pro 2008

jo a menny moc tě lituju s topu přiblblou žáhou, já měla malýho v kuse dva dny a dvě noci přímo na žaludku a byla sem z tohofakt vyřízená... chjo, to je teda věc, naše bejby se myslím už obrátilo hlavou dolů, tak ho chválím kudy chodím, ale stejnak ten pocit plnosti, toho se už člověk asi nezbaví..já sem zvyklá jíst minimálně 6 krát denně, někdy i víc a teď teda rozhodně sem ráda když dám 3-4 jídlo a se záchudkem 😝 ani nemluvim 😠

už to ale doklepnem holky!

největší psina je, že už začínaj bejt u nás zajímavý i noce, když tanečník po tom, co se jdu vyčurat začne blbnout, a to mám před sebou ještě 2 a půl měsíce 😀

menny
23. pro 2008

😢 😢 zase ta žáha. Skoro jsem se až pozvracela.
Spala bych jak miminko a takhle...☹
Večer si malej lehnul na štorc. Tak jsem moc přemlouvala, ať
už ten kousínek dotočí dolu...vůbec neposlouchá. Vyprd se na mě.
Ta jeho šešulka na žaludku je fakt mazec.
Se omlouvám, že tu fňukám. Jsem fakt unavená, ale spánek v nedohlednu.
Jdu se ještě napít mlíka...

straspytelka
23. pro 2008

Ahoj holky, Menny teda ty si to fakt užíváš 😒 Kačí, ty jsi byla naposledy na utz ve 20tt jo 🤐 U mě zrovna v bříšku škytáme 😀 no dneska jdu do města naposledy se podívat, jesty něco neulovím, jen drobnosti a prdim na to, ještě toho Jirku nějak pořešit...Evi, nevíš kde tady v JH prodávají Litex? Třeba bych mu kopila nějaké tričko nebo mikču 😉 Nejdeš náhodou dneska do města?Že by jsme brouzdyli spolu 😀 Teda v mím případě už kachnili 😀

Jinak

Chtěla jsem Vám holky a Vašim rodinám popřát pohodové svátky plné lásky a přátel a hodně zdraví do nového roku 2009 😀 😀 😀

Víte co mě napadlo, že by jsme pak mohli až budeme všechny rozdvojený, v Mišky případě roztorjený dojet do Artu 😀

petreva
23. pro 2008

Dobrý den,
MENNY to mi je líto, safra!! Musíš být moc unavená!! A přes den by sis nemohla zdřímnout? Vyšli chlapy na procházku a zabal to 😉
STRASPY, Litex, tak to fakt nevím, já nějak podle značek nenakupuju, tak opravdu nevím. V Jarošovský jak je spodní prádlo naproti restaurace Gentleman mají i pár oblečení, tak možná tam 😉 Jdem za chvíli s P. do městečka, ještě jsem chtěla zajít na wc, ale zase jsem už nebyla ☹ jak dlouho a bolí mě z toho břuch...prý i to může dráždit dělohu a proto mě asi víc zlobí ☹

menny
23. pro 2008

Ahojky
Sem usla až ve 4h.
A dnes půjdu spát bůh ví kdy, panž musime počkat až
usne Davídek a pak nazdobit stromeček...nám ho totiž
nosí Ježíšek.
Dnes mám moc práce, tak asi na spánek nebude čas.
Ale manža se nabíd, že sjede nakoupit, takže mám teď válecí
chvilku.
Držíte na Štědrý den do večeře půst? U nás to totiž nehrozí 😀
Jsme všichni masový. Snídat budem chlebíčky, obědvat kubu z rýže
a večer kapr se salátem...teda manža si každý rok smaží řízek...aby se
neopupínkoval jednou za rok ( nepapá kapra jen kuli kostičkám)...já řízky
bojkotuju, takže si je smaží sám.

menny
23. pro 2008

Jé hele Helčo co Moni? Jak se jí daří? Pustí jí zítra domu?
Moc jí pozdravuj!

kacena00
23. pro 2008

ahoj holky, Péťo, mě to taky začlo tak, že sem měla malýho povětšinu času naštorc, a teď vypadá usídlenej hlavou dole, tak držím pěstičky 😉

jinak holky co se ještě týká těch těhu problémů, tak já si taky trochu fňuknu..když už se jednou za uherák tulíme, tak nejen že mě to trochu bolí - já sem fakt zavřená..mám furt CS 0, ale samosebou si ještě musíme předat mykozu, na který já trpím, už to vypadalo že sem v pohodě pár dnů a najednou sme oba měly svědivku, mě to pěkně sejří!

