• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o první miminko v roce 2013

(Zamčená)
3. března 2013 
@phuskova zkus to a uvidíš, občas mi nějaká hodnota uletí, ale hlavní je poznat ten nárůst teploty po ovulaci a ten tam prostě je. Mně to strašně vyhovuje, od té doby, co měřím, vím dopředu přesně den, kdy dostanu MS a vidím, že mám ovulaci a to mě těší :slight_smile:
12. led 2013 ve 13:32  • Odpověz
@janikana jj to je přesně ono, proč chci měřit... plus navíc testovat pak od začátku možnost těhotenství, abych to co nejdříve mohla nahlásit šéfovi, že "už to nastalo" :grinning: A doktorovi pro neschopenku ...
12. led 2013 ve 13:42  • Odpověz
@janikana Já od tý doby, co jsem začala dělat ovu testy, tak jsem z lenosti teplotu měřit přestala :sweat_smile: Hrůza se mnou, no..
12. led 2013 ve 13:47  • Odpověz
@terunka88 už jsem ještě nezkoušela, možná s tím začnu by pojedem "naostro" :wink:
12. led 2013 v 15:58  • Odpověz
@terunka88 taky mi to přišlo divný. Škoda, že jsem už vyhodila krabičku.. nepamatuju výrobce. Holt nezbývá čekat a snažit se :slight_smile:
12. led 2013 v 17:10  • Odpověz
Ahojky můžu se přidat snažíme se už dlouho.A 23.ledna vychází ovulace tak snad se to letos povede. :grinning:
12. led 2013 v 18:36  • Odpověz
@zdenkajan Tak hodně štěstí, ať se brzy zadaří! :wink:
12. led 2013 v 18:37  • Odpověz
@terunka88 Díky moc pokud do května neotěhotním bez pomoci jdu na ivf ale radši bych klasickou cestou.
12. led 2013 v 18:43  • Odpověz
@zdenkajan A měříš bazální teplotu nebo děláš ovulační testy? :wink:
12. led 2013 v 18:48  • Odpověz
@terunka88 Obojí jakmile se mi zvedne teplota dělám si hned testíky.U mě je problém poloviční ovulace.Nezvedá se mi sliznice takže i kdyby se vajíčko oplodnilo nemá se kde usadit.Ted beru utrogestan a clostík tak snad se už konečně zadaří.Pan doktor říkal že poslední měsíc už byla nahoře tak snad to bude ok
12. led 2013 v 18:52  • Odpověz
@zdenkajan Na nárůst sliznice doporučuju pít kontryhelový čaj! Slyšela jsem z mnoha stran, že pomáhá..
12. led 2013 v 19:18  • Odpověz
Teda holky, vy jste popojely! :slight_smile: Já dneska slavila narozky, kéž bych měla 2 čárky už na těhu testu a ne na ovu testu. Ať už je červenec!!!!!!!!!!!! Dneska jsem přišla na chuť kalendáři na Women Zone.cz. Zas mám chvíli co dělat! :slight_smile: Ale jestli se mi neeupraví cyklus, tak to s dovolenou vypadá červeně...:frowning2:( A já chtěla mimčo z dovči!
12. led 2013 v 19:22  • Odpověz
@michaelarackova Jé, tak to všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, radosti a ať se ti splní ten největší sen (a ať to netrvá moc dlouho :slight_smile: )
12. led 2013 v 19:28  • Odpověz
@terunka88 Děkuju moc...No, to čekání je hrozný!:frowning2: Ještě půl roku.:frowning2:
12. led 2013 v 19:32  • Odpověz
@michaelarackova Jééé, tak to jsme dvě s tím WomenZone, taky jsem na ten kalendářj před pár hodinama najela a od února začnu i měřit a zapisovat a jelikož se chystám i začít cvičit, tak si tam budu zapisovat i kg a cm :grinning: Fajnová věcička to je :slight_smile: Taky jsem zvědavá, jak moc budu nebo nebudu mít rozházenej cyklus. Poslední platíčko doberu teď na konci ledna. Jinak, taky se chystáme tak nějak začít v létě! :sunglasses: A také přeji vše nej k narozeninám!!! :wink:
12. led 2013 v 19:39  • Odpověz
@michaelarackova A mně to snad vyjde - ovulace během dovolené, tak snad se do té doby nic nezmění a budeme moct začít pracovat na miminku :slight_smile:
12. led 2013 v 19:47  • Odpověz
Ahoj, pridavam se do diskuze. V listopadu jsem spolkla svou posledni tabletku HA Lunafem a zacala uzivam Femibion 1. Svou prvni menstruaci bez HA jsem dostala presne tak jak mela (ne)prijit.
Na Womenzone jsem uz x-let. Je to super, neni treba zadnych menstruacnich kalendaru v papirove forme, ukazuje ti to plodne dny.. zapisujes si vahu a muzes si pak vyjet graf vyvoje, jak jsi napriklad od r. 2009 hubla nebo pribirala.
