Jaká jste máma?

jana_rajec
Moderátor
15. led 2018

Pro vás, všechny maminky světa, jsme přichystali jeden originální test, ve kterém se dozvíte, jaké mámě z Rajecké doliny se nejvíce podobáte. Už jste o něm slyšely? A stihly jste ho už vyplnit na www.rajec.com/jaka-jste-mama?

Já jsem jednoznačně rozlétaná sýkorka, a to nejen kvůli mému jménu Ptačinská... 🙂 V sobě mám i kousek vyplašené srny. A vzhledem k tomu, že doma mám jednoho nespavce, asi nejvíc soucítím s ospalou sovou! 😉

Která zvířecí maminka je nejbližší vám? Jakou vlastnost byste chtěly mít? Nebo jste se snad v žádné naší charakteristice nenašly? Podělte se o své dojmy...

jana_rajec
autorModerátor
16. led 2018

Pro všechny mámy žáby bych tu měla jednu otázku: Jak zachovat chladnou hlavu?! 😉 Zapojte se do diskuze na https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-kojeneckou-vodou/jsou-mezi-nami-nejake-bezstarostne-mamy-zaby/ Jsem zvědavá na Vaše názory @lazna, @ladyhacek, @marecek4, @bledulka84, @jiji1, @kamste, @beruszka82, @asashley a všechny další vyklidněné maminy. 🙂

verdos
17. led 2018

V testu mi vyšla vystrašená srna - ale z té na mě nesedí vůbec ta první věta (ta vystrašenost). Sedí na mě část zbytku (látkovky, vlastní názor), ale to na mě teda podle popisu mnohem víc sedí žába (ta zcela) nebo částečně i vlčice - i když tady si myslím, že je hodně o diskuzi, co je přísnost a co rozmazlování (každý v tom může vidět něco jiného).

mina_
17. led 2018

jsem vyklidněná žába... to s těma drobkama a ponožkama je svatá pravda 🙂

pomoztekacence
20. led 2018

Rozletana sykorka

pomoztekacence
20. led 2018

Vše je popravde

vanea
20. led 2018

vyklidněná žába :D no nevím nevím :D

alkapinka
20. led 2018

Vydra

jana_rajec
autorModerátor
20. led 2018

@vanea Žáby jsou nejlepší! 😉
@alkapinka A sedí to?

alkapinka
20. led 2018

@jana_rajec naprosto

marcicek84
20. led 2018

Trpeliva vydra

kopruz
20. led 2018

Trpělivá vydra, ale jsem spíš nervak🙂

kamimnichov
20. led 2018

Tak jsem test opakovala jiny den...a vyslo mi neco jineho (sova x sykorka). Vetsina odpovedi neni uplne presna a zalezi tedy, na jake dite u toho maslim a jak danou odpoved “napasuju” na nasi situaci. 🙂

svetlanalana
21. led 2018

Samozřejmě vyplašená srna. To mi bylo ještě před testem jasné

caboonek
21. led 2018

Vyklidněná žába, pobavilo a sedí to😉

m.e.l
21. led 2018

Pry vyklidnena zaba. 😂 Tak to bych nerekla. . . Druhe ditko bude rozmazlenejsi jak prvorozeny. . . Ten se mnou jako mimino rozhodne v posteli nespal. . . Jenze ted jde o to, aby mladsi nebudil starsiho, takze chlacholim, chovam a pro ticho v dome spolu chrnime v jedne posteli. 😁 No je pravda ze mladsi zatim v noci krome kojeni spi, starsi rvaval jak protrzeny pul noci.

duck09
21. led 2018

Tak já jsem prý ospalá sova 🙂

helis91
21. led 2018

@jana_rajec ospalá sova 🙂

valeri10
21. led 2018

Jsem vyklidnena žába a manžel souhlasí🙂. I když já si myslím, že jsem dost úzkostliva,ale když to vezmu kolem a kolem tak tím, že si užívám každou minutu mateřství to asi působí vyklidnene🙂.