Snažení o první a druhé mimi. Je časový rozdíl v úspěšnosti?

Zdravím. Snažila jsem se podobné téma najít, ale bezúspěšně, tak snad zbytečně nezakládám nové :o) Mám pětiměsíční holčičku a chtěla bych druhé mimi mít cca. 2 roky po prvním. První mimčo se povedlo i přes nepříznivou prognózu gyndaře hned napoprvé a mně by zajímalo, jestli to bývá tak, že první i druhé mimi se povede se stejným partnerem víceméně za stejnou dobu, nebo jestli tam jsou velké rozdíly... Takže bych se chtěla zeptat, jak dlouho vám trvalo snažení o první a jak dlouho o druhé, případně další mimčo?
lukza
4. črc 2011
tak u nás první dítko snažení 3roky a druhé se podařilo hned na poprvé.
vendulka
4. črc 2011
víceméně to trvalo stejně 😉 🙂
beponka
4. črc 2011
u nás první dítko na druhý pokus, teď čekáme druhé a bylo to na první pokus 😃
petruskaaa
4. črc 2011
první dítě na první pokus...o druhé už se snažíme skoro rok 😞
ia.
4. črc 2011
první dítě na 4. pokus, druhé dítě na jeden šťouch :-N
momis
4. črc 2011
oba cca půl roku 🙂
akrimala
4. črc 2011
První dítě první pokus
šest let pauza
druhé dítě první pokus
štěstí 🙂
samik2008
4. črc 2011
u nás stejně-čtvrt roku 😉
babulinkab
4. črc 2011
poprvní první pokus
podruhý třetí pokus
ddassik
4. črc 2011
první dítě přibližně 2 roky a druhý hned na první pokus 😉
evulebobule
4. črc 2011
obě děti na první pokus 😉
hojda
4. črc 2011
První dítě na první pokus, druhé dítě po 2 letech na druhý pokus.
aneta15
4. črc 2011
první dítě na první pokus, druhé dítě po 2 letech přes půl roku
petule246
4. črc 2011
1. dítě první měsíc, 2. dítě nám "ulítlo" bez snažení 😉
marinka
5. črc 2011
První po IVF, druhé snad z jednoho sexu v průběhu 14 dní, aniž bychom se snažili 😃
smardik
5. črc 2011
první dítě po měsíci snažení, druhé dítě bylo na první a zároven poslední pokus
eloana
5. črc 2011
prvni dite ----asi po pul roce volneho prubehu a druhe dite po roce a pul s navstevami CARU.. problem je u manzela
mifinka
5. črc 2011
první dítě na první pokus a u druhého jsme se ani nesnažili, tatkovi to ujelo 😃
dilemma
5. črc 2011
Prvni dite po ctvrt roce a to druhe ted se o neho teprve snazime a jelikoz mi dneska bohuzel dosla ms tak na prvni pokus se nezdarilo a dozvi jak dlouho si pockame ale tak ja sme si to tady taky cetla protoze me to zajmalo tak sem hodila sem i svuj nazor🙂
venika86
5. črc 2011
První dítě bylo po dvou letech marného snažení po IVF a druhé na poprvé 🙂 Zjištěno o víkendu x-)
vojtisek2007
5. črc 2011
1.dítě - na první pokus
2.dítě - po 5ti letech marného snažení po IVf
3.dítě - jeden jediný sexík v měsíci bez ochrany, páč já přece přirozeně neotěhotním 😃 😃 😃
kikina9
5. črc 2011
První dítě hned a bez snažení 🙂 , o druhé se marně snažíme skoro 3 roky, máme za sebou i již 2 neúspěšné IVF 😞
asaka
25. črc 2011
první dítě na 1. pokus, ted zatím půl roku za námi a nic 😞
veruska007
25. črc 2011
První dítě na první pokus, ale po 3 měsících (půl roku jsem neměla vinou hormonálních problémů ms), otěhotněla jsem zcela přirozeně, než jsem stihla řešit problém u dr.

U druhého dítěte jsme se snažili půl roku, než jsem otěhotněla... bohužel, v 7.tt spontánní potrat. Otěhotněla jsem znovu hned v dalším cyklu, ale miminko se spontánně narodilo a umřelo v 19.tt. Pak jsem otěhotněla po třech měsících... a miminko čekáme každým dnem.
romana29
25. črc 2011
druhé asi o měsíc déle - díky tatínkovi, co odmítal tehdy, když měl 😃
kukynka2
26. črc 2011
prvni holcicka po 3mesicich snazeni,druha holcicka na poprve🙂
kookinka
26. črc 2011
první holčička se nám povedla po roce a půl, druhé po roce intenzívního snažení 🙂
rozarka65
26. črc 2011
První dítko neplánované a druhé na 3. pokus...🙂
adeden
26. črc 2011
holčička byla hned první měsíc snažení - vznikla na Djerbě a chlapeček po třech měsících řekla bych bídného snažení - zrovna jsme dodělávali domeček .. Takže oba celkem jednoduše .. Ať to tak jde všem !!!!
ameli
26. črc 2011
první dítě nám trvalo skoro 3 roky a druhé je neplánovaně, příjemně překvapivá nehoda 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli