Za jak dlouho vyprchá Pregnyl z těla?

oliras
7. únor 2009

Ahojky holky chci se zeptat na zkušenosti za jak dlouho jste ho měli pryč s těla a měli jste jen jednu čárku na testu po pregnylu 5000j ?

sipkova1
17. pro 2010

Ahoj holky, je to asi fakt individuální. Já jsem dnes 6.den pro injekci Pregnylu (a 4.den po IUI) a těhotenský test mám negativní.

haaninaa
28. pro 2010

Ahojky holky, také přidávám zkušenosti s Pregnylem... Při první IUI, // slabé na testu do 13-tého dne, od čtrnáctého sněhobílo, další IUI // slabé od 7-mého dne a ztratily se 12-tý den... Při odběru vajíček jsem došla 10000j Pregnylu a slabé // od 6-tého dne, až do 12-tého dne... Člověk se začne radovat a pak přijde studená sprcha..

sipkova1
28. pro 2010

@haaninaa Rozumím tomu dobře, že při tom 2.IUI jsi měla ten test pozitivní až od 7 dne? Tj. že 1.-6. den byl negativní nebo jsi 1.-6.den netestovala?

haaninaa
28. pro 2010

@sipkova1 - 1-6 den jsem netestovala, sedmý den jsem to už nevydržela, bohužel pak přišla mrška...

pajinka111
27. led 2011

ahojky 😉
ono taky hodně záleží kolik toho pregnylu se píchá,většině se píchá třeba jen 5000jednotek,ale taky dost hokách třeba 10tisíc jednotek jako mě,proto sem ještě 13DPO měla slaboučké čárečky..asi každé tělo odbourává ten pregnyl jinak,mám to na foto na předcjázející stránce..
Pak sem někde vyčetla že každý den mizí pregnyl z těla asi půlka tj: 10tisíc ,druhý den 5000,třetí 2500,čtvrtý 1250,páty 625 atd.. takže ještě několik dní je ho ještě tolik že ho citlívý testík prostě v moči ještě zachytí..

katy2
13. únor 2011

Ahojte, dnes som objavila // pekne ciarky... Som 6.den po ET, ET bol na 4.den od OPU, vlozene dve kvalitne moruly, ale co ma trochu matie je, ze som 12.den od Pregnylu (10000)... Nechcem sa tesit predcasne....

mirunka_cz
28. čer 2011

Ahoj,ja si delala test 8den od pohlavniho styku.A taky mam slabou carku...ale boli me porad bricho jako bych to mela dostat.Tak jsem zvedava a hlavne nervozni 😒

lenkarehankova
28. čer 2011

pět dní po pregnyl 5000iu byl test negativní...absolutně nic

bajik
17. črc 2011

Ahoj prosím o radu.Vím že toho tady o pregnylu následném testovaní je napsáno spousta,ale kdo to zažil tak pochopí🙂.Dneska jsem 9.den po ET a 6.den po pregnylu 1 500j.Zkoušela jsem testovat a mám dvě mega hrubé čárky.Všude jsem četla že jsou spíše slabé.Myslíte že by to mohlo bý těhu,V prosinci jsem byla na KETu a to jsem testovala po taky 6.den po pregnylu a to 5 000j a nebylo nic.Asi my napíšete že nejlepší je počkat,že 🙂!?

crca
17. črc 2011

@bajik mě říkala že Pregnyl zůstává v těle cca 10dní,ALE,teď si uvědomuji,že jsem testovala po Ketu už 7 den,byli tam // a vůbec mě nenapadlo,že to může být Pregnyl-no a jsou nám 2 roky 😅 ,ale každé tělo vstřebává jinak,zkus opravdu testnout třeba až v úterý 🙂

bajik
17. črc 2011

@crca díky za odpověď....myslím že od teď budu testovat každý den ,protože to bych nevydržela 😝 .

crca
18. črc 2011

@bajik já testovala i v den kdy jsem byla na prvním utz 😀

boruuvka
18. črc 2011

@bajik já testovala 6 den po ET a byly // čárky, ale tááák slabounké, že byly vydět až po zaschnutí. Pak jsem testovala každý následující den a // sílily. Držím pěsti ať to není pregnyl ale mimi 😉

bajik
18. črc 2011

@crca tak to naprosto chápu 😀 !!!Kontrola je kontrola 🙂 .
@boruuvka díky za podporuJá právě měla dvě čárečky hned a docela koleje 🙂 Dneska jsem vydržela netestovat,ale zítra ráno už určitě budu lulat na papírek 😀 😀 😀 .Tak snad snad!!!!!!!!!!!Sice teď doma nemám stejný test jako v neděli,ale neva.Při druhem cyklu se nám povedl syn a teď by jsme chtěly bratříčka tak docela i srovnávám když se nám to povedlo 🙂 a zatím se cítím hodně podobně.Tak snad je to dobré znamení.pa

fori
26. zář 2011

Ahoj, já testovala 2 dny po aplikaci pregnylu a nic jsem na testu neměla, není to nějáký divný?? jak jste to měly vy??

fucipe
1. říj 2011

ahojky já jsem dnes 9.tý den po transferu, zítra má manžel narozeniny, tak nevím jeslti to mám zkusit,nebo ne? Už jsem se jednou takto napálila,ale ten pocit, že mu dám k narozeninám // je moooc silná 🙂

lussi
1. říj 2011

@fucipe já myslím, že už by mohlo jít něco vidět 😉 Já testovla 11. den po KETu večer a byly už tlustice🙂 Držím palce!
A co se týče Pregnylu, tak 7 den po aplikaci už na testu u mě nebylo nic vidět

fucipe
3. říj 2011

@lussi ahojky no já na testu nic. začala jsem špinit, nekrvácím,ale špiním,tak nevím co si o tom mám myslet, jestli třeba se jen jedno neudrželo,nebo ani jedno, nebo jestli špiním,že se zahnízďujou fatk nevím....... ☹

lussi
3. říj 2011

@fucipe jj, špinění může být tím,že se embroušové zavrtali 😉 Kolikátý je to transférek? První?

diana_v
27. kvě 2012

Přidávám svoji zkušenost - ze zvědavosti jsem testovala, jak dlouho budu mít pregnyl v těle a výsledek: ještě 13. den od pregnylu 10 000 (cca 11. DPO) slaboulinký dušík na desítkovém testu. Čárka slábne, včera byla malinko silnější, takže je jasné, že jsou to ještě zbytky pregnylu.

malinka_02
23. zář 2012

Ahoj holky chci se zeptat zda nemate zkusenost kolikaty den je mozne najit //po aplikaci ovitrelle?

michamicha
23. zář 2012

@malinka_02 já měla ovitrelle při úplně první IUI a testovala jsem tuším 9.den po IUI a ještě byl duch, pak další den už negativní a celkově negativní výsledek, při druhé IUI jsem už měla pregnyl 5000j. a tam jsem testovala 9.den po IUI (tj. 10.den od píchnutí pregnylu) a test byl negativní, pozitivní test se mi ukázal 10.den po IUI 😉

no a teď jsem 5.den po další IUI (repete po 3 letech 😀 ) a zkusila jsem testnout, abych viděla jak reaguju na pregnyl a kdy vyprchá a test už mám negativní bez "pregnylky", takže počkám ještě tak do středy a zkusím znovu 😅 🙂 jj, jsem opět děsně nedočkavá 😀

malinka_02
23. zář 2012

@michamicha no ovitrelle ma 6500jednotek takze by ro asi klidne jeste mohl byt on.. Ale vcera to byl jen duch a dneska taky tak snad by slabnul -viz moje album..ja jsem po KETu 5 dennich embryek takze jakoby 10den po ovu (5dni a 5po ketu)

paffy7
1. srp 2013

@janocka Ahoj, mne byl pregnyl aplikovan pred 16 dny. Porad me boli v podbrisku a mesicky bych mela dostat zitra. Dnes jsem si delala dva testy a oba jsou pozitivni a tak jsem sla na krev a vysledek se dozvim zitra. Minuly tyden se mi tri dny motala hlava a tento tyden dvakrat nevolnost, hlavne v noci. Pri namaze je bolest v podbrisku intenzivnejsi. Nevedela jsem, ze ma pregnyl stejne priznaky jako v tehotenstvi. Tak jsme se s pritelem hodne radovali, ale kdyz jsem se dozvedeli jak to je, tak jsem to obrecela. Vysledky budou zitra, ale ja uz ted jsem smirena s tim, ze to jsou pregnylove priznaky ☹.

kessinkaa
1. srp 2013

@paffy7 určitě jsi těhotná 🙂.....16 den to určitě pregnyl není 🙂

paffy7
1. srp 2013

@kessinkaa To bych si moc prala, jenze tomu moc neverim ☹. I gynekolozka mi rekla, ze to muze byt od pregnylu. Janocka psala, ze ji to jeste 15 den ukazovalo dve carky a pak 18 den z krve nic ☹.

kessinkaa
1. srp 2013

@paffy7 jak silné máš čárky?
V albu nadĕje mám čárky i s pregnylem.Mĕla jsem 10000jednotek první čárka je 4 dny po pregnylu,pak 8 den a 10 den už skoro nic.Pak už to je 12 den po pregnylu a 7 den od transféru a ta čárka ted oslavila rok 🙂

paffy7
1. srp 2013

@kessinkaa Ja mela pregnyl 5000 a prvni test jsem si delala v nedeli a byla tam i druha carka, ale hodne slaboucka. Pak jsem si delala dalsi vcera a to uz bych rekla, ze jsem to mela jako ty v 9 az 10 dnu. No a dnes to bylo stejne. Cely den me blpoboliva v podbrisku a ted mam pocit jako bych mela dostat menstruaci.

kessinkaa
1. srp 2013

@paffy7 a ty jsi taky po transféru..?Břicho pobolívá i když jsi tĕhu 😉 😉 .A čárky pak budou silnĕjší ob den.

paffy7
1. srp 2013

@kessinkaa Ja jsem dostala clostylbegit, ted nevim jestli jsem to napsala dobre. A pak pregnyl. Vlastne mi nastavovali ovulaci, aby jsme presne vedeli, kdy mame mit pohlavni styk. A kdyz to nedopadne, tak se mam v zari objednat na IVF.