SOUTĚŽ o HiPP svačinky

lidka_hipp
16. říj 2015

Ideální svačinka by měla zasytit, dodat energii a živiny. Proto jsme vytvořili BIO müsli tyčinky bez přidaného cukru. Obsahují vlákninu, která je důležitá pro zdravé zažívání. Naopak v nich nenajdete žádné konzervanty, barviva a ani umělá aromata. Chutná dětem i dospělým 🙂 Více: http://goo.gl/72Wly2

Jaká svačinka má u vás úspěch? Napište mi, jaké svačinky děláte dětem a co jim chutná. Pět z vás se může těšit na náš svačinový balíček BIO müsli tyčinek, BIO oplatků a BIO 100 % ovocných kapsiček.

mykolaapsi
16. říj 2015

Náš Štěpánek má nejraději pokrájené jablíčko, ale samozřejmě nepohrdne ani nějakou sladkou dobrůtkou. Tu ale dostává jen výjimečně a za odměnu 🙂

ninusch
16. říj 2015

Naše holčička co máme na střídavku s její maminkou zbožňuje kapsičky, těch musíme mít neustále zásobu. Její maminka jí vytvořila skvělé stravovací návyky, takže mimo kapsiček ji vždycky nejvíc potěšíme ovocem a jablíček musí být pořád plná mísa 🙂 Druhá nejoblíbenější sváča je jogurt, ale její žádost - Dáš mi prosím JOGURTA :D mi rve uši a nedaří se mi ji to odnaučit. Müsli tyčinku jsem jí ještě dát nezkoušela, ale müslím si 🙂 že to bude skvělý nápad. Mrňousek má zatím ke svačince rád ovocné přesnídávky nebo jen kousek jablíčka do ruky. To je hned dobře na hodinu o zábavu postaráno 🙂

krikul
16. říj 2015

Amalka ma nejradeji ovoce, hlavne jablicko. Okusuje ho celé, coz ji jeste moc nejde nebo nakrajene a to uz jde lepe. Ted zkousime kapsicky a ty ji taky moc chutnaji. Sem tam upecu spaldove susenky bez cukru a to je pro ni teprv mnamka 🙂

mipahoji
16. říj 2015

Teda na to, že malá je celkově nejedlík,tak zrovna HIPP ovocné tyčinky u nás frčí a to mě mrzí z jediného důvodu, že na mě nikdy zrovna tahla tyčinka nezbyde a musím si načnout svou a máme jich dost velkou spotřebu 😀

mkrelo
16. říj 2015

U nás doma nejvíce jde při svačinkách na odbyt čerstvé ovoce a zelenina. Zvláště v létě,kdy toho bylo na zahrádce dostatek. Matýsek ochutnával jahody,ostružiny, jablka,maliny, broskve,kanadské borůvky..Rád má taky banán,mrkev,okurku,blumy- zvlášť, když je dostane do ruky a může chroupat sám a brousí si dásně při růstu zubů. Neodmítne však ani bílý jogurt, někdy obohacený o ovesné vločky nebo ovocnou přesnídávku. Zvláště na cestu na dovolenou jsme využili přesnídávku v kapsičkách. 🙂 Občas dostane do ruky křupku nebo rohlík.

mishule12
16. říj 2015

U nás na svačiny jsou nejoblíbenější kapsičky, obě holky je zbožňují 😎 A je super, že se do nich dají zamíchat i léky, takže sfouknu 2 mouchy jednou ranou 😀

kessa
16. říj 2015

U nás frčí kapsičky a od té doby, co poznala tyčinky je to děs 😎 Jakmile chystám tašku a malá spatří, že tam dávám tyčinku, je konec. Jednu musí dostat ještě do ruky, jinak bychom z domu neodešly.. Tyčinky miluje a snědla by jich za den nepočítaně, takže je schovávám a když ji nechci tyčinku dát, ale potřebuju ji někam přemístit, tak si připadám jako lupič- no hlavně aby si nevšimla.. Za chvilku nás přivedou tyčinky na mizinu 😀

sedmiteckas
16. říj 2015

U nás si Lucka na svačiny oblíbila pomixované ovoce s bílým jogurtem nebo zakysanou smetanou, občas přidám ovesné vločky, pár piškotů. Moc má ráda i chlebík namazaný obyčejným máslem nebo Lučinou, ráda "zobká" hrozny nebo další nakrájené ovoce. Když jsme na cestách, nepohrdne ovocnou kapsičkou od Hamánku. Přiznáme se, že "svačinkové" produkty od HIPPu jsme zatím nezkoušely, a tak budeme rády, když se na nás usměje štěstí, balíček nám doma přistane a Lucka ochutná 🙂

irenoslava
16. říj 2015

ke svačině se u nás papá lipánek, jogurt nebo přesnídávky, když jsme na cestách tak převážně ovocné kapsičky

anadie
16. říj 2015

Pokud nejsme doma tak malá má kapsičky, které miluje a hned od první kapsičky ví jak na to aby se jí dobrota dostala do pusinky. Jinak básní na svačinku vše co dostane ať se jedná o ovoce, jogurt nebo chlebik. Bohužel nevýhoda banánů je, že je od něj vše špinavé, takže ubrousky mám pořád po ruce. S chlebem si zase dělá cestičku aby věděla kudy zpět 😀 a když se jí zda, ze má málo tak i ty drobky vybírá 😀

hance09
16. říj 2015

Na svačinu jí syn obvykle ovoce, miluje ovocné kapsičky a momentálním hitem je lyofilizované ovoce - jahody,maliny,ostružiny a černý rybíz

tria002
16. říj 2015

Prcek momentalne ujizdi na ryzovych chlebiccich od Hippu. S boruvkami. A to jsem se bala,aby to jedl, kojenec blaznivej..
Pak ma rad kapsicky, ale ty mu davam do jogurtu, kdyz jsme doma.
Venku jsem za ne vdecna tak, jak jsou. Ochladilo se a ne vsude se da nakojit. Tak mu dam kapsicku a v pohode vydrzi domu.
Ted je sezona jablek, tak jsem posledni dva vikendy delala domaci presnidavky. Ty ma taky rad.

lucma
16. říj 2015

Hezký den, tak náš malý 13-ti měsíční jedlík 🙂 miluje nastrouhanou mrkev s jablíčkem,hruškou, občas i banánem a čím opravdu nikdy nepohrdne je tvaroh smíchaný s ovocem. V kočárku nám malý hlad spolehlivě zažene rýžový chlebíček nebo i kousek obyčejného chleba.

petracig
16. říj 2015

Táda sní cokoliv a jedl by neustále. Od té doby, co se naučil říkat slovo papat, neříká snad nic jiného 😀 ale jsem moc ráda, protože coby miminko měl problémy s přibíráním na váze, což teď nehrozí 🙂

tajemna30
16. říj 2015

Krásný den, u starší dcerky jsou nejoblíbenější svačiny ovoce, bílý jogurt, a nějaká sladká buchtička. Malý ten má nejraději ovocné výživy nebo jen tak do ručičky něco kousat - křupky, rohlík.

kacinda
16. říj 2015

Tak u nas je to tezke se svacinkama. Do roka nam papal filda snad vse, jogurty, ovoce, zeleninu, presnidavky, pecivo, syry...no apo tom roce jako kdyz utne. Casto si musim lamat hkavu s tim, co mi dat aby se najedl.vzdycky ma nejake obdobi a zrovna u nas skoncilo obdobi presnodavek do rucicky a zacalo obdobi bananu...je oro me radost videt, ze vubec neco ji s chuti a tak porad musim neco vymyslet.

kutr26
16. říj 2015

Zdenička má nejraději čerstvé ovoce teď momentálně miluje hrozny 🙂 jinak na svačinky dáváme i přesnídávky jogurty a také nějaké pamlsky 🙂

apacheee
AMBASADORKA
16. říj 2015

Snažím se, aby Eliášek jedl zdravě , k s nídani jsem se naučila dělat mu vločky (ovesné, ječmené), nebo jáhly, doplněné o různé druhy ovoce, které pořád střídám, přidávám jogurt a někdy (když je méně sladké ovoce) rýžový nebo datlový sirup. Eliášek sy tyto kaše zamiloval a my s manželem vlastně také🙂
Na obrázku je ovesná kaše s jablečným Riofreshem, ostružinami, banánem a bílým jogurtem holandia, mňamka🙂

fikanda
16. říj 2015

Dobrý den, tak u nás vedou právě ovocné kapsičky, malá teda nepohrdne ani bílým jogurtem s domácí marmeládou. Snažím se jí dávat vše zdravé a to i dobroty. Vždyť mlsat se může i zdravě... Hezký den, Marie

