• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za jak dlouho vyprchá Pregnyl z těla?

18. ledna 2017 
@paffy7 tak dnes čekám na hcg :slight_smile:
2. srp 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak mi řekli, že hladinu Hcg mám zvýšenou a může to být mimoděložní těhotenství, ale prý nemusí. Musí se to ohlídat. Ale říkala mi to všechno jen sestřička, paní doktorka tam nebyla a tý mám zavolat kolem 13hod. Pak budu vědět zase víc. Tolik bych si přála, aby to všechno dobře dopadlo.
2. srp 2013 ve 12:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim te,zeptej se,kolik to hcg je jooooo.to čísllo je důležité
2. srp 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak jsem volala te doktorce a tehotna pry jsrm. Rekla mi, ze to vypada nadejne a ze to muze byt a nemusi mimodelozni tehotenstvi. V utery mam prijit na kontrolu, tak se snad dozvim vic. Snad uz bude i neco videt.
2. srp 2013 ve 13:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffy7 no poznaji to,podle hgc,ale na ultrazvuk je brzo.Potichu blahopreju
2. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekuji, snad bude vse v poradku. Snad uz neco uvidi :slight_smile:. Radovat se zacnu az co se dozvim v utery.
2. srp 2013 ve 14:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ahoj, tak jsem ve čtvrtým týdnu a je na správným místě. Už jsem i dostala fotku z ultrazvuku. S přítelem máme neskutečnou radost. Jen mě pořád pobolívá v podbřišku. Tak snad bude vše OK.
8. srp 2013 v 16:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@paffy7 tak super,neboj to je normální :wink:
8. srp 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to ja vždycky paty den uz nic.... bilo belousko :slight_smile:
18. únor 2014 ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přidávám se k vám. dnes jsem 11.den co mi byl píchnut pregnyl a pobolívá mě podbřišek.ráno a večer je mi na zvracení a na testu není druhá čárka zřetelná. zeptám se ty nevolnosti můžou to být následky toho pregnylu?díky moc
4. srp 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffy7 tak to jsem měla to samé :grinning:

dnes jsem 11.den po píchnutí pregnylu 5000, je mi ráno a večer na zvracení, bolí mě prsa a na testu je hodně slabý dušík. myslíte holky, že to je ještě z toho pregnylu?Stalo se to někomu někdy? já jsem z toho zmatená.

jinak jsme byli loni v zimě na IVF které se nepodařilo a ted zkoušíme pomocí mudra. pokud to nevyjde, půjdeme zase do IVF.
4. srp 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka Ahojky, tak držím pěstí, ať se zadaří. U mě Pregnyl zabral, opravdu to byly těhotenské příznaky. A dnes tu držim v náručí skoro 4 měsíčního chlapečka Robinka. Tak přeji hodně štěstí :slight_smile:
4. srp 2014 v 17:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paffy7 no tak to jsem zvědavá jak to dopadne u mne. pokud by to vyšlo, byl by to zázrak
4. srp 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Doufám, že ti to dopadne dobře. :slight_smile:
4. srp 2014 v 18:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paffy7 dneska nevolnosti pokračují a něco mi tlačí na močák.tak snad nám to už vyjde
5. srp 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka Tak šup k doktorovi.
5. srp 2014 v 19:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band takze ti to vyslo po prvním pregnylu a mas mimi
9. led 2015 v 17:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamb ahoj, pregnyl byl 6x a otěhotněla jsme po něm 4x (2x nedošlo k styku - takže to byla 100% úspěšnost) ale 3x nastal konec hned 6-8týdnu...pak opakovali imuno a zjistili trombofílii a protilátky proti anoxinu V (obsažen v placentě) - po měsíční léčbě jsem dosala tu 6 injekci a vše dobře dopadlo...a druhý syn byl neplánovaný a šlo to, jako pomásle :slight_smile:...hodně štěstí :dizzy_face:
9. led 2015 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ma taky trombofilii nebo ne primo to ale lejdeckou mutaci me je divny ze kazdej pise ze byl na imunolodii alergologii a ja nic nikam me neposilaj
11. led 2015 ve 14:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tady uplne nova. Poradí mi nekdo? Před 6 dny jsem dostala pregnyl 5000,myslíte ze uz mužů dělat tehu test a spolehnout se na to. Díky moc všem
2. zář 2015 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kokoemi já mám taky poprvé pregnyl ( 2. září) mně byl píchnut :slight_smile: .....no, já počkám na MS. Beru ještě utrogestan a po něm mám ukázkový cyklus 27 dní ( bez něj 28 až 32). Toho 2. září to byl 15. den cyklu, takže ještě mi zbývá tak 8 dní naděje...., ale moc si ji nedávám....dr. nám nařídil styk za 40h po aplikaci injekce a všechny holky zde píší, že to už nylo pozdě...
Jinak držím pěstičky, ať Ti to vyjde a dej vědět, jak jsi dopadla :slight_smile:
6. říj 2015 v 17:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kokoemi Mě Pregnyl 5000 vyprchal za 10 dní . Takže bych určitě spoléhala na to až po této době.
6. říj 2015 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Racek: tak ja mam uz pregny ted podruhé . Me Mudr. Řekl sex druhy den po přehnali tak nevim 40 hodin po uz mi přijde taky hodne. Ja tentokrat brala i clostilbegy a pak dostala pregnyl. Čekám na menstruaci mam zpoždění 2 dny a test negativní tak vubec nevim co to muže znamenat.
7. říj 2015 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kokoemi tak přeji, Ať to vyjde ;) ,
7. říj 2015 v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kokoemi a jinak nějaké příznaky těhotenství máš? Já mám nutkání na zvracení, ale předpokládám, že je to ještě následkem pregnylu :slight_smile: ( od aplikace pregnylu mám teprve 6. den ) . Kolikátý den máš od aplikace pregnylu? Jinak někdo zde psal, že měl pozitivní těh. test účinkem pregnylu, pak negativní pár dnů a pak opět zase pozitivní, což už byla skutečná gravidita ;).
7. říj 2015 ve 20:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky chci se podelit o zkusenost mela jsem 5000j a 9 dden po injekci snehobilo na testu :unamused: takze opet nic :frowning2:
23. lis 2015 v 11:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už 6 den po aplikaci Pregnylu test negativní :slight_smile: , dřív jsem to ani nezkoušela, protože všude jsem četla že se v těle drží 10 dní :slight_smile:
25. lis 2015 v 11:37  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dostala Pregnyl 5000j 15.DC, na 16.DC vycházela ovulka. Zkoušela jsem hCG test 16.DC ráno i odpoledne, byl jen malý duch. 18.DC byla čárka o něco silnější. Dále jsem se nedostala... chci testovat ještě 22.DC nebo 24.DC... a pak až 27./28.DC, tedy pokud se nedostaví MS, snad už tam nebude Pregnyl po takové době, ale mimi :slight_smile:

(2 zelené bez popisu jsou 16.DC, modrý hCG 18.DC)
7. pro 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem nakonec neodolala, 20DC ráno - Pregnyl je fuč, 5 dní po aplikaci :slight_smile:
8. pro 2015 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
muzu obnovit diskuzy 11drn po prengylu vespod a devaty den nahore..muze po nem silit?
11. pro 2015 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek