Nedarí se nám otěhotnět. Dočkáme se taky?

pajulinkka
27. říj 2009

Toto téma je věnované všem těm komu se nedaří otěhotnět...jak už půl roku rok nebo po umělém oplodnění...Budu ráda když se přidáte

lenkakubickova
29. říj 2009

Meduno: obdivuju tě ajsi statečná holka,že dokážeš takhle čekat!! Ale máš skvělý postoj, ono se to jednou povede a to každé z nás! 😉 🙂

Vejirka: Tak mimoděložní jsem měla taky, vím co to je...a držím palce,ať se Vám co nejdřív zadaří miminko a je vše v pořádku! 😉

pajulinkka
autor
29. říj 2009

Leni ahojky....
Vejirka: já si myslím že zas není dobré být upnutá na to že prostě musíš oěhotnět...já třeba nechávám všechno náhodě..i když mám taky zasebou několik vyšetření...a nějak si občas říkám že bych se musela vykoupat v ho*nech abych otehotnela a mela to stesti 😉 Ale pak si zas řeknu že pokuď to má přijít tak to přijde

pajulinkka
autor
29. říj 2009

lucikbx: neboj taky se dočkáš!!!! Všichni se dočkáme ;)

janana
29. říj 2009

Ahoj holky! tak my se snažíme 10 měsíců. na první mimčo jsme čekali rok,nakonec zabrali možná prášky, nvím. Každopádně teď teda ani prd po prášcích ☹

pajulinkka
autor
29. říj 2009

Jako ja jsem zkousela aji pit caje a taky nic....

janana
29. říj 2009

to já pila poprvé čaje od báby Kamenický (radnický). Možná i to pomohlo. Aspoň teda určitě na mykozy. Moje mamka měla po těch jejích čajech mně i segru. Tak možná až dojím ten Clostilbegit, že ho zase začnu pít.

vejirka
29. říj 2009

pajulinkka: No, já jsem právě ze začátku upnutá moc nebyla, tak první dva roky 🙂 . Měla jsem novou práci, chtěla jet na akční služební cestu, být povýšená a i když jsme se nijak nechránili a nechávali to náhodě, tak nic.

Pak se mi v té práci všechno jakože vyplnilo a už jsem chtěla mimi vědomě, a když se to ani po těch dvou letech náhody nepovedlo, tak jsme začali chodit do CARu a to už je skoro rok.

V práci se to začalo hnojit asi dva měsíce zpátky a od té doby fakt čekám na to otěhotnění jak na smilování 😎. Takže zoufale chcu otěhotnět asi tak ty dva měsíce 😵. Já vím, že se člověk na to nesmí upínat, ale nevím, jak si poradit.

Uvažovala jsem o změně práce, ale je teď těžké si najít něco dobrého, navíc se bojím, že sotva dám výpověď, nebo nastoupím někde jinde, tak otěhotním a oni mě ve zkušebce vyhodí a skončím na chodníku 🙄.
Samozřejmě bych byla hrozně ráda za to mimi, ale manželovi se tenhle pokus, jak přijít k těhotenství, moc nelíbí 😠.

pajulinkka
autor
29. říj 2009

Vejirka: a nezkouseli jste treba odjet nekam na vykend a tam se o to pokusit proste hodit relax???Já už totiž taky o tom hodně uvažuju že se prostě seberem na víkend a vypneme a bude ;)

Janana: mno já jsem pila ten samej caj a nic :( takžte nějak tomu nevěřím!!!A to jsem ho pila pravidelne...já beru FolGravid 🙂 a mel by zabrat prej po měsíci ale kde nic tu nic

lenkakubickova
29. říj 2009

Vejirka: tak to s tou prací mi bohužel mluvíš z duše,mám to to samé...je to tu tak na pytel,zže kdybchom neplánovali miminko,tak to zabalím a jdu jinam,ale přesně jak píšeš ty, co když pak hned otěhotním, sotva nastoupím, takže raději trpím a mám obavy,že mě z práce vyhodí...ale...prostě to teď nebudu řešit a když vyhodí,aťdají odstupný! 😉 😅 A co Vám řekli v CARu,když už tam chodíte rok? My taky chodíme od února do CARu 🙂

Jani: mně ten čaj od báby radnický pomohl k těhu,během prvního pytlíku jsem otěhotněla 🙂 Takže na tom něco bude!!! 😉 Piju ho i teď a zatím nic...

Pavli: když už nic tak mně ty čaje teď aspoň pomáhají srovnat cyklus a při MS mě ani tak nebolí břicho 🙂

rahu
29. říj 2009

já zase pravidelná MS, pravidelná ovul a 2 roky pořád nic... 😢

lenkakubickova
29. říj 2009

Rahu: a byli jste u Dr.? Ono je to fakt náročný splodit miminko 😝

rahu
29. říj 2009

jen já, hormony a všechno v poho. přítel je starší a má 2 děti už dospělé, slíbíl že na spermio půjde, ale nutit ho nebudu. Vůbec nemá čas.....

misanda
29. říj 2009

ahoj holky, přidávám se 🙂 my se snažíme skoro dva roky. zjistili mi moooc vysokou imunitu na vlastní trofoblast, a pak endometriozu. za 14dní jdu na druhou laparku a pak budu dva měsíce v umělém přechodu 🙂 a v lednu snad začneme stimulaci na IVF 🙂 - pokud bude vše ok.

lenkakubickova
29. říj 2009

Rahu,neboj,snad si tam dojde 😉 Musíš ho asi víc pošťouchnout 😀 😉

misanda
29. říj 2009

rahu : a vyšetření jste podstoupili? já mám taky pravidelnou MS, pravidelnou ovu...a vidíš jak jsem dopadla... 😕

lenkakubickova
29. říj 2009

misando: drzim palecky,at je vse O.K. a jdete v lednu na IVF a zadari se!!! 😉 🙂

rahu
29. říj 2009

misando, nemám sílu ani chuť procházet všemi procedurami jak píšete....moc vás obdivuju, jak to všechno zvládáte. Já mám 2 děti, tak to nějak už neřeším, ale i tak tajně doufám...

leni, víš jaké to je chlapa do něčeho takového nutit....a navíc mám docela obavu, jak by reagoval na to, že by nebyl v pořádku......ješita jeden 😀

misanda
29. říj 2009

rahu : není co obdivovat, když člověk něco chce, udělá pro to maximum. možná je u nás rozdíl v tom, že ty už děti máš, my ne...aspoň nějaká záplata na neúspěch, i když je to těžký i tak, tomu fakt věřim!!!

holky, můj manža byl na spermio celej natěšenej 🙂

lenkakubickova
29. říj 2009

Rahu: hodně jsem slyšela, že holky třeba měli pravidelnou MS i OVU a nakonec měli třeba špatné "trombotické mutace" nebo špatné výsledky u imunologie, jako vlastne Misanda, taky ma neco s imunitou. A na to je potřeba fakt jít na vyšetření a pak ještě genetiku. Bohužel my máme i tyhle všechny vyšetření O.K. takže nám to náš problém nevyřešilo a teď musíme jen doufat a zkoušet,jak to dopadne příště...

rahu
29. říj 2009

a jak jsi to dokázala, co jsi mu navykládala??? 😅

lenkakubickova
29. říj 2009

Misando,to je asi ono, že my vlastně dítka nemáme a tak podstoupíme úplně všechno! 🙂

Rahu: asi by jsi taky obíhala procedury,kdyby jsi neměla svoje 2 dítka 🙂

misanda
29. říj 2009

jj, já mám vlastně "jenom" imunickej problém. i endometrioza je imunologického původu. my byli na testech v sprnu v Pze...a od tý doby tak nějak válčim...chvílema je to fakt hrozný a řikám si, že bych potřebovala třeba rok pauzu...

rahu : já mu nic nevykládala, on tam šel jako vítěz a odcházel jako vítěz 🙂

misanda
29. říj 2009

leni, vy to taky máte pestrý koukám...ale nevzdávej se!!!! dělali vám už teda všechny testy atd, ju? takže konečnej verdikt je idiopatická neplodnost???

tlap.ka
29. říj 2009

ahoj holky,
psaly jste tady o nějakým čajíku od báby Kamenické, kde se dá sehnat? bylinkám celkem věřím,tak bych zkusila čajík. O další mimčo se snažíme půl roku, ale s mými dlouhými cykly to asi nebude jednoduchý. Matěj se nám naštěstí povedl třetí měsíc po zkoušení,ale teď to nějak nejde.

lenkakubickova
29. říj 2009

Misando přímo toto nám nikdo neřekl ta idiopatická neplodnost ☹ Nám se povedlo 2x otěhotnět přirozeně, obě těhu skončili zamlklým potratem a z toho při jednom těhu jsem měla zároveň i mimoděložní těhu, no a jelikož už je mi 34 a zatím se nedaří a mám jeden vejcovod, tak mi doporučili IVF, to jsem podstoupila v srpnu a opět to skončilo zamlklým potratem, takže mě mrzí, že se nepřišlo na to,kde je vlastně problém 😔 ...a upřímně mám strach otěhotnět, bojím se,že se zas budu radovat a pak se opět plod přestane vyvíjet... Nevzdávám se, to rozhodně ne,ale potřebovala bych nějak nadopovat,abych měla víc sil a víc pozitivního postoje 😀

misanda
29. říj 2009

čaje? :-X já jich zkusila...kontryhel mi spíš přitížil...takže bacha na to...

misanda
29. říj 2009

leni...ty jo...a jako řešit už to nijak dál nebudou? co genetika???

lenkakubickova
29. říj 2009

tlap.ka: nejlepší jsou nějaké čajovny,kde ho namíchaji a většinu vědí i o jaký čaj se jedná,satčí říct 🙂 A nebo tento čaj může někde existovat jako "ženský čaj", ale sypaný,čistě jen z bilinek 🙂
http://www.gresik.cz/nase-vyrobky.html tady se můžeš podívat,jestli někde ve tvém okolí není prodejna těchto čajů a tam je pod názvem ˇ"ženský čaj" 🙂

lenkakubickova
29. říj 2009

Misando: v Út mi Dr. sdělila po posledním vyšetření imunologie,že je vše naprosto O.K. i genetika vyšla v pořádku a tak nám doporučuje 1/2 roku se snažit normálně a když se do března nezadaří,tak půjdeme na další IVF.

misanda
29. říj 2009

ty jo ☹ ale tak přece musí být nějaký důvod proč u tebe miminko nechce zůstat, ne? ☹ chjo...no musíš teda aspoň doufat, že příště se to podaří ☹

a to jsi byla pokaždý i na revizi dělohy??? ☹