co se týká toho půstu, uá nás se nikdá nedržel, protože k našim jezdila segra s rodinou, brácha s rodinou, tak byly chlebíčky, polívka a atk..no a já bych půst ani nezvládla, protože vždycky když sem nejdela tři hodiny, začala mi klepačka a studenej pot..takže moje tělo se nějakýmu půstu vždycky bráníválo 😀

teď jdu ještě plést, protože mi chybí mojemu milému doplést čepici jako vánoční dajdar. tak se s vámi zatím loučím.

a tu monču by mohli zejtra pustit né?

straspytelka
23. pro 2008

Evi, díky za příjemný poklábosení, tvůj milovanej ze mě asi nemohl 😀 ale ať si zvyká, budeme spolu kočíkovat jak doufám, tak pak je třeba jednoho dne seznámíme chlapi spolu a to budou čučet 😀 vrazíme jim kočárky a půjdem na pokec 😀 😀

menny
23. pro 2008

Kačko díky, byla by to úleva kdyby se Matýsek otočil.
Holky začínám mít trochu depku s končícím rokem.
Hrozně se bojim co ten příští rok přinese. Ta nejistota.
Nebude nejspíš vůbec jednoduchej a zlomovej pro všechny.
Jak to bude s malym,Davídek půjde do školy...
Asi budu na silvestra bulet jak želva
No dost smutnění. Zítra nás čeká tak krásný den. Hrozně se
těšim na ty Davídkova rozzářená očíčka...budu určitě bulet dojetím

Všechny si ten zítřejší den krásně užijte. Rozmazlujte se a relaxujte.
Vám, vašim pupíčkům a vašim drahým polovičkám ten slavnostní den
přeju plný pohody, lásky.... a Ježíšek ať nadělí něco hezkého 😉

straspytelka
23. pro 2008

Menny, broučínku náš, neboj všechno všecičko zvládneš, uvidíš, bude dobře 😵 muší 😵 😵

menny
23. pro 2008

Strašpy mocinky děkuju 😵
Taky si řikám, že to musí být dobrý...jenže....
Snad už nás nic špatného nečeká...Modlim se za to

Jinak mám fakt supr den. Dávám colu do ledničky a začnou se hroutit piva..
chytám je..cola padá..piva chytnu..cola se
válí po zemi..stříká..na čerstvě vymalovanou zeď ☹ ☹..vrhám se po cole..
pivo padá..celá kuchyň plave v cole a pivu..všude střepy....
Bulim, bulim, bulim 😢
Manža mě konejšil jak děcko.
No mám toho dnes totálně pokrk.
Jsem děsný nemehlo
Ach jo

kacena00
23. pro 2008

ahojda, menny ty máš teda den 😝 ale určitě se ta zeď nestačila tak moc zmatlat, manžové vědí, že občas takhle ukonejšit potřebujem, pivka nějaký případně dokoupíte a Vánoce si užiješ 😉

ale uplně se mi vybavilo, jak sem na podzim 4 hodiny věnovala pečení cukroví a nioc než bordel v kuchyni z toho nebyl, taky sem bulela a manžel mě chlácholil.. v tu chvíli to dost naštve, člověk má takovej ten bezmocnej vztek s brekem..ale určitě už je to teď dobrý

s Matýskem bude ten strart asi trochu složitější, ale zvládnete to 😉

na zítřek Vám všem přeju spoustu pohody a krásnejch dárků, možná i nějaké splněné přáníčko, nevím, jestli tu zítra budu, tak pusiky pusiky a zítřek si co nejvíc užijte a dnešní předvánoční večer jakbysmet 😉

menny
23. pro 2008

Kačí díky...no prostě den blbec.

dadunka
23. pro 2008

Ahoj holky, zdravím vás po delší době a přeju vám a miminkům klidné a pohodové vánoce, hodně zdraví a úspěšný rok 2009!!!
A držte nám, prosím, palce. 😵

