SOUTĚŽ: Jaké problémy vás trápí

denisa_medaprex
10. pro 2016

Jaķý problém s pletí vás nejvíc trápí? Pošlete nám svoji odpověď a soutěžte o BetaGel proti akné 🙂 moji kolegyni Silvi nejvic trápí, když se jí občas vysemení pupínek. Díky BetaGelu je ale schopná se pupínků zbavit rychleji 👍 výherce vyhlásím v pondělí ráno 😉

tajemna30
10. pro 2016

Krásný den, i když už mně bude skoro 40 let, bohužel nejvíce mě pořád trápí akné, a je to nepříjemné. Vždy se objeví pupínek, či pupínky v nejméně vhodnou dobu.

cinda82
10. pro 2016

Mě trápí suchá a extrémně citlivá pleť se skoro trvalým zarudnutím ☹ i když akné se objeví občas taky 🙂

jaja01k
10. pro 2016

Nikdy jsem s akné problém neměla, až teď po dětech mě začalo dost trápit.

sam99
10. pro 2016

Od puberty mě trápí akné, hodně lidí říkalo, že těhotenství akné zlepší, ale nějak se nic neděje. Asi to není nejtragičtější, ale pupínek není nikdy jeden a prostě mě to trápí a tuplem teď, v mém věku..

claudie89
10. pro 2016

Akne a krupicka v oblasti cela...ted v tehotenstvi se mi plet jeste zhorsila, vlastne hned po vysazeni antikoncepce a nic moc na to nepomaha

bobulinka
10. pro 2016

Spíš než pupínky mě dlouho trápil atopický ekzém, od toho mám ted už pár let pokoj. Co stále tedy maskuji jsou kruhy pod očima. Mám hodně světlou pleť a žilky a cévy co vedou pod očima jsou prostě vidět. Nepomáhá na to nic.

popelucha
10. pro 2016

Od.puberty akne, bohuzel. Priroda se na me pleti vyradila a zustaly i jizvicky. Na pocatku tehotenstvi jsem se vratila do puberty a bylo to hrozne, ted malinko lepsi, ale rada bych s akne zatocila. Nejhorsi mam ted dekolt, ktery radeji skryvam...

simdan
10. pro 2016

Mě je 35let a od 28let mě trápí pigmentové skvrny a to tak že se při sebemenším sluníčku neobejdu bez opalovacích krémů na obličej s faktorem 50... občas se udělá nějaký pupínek,bohuzel opět a kombinací sluníčka takže většinou v létě v zimním období mě trápí zase suchá místa okolo úst a nosu a slzíci oči😞

tomikkubik
10. pro 2016

Také bohužel sem tam nějaké to akné, teď v tehotenstvi se ti zlepšilo, ale do týdne přijde porod a počítám, že akné se zhorší...

danyelenka
10. pro 2016

Me bohuzel take neustale trapi akne.V tehotenstvi to bylo lepsi a ted s kojenim hruza.Kazda pomoc by se hodila.

morwee
10. pro 2016

Je mi 24 a od puberty me trapi akne a jizvicky po nem, sucha pokozka kolem nosu. Na nose cerne tecky (obcas se objevi i na cele a brade). Nejhorsi jsou male zilky na tvarich, kterych se uz asi nikdy nezbavim :(

monunkaaa
10. pro 2016

Me trapi bolacky na krku a hrudniku,tak me opravdu hodne vadi. To same moje mamca,takze by se pomoc urcite hodila a byla v rodine vyuzita 🙂

ohi
10. pro 2016

Mě nejvíce trápí rozšířené pory.Pupínek sem tam. V těhotenství a v době kojení je to mnohem lepší,ale ono se to určitě zase vrátí

tichackova
10. pro 2016

Mě trápí jizvičky a černé tečky všude - na nose, bradě, i na cele. A občas akné na ramenech, zádech a dekoltu

aklin
10. pro 2016

Mam velmi citlivou plet se sklonem k suche. Staci lehke podrazdeni pleti behem cisteni, a mam ji okamzite zarudlou. Ne kazdy krem na citlivou pokozku sedne. Dalsim problemem jsou pory na nose, cele a brade. Na cele se mi pokozka masti.

apacheee
AMBASADORKA
10. pro 2016

Se svojí pletí jsem normálně hodně spokojená, jen nyní, co jsem podruhé těhotná, je to fakt bída. Mám pleť jak puberťačka🙂

alicie_k
10. pro 2016

Nejvíc mě asi trápí, že moje akné nejsou klasické pupínky, které se lehce vymáčknou a hotovo. Dělají se mi pupínky, které "zrají" několik dní, pak je slavnostně vymáčknu a pak zůstávají jizvičky, které se hojí dlouho, někdy vůbec. No a na nose černé tečky. Pleť ani nemám rovnoměrnou.

mkrelo
10. pro 2016

Trapi me rozsirene pory a akne na obliceji.Obcas mam cerne tecky na nose.Akne.kdyz mam nejcasteji na cele.tak si vymacknu pupinek a dlouho ho lecim.

princeznaj
10. pro 2016

Nejvíce mě osobně trápí akné ☹ od puberty jsem pořád doufala, že se to zlepší, takové ty milníky jako je konec puberty, porod, kojení, vyšší věk - třicítka ☹ a ono pořád nic, takže bojuji jak se dá a pořád zkouším nové a nové věci 🙂 ale boj nikdy nevzdám 😉 😀

kuliseks
10. pro 2016

Můj největší problém je suchá a citlivá, pořád červená pleť. Je ale zajímavé, že pupinky se mi taky semtam objeví. Teď mám zrovna jeden větší na krku☹ nevím, co s tím, když mám jinak pleť spíš suchou. Co používat?

petra_pf
10. pro 2016

V závislosti na cyklu se mi objeví několik "pupínků" akné a jelikož jsem nepoučitelná, často si to mačkám a tak prodlužuji délku hojení.

verkaunka
10. pro 2016

Momentálně me kromě akné a různých pupinku trápí male jizvicky/ objevily se po porodu a nic nepomáhá....snad něco do budoucna pomůže, nejspíš musím zkoušet a zkoušet....

soda365
10. pro 2016

Momentálně se mi poprvé od porodu syna vrátila MS takže mám pleť jako na horské dráze - pořád mám všude pupínky.. Obecně ale mimo to mě nejvíc trápí citlivá pleť se sklonem k začervenání a pigmentovým skvrnám..

trilien
10. pro 2016

Vracajúca sa dermatitída a tvrdé veľké vyrážky, ktoré sa mi nedarí ničím zlikvidovať.

mykolaapsi
10. pro 2016

Citlivá pleť se sklony k dermatitidě a sem tam i nějaký ten pupínek 🙂

verinikki
10. pro 2016

No bohužel ve 31 letech mám akné stále. Začalo to klasicky pubertou a pak dále - jediný relativní klid jsem měla v těhotenství - ženské hormony asi působily pozitivně🙂 jinak mám paradoxně citlivou, místy suchou a místy mastnou pleť s uhry.
Takže s problémovými pupínky bojuji stále a maskuju se korektorem jak se dá🙂

janeve
11. pro 2016

třicítka na krku a pleť mám stále posetou akné a pupínky :(

janamal37
11. pro 2016

Dobrý den,můj největší problém s pletí je pleť samotná. Obávám se,že mně by už nepomohla ani transplantace obličeje (prý už je to dnes možné) 😂 Povadlá,přecitlivělá a reaktivní pleť,počínající vrásky,pupínek kam se podívám. Barva á la Addams family. Radost pohledět 😖 🙂 Doma mám přes všechna zrcadla přehozeny prostěradla.. 😂 😂

jannca82
11. pro 2016

Mám citlivou pleť se sklonem zcervenani a taky akné a to i na krku, což je hodně nepříjemné.

ammu
11. pro 2016

Dobrý den,me asi nejvíce trápí rozšířené pory☹s tímto problémemem se težko zatočí...