12. led 2013 v 19:59  • Odpověz
Přidávám se k paním učitelkám. Pracuju v MŠ a dětátka opravdu jsou často nemocná, takže neplánuju tam být až do konce těhotenství a doufám, že to bude brzo :wink:
12. led 2013 ve 20:32  • Odpověz
@michaelarackova Krásné narozeniny, hodně zdraví a v červenci dvě čárky na testu:slight_smile: Taky chodím na womenzone, asi půl roku, zapisuju si tam MS a od tohoto měsíce i teplotu, je to tam krásně přehledné:slight_smile:)
12. led 2013 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky, jsem ted cerstve po konizaci, takze jeste par mesicu bych nemela otehotnet, ale pak... tesim se :slight_smile:
13. led 2013 v 00:00  • Odpověz
@bride_lucie Jé, tak to je super! :slight_smile: Já jsem taky začala cvičit, takže to nemusím mít nikde na papírku a mám všechno tam! :slight_smile: Je to super udělaný, ty filtry, co si m,můžeš nechat vyject. Fakt se mi to líbí! :slight_smile: Taky chci zkusit měřit, jsem na to zvědavá! :slight_smile: Ale tý teplotě asi moc věřit nebudu...ale alespoň trochu poznám, jak mi vůbec tělo funguje! :grinning: Ale nevim, jak s tim digitálním teploměrem....Máme doma 3 a každý vždycky naměří jinou teplotu...:frowning2: Koukám, ty bydlíš ve Skotsku? :slight_smile:
13. led 2013 v 09:23  • Odpověz
@misulka88 Vítej ve sborovně! :grinning:
13. led 2013 v 09:24  • Odpověz
@martakl Děkuju moc. Já to objevila včera náhodou, to ses, můro, nemohla pochlubit dřív? :grinning:
13. led 2013 v 09:25  • Odpověz
@martakl A jak jde měření? Taky chci zkusit, abych viděla, co se v těle vůbec děje, ale že by se mi do toho chtělo...:slight_smile:
13. led 2013 v 09:26  • Odpověz
@michaelarackova Já tu teplotu taky nehodlám brát jako bernou minci, ale přesně jak říkáš, chci si vykoumat, jak moje tělo funguje, jak moc ze začátku to bude rozházený a kdy se to tak srovná a tak - prostě jenom pro info :slight_smile: O digitálním teploměru jsem dost slyšela, že není kdovíjak přesnej, že rozhodně přesnější je ten rtuťovej, ale zas měří strašně dlouho .... Ale když budeš měřit jedním a tím samým, určitě se k nějakýmu grafu dobereš :slight_smile: A navíc, když jenom pro info, tak co :slight_smile: Já jsem zvědavá hlavně na to vstávání o víkendu, když se to má měřit ve stejnou hodinu a já přes týden do práce vstávám v 5 :confounded: Jj, jinak bydlíme ve Skotsku, začínám si zjišťovat, co se mě všechno tady čeká, pokud otěhotním, protože tady žádná gynekologie není :grinning: To jejich porodnictví je tuze zajímavé :grinning: Určitě má dost svých pro a proti, ale plusy a minusy bych spolehlivě našla i na českým porodnictví .... :sunglasses:
13. led 2013 v 09:42  • Odpověz
@bride_lucie No, o vstávání mi ani nemluv! :frowning2: Kamarádky kamarádka tam bydlí, mají 2 děti a obě byla porodit tady. Žijou tam na samotě, tak kdyby se něco pokáklo, tak byla vždy 3 týdny před termínem tady. Jasný, všude je něco, to si nevybereš! :slight_smile: A co děláš, že vstáváš tak brzo? :slight_smile: Budete tam zůstávat natrvalo, nebo se chcete někdy vrátit? :slight_smile:
13. led 2013 v 09:46  • Odpověz
@michaelarackova Taky jsem přemýšlela o možnosti odjet rodit do ČR, ale nakonec jsem se rozhodla všechno mít tady. Jsem zdravá a v pořádku, takže se nebojím jednou rodit tady. Musím se i přiznat, že ten jejich přístup k těhotenství se mi dokonce zamlouvá o něco víc (ale rodit doma mě teda nemají šanci přesvědčit :grinning: ) Je jasný, že když člověk vyroste v zemi, kde se klade důraz na prevenci a přijede do země, kde se spíš zabývají jenom hašením požárů, tak ho to vyděsí, ale každá mince má svůj rub a líc....

Taky žijeme na samotě - spíš v nehorázný řiťce :grinning: Ale do velkýho města, kde je porodnice to zas až tak daleko nemáme - půl hodiny autem, když se na to šlápne :sunglasses: Pracuji ve fabrice na zmrzlinu - jsem na úseku, kde se plní automaticky zmrzlina, takže to tam vesměs kontrolovat nebo doplňovat ingredience - no žádná zábava, ale práce jako práce :wink:
13. led 2013 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky. Jak tu tak píšete o womenzone, nezkoušela jste některá kalendář na telefonu? Já asi rok používám ovuview.
13. led 2013 ve 12:34  • Odpověz
@michaelarackova Já ti nevím, jelikož měřím první měsíc, tak nic moc...přijde mi, že podle teploty bych měla ovulaci už cca 10 den (v pondělí - to byla nejníž), ale podle příznaků co jsem vysledovala na sobě, tipuju pátek (14 den - to mě dloubalo na pravé straně u vaječníku)...snažili jsme se celý týden obden, tak uvidíme jestli úspěšně:grinning:
13. led 2013 ve 13:20  • Odpověz
@bride_lucie
@martakl Ahojky jsem na womenzone už přez rok a je tonejlepší kalendář.Dokonce i doktor mi ho pochválil a ted ho doporučuje všem pacientkám.Jenom ta diskuse a forum je tam nic moc.Než ti dojde odpověd uběhne třeba měsíc.Když najedeš na téma co tě zajímá objeví se že stránku zpracovávají.
13. led 2013 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.