4 roky snažení a stále nic. Jak se podařilo otěhotnět vám?

kristyna2002
27. pro 2020

Ahoj holky jak se podarilo otehotnet vám
S pritelem jsme podstoupili vsechna vyšetření
A jsme oba absolutně v pořádku
2×umělé oplodnění ani to nevislo
Ms mam pravidelnou delka ciklu 28 dní
6 dni ms
Uz sme vyhodili tisíce za těhotenské testy, ovoluční testy
Za různé bylinky
Kyselinu listovou , Gsmamavit a ruzne gely na podporu otěhotnění
Nic nezabírá
S přítelem jsme spolu už 8 let a jsem s toho zoufalá 😔

michaelarousova
27. pro 2020

@kristyna2002 vim ,ze je to asi tezke ,ale asi to chce se jen hodit do klidu a nemyslet na to☺️Pokud jste oba zdravi tak pak to bude asi vse jen v hlave☺️ Bez nejakych vitaminu,reseni ovulace atd☺️ Ja poprve otehotnela okamzite a to jsemnevedela ze existuje nejaka ovulace😂ted to taky nejde a vim,ze je to tim ze to noc prozivam☺️

mamikry
27. pro 2020

@kristyna2002 Zkuste hormonalni jogu, pry je na poceti zazracna, minimalne vas hodi do psychicke pohody, a to se v tomhle pripade pocita.

kristyna2002
autor
27. pro 2020

@michaelarousova
Právě ze na to nemyslíme mame každý dost starostí ale zamrzí to

jjasmina
27. pro 2020

U nás to hodně dělala psychika, protože až sme se rozhodli nic neřešit , tak se zadařilo

luhana
27. pro 2020

@kristyna2002 Me se podarilo otehotnet cca do pul roku, i kdyz uz nejsem nejmladsi. Mam hodne fyzicky narocnou praci a delala jsem 4x do tydne silovy trenink. Pote co jsem prestala se cvicenim, se do mesice zadarilo. Jedine co jsem dlouhodobe uzivala byla kys.listova. Preji, aby vam to co nejdrive vyslo 👍

malenka3
27. pro 2020

Nesnáším kecy "nemyslet na to", ne vždy to funguje a hlavně si člověk těžko poručí.
Každopádně jak jsi na tom s pánevním dnem? U nás byla dobrou volbou Mojžíšová a odblokování kostrče. Pánevní svalstvo v permanentní křečí kvůli stresu zapříčinilo, že se vajíčko nikdy neuchytilo. Přitom všechny testy ok, nikde žádný problém. Pokud to nemáš už za sebou, doporučuji zkusit tuhle cestu.

kvetuska145
27. pro 2020

@kristyna2002 ahoj uplne chapu jak se citis. Nevim co bych ti poradila. Mela si od ovulace duphaston?
Nam se taky nedari uz dva roky, ale u me je problem, ze mam protilatky prosti spermiim😔
Znam hodne holek, co chodili k fyzio a nakonec jim to pomohlo. Sama jsem se k tomu jeste ale nedokopala 😞

tynulaa
27. pro 2020

To hold tak někdy bývá. A na jakou kliniku ohledně ivf chodíte? Zkuste třeba změnu... Znám spoustu co postoupili i vícero ivf... Nevzdávat se a bojovat🍀i když to stojí dost peněz.

meyryen
27. pro 2020

@kristyna2002 Ja ti poradím jen vydržet a nevzdávat to. Syna mám ze 3. IVF, dceru z 5. IVF. Do toho jsem absolvovala asi 20 IUI, dvakrát otěhotněla přirozeně, ale nedopadlo to. Máte hotovou reprodukční imunologii, hematologii, genetiku?

kristyna2002
autor
27. pro 2020

Vsechna vyšetření máme za sebou

kristyna2002
autor
27. pro 2020

Děkuji za rady

lachtanice86
27. pro 2020

@kristyna2002 kdyz jsou vyšetření ok, zkusili jste iui, ivf nebo to zkoušíte porad normálně? Vis jiste ze mas ovulaci, ne pomoci testů?

keksik002
27. pro 2020

Asi neporadím, ale drzim pesti.. Nam se zadarilo po 3letech..

kristyna2002
autor
27. pro 2020

@lachtanice86 i iui,ivf několikrát
Ovoluci vim kdy mám i testy sedí a stejně se nedaří

marketka_m
27. pro 2020

švagrová po 7 letech intenzivního snažení. přirozeně, mají měsiční miminko!!!!!!

nina004
29. pro 2020

@kristyna2002 My sme sa snažili štyri roky. Prešli sme si kadečím a nič nepomohlo. Potom prišlo náročnejšie obdobie,kedy sme stavali barák,bolo toho na nás dosť a aj sme sa viac hádali. Ten mesiac sme stihli len jednu rýchlovku a z toho sa nám zachvíľku narodí chlapček. Tak asi fakt pomohlo,že sme na to ten mesiac vôbec nemysleli.

jasmina1992
2. led 2021

@kristyna2002 můžu se zeptat kdy máte ovu při cyklu 28 dní? Díky

syslounek
2. led 2021

Po třech letech snažení jsem si řekla, že to na rok, dva odložím a udělám menší změny v životě. Změnila jsem práci a ve zkušebce bác, dvě čáry na testu.

alik20
3. led 2021

@kristyna2002 zkuste jist macu taky se na ni chystam, četla jsem docela pozitivni recenze

skit
3. led 2021

Trvalo nám čtyři roky,než jsem přirozeně otěhotněla. Předtím jsem házela tisíce za umělé,iui, akupunkturu,...pak jsem si, pomalu na krachu manželství(s nadsázkou), ultimátum,že pokud do půl roka neotěhotním, zkusime adopci. Začla jsem chodit na pilates a cvičit pod dohledem fyzio Mojžíšovou. Kamarádka mně chodila co měsíc masírovat záda. Po třech měsících těchto činností mi řekla,že konečně cítí v zádech uvolnění. Do týdne jsem otěhotněla. A teď to vypadá,že se na nás chystá třetí🙈😄♥️ nemyslet na to nejde, to je nejblbější rada,protože všechny víme,že je to hlavou...takže zkuste cvičit a každý den popíjet červené víno 😁

lennus
3. led 2021

@kristyna2002 Co lázně? Já po nich konečně donosila zdravou dceru, předtím tři těhotenství a všude problém a konec dříve.

lennus
3. led 2021

@skit Taky jsem cvičila Mojžíšovou a je fajn si nechat zkontrolovat kostrč