Zpoždění a negativní test. Co dělat?

lisa34
12. bře 2023

Ahoj vsichni, jsem tu nova a jdu si pro radu.
Snazime se o detatko, marne. Ms mam v ramci moznosti pravidelnou 33-35 dni. Minuly mesic si pospisila 31 dni, ale tak brzo jsem ji nikdy nemela. Od cca listopadu, jsem brala Macu z goodie, poctive 12 tab./d. Nebylo mi po ni uplne ok a tak jsem ji unoru vysadila. 22 jsem mela mit ovulaci, snazili jsme se, ale i presto jsem se objednala do CARu. Menstruaci jsem cekala 8.3. nic... 9. odpoledne negativni tt, 10. rano negativni tt a dopo prohlidka v CAR. Pan dr obeznamen se zpozdenim, po prohlidce konstatoval ze jde nejspis o stres, jinak vse ok, pry dostanu ms behem dne, max. dvou. Je nedele a nic. Uz aspon 5 dni me boli prsa, jako pred ms. Citlivejsi bradavky, bolest v podbrisku. Porad beham na wc, s tim, ze "uz" a stale nic. Od vcera jsem navic nafoukla jako balon, dnes snad jeste vic nez vcera a porad nic :/
Nemyslim si, ze bych byla tehotna, mela jsem 9. i 10. negativni test a gynekolog pri prohlidce nic nepozoroval. Ale nevim co mam delat. Druhy den cyklu mam dorazit na krevni testy, zpozdena ms nas brzdi a nechapu jeji pricinu. Navic nevim, zda si mohu nechat dat vyvolavaci injekci, prave proto, abych neovlivnila hormonalni profil. :( Mile , nemate nekdo zkusenosti ? Popr. nejaky typ ? Zacinam byt malickou zoufala 🙂

bartk
12. bře 2023

@lisa34 podle mě to je ten stres ,protože se tím nervujes ,ze jsi to ještě nedostala .

lencaa11
12. bře 2023

stres dělá hodně