Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
13. bře 2016

@matysikovad měla jsem 14 dní, to odovídá tomu, co kreslí FF.

blablabla26
13. bře 2016

@nita1984 na wz se dá nastavit délka luteální fáze,pokud víš a podle té bych se řídila s příchodem ms...na ff nevím,jestli se dá

nita1984
13. bře 2016

@blablabla26 nastavila jsem, ale nic se nezměnilo

blablabla26
13. bře 2016

@nita1984 tak nevím teda...průměr je 14 dní,tak plus mínus počítej s tím,že do 14 dnů od ovu přijde

nita1984
13. bře 2016

@blablabla26 no, podle FF přijde v polovině dovči.. podle WZ na konci.. tož raději bych na konci, ale 14 dní odpovídá té polovině... co už :-/ Ta brzská ovulka mi to dost rozhoddddila

blablabla26
13. bře 2016

@nita1984 jejej,no držím palce,aby se maličko zatoulala a mohla sis užít dovču naplno

nita1984
13. bře 2016

@blablabla26 copak já 😀 ale pan manžel bude asi zklamán :-/ No co, nedá se nic dělat.

blablabla26
13. bře 2016

@nita1984 😀 😀 😀

mikejla_a
13. bře 2016

@matysikovad tak to je krásné 🙂 držím pěsti, určitě bude všechno v pořádku!

matysikovad
13. bře 2016

@mikejla_a dekuji

jankadvor
13. bře 2016

@mikejla_a Děkuji 🙂 Dneska teplota klesla a FF graf mi ukázal ovulaci na 23DC 🙂

mikejla_a
13. bře 2016

@jankadvor přesně tak, taky jsem to viděla na 23DC 😉

juliemichal
13. bře 2016

holky nejsou to poměrně silné čárky na těch ovu testech,když mi co nevidět má dojít ms?akorát se omlouvám za kvalitu fotek.mám nějaký divný foťák

dasa.77
13. bře 2016

@juliemichal Tak co si pamatuji,tak ten oranžový ovulační test jsi použila při poslední ovulaci a taky jsi se divila,jak máš na něm krásně tmavou čárku. Nejspíš to bude jeden z těch,co ukazuje ovulaci 3 týdny v měsíci 😀

xoriska
13. bře 2016

@juliemichal těhotenský jsi zkoušela? Já měla posledně takhle pozitivní ovu test a byla jsem těhotná 🙂 ty hormony stoupají společně 🙂

juliemichal
13. bře 2016

@dasa.77 no tak to asi on bude 😀 😀 ale hodně holek psalo,že je s těmito ovu testy spokojené 🙂 jako i ten modrý je dost silný 😀 ráno to zkusím vyfotit lépe na lepším světle 🙂 a pošlu to tu 🙂

@xoriska ano dnes,ale večer ☹ ☹ a nic tam nebylo ☹ ☹ kéž by to značilo těhu,ale tomu nevěřím ☹ ☹ zajímavé,že mi včera tak klesla BT a ms tu stále není... min cyklus mi klesla jeden den před ms.. no a teď tu stále ms není 😀 dnes jsem bohužel ani neměřila,protože jsem neměla teploměr tak vůbec netuším jaká byla dnes BT.uvidíme zítra jak dopadne 🙂

mikejla_a
13. bře 2016

@juliemichal zkus tehu test... víc asi poradit nejde

juliemichal
13. bře 2016

@mikejla_a tak to máš pravdu to nejde.. tt jsem si dělala taky večer a ten je negativní.. nemůžu mít třebas druhou ovulaci?

mikejla_a
13. bře 2016

@juliemichal test zkus ráno... a druhou ovulaci si nemyslím

blablabla26
14. bře 2016

@juliemichal taky si nemyslím,že bys měla druhou ovulaci....jsem zvědavá na těhu test 🙂

nita1984
14. bře 2016

Holky, tak já dneska bez měření protože jsem od pěti ráno prostě nemohla spát takže jsem nakonec vstala... ale tím, že je po ovu, to snad není takový průšvih..

blablabla26
14. bře 2016

a u mě už to začíná být fakt monotonní 😀 a dnes ráno se mi šíííleně zamotala hlava a zvedl žaludek,ale to můžu mít klidně vsugerované.Podbřišek stále bolí jako na ms a čípek stále polotvrdej,zavřenej a dlouhej,jen trčí do boku a ne dolů.

blablabla26
14. bře 2016

@nita1984 myslím,že se nic nestalo,když jsi jedno měření vynechala...lepší,než tam mít nějaký nesmysl 🙂

juliemichal
14. bře 2016

@mikejla_a @blablabla26 tak tt jsem si dělat nemusela.... dnes jsem 1DC bohužel :( :( min cyklus LF 13 dnů,tento cyklus LF 12 dnů a před potratem LF 15 dnů ☹ jéva co to je :( :( ach jo :( :(

mikejla_a
14. bře 2016

@juliemichal tak to mě mrzí ☹

juliemichal
14. bře 2016

@mikejla_a mě taky a vrtá mi v hlavě jak se mi sama od sebe může krátit LF ☹ však se LF krátit nemůže ne? ☹ kde je zase sakrýš nějaká chybička? ☹ ☹ takže teď mám počítat,že LF budu mít 12 dnů?vím,že jsi mi tady psaly ty nebo jedna hodná dušička,že tělo se po potratu vyrovnává 3 cykly,ale neptala jsem se ji na to zda se mi může krátit LF,jestli to je normální nebo ne? ☹ ☹ teď jdu do třetího cyklu po tom potratu tak nevím jak to mám počítat jestli to počítat tak,že LF budu mít 12 dnů anebo se mi bude zase krátit? ☹ ☹ jako mě nemrzí to,že nejsem těhu,ale mrzí mě ta LF ☹ ☹

cassi246
14. bře 2016

@juliemichal ovulace je vždy jen jedenkrát v cyklu, nikdy dvakrát nebo vůbec 🙂

Mrzí mě, že to teď nedopadlo, ale nechápu, proč si děláš na konci cyklu ovu test?

Holky, neutrácíte za ty testy zbytečné peníze a zbytečně se si dodáváte naději a pak zase zklamání, nechte to víc plynout.....těhotenský test přece stačí, až pokud nedostanete MS třeba 14-15 dnů od ovulace, to už je mnohem jasnější 😉

matysikovad
14. bře 2016

@blablabla26 už udělej znovu test

cassi246
14. bře 2016

@juliemichal Nikdo nemá LF celý život 15 dnů, nebo celý rok 12 dnů, mně se třeba LF pohybuje mezi 12-14 dny a je vše v pořádku. LF se zkracuje, pokud není v těle něco v pořádku, buď krátkodobě hormonálně po nějaké události, nebo pracovním vytížením nebo stresem, nebo i dlouhodobě hormonální nerovnováhou, nemocí štítné žlázy či cukrovkou či gynekologickým onemocněním - to je pak LF třeba jen 8, 9 nebo 10 dnů.

Netrap se tak, prosím, třeba se vše ustálí samo, mysli na začínající jaro a krásné svěží barvy 🙂

juliemichal
14. bře 2016

@cassi246 jj cykly bývají i bez ovulace 🙂 ale může být 2x v cyklu ovulka... viz u mě v listopadu co jsem otěhotněla 😀 😀 akorát nevím s které ovulky jsem otěhotněla.... jestli s první nebo s druhé.no já těch ovu testíků mám stále dost tak jsem ho vyzkoušela,protože mívám vždy ovu testy po ovulce bílé anebo jen pidi dušíky 🙂 🙂 že nejsem těhu to mi neva,ale vrtá mi v hlavě to,proč se mi krátí a krátí LF po ovulaci.však LF by se krátit neměla a měla by být stejně dlouhá ne? ☹ ☹ abych nakonec LF třebas neměla jen 9 dnů ☹ ☹