Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova a zkus mrknout na chodbu, jestli si v klidu nepiješ vínko a on tam nečeká 😀

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Mě to zase pořád skáče 36,5 - 36,6, jen 1.DC jsem měla 36,8. A měřím 8 dní. A minulý cyklus jsem měla mít ovu 9-12 den, ale byla až 14-15. den. Prostě bordel!!!! Navíc jsem tu luteální fázi měla dlouhou jen 7 dní, což by vůbec nestihlo vajíčko uhnízdit. Fakt, guláš v tom těle! 😀

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Teď jsem pouštěla dovnitř psa a nikdo jiný tam nebyl! 😀

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova takže jestli dobře chápu ty grafy, tak ovu probíhá, když teplota vyskočí hodně nahoru...je to tak? jako asi 3 měsíce po vysazení HA jsem ovu i cítila...měla jsem takové mírné bolesti břicha (jako při MS)...ale teď už necítím nic...tak si buď tělo zvyklo nebo kdo ví, jestli jí vůbec mám, potvoru! 😒 🙂 možná ty ovulační testy budou pro mě jednodušší 😀

a jak jdou přípravy svatby? 🙂

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun No, já mám ovu bolesti mnohem silnější než ns bolesti a trvají i 3 dny! Jo, ovu testy jsou super, vždycky se na ně těšim! 😀 No, měla by jít nahoru...uvidíme, já jí teď budu mít prvně při měření, tak jsem zvědavá! 🙂

Na svatbu??? Já jsem už půl roku vdaná! 😀

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova jeee, tak to jsem si spletla s někým, kdo tu psal, že se budou brát 13. července... 😀 tak promiiiiň 😀 a ty ovu testy používáš v období, kdy je pravděpodobná ovu nebo celý cyklus? já jsem měla cyklus teď dost rozhozenej, tak si právě nejsem jistá, jestli to nemám úplně jinak, než si myslím 🙂 a kolik takový ovu test stojí? možná bych si je zítra koupila...ať jsem chytřejší 🙂

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova a asi jsem si tu svatbu s červencem spojila s Tebou, jak jsi psala, že chcete zkusit mimi až od léta 😉 😎 zmatek v tom mám 🙂

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Neva! 😀 První vyklus jsem začala měřit dny po ms, abych vůbec zjistila, kdy tak */- probíhá. V lékárnách stojí dle mého názoru dost, kupovala jsem pře MMB. Já v tom mám taky zmatek, jak je nás tu už více, napamatuju si, co ke komu přidělit! 🙂 Takže chápu! 😀 Už aby to léto ale bylo!!!! 😵

martakl
31. led 2013

@janina_sun Já jsem teď objednávala ovutesty ze stánek testydoma (to tady psaly holky) a za 15ks ovu plus 3ks těhu chtějí 190Kč, což vyjde levněji, než v lékárně. Jsem na ten zázrak zvědavá, zítra či v pondělí budu vyhlížet pošťáka🙂

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova tak já zkusím taky MMB 🙂 a proč že čekáte až na léto? to mi nějak uniklo... no neboj, ono to uteče....dnes jsem už cítila JARO 😀

michaelarackova
31. led 2013

@martakl Jj, taky tam budu objednávat asi, na MMb mi zdražili! ☹ Ale platila jsem 400Kč za 20 ks i s poštovným, což je úplně paráda + 2 těhu testy zdarma.

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun No, kvůli penězům, práci a dovolený...

martakl
31. led 2013

@janina_sun A k těm grafům BT - ovulace proběhla, když je teplota šest dnů vyšší než tři dny předtím...teda tak nějak. Hodím ti sem můj graf z ledna - tam je to vidět, že jsem to poznala i já😀

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Chceme před mimi doplatit auto, učím v ZŠ prvňáčky, tak je chci v klidu dovést do konce 1.třídy, kdybych potom nedejbože musela zůstat doma a chceme si po dlouhé době dopřát dovču u moře ve dvou...

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova tak to jo, to chápu 🙂 takže auto, 1. dovolená v "Jugoslávii", atd... 🙂 tak to budeš krásně odpočatá, zrelaxovaná a mimi půjde samo 😉

janina_sun
31. led 2013

@martakl tak já jdu mrknout taky na ty stránky, díky 🙂 ....teď už je na ovu testy asi pozdě, ale kdyby to nevyšlo, tak budu mít na příští měsíc tip 😎 a děkuju za vysvětlení té BT 😉

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Jojo, to je přesně ono! 😀 A na dovče se půjde na věc a otěhotním hned první měsíc, tudíš příští rok touhle dobou budu nějaký ten týden před porodem! 😀

michaelarackova
31. led 2013

Holky, máme konkurenci! 😀 teď jsem zahlídla diskuzi Snaženíčko od února 2013, ne že nám někdo přeběhnete! 😀

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova no hlavně Ty nám neuteč !!! 😀 😎

martakl
31. led 2013

@janina_sun Já jsem snad počítačovej analfabet, ale nejde mi sem nahrát ten graf☹

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Já rozhodně ne! 🙂 jdu se přesunout do postele, čeká tam na mě druhý díl výborné knihy - Padesát odstínů šedi. 😀 Tak dobrou noc a zítra paaa!!!

janina_sun
31. led 2013

@martakl a nejde dát ani odkaz na to womenzone? tam to máš, viď?

michaelarackova
31. led 2013

@martakl Dáš pod okýnkem pod odpovědí + přidej fotky a nejlépe jdou ve formátu jpg.

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova no o tom jsem taky slyšela, to čte teď hodně lidí....prý super čtení 😎 tak prima večer, Míšo !!! 🙂

martakl
31. led 2013

@michaelarackova To vím, jenže nemám formát jpg a nejde mi to přejmenovat☹

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Jo, je to super! 🙂 600 stránek za 2 dny odpovídá za vše! 😀 Hezký večer!!!

michaelarackova
31. led 2013

@martakl Aaaaaha...☹

martakl
31. led 2013
janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova no tyyyyyyy jo!!! tak to je dobrý score 😎