Snažení o miminko skoro 2 roky

dendasubaristka
22. kvě 2018

Zdravim holky,tak nejak nevim kudy kam. Byla jsem tady pred pul rokem kdy to byl skoro rok a pul. Rekla jsem si pak v jednu chvili prdim na to necham to tak a treba se povede. No a ejhle jsem tady znovu. Pekne mi s toho zacina druhym mesicem hrabat. Chtela bych strasne vypnout a nechat tomu volny prubeh a.nejde to. Doufam ze vypsanim mi trochu pomuze a ulevy se mi. Manzel se strasne na miminko tesi ale ted je ve stadiu kdy to nechava tak a nehrouti se s roho. Rikal ze tomu nechava volny prubeh,ze to nehroti a ze mu nevadi pokud se povede treba za dalsi rok,dva. Ze vi ze tomu moc nepomuze kdyby to hrotil. Ja si myslim ze to je mnou ze ja na to porad myslim a diky tomu to nejde. Zacinam s toho byt fakt vnitrne spatne a nevim jak dal. Pritom sama vim ze neni kam spechat proc. Muzeme si uzivat nas krasny vztah a dite bude takovy bonus. Ale prijdou dny kdy maji byt plodne a ja porad myslim na to aby byl sex. Pokud neni jsem s toho nestastna.nedavam to na jevo. Sex si uzivam miluju ho,ale pocity vnitrni me zziraji.

absintka19
23. kvě 2018

@ruzicka06 jojo. Pri prvni navsteve jsme se domluvili ze udelame vsechny testy od horm.profilu pres genetiku atd..ano stalo to penize ale co uz. Hned bylo jasne proc to nejde. A sli jsme do jistoty-IVF, mohli jsme i IUI ale IVF bylo jistejsi.

ruzicka06
23. kvě 2018

@dendasubaristka Říkáš, že nevíš, proč tak lpíš na dítěti..já si myslím, že to je tak nějak přirozený chtít mít dítě..🙂 Teda pokud dítě vyloženě jako třeba někdo nechce. Prostě ten čas jednou příjde, že to dítě chceš, to tak prostě je 🙂

ruzicka06
23. kvě 2018

@absintka19 A mohu se zeptat, v čem byl u vás problém, že to nešlo přirozeně? jestli teda nevadí, že se ptám jako. Když to IUI prý vyjde 1 páru z 10. Což je teda málo a šance téměř skoro žádná. Ale také mě to napadlo. Není to zas tak drastická metoda oproti IVF, tam už platíš několik tisíc v řádu desítek, co tak vím od kámošek.

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@ruzicka06 no,je to asi tak,ale pritom jsem spokojena jak to ted je a dite bude takovy bonus 🙂 a proc si neuzivat dokud to je tak a proste az se povede tak se povede. Asi me szira asi ta nejistota no. Ze nevim. V cervenci jdu na vysetreni a uvidime.

biedronca
23. kvě 2018

@dendasubaristka Jestli mohu radit, zádanku do CARU nepotřebujete, a ani zadanku na spermiogram. Ten je hrazeny z pojištění, a vy nic neplatíte. Najdete si CAR takový ...
My jsme po roce snažení šli do CARU. A přístí týden první IUI.

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@biedronca a jaky je u vas problem jestli muzu vedet 🙂 diky

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@ruzicka06 ja si porad myslim ze to bude asi gakt ta psychika kdyz se podivam zpetne,tak od prvni chvile na to nejak myslim,kdyz sem zacala citit ovulaci vzdy jsem se na to soustredila,kdyz jsem zkousela ovu test,myslela jsem na to ze musi byt sex atd atd.

magicka89
23. kvě 2018

@dendasubaristka taky si myslím, že je to psychické...že se na to fakt soustředíme...ikdyž si sex užiji, stejně myslím na to, jestli se to nepovedlo...ale tenhle měsíc se fakt zaslepuji...napsala jsem si jen, že mi začala MS a od té doby na kalendář nevlezu..vím, že ucítím bolesti,ale tak kolikrát člověk neví, jestli to je ovulka, zaražené prdíky, nebo něco snědl 😅 No a když to nepůjde, tak v zimě někam do CARU..a doufám, že se mi při nejmenším s touto myšlenkou bude lépe žít, když nic jiného..ale hodlám veškeré myšlenky o miminku zadupávat, jak to jen půjde..

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@magicka89 no ja bohuzel mam kazdy mesic uplne stejny,jako hodinky. Vzdy ve stejny den ovulace,bokesti dost specificke,proste tak jak to ma byt. A pro me je nejhorsi v praci,mam cas na to myslet. Kdybych mela aspon ovulaci vzdycky kdyz jsem doma nebo je vikend nejak se zabavim a nemma cas na to myslet. Asi si dam pred praci vzdycky nejakeho frtana nebo nevim. Pro rozptyleni :D

magicka89
23. kvě 2018

@dendasubaristka hele máme to stejné. Mám práci, kterou si dělám jak potřebuji a jelikož jsem tip, že dokážu vše stihnout třeba za 2 - 3 hod, tak se mi někdy stane, že zbytek doby bloumám po netu a čtu všemožné diskuze, sháním příznaky..nejdřív OVU, pak plodný hlen, uhnízdění, příznaky těhu atd.atd....manžel to ani neví, ten by mě poslal na prázdniny do Havlíčkova Brodu, do léčebny 😅 doufám, že se tomu jednou zasmějeme....ale jsem odhodlaná opravdu přestat..a pak to řešit v CARU...mě ještě co hlodá teda...jestli třeba nevadí příliš mnoho pohybu...trošku jsem zvolnila, ale stejně tak 4 - 5 týdně něco dělám - brusle, jumping, fitko atd..

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@magicka89 hele nejsi moje dvojce ? :D manzelovi to taky nerikam,jen vcera jsem se mu zhroutila :D jinak mu to nedavam najevo. Ikdyz citim ovulaci,tak mu to nerikam nechci aby to bylo nucene a znechutilo se mu to. Ja sex miluju uzivam si ho,tak bych nerada aby to tak dopadlo. A cvicim 3x tydne no. 🙂 ja jsem rozhodnuta ro zacit resit v cervenci 🙂

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@magicka89 hele nejsi moje dvojce ? :D manzelovi to taky nerikam,jen vcera jsem se mu zhroutila :D jinak mu to nedavam najevo. Ikdyz citim ovulaci,tak mu to nerikam nechci aby to bylo nucene a znechutilo se mu to. Ja sex miluju uzivam si ho,tak bych nerada aby to tak dopadlo. A cvicim 3x tydne no. 🙂 ja jsem rozhodnuta ro zacit resit v cervenci 🙂

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@magicka89 muzu vedet jak dlouho se snazite? 🙂

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@magicka89 promin,ted jsem to nasla ze se snazite rok 🙂 no to jsem byla jeste celkem v klidu :D

magicka89
23. kvě 2018

@dendasubaristka tak nějak s přestávko..já nasadila ještě antinu v tom mezi období...no nafackovala bych si, ale málem jsme šli od sebe...ale jsme spolu a snad spolu i zestárneme 😉 štve mě to...že jsem se dokázala upnout tak šíleně na to, že chci mít to bříško a miminko..málem jsem nejela na sportovní víkend teď v červnu...no co kdybych otěhotněla...a ono zase nic no...taky drahému neříkám, že mám ovulaci, jen mu řeknu že jsem třeba brečela, že mám negativní test...zase chci aby věděl, že to dítě chceme oba a že na to taky myslím...

biedronca
23. kvě 2018

@dendasubaristka zatim zadny, pritel je ok.My jsme na zacatku samem...

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@biedronca tak treba pokud jste zdravi,to je u vas ta psychika no

dendasubaristka
autor
23. kvě 2018

@magicka89 no,tak zatim na tom uplne tak nejsem,porad mam v hlave to ze je pro me strasne dulezity mit krasny a spokojeny vztah,proto to dokazu trochu krotit. Nebrecim kdyz to dostanu,to se mnou nic nedela no.

magicka89
23. kvě 2018

@dendasubaristka já už jsem si to teď taky urovnala...že nejdůležitější jsme my dva a zbytek bude to co nás doplní 🙂 stejně si jednou zůstaneme, zase jenom my dva 🙂

biedronca
23. kvě 2018

@dendasubaristka ja myslím, ze 80 % je vzdy v hlavě .

biedronca
23. kvě 2018

@magicka89 jumping bych pri snažení opravdu vynechala, to je na panevni dno a delohu atd největší zlo.

magicka89
23. kvě 2018

@biedronca myslíš, že by to mohlo mít vliv?

maximaty
23. kvě 2018

Čekala jsem na zázrak víc než šest let... pak jsme šli do IVF a ejhle jsme sedmý týden těhotenství... kdybych nebyla blbka a srab, mohla jsem si ušetřit léta trápení

magicka89
23. kvě 2018

@maximaty a měli jste nějaký problém? Nebo jste byli oba zdraví?

maximaty
23. kvě 2018

@magicka89 právě že oba úplně zdraví...

magicka89
23. kvě 2018

@maximaty no tak to mi pověz..inseminaci jste nezkoušeli? Jinak gratuluji, musí to být úžasný pocit ❤ Mohu se zeptat kolik Vás to vyšlo finančně?

maximaty
23. kvě 2018

@magicka89 inseminaci jsme zamítli kvůli nízkému procentu úspěšnosti a poměru k ceně..
Žiju v rakousku, tady vyjde IVF na 4000euro ale větší část platí fond, nás stalo 1200eur, tedy nějakých třicet tisíc korun...

magicka89
23. kvě 2018

@maximaty moc, moc gratuluji....

biedronca
23. kvě 2018

@magicka89 Všeho moc škodí, zrovna jsem dnes četla článek že i příliš sportu opravdu vadí. Kazdodenní zátež svalů a kloubů, dopady, doskoky, pérování vše se v dutině břišní a pánevní také odehrává.
Ale jít zlatou strední cestou, vybrala bych pouze 1 věc a tu dělala, třeba 3x tydne. Ale jumping, ten opravdu ne.
Ale TOP co pro otěhotnění a pro sebe můžete udělat je cvičitdle Mojžíšové. Nejdříve pres zadanku na rehabilitaci, tam Vam fyzioterapeut ukáze cviky, rekne presne co a jak, a predevším odlobkuje a uvolní kostr, bederní páter, žebra, krk, lopatky, uvollní kyčle a pánevní dno. Vše bude nastaveno, tak jak ma. A cvičizt pravidelně kazdy den , cca hodinu času, doma. Zpevní se pánevní dno, zesílí sliznice, uvolní se veškeré křízovokyčelní klouby atd. Mám toto zasebou, jedu zatím 2 měsíc 🙂 A kdyby to nepomohlo k otěhotnění (čeká nas přístí týden první IUI), tak aspon nebolí záda, a pry je lepší sex :D

magicka89
23. kvě 2018

@biedronca já chodím cvičit kombinovanou formu Mojžíšové a cvičení na balónech. I to je pro mě přemáhání, jelikož miluji výzvy a u cvičení se opravdu ráda zapotím a dám si do těla. Jumping skáču tak dvakrát týdně.Teď mě ještě čeká ten sportovní víkend v červnu, ale budu z toho fakt smutná. Máme super partu a hrozně nás to baví 🙂