zanri
16. říj 2015

Nejčastěji svačíme někde venku, nejvíc ovocné kapsičky (a teď už občas i brokolicovou kapsičku) a banán (nemusím krájet, hezky ukusuje), pak nakrájené jablko, hrušku, blumy, oloupané hrozny (v létě švestky, meruňky) k tomu pár mini piškotků, občas chleba s máslem a plátkem šunky nebo sýra, rohlík s lučinou či bez (ale to už jsou všude drobky🙂 a různé křupky, dětské mléčné dezerty či bílý jogurt. Ale poslední novinkou v jídelníčku nejen na cesty jsou pečené sušenky (recept od jedné maminky z MK) - jen 2 banány a hrnek ovesných vloček - jsou měkké, takže se dobře koušou a nedrobí, ale hlavně - malý je miluje🙂. Müsli tyčinky jsme ještě nezkoušeli, ale už se na ně chystáme.

jcd
16. říj 2015

Moje 3 deti maji radi ovoce. Banani, hrusky, hrozne, jablicka, lesni plodi. A hipp tycinky. 🙂

p_ch
16. říj 2015

u nás na svačinu kefír :D mladší syn ho miluje..

beruzska
16. říj 2015

Dcera si bere ovocné kapsičky do školy 😀 a k tomu samozřejmě nějaký obložený rohlík, ovoce, müsli tyčinku, křupky a vodu...mimochodem, její svačina na dopoledne by vystačila na rodinném výletě pro všechny 😎

lucy_89
16. říj 2015

100% ovocné přesnídávky nebo kapsičky a bílý jogurt. Buď smíchané nebo samostatně, jak kdy. Tohle je nejčastější 🙂

a_nnysek
16. říj 2015

U nás vede čerstvé ovoce a jogurt..Občas si dopřejeme nějakou tu sušenku nebo piškotek 🙂

olidor
16. říj 2015

U nás tak nejvíce vedou jogurty a sýry. A na procházky müsli tyčinky 🙂

ito
16. říj 2015

Naše dítě by sluplo skoro všechno, ale i tak se snažím, aby neměl svačinky moc jednotvárné a snažím se si s jídlem, když můžu a mám čas, trochu vyhrát. Zeleninu a ovoce nakupujeme převážně na farmářských trzích a moc mu chutná např. avokádo s banánem či máslová dýně s hruškou. Kupované svačinky pak oceníme především na různých výletech a návštěvách kamarádů, které jsou velmi časté. Ale i tady se přiznám, že se snažím, aby to nebylo moc jednotvárné a dost koukám na složení, aby neobsahovaly přidané cukry, aromata, škroby a další látky, na které má podle mě ještě dost času.

joannah13
16. říj 2015

úplně nejoblíbenější svačinka, kterou si prcek oblíbil je rozmačkaný banán s uvařenou pohankovou lámankou nebo s vločkami a někdy mu do toho přidám lžičku jogurtu 🙂 rád si dá nějakou dobrou přesnídávku, jogurt, strašně miluje hroznové víno a takové zaařené hruštičky s jablíčky, to je dobrota 🙂... ale na vše musí mít chuť a hlad, hlavně nenutit, jinak zamkne pusinu na sto západů a to se můžu snažit, jak chci 🙂

veri0007
16. říj 2015

@lidka_hipp tak u nás vede banán. Chytne si jej do ručičky a zbaští ho celý, skoro se ani neušpiní 😎 Takové svačinky, co mám bez práce, mám nejraději😀

gryfis
16. říj 2015

Já mám doma malého velkého žrouta.. je to malej hubeňour (,á lehce přes rok a 8,5kg) ale sní toho jak oopravdu velkej otesánek, vlastně pomalu víc jak já.. a momentálně frčí to, co může sníst sám.. a protože nechci, aby bylo nově vymalováno puntíkama, dávám nakrájené různé ovoce, nebo chlebík..a na to, že má jídlo opravdu rád, tak není ani lakomý a myslí i na mě a hlavně na kočičku, která somruje 🙂

jaja01k
16. říj 2015

Starší miluje Hipp müsli tyčinky a ovocné kapsičky. Pak taky čerstvé ovoce, hlavně jablíčka. Mladší má rád Hipp přesnídávky a čerstvý banán.