Pálení u čípku v těhotenství, co vám pomohlo?

kajunka01
30. led 2017

Ahoj prosím vás trápilo vás v těhotenství jakoby pálení u čípku nebo v děloze?? já to mám od 23tt co se mi zkracoval čípek,dělalo mi to spíše když jsem dlouho stála na nohou nebo se přemohla.Teď jsem 37tt a je to horší a horší,dr. říkal že je to normální už v takovém stádiu že je to přípravou na porod ale zajimalo by mě co vám na to pomohlo atd,Mě dřív pomohlo když hodně piju ale už ni to moc nezabírá.Nejedná se o infekci spíše je to fakt tím zkracováním atd ale já nevím co si o tom myslet.Ještě k tomu jsem dnes sama doma tak mám bobky :D Může to být tím že třeba prcek tlačí na spodek? Jsme PPKP .Děkuju moc

j.a.n.i
30. led 2017

@kajunka01 No, měla jsem něco podobného a jelikož na to zabrala ATB, tak bych si nebyla úplně jistá, že to nemůže být nějaká infekce.

kajunka01
autor
30. led 2017

@j.a.n.i dělaly mi stěr na streptokoka a negativní,předtím mě léčili na jakousi infekci macmirorem a pálelo to i tak právě a říkaly že infekce tam žádná není,prej je to spíš tou změnou na čípku už mě to přešlo ale během dne to začne zase vždy a pak přestane

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru