• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za jak dlouho vyprchá Pregnyl z těla?

11. června 2017 
Dobry den chtela jsem se zeptat jestli Pregnyl vubec nekomu zafungoval.Ve stredu 9.12. jsem dostsla injekci tak cekam na nejaky vysledek.na teh.testu jako skoro u vsech dve carky.jedna slaba.dostavili se ale bolesti bricha a zad ktere jsem pocitovala u posledniho tehotenstvi.
14. pro 2015 ve 14:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawberr tak jak to vypadá : )
já jsem 31. dc ( pregnyl byl píchnut 14.dc) ....29. dc a 30. dc jsem jen velmi malinko špinila ....tak nvm, co dál ....
22. pro 2015 ve 21:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla 5000 mg v moči ještě 14. den a ten den jsem to dostala.. takže opravdu se může projevovat hodně dlouho.. a to mam celkem dobrý pitný režim.
22. pro 2015 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mummy88 a může to narušit i MS ? tj, že místo silného krvácení se objeví jen slaboučké špinění ....:(
22. pro 2015 ve 22:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@racek26 to nevím, já měla ms normální..
22. pro 2015 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@racek26 těhotná :slight_smile: zatím přesně podla karet a kyvadla vychází :slight_smile: čekáme na potvrzení na utz :slight_smile:
Týden před ms šíleně citlivá prsa. 2 dny po ms //. :slight_smile: koukni na Můj profil :slight_smile:
23. pro 2015 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@racek26 může to narušit, já mám běžně slabou ms (3dny, nic moc krve). Po prvním clostilu (bez pregnylu) ms jen 2 dny a sotva 10ml krve. Intimka stačila :grinning: ... a teď už tedy nic :slight_smile:
23. pro 2015 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strawberr no, já mám právě jen čistě pregnyl tento měsíc....., u clostilbegytu se uvádí špinění během cyklu...
Každopádně moc gratuluji a držím palečky, hned jsem se koukla na profil ;)
23. pro 2015 ve 23:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@racek26 každý je individuální :slight_smile: já jednou dostala léky na nízký tlak, nežádoucí účinky: 1 z milionu trpěl spavostí... a hádej, kdo 22h denně spal? :grinning: pomohlo až vysazení :slight_smile: .
24. pro 2015 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak mně bylo obvodním lékařem tvrzeno, že léky na nízký tlak neexistují :D ;)
24. pro 2015 ve 12:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem z oboru a je to raky teda pro me novinka- leky na nizky tlak?:blush:
25. pro 2015 v 00:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenusaak tak je pravda, že jsem se po nich pídila cca před deseti léty :D
25. pro 2015 ve 22:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prosim o radu dnes jsem 15 dni po pregnyl a test je pozitivni ale zacala jsem krvacet mate nekdo zkušenost s tím
14. dub 2016 v 17:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlota11 ahojky. Kolik jednotek ti pichli? Mas silné čárky? A jak to krvaceni vypada? Pokud to jsou dalnice težko budou od pregnylu. Krvacis hodne nebo špinis?
14. dub 2016 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky jeden den hsem krvacela docela dost ale i přesto mam test pozitivní dostala jsem pregnyn 5000 ale to vim ze mam tele 10 dni dnes je od pregynu 17 dni a mam slabci carku ale jsou všechny pozitivní
16. dub 2016 v 08:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem v patek na krvi a pondělí budu mit výsledky ale volala jsem do centra panu doktorovi a říkal ze těhotná urcite budu ze uz to pregyn nemůže byt ale záleží jak se vajíčko udrží
16. dub 2016 v 08:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ma nekdo zkusenost že kdyz postoupil umele oplodneni ze mel srusty
3. kvě 2016 ve 22:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se zeptat co si o tom myslíte?první foto jsou pregnylové čárky.včera na tt vůbec nic a dnes je to druhé foto a ten prostřední je dnešní a ten spodní je včerejší a ten vrchní je dnešní ovu test.to jako může pregnyl sílit?nebo na jeden den vymizet z těla a další den může být zase v těle?děkuji jsem 6 dnů od pregnylu a 6 dnů od IUI.
11. kvě 2016 v 17:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na váš názor, dnes jsem 10 dní po ET a 17 dní po pregnylu 10000j. Myslíte, že by to ještě mohl být pregnyl? Trochu mě mrzí, že jsem s testováním vydržela až do dneška, že nemám srovnání, jak se čárka měnila.. Co vy na to? Jinak přeji krásný den! :slight_smile:
12. kvě 2016 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markatka pregnyl by to už být neměl,uvádí se,že 1000 jednotek vyprchá za den... držím palce
12. kvě 2016 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salenas moc děkuji za naději! :slight_smile:
12. kvě 2016 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka268 já nechápu otázku.na testech máte dvě čárky po píchnutém pregnylu?
12. kvě 2016 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si až ted všimla starého data,pardon :slight_smile:
12. kvě 2016 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky měla bych k vám dotaz mate nekdo zkušenost jsem 7 den po ivf delala jsem si test ještě 4 den po ivf a byl test sneho byli a dneska jsem 7 den delala jsem rano test a byl pozitivni a vecer jsem zkousela znova a uz byl negativni
8. čer 2016 v 17:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlota11 Možná to bude tím, že ráno je v moči nejvíce HCG, zkoušej vždy ráno :slight_smile:
8. čer 2016 v 17:48  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji delala jsem rano a uz byl test vic viditelní nez vcera
9. čer 2016 ve 22:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ten fialovej je z dneska ale dnes na zachode jsem zjistila ze trosku spinim
9. čer 2016 ve 22:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlota11 Pokud to není čerstvá krev, tak to je prý normální
10. čer 2016 v 06:39  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@charlota11 pokud jde o špiněni, je to zcela normální takhle na začatku v těhu. Popř zavolat do CAR, i když to nemáš zstím potvrzené z krve. Navýšili by ti progesteron, který určitě teď bereš na podporu žluteho teluska. ( utrogestan, gynprodyl...) ptala si se tady na srusty po IVF? Jak si na to přišla, nřkde slyšela? Docela by mě to zajímalo. Jsem po IVF cyklu s ceka me druhy IVF cyklus.
10. čer 2016 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mela jsem bolesti po posledni iui tak si doktor myslel ze mam srusty ale nabral mi krev a rikal ze kdyz budu mít i v krví neco ze budu muset na laparoskopii takze diky bohu nic tam nebylo
10. čer 2016 v 08:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek