Jak dlouho vám trvalo početí?
Pokud nekdo mel zdravotni problemy a ovlivnilo to delku snazeni prosim do zavorky vedle poctu mesice napsat zdravotni problemy.
Zajimala by me statistika 🙂 dekuji
1. 6 měsíců
2. ( S jiným partnerem) 3 roky, nakonec IVF vyšlo na první pokus
3. Zatím 2,5 roku, 3 neúspěšné KETy, zkoušíme dál.......
měla jsem zamlklý potrat-v říjnu na zákrok,do prosince jsem nesměla otěhotnět a v lednu jsem hned otěhotněla na konci plodných dnů🙂
3 měsíce (vysazení HA leden 2014 ( po 14 letech), cyklus až červen 2014 (24 -32 dní), volný průběh od září 2014, početí začátek prosince 2014)
prvni- hned, druhe- hned, treti s jinym partnerem hned a na posledni stale cekam, uz pul roku nic (upravuje se cyklus po porodu)
První hned po vysazení antikoncepce, druhé 5 měsíců (po vysazení antikoncepce jsem měla nízkou sliznici a nedostavovala se ms)
První 3 roky a na 5. pokus IUI (jen moje intolerance na sperma a asi taky moje hlava 😉 ), druhé - dvojčata - hned na první pokus a přirozeně 🙂
První těhotenství - 3 měsíce (bohužel zamlklý potrat v 9tt), poté revize a ihned po první porevizní menstruaci jsem otěhotněla znovu
1. 21 měsíců
2. 9 měsíců
u obou jsem neměla ovulaci, při prvním jsem zobala nějaké pilule a při druhém jsem chodila na injekce 🙂
Prve po 4. mesiacoch ( HAK vysadena este 5 mesiacov predtym) druhe hned na prvy šup 😀
...asi zkazím průměr, u první lentilky 5 let, u druhé 3 roky... (oba s manželem zdraví, vše v naprostém pořádku, jen se k nám holkám asi nechtělo 😉 😉 , takže jsme si na ně pěkně počkali, a naštěstí se přirozeně dočkali...)

7měsíců (5měsíců se mi upravoval cyklus po vyssazení HA)