Gynex, máte zkušenost?

mmmk
4. bře 2007

Ahoj holky,
nedávno jsem se dočetla o Gynexu. Máte s ním některá zkušenost, že by vám třeba zkrátil cykly nebo je to jen placebo jako sarapis. Nejsou to vyhozené peníze?
Díky moc za odpovědi.

@jani76 je to přesně tak jak píše Verrys... těhotenství zanikne ještě před tím než je potvrzeno ultrazvukem... někdy o něm žena ani neví, protože menstruace není ani opožděná

jarmulka
22. pro 2016

Holky, kdyby někdo měl zájem o kapičky GYNEX ... Odebráno opravdu málo 🙂 , na ceně se domluvíme....

prisil
22. pro 2016

@jarmulka ahojky,mozna bych mela zajem,napis prosim do zprav...dekuji 🙂

mlenna15
22. led 2017

Ahojte 🙂Chcela by som sa spýtať či Gynex môžem kombinovať s Clostilbegytom ?ďakujem za odpoveď

mishacerna
29. led 2017

Zdravim...take jsem otehotnela skoro ve ctyriceti letech diky Gynexu. A to jsne se snazili velmi dlouho, roky. Anovulacni cykly. Clostilbegyt nepomohl, folikulometrie tedy probihala pravidelne. Pomohl sice s malym zpozdenim, ale pomohl a dokonce i pohlavi ditete podle meho prani🙂. Kamaradkam dvema take pomohl, a to jedna mela 2 IVF, dokonce i bez foliklu. Druhe pomohl ihned a predtim osm mesicu snazeni. Je ucinny a energetizuje reprodukcni drahy🙂

vrtule
30. led 2017

@mishacerna tak to je super 🙂 věřím, že i mě pomůže. Také se snažíme už dlouho, teď začínám druhý cyklus s Gynexem 🙂

maggie_
30. led 2017

Můžu Gynex také jen a jen doporučit. Vysadila jsem antikoncepci v říjnu 2015 a do listopadu 2016 jsem neměla ovulaci. Byla jsem už v Gennetu a smířená, že se nám to bez pomoci nepovede. Začala jsem kapat Gynex a ten měsíc ovulace přišla. A i když jsem ho brala opravdu jen měsíc, tak ovulace zatím od prosince pěkně chodí 🙂 Buď zázrak a nebo opravdu Gynex 🙂 🍀 zatím jsme // nenašli, ale věřím, že to nebude trvat dlouho. Všem přeju hodně štěstí a odvahu 🙂

carmilla
30. led 2017

@maggie_ A mohu se zeptat, jake si nastavit davkovani? Myslela jsem tak 3x denne 5 kapek...A jsou nejake vedlejsi ucinky, at uz pohitivni nebo negativni - hmotnost, vlasy, plet...? 🙂

maggie_
31. led 2017

@carmilla_ Určitě 🙂 také jsem dávala 3x denně pět kapiček, hodně holek mi to radilo a řekla bych, že je to optimální dávka 😉
- Mezi negativa bych zařadila to, že to chutná jako černej pendrek, kterej k smrti nenávidím 😀 jinak asi nic, neřekla, že by měl vliv na vlasy, váhu, nebo pleť apod. Možná malinkato pleť, ale to může mít milion dalších faktorů, nerada bych to sváděla na gynex 😀

kstablova
31. led 2017

já poprvé s gynexem otěhotněla na první pokus hned po vysazení HA. Vše dopadlo dobře. Podruhé jsem s gynexem otěhotněla znovu loni v září, když s gynexem konečně přišla ovulace, taky na první pokus. Toto těhu bohužel skončilo revizí. Tak za mě ale gynex určitě doporučuji. 🙂 Brala jsem 3x 7 kapek tři týdny, pak týden pauza.

bachovy_esence_poradna
31. led 2017

@carmilla nedávejte si na začátku moc velké dávkování... může se spustit silnější detoxikace - ta je žádoucí, ale ne ve velké míře, už proto, že by to moc zatěžovalo organismus (vyplaví se toxiny)...

je dobré se poradit, protože leckdy je potřeba Gynex ještě něčím doplnit, aby opravdu došlo k nastartování cyklu nebo k otěhotnění - práce s páteří, psychikou, stravou, denním režimem apod.

katuna93
2. únor 2017

Holky nohu doporučit femigard ale je to na stejném principu jako gynex beru ho cca 20 dnů .
Musím říct že mám PCO a to znamená žádná ovulace. To je jediný příznak který mám. Obézní nejsem a menstruaci mám pravidelnou. Femigard mi ovulaci po 20 dnech přivolal takže doporučuji. S přítelem se snažím rok uvidíme jak to dopadne 🙂

bluekobylka
2. únor 2017

Ja doporucuji Mystodynon, super vec👶

bluekobylka
2. únor 2017

Mastodynon

markyza1
6. únor 2017

Ahoj, jsem ráda za tuto diskuzi (pročetla jsem si ji min. rok celou). V listopadu jsem dobrala HA (po 16-ti letech) a také hned začala brát Gynex. Hlavně proto, aby se mi cyklus upravil a neměla takové bolesti jako před braním HA. První MS přišla jak měla, jen probíhala asi 4 dny. Druhý měsíc jsem k tomu začala brát i listovku, protože jsme plánovali i dítě. Nakonec druhá menstruace se už nedostavila - //. 🙂 Nevím, zda je to Gynexem, ale nečekala jsem, že po tolika letech braní HA to půjde tak rychle. Asi v tom má svůj podíl. Brala jsem 3x 5 kapek.

apple_tree
12. únor 2017

Ahoj holky,
tak ja se taky pridam🙂 Tento tyden jsem po 16 letech vysadila antikoncepci a rovnou nasadila Gynex. Zitra ocekavam MS a pak uz budu doufat, ze se brzo zadari // 🙂

katka9184
12. únor 2017

Ahoj děvčata, pridávám se k vám. Od ledna se snažíme o miminko, Ha vysazena po dvou letech, brala jsem nizkohormonalni. Od pátku nasazen gynex, já beru 3x7 kapek a budu postupně snižovat a pak tyden pauza budu doufati, že brzo objevíme // čárky 🙂

bachovy_esence_poradna
13. únor 2017

@katka9184 dávkování by mělo být spíš opačné - raději začít s nižším a případně (po pauze) zvyšovat...

katka9184
13. únor 2017

@bachovy_esence_poradna Já jsem prolezla právě spoustu stránek a tam bylo, že by se mělo začínat s vyšší dávkou a pak postupně snižovat...tak já nevím 🙂

bachovy_esence_poradna
13. únor 2017

@katka9184 ono na webu jsou naprosto protichůdné rady často, vždy je lepší se poradit s někým kdo se tím zabývá delší dobu a přizpůsobí vše na míru konkrétnímu člověku 😉

začínat vyšší dávkou nemá žádný smysl... naopak, pro tělo je to častokrát náraz... zbytečně se může spustit detox moc silný, který není žádoucí (např. pak ani při začátku těhotenství.... ale i obecně - bolesti hlavy, únava, bolesti svalů - je to zbytečné, častokrát stačí tělo pročišťovat o malinko pomaleji a přiměřeně tak, aby to organismus zvládal bez stresu)...

pokud jste Gynex ještě neužívala, tak lépe začínat dávkou nižší nebo střední....
pro tělo je silný detox zátěž 😉
pokud chceme být zdravější, nemá smysl tělo více zatěžovat....
pro zdraví je nejzásadnější se víc napojit na tělo, zklidnit se, aby se tělo mohlo regenerovat... když se nastartují sebeúzdravné mechanismy (přes psychiku, práci s tělem, byliny apod.), tak pak nejen, že vše proběhne hladčeji, ale hlavně dojde ke změně našeho přístupu k tělu, což je v tom všem z dlouhodobého hlediska nejdůležitější...

pak více cítíme co skutečně potřebujeme = ideální prevence

lenusaak
13. únor 2017

Holky ja si nasadila gynex po nezdarech při IVF a neuchycení embryjka. Chtela jsem rěloočistit a nastartovat. Po prvním cyklu braní se emryjko po IVF chytlo a ted mě ťuká do břiška. Jestli náhoda nebo opravdu pomohl nevím , ale myslim si, ze zasluha tam byla. Zustala .i cela lahvička témer a ráda bych ji dala mamince - období přechodu, stres..kdo se vyznáte, jake dávkování byste ji doporučily?

apple_tree
17. únor 2017

Tak muzu prohlasit, ze Gynex urcite funguje, alespon teda na upravu MS. Tak klidnou MS, jako byla ta posledni po nasazeni Gynexu, jsem nikdy nemela. Bolesti i krvaceni sotva polovicni. Tak ted jeste to mimco aby prislo 🙂

jani76
17. únor 2017

@apple_tree Přesně tohle můžu také potvrdit, a s okamžitou platností, jen to mimčo zatím nikde 🙂

snowfleik
17. únor 2017

Holky můžete mi prosím poradit, ze zoufalství z šílených bolestí při MS, které se po porodu ještě o dost zhoršily, i když po gynekologické stránce jsem v pořádku, jsem si nasadila Gynex a hned první MS naprosto bez problémů, i bez sebemenší bolesti! Brala jsem 3 týdny 7 kapek 2krát denně, pak týden pauza a teď jedu to samé, akorát tímhle cyklem dokončím balení, musím koupit další a pokračovat, nebo 6 týdnů užívání stačí? Přeci jen je to dost drahá sranda na celoživotní užívání 😂 Díky předem za rady 😉

apple_tree
18. únor 2017

@snowfleik Gynex by se nemel uzivat dyl nez tri mesice myslim. Takze asi bych po dobrani baleni zkusila vysadit a sama uvidis, jak se budes citit ;)

jani76
18. únor 2017

@snowfleik Já teda měla ty samé problémy a šílené bolesti při menses snad doposavad celý život = bez brufenu ani ránu. Po 1. třítýdenním užití Gynexu jak když mávne kouzelným proutkem - přesná menses trvající pár dnů a bolesti nulové! Jenže jak jsem dobrala celou lahev a skončila, tak se mi ty bolesti trochu vrátily a cyklus nemám přesně na den jako předtím, takže uvažuji si ještě další balení koupit. Na to mi moje gyndařka (která mi jej sama doporučila) řekla, že bych ho měla brát "dlouhodobě" - nevím, co si pod tím představuje, ale prostě ještě to na pár lahviček vidím, abych si tímto celý cyklus bez bolestí jakoby "zafixovala". Také mi radí užívat jen 2x denně 5 kapek.

anabella_lee
24. únor 2017

@jani76 Ahoj, Gynex můžeš užívat dlouhodobě. Jen po 3 týdnech užívání se doporučuje týden pauza, a pak zase můžeš pokračovat v dávkování. Jedná se o bylinky, takže není důvod si myslet, že se nemůže užívat dlouhodobě 🙂 myslím si, že by na srovnání stačilo s těmi pauzami využívat tak 2 - 3 balení. Mám s tím zkušenosti 🙂

carmilla
24. únor 2017

Ještě mě děvčata napadá, není třeba to dávkování upravit např. i podle tělesné hmotnosti? Možná bude rozdíl, pokud Gynex užívá někdo s 50 kg a s 80 kg, žena/muž apod. ...

llenka_li
24. únor 2017

Ahoj holky, docetla jsem a jsem překvapena, ze se Gynex nesmí kombinovat, ja jej druhy měsíc beru spolu s kontryhelovymi kapkami, čajem Ludmily Mojzisove a Fertil care vitaminy...v lednu mi byl odebrán pravý vejcovod - mimodelozni tehu. Co tedy bude lepsi, brát kontryhelove kapky, pít čaj Ludmily Mojzisove a vitaminy Fertil care nebo jen Gynex a Fertil care? Ted teda vubec nevim co 😳

jani76
24. únor 2017

@anabella_lee Díky za rady, ale já to samé, co mi píšeš, právě napsala, i když jinak.