Kluk nebo holčička?

lysakovaz
19. pro 2016

Ahojte, chcem sa spýtať, či máte niekto podobnú fotku a viete na 100% čo to bude?
Ďakujem za príspevky!

puutalo
19. pro 2016

Na 100 % ti to neřekne ani doktor během těhotenství. Jestli chcete pohlaví vědět, ještě počkejte alespoň do screeningu, tam už nějaká pravděpodobnost naroste. Není ale škoda, že se připravíte o překvapení? My se moc těšíme na to, že pohlaví zjistíme až u porodu.

lysakovaz
autor
19. pro 2016

Juj, keď ja som hrozne netrpezlivaaa, dr.mi potvrdil jedno a ja mám celý čas pocit, že je to to druhé...

puutalo
19. pro 2016

@lysakovaz Na tom snímku máš psané, že je pořízený v 1. trimestru. To je podle mě strašně brzo na jistou odpověď. Navíc se stává, že doktor si je jistý pohlavím i ve 3. trimestru a z porodnice si pak odvezli tu druhou variantu.
Já měla okolo screeningu tip, i manžel odhadoval to stejné (mezi nožky jsme neviděli, doktor věděl, že pohlaví znát nechceme) a teď na konci 2. trimestru mám pocit, že je to ta druhá varianta. Moc se mi na tom líbí to napětí do posledního okamžiku. Jsme strašně napnutí a stále o tom diskutujeme. Obě jména jsme vybírali velmi pečlivě, protože co kdyby.

kackacka37
19. pro 2016

Mě prijde, ze si to shoval za chodidlo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru