Co byste si raději pořídili jako první a proč? Robotický mop nebo robotický vysavač?

mates_neato
4. dub 2017

Volili byste pro Vaši domácnost raději robotický mop anebo robotický vysavač? Co myslíte, který by byl pro Vás vhodnější a který by Vám více usnadnil práci?

1111nickel
4. dub 2017

Nejspíš oba.... Doma máme jak koberce tak plovoučku. Takže jestli doopravdy usnadní práci, brala bych oba pomocniky. 😎😉 Nikol

aguaverde
4. dub 2017

U nás asi vysavač .....zametám po dětech snad pořád 😃 vytírám večer až spí tak je to šup šup..... ale to zametání je moje noční můra

jardicka
4. dub 2017

já bych nejvíce využila vysavač, máme dřevěné podlahy a hlavně v kuchyni je denně nános drobečků. Navíc máme v domě psi a na botách si neustále do bytu přinášíme chlupy, takže vysavač by mi úklid jednoznačně usnadnil 🙂

verinikki
4. dub 2017

K nám asi spis ten mop🙂

maice
4. dub 2017

Uz se vyrabi kombinace,takze dva v jednom idealne 🙂 Mame vysavac a nemohu si vynachvalit 🙂

maqggienka
4. dub 2017

U nás nejspíš oba. Máme kočky a psy a byly by třeba oba, a to asi denně 🙂

anetka1701
4. dub 2017

U mně vysavač, protože máme podlahové topení a to si s jakymkoliv elektronickym mopem moc nerozumí...

martinka_masatova
4. dub 2017

No tak u nás bych využila na 100% oba dva. Všude dlažba nebo plovoucí podlaha a k tomu kočka a pes, kteří normálně chodí do baráku a ven. Teď je ještě období kdy strašně pouští chlupy. Takže zametání a vysávání a vytírání u nás probíhá každý den.

babunka1
4. dub 2017

Robotický vysavač už doma máme a jsem za něj ráda, ikdyž teď co mám dítě, tak robot jezdí jen v patře a dole v obýváku, kde má malá většinou věcí (hraček), vysávám raději ručně, jelikož je to rychlejší. Aktuálně bych hooodně uvítala robotický mop (chápu správně, že vytírá podlahu?), protože na vytírání není moc čas a je to opravdu potřeba a navíc máme všude dlažbu či vinyl.

zuza01
4. dub 2017

Máme psa, rozhodně vysavač 🙂

petronilkaa
4. dub 2017

Máme doma koberce, dlažbu i parkety. Vytírání stihnu sama do 5 minut, vysávání trvá déle. Máme docela velký byt a malé děti = všude nadrobeno, takže bych rozhodně brala vysavač. Ale zase na druhou stranu, vysává manžel..🙂

iulia
4. dub 2017

Než se narodil syn, neuvažovala jsem o těchto hračka, teď bych určitě využila vysavač. Mohla být trávit čas efektivněji, navíc by měl malý o zábavu postaráno, takže bych si i uvařila v relativně krátkém čase🙂 Brzy se nám narodí holčička a věřím, že budu uvažovati o mopu🙂

simirge
4. dub 2017

určitě vysavač vzhledem k tomu ze máme dva pejsky.

35_a_budu_mamka
4. dub 2017

Idealne oba. Hlavne ale vysavac. Mam pejska, kocicky a miminko, takze denne luxuji a vytiram, nekdy i 2x a je to zrout casu a unavne. To bych si opravdu prala vic nez novou kabelku a saty😉 a byla bych prestastna. Ale z rodicaku na kvalitni robovysavac neusetrim, tak nezbyva, nez vysavat a vytirat ruco👶🐈🐩🐈

germaine
4. dub 2017

Já bych chtěla vyzkoušet nejdřív mop, protože vysavač má máma a je spokojená.

konidana
4. dub 2017

rozhodně vysavač. Vysávám mnohem častěji než vytírám a navíc vysávat jde i lino, vytírat koberec těžko:D

anniesfibis
4. dub 2017

ani jedno, aby mi tu neco huceli hodiny, kdyz to muzu mit hotove za 10 minut..

monunkaaa
4. dub 2017

Prvni bych urcite rada vysavac,nase princezna drobi kudy chody chodi 😉

konidana
4. dub 2017

@anniesfibis u nás by vysavač jel každý den po odchodu do práce a do školy, konečně by doma nebyly závěje bordelu na zemi. Ale nevím jak by si poradil s ležícími předměty (boty, tašky, batohy, oblečení....). No pokud by to nežral a jen objížděl, tak bych to brala!

anniesfibis
4. dub 2017

@konidana neporadil..ja denne vysavam nebo zametam...mam 6 psu, by zesileli, kdyby jim tam robot jezdil..mrla jsem ho pred 10 lety...kram do baraku a neda se srovnat s vysavacem

mon_88017
4. dub 2017

První bych si pořídila služebnou 😀 😀 😀

dc2015
4. dub 2017

Mě by právě asi nejvíc taky vyhovovala kombinace. Prý existuje vysavač, který když "najde" skvrnu na podlaze, tak ji vyčistí. Popravdě doma nejčastěji zametám... neustále jsou u nás drobky. Ale koberce nikde nemám... takže asi nějaký "kombiňák"? :D

sloppy91
4. dub 2017

Rozhodně vysavač, máme pejska a pořád je všude hromada chlupů 😀

78marcela
4. dub 2017

Vysavac by bodl.
Dite se uci jist samo a co po ni vzdycky zustane na zemi, to by jeden neveril.

pomoztekacence
4. dub 2017

U nás by se uplatnili oba,jej to by pak bylo hned min prace,ale kdybych si mela vybrat tak spis ten vysavač nebo kombinovaný.

novamamina
4. dub 2017

Za mě vysavač. V domě se hodně práší, takže ten by mi ulehčil hodně práce 🙂

laska.nezna.hranic
4. dub 2017

hodilo by se oboje 🙂 ale pokud bych musela volit jedno, tak vysavač 🙂 děti věčně drobí krekry a papoušek odhazuje zrníčka, takže přeci jen je zapotřebí častěji. jo, hodně by mi pomohl 🙂

japona
4. dub 2017

@mates_neato Roboticky vysavač je výborna věc. Ale spíš pro lidi bez dětí, protože nám se nedaří udržet podlahu bez hraček, na kterých se vysavač obvykle zasekne. Na drobky pod stolem apod. je vsak ideální - vyleze, když nejsme doma, uklidí a zaleze do domečku.
Na vytírání me nejvíc štve manipulace s vodou a tomu se člověk s robotem stejne nevyhne, tak za mě žádný přínos..

barushaaa
4. dub 2017

@japona souhlasím s těma hračkama

kami1984
4. dub 2017

Potřebovala bych kombinaci obou dvou🙂) Ale pokud mám vybrat jen jeden tak ten vysavač🙂 Mám pocit, že někdo za mnou tajně zase dělá binec, jinak to není možné. Doma topíme jen krbem, takže 1/2roku máme doma vysavač pořád v pozoru..