Leto vo Vysokých Tatrách – boli ste už?

patricia_trinity
Moderátor
29. led 2018

Čerstvý vzduch, nádherná príroda, turistika, množstvo pohodových ľudí, ktorých len tak stretnete a vždy sa s úctou pozdravia. Aj o tom je dovolenka vo Vysokých Tatrách. Cez deň turistika a večer pohoda pri bazéne, dali by ste si povedať?

Posielame zostrih letnej rodinnej dovolenky v našom Atrium High Tatras od našich verných klientov (autor „akčných“ rodinných záberov - Andrej z Trnavy).

https://www.youtube.com/watch?v=i9SgF5mkN9g
qintus
29. led 2018

To je krása!

kami1984
29. led 2018

Tatry jsou nádherné v každém období. Pamatuji si, jak jsme 4roky zpátky byli v červnu. Kolem cest kvetly takové modré šištice, modrá obloha, panorama hor... Letos se chystáme za měsíc a věřím, že i koncem června. Tatry jsou naše srdcovka..jen by tu dálnici už mohli dodělat, ať je tam rychleji🙂))

jaja01k
29. led 2018

Vysoke Tatry miluju. Kdyz jsem byla mala, jezdili jsme tam na mesic kazde leto. S manzelem jsme tam byli za poslednich 7 let dvakrat, jednou v lete a jednou v zime. Bohuzel musim rict, ze to pro me bylo zklamani. Na muj vkus vsude az moc lidi, sluzby (ubytovani, stravovani, lyzarske arealy...) mizerne, ale predrazene.

ejva
29. led 2018

Tatry jsou krásné. O tom žádná. Doufám, že se tam brzy zase podíváme 😍! Už se vidím jak zničena po celodenním chození ležím v bazénu jak vorvaň 😂. Určitě bych si dala říct 😉.

betelgeuzz
29. led 2018

Posledních 5 let jezdíme do Tater na dovolenou bez dětí, děláme celodenní túry až do úplného zničení 😀 Je tam krásně. Chodíme na náročnější túry, kde je míň lidí, i tak je jich hodně a na těch lehčích jsou davy.

kejt29
29. led 2018

Jezdili jsme kazdy rok a az prcek aspon trosku povyroste pojedeme zas 😊

dzogobela
29. led 2018

Ano byli jsme s manzelem dva roky po sobe, 2012 a 2013 🙂 milujeme to tam, je to nadhera.

verinikki
29. led 2018

Já jsem ještě nebyla, přítel o Tatrách básní pořád - chodívali jako rodina pravidelně když byl malý kluk.

xyz123xyz
Moderátor
29. led 2018

@patricia_trinity Tak z toho videa mám husí kůži 🙂 Bomba 🙂 Nikdy jsme v Tatrách nebyli a zcela upřímně nejsme ani horské typy (jsme lenoši 🙂) a přesto mě to strašně láká a věřím, že na jaře/v létě se do Tater podíváme. Nutně musíme poznat poslední partu maskotů Skalka a Ozvenku, protože Skalko je idol našeho staršího syna 🙂 A taky Nutně musíme poznat Tatry 🙂

vicky007
29. led 2018

Do Tater jezdím od svých cca 3 let. Jezdili jsme tam s bráchou a mámou (žili jsme jen s mamkou) téměř každé prázdniny na 3 týdny. Bydleli jsme vždy v soukromí u stále stejných lidí ve Ždiaru v Belianských Tatrácha nyní se k nim vracíme s dětmi. Tatry jsou moje srdcová záležitost 🙂

kami1984
29. led 2018

@vicky007 Ždiar jsme objevili náhodně před 2lety, kdy jsme tam byli prvně, v říjnu jsme byli podruhé a nyní se vracíme potřetí. Neskutečně krásná krajina, milí lidé🙂

makynaeliska
29. led 2018

Vzdycky jsem se chtela podivat do Tater,moje babicka tam byla nekolikrat a rikala ze vetsi nadheru nevidela,a co rekne babicka to plati 😊

irisv
29. led 2018

Tatry mi tak chybí.... už aby ty děti vyrostly a my mohli s manželem zase drandit po horách. Pořád sme ještě nezvládli Baranní rohy v zimě, Dračí štít v létě a spoustu dalších....a Roháče s Térynou sou naše srdcovka vždy 🙂

rottentocore
29. led 2018

Nikdy jsem na Slovensku nebyla, moc ráda bych se podívala do Tater. Spíše v létě než v zimě🙂

krtikkrtovaty
29. led 2018

Byli... V Roháčích... Úplně první společná dovolená, za svobodna... Na to se vzpomíná...

nisulka
29. led 2018

Musím priznať, že v Tatrách som bola len raz a to v škole v prírode zo ZŠ a to už je dosť dávno... Bola by to skvelá dovolenka!

babunka1
30. led 2018

Nádhera. Přiznám se, že jsem celkově na Slovensku nikdy nebyla. Ale taková dovča by mě lákala. Sice nejsem vyloženě horská turistka, ale v Tatrách musí být nádherně. Věřím, že tam jednou vyrazíme. Hlavně až dcera trochu povyroste. Zatím jí jsou 2 a s kočárem by to ještě asi nebylo ono 🙂

nikolettab
30. led 2018

Ani my jsme na Slovensku nikdy nebyli, do Tater bych moc ráda až děti trošku povyrostou. Musí tam být nádherně.

marcela8
30. led 2018

V Tatrách je moc krásně. Každý rok jsem k Vám jezdila s rodiči a byla to paráda. Nyní mám své vlastní děti a až trošku povyrostou, tak bych se zase k Vám chtěla podívat. Moc krásná příroda a ty výhledy.

mykolaapsi
30. led 2018

Milujeme hory a Tatry jsou naše srdcovka. Byla to naše první velká dovolená s manželem a posléze jsme se tam vrátili s prvním synem. A určitě to nebylo naposledy 🙂

petulemickova
30. led 2018

Milujeme Tatry. Jezdíme 2x ročně, v září a lednu, převážně do Tatranské Lomnice. Pokaždé odjíždíme s brečícími dětmi, které se tam chtějí přestěhovat 🙂

pekosek
30. led 2018

Krásný den přeji, miluji hory a minulý rok se mi splnil sen a dostala jsem se do Tater. Byla to pro mě jedna z nejkrásnějších dovolených. Na Slovensko se ráda vracím.

patricia_trinity
autorModerátor
30. led 2018

ĎAKUJEME veľmi pekne za pekné reakcie - posielam trochu inšpirácie priamo z hotela. Tatry sú totiž lákadlom sami o sebe, ale príjemný wellness, masáž či večerné posedenie v našom hotelovom kine bude určite príjemnou bodkou po krásnom dni 🙂

odula
30. led 2018

byla jsem. do tater jsme jezdivali v zimě,jako mladá jsem objevila krásu hor v létě a to už se prostě člověka nepustí. tatry jsou nádherný. byli jsme tedy pouze ve vysokých. a byla to krása. . az tedy na vystup na
Rysy. to byla fronta na vrchol a fronta z vrcholu...a celá ta fronta mluvila polsky 😂

bimmka
30. led 2018

S dětma jsme se zatím pořád drželi v Čr, ale už jsou větší a větší, takže pomau by to něco chtělo. Já v Tatrách jetě nebyla ( ostuda) a to jsem bydlívala kousek od hranic. Turistika tam je určitě nádherná, tak snad někdy.

klaryk01
31. led 2018

Ještě jsme k Vám nezavítali. Ale jak to tak vidím, měli bychom to dohnat. Máte to tam moc krásné! 🙂 Miluji přírodu a chtěla bych tuto svou radost sdílet i se svou rodinkou. 🙂 🙂

jujatko
31. led 2018

Tatry jsou krásné, ale v létě bych tam nejela ani za zlaté prase. Na těch nejvíce exponovaných trasách je lidí více jak na Václaváku, ceny mnohdy vyšší než v Alpách atd atd. Opravdu se nedá čekat, že se budete sami kochat výhledy a bude to romatika. Ale když si člověk vybere jiný termín a méně známé trasy, tak je to úžasný zážitek!!!!!!

lennisek1
31. led 2018

Jezdila jsem tam často za kamarádkou, která tam bydlí.. bohužel jak šel čas a rodily se děti, už na to nebyl prostor.. Každopádně je tam překrásně ať už v létě nebo zimě. A pro nás Ostraváky i neuvěřielně čistý vzduch😉

bhmova
31. led 2018

@patricia_trinity Byla jsem 1* a krasa.Poradte,kam zajit se 3-letyma detma.

cell
31. led 2018

@mykolaapsi : a tip na ubytování? Babyfrinedly, máme děti 6 a 4