Graf BT - prosím o radu ohledně ovulace

9. srp 2020

Krásné rano, měřím první měsíc takže budu ráda za názory a rady.
Měla jsem za to, že OVU byla 6.8. (asi dva dny předem pozitivni testy, hlen a trochu bolest bricha). 7.8. teplota vyletěla, následující den také a teď trochu spadla, ale stále se drží výš. Je to špatně nebo se ovu ještě může potvrdit toho 6.8. na základě dalších teplot? Moc děkuju ❤️
Měřím v ústech.

autor
12. srp 2020

@nagojka jak jsi na tom ty?🙂

nagojka
12. srp 2020

Ahoj dekuji za optani ale ja uz ztracim nadeji..Dneska teplota 36,6 vcera byla 36,8.Takze to kleslo dost tak cekam kazdou chvili MS.Bricho me boli uz jako cert,porad se chodim kontrolovat.Ale aspon nebudu ve stresu to cekani jestli teplota klesne nebo ne je sileny...Ja mam cykly nejdelsi 34 dni ale je pravda ze sem nikdy nemela ovulku potvrzenou 100% takze nevim kdy probihala a jak dlouha je LF.Dneska mam 2 dny zpozdeni ale jsem teprv 10DPO...Takze cekam ze ta potvora dorazi kazdou chvili..ach jo...😢

nagojka
12. srp 2020

graf mi nejde vlozit protoze sem v praci a tady je na hovno signal...az prijdu vecer domu tak ho prilozim ..

nagojka
13. srp 2020

muze teplota jeste stoupnout?nebo uz je to jasna vec??

levandulka_fialova
13. srp 2020

@nagojka Může. Vidím, že jsi měřila dřív, tzn. pokud o hodinu dřív, tak by teplota byla o 0,1 vyšší.

autor
14. srp 2020

Já dnes zase vzestup na 37, test samozřejmě bílý..no jo prostě jsem neodolala i když je hrozně brzy .. :-/ Ale od teď do MS - která samozřejmě nepřijde! - už testovat nebudu. Snad je ještě šance 🙏

pajasala
14. srp 2020

Graf vypadá krásně. Chápu tvoji netrpělivost. Takových nás tu je mraky.

autor
14. srp 2020

@pajasala hrozně moc děkuju, stále dokola se řeší netestovat dřív, ale člověku to nedá. Ale když tady čtu, že spousta žen má ducha již 8 dní po ovulaci třeba.. tak mi to nedalo. Ale zatím nic ☹

pajasala
14. srp 2020

Já měla jednou 9 DPO ale pak u dalších až 12 dpo

autor
14. srp 2020

@pajasala děkuji za uklidnění. A měla jsi nějaké příznaky? Já jen trochu bolest prsou ale nevim zda si to už nevsugerovavam :-/

pajasala
14. srp 2020

Ano také jen prsa ale brutálně bolela

nagojka
14. srp 2020

teda tz mas krasnej graf...to vypada nadejne...ja sem 12DPO ale jestli ma mojems uz zpozdeni nebo ne vubec netusim protoze neznam delku lutealni faze..tento mesic mam ovulku poprve overenou jasne danou...ale kdzz to budu brat podle delky cykly a ne od podle LF tak mam zpozdeni uz 4dny...ale teplotz mam nizky takze cekam...

pajasala
14. srp 2020

@nagojka testík jsi zkoušela?

nagojka
14. srp 2020

@pajasala nezkousela...mam celkem cuky ale zase si rikam ze nechci bejt zadna lovitelka duchu,ja bych pak byla hrozne zklamana kdyz uvidim bilo nebo kdyby to pak s MS odeslo...docitam se ze nejlepsi je vydrzet 16DPO...coz ja asi nedam...😀😀😀sem z toho nervozni tak mozna zs i stresem MS oddaluju...staci ze sem ted zklamana z toho jal mi klesla teplota...kdyz koukam jak devcata maji krasnych 37...me se to ted tri dny drzi stejne

pajasala
14. srp 2020

@nagojka můžeš mi ukázat graf?

nagojka
14. srp 2020

@pajasala krom bolesti bricha nemam ani zadne priznaky...

clo1
14. srp 2020

@nagojka zatím to je v pohodě, drží se. Pokud jsi nedočkavá, tak zkus test, myslím že 12 dpo už by to test ukázal.

autor
14. srp 2020

@nagojka já také vůbec žádné příznaky, a ty prsa mívám i před MS takže těžko rict, ale do MS mi ještě zbývá tak týden si myslim.. Musíme věřit 🙏

autor
14. srp 2020

@nagojka zkus test! Jsem také zvědavá 🙏

pajasala
14. srp 2020

@nagojka ano udělej test

nagojka
14. srp 2020

vsak to ja sem taky zvedava...ale bojim toho zklamani uz to bylo tolikrat ty jo...ale dobre dneska test koupim a zitra rano udelam...hecli ste me...jestli teda ms dneska nedorazi...

nagojka
14. srp 2020

Holky a nemyslite si ze je ta teplota moc nizka na tehu?vsude ctu ze musi byt nad 37

pajasala
14. srp 2020

@nagojka každá to máme jinak, důležité je že je vyšší než predovulacni

nagojka
14. srp 2020

Vim ze sem hloupa a blba protoze se maji tehu testy delat zasadne rano...ale kdyz uz ste me hecly,tak sem si je koupila...no a co sem samozrejme udelala?udelala sem jeden na zkousku...A samozrejme snehobilo...Na gatkach uz sem mela ted hnedou tecku tak to vypada ze uz...aspon budu znat delku svoji LF..😉jeste zkusim testik jeden rano a pak uz budu cekat...

autor
14. srp 2020

@nagojka držím pěsti 🍀

nagojka
14. srp 2020

dekuji...ale tak nejak prestavam doufat a neverim ze by to bylo pozitivni...Sem tam lehoucce zaspinim...Kazdopadne diky,rano udelam digitalni clearblue tak bude hned jasno..😉

clo1
14. srp 2020

@nagojka pokud je test negativní a začala jsi špinit, tak bych ten digi nedělala. Uvidíš podle zítřejši bt, ale bohužel spíše se hlásí ms ☹

autor
15. srp 2020

@nagojka tak vidíš, krasny graf říkáte a dnes zase propad. 🙄🙄 No nedá se, do MS ještě zbývá tak 5 dní bych rekla, ale příznaky těhotenství žádné, takže nevím..

nagojka
15. srp 2020

Jojo taky si myslim ze se hlasi MS...sice to spineni bylo jen jednou jedinkrat za cely den kapka hnedeho cehosy ale sesty dr.Max ukazkove snehobili...ale BT dnes stoupla na 36,7misto aby klesala. .takze cekame na MS...ach jo...tak aspon vam ostatnim preju hodne stesti a drzim palecky

nagojka
15. srp 2020