dadunka
23. pro 2008

A moc gratuluju Míše k holčičkám a Monče k Tobiáškovi - to je krása 🙂

petreva
23. pro 2008

Ahoj holky, taky si musím jít pobrečet ☹ chtěla jsem dozdobit linecký, ty promazané krémem...jen tak je plácnout do čoko polevy a něco na ně nasypat nebo taknějak...poleva je svi...koupila jsem takové čočky, dala prostě do vodní lázně a oni udělali takový cucky a už se nerozpustili, ani tukem jsem to nemohla naředit...tak zkouším bílou...a on se úplně oddělil tuk a zbyla na dně taková tuhá hmota, tahnese jak slimák a nejde to promíchat...takže je obě hodim do hajzlíku...a linecký není politý...taky jsem řvala jak malá, nohy mě už bolí a já nenjsem schopná udělat obyč polevu...nebo asi teda byla divná, když tohle udělala nebo já už nevim...
MENNY, jak vypadá zeď když to uschlo?? Ach jo, úplně s tebou soucítím ☹ a co dneska žáha??
STRASPY, manžel je pohodář on toho moc nenamluví normálně, takže se bavil tvým vyprávěním. My jsme oba takový trochu mlčenlivější, ale to je fuk. Už se nemůžu dočkat až budem vozit kočárky!!

Ze srdce vám všem přeju co nejvíc pohody, klidu v dušičkách a blízkost všech co máte rádi.....do nového roku ještě napíšu 🙂
¨
Holky jsem tak otrávená...jdu se koupat...a zítra musím uklidit kuchyň, a vymyslet něco s tím cukrovím...

menny
23. pro 2008

Evi, tak koukám taky bezva den co 😖
Snad ten zítřejší nám to vynahradí.
Cukroví je peklo. Je mi to líto. Snad to půjde nějak zpravit.
Já dnes pekla měkký perníčky a taky se mi vůbec nepovedla poleva,
tak na perníky prostě prdim a budou jen tak.
Bych se z toho už dnes musela totiž zcvoknout.
No ta cola na bílou zeď nic moc, ale je to jen dole u ledničky, tak to neni moc
vidět. Bulela jsem kůli manžovi, tolik se s tim nadřel, ale on to vzal fakt
perfektně, dělá si z toho šoufky, tak se smějem, ale stejně to zamrzí.
Hlavně už je v kuchyni 2x vytřeno a stejně to pěkně smrdí pivem.
Moje žáha je pěkná sviňucha. Už tak hoďku
mě trápí, ale ještě to neni tak hrozný.
Snad bude noc v pohodě.
Dej vědět, co to cukroví, určo to nějak vykoumáš a bude to dobrý 😉

helik3
autor
23. pro 2008

nazdárek, že bysme se trefily?? Jste tu někdo ještě??

helik3
autor
23. pro 2008

ahoj Dadu, super žes přišla, moc moc držím palečky, tentokrát to dotáhneš, vím to 😵 😵

Menny kočičko, teda takovejhle den an ho.no, hergot, tak přeju ať zítra je všechno tip ťop🙂

menny
23. pro 2008

Jo jo, jsem ještě tu 😉
Půjdem akorát zdobit stromeček

helik3
autor
23. pro 2008

jéé Evi teď čtu tu patálii s tou polevou ☹ Vyprdni se na to, stejně to bude dobrý a hned pryč ať už je to pocákaný polevou nebo ne, uvidíš 😉

Jo ráno psala Monča, jdu pro telefon a přepíšu Vám to. Tak tedy : Ahoj holky, zítra jdeme domu, tedy rovnou pod stromeček 😉 Chlapi samým těšením ještě nesložili postýlku, tak maji dnes co dělat. Tak si užívejde poslední den blázince a zítra se snad už ozvu sama 😉 😉

Tak tedy, zítra jsou doma, tomu říkám dáreček 😉

Jinak u nás půst teda nedržíme ani náhodou, ráno pěkně vánočka, pak chlebíčky a cukroví a večer salát a řízečky z kapříka a vepřové (ty si vybojoval manža) 😉 😉

helik3
autor
23. pro 2008

no jo ten Váš stromeček, to už prcek usnul??

helik3
autor
23. pro 2008

no vzhledem k tomu, že máme malý byteček, tak u nás Ježíšek stromeček určitě nosit nebude myslím, vůbec nevím kde bysme ho potají zdobili??? To ho jako ozdobíte někde jinde a pak zítra přenesete?? Anebo Vám ho ježíšek už přinese přes noc??

helik3
autor
23. pro 2008

Kočičky, přeju Vám krásné prožití vánočních svátků, dárečky už máme v bříšku, takže nějaký ten doplňkový ať pod stromečkem najdete a užijte si hlavně pohodu, klid, rodinu apod. Žádný stresy, jasný?? 😀 😀 😀 Nevím jak se tu moc ukážu přes svátky, bude hodně návštěv a dost ježdění, takže nevím jak na PC vyjde čas, ale než bude Nový rok, tak se určo zastavím 😉