• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o první miminko v roce 2013

(Zamčená)
3. března 2013 
@kessa nevim, ale muzu ti to od ni zjistit. Ona rikala, ze ta tetanovka by byla lepsi tesne pred otehotnenim, ale ze pokud se to nestihne, tak to neuskodi ani v tehotenstvi
18. únor 2013 ve 12:49  • Odpověz
@phuskova Já je taky brala z testydoma a vzala jsem 15ks...vypotřebovala jsem jich 7, protože jsem začala testovat už 10DC, abych to neprošvihla:grinning: Zbytek bude na příští měsíc a pak uvidím...
18. únor 2013 ve 12:51  • Odpověz
@krejci1510 nemusíš, stejně ji musím zavolat a raději to naočkujeme na jaře, ať mám pak klid :slight_smile:
18. únor 2013 ve 12:54  • Odpověz
@janina_sun Taky mám plnou poličku...hlavně nepodcenit přípravu, že:grinning: Porovnávala jsem si ten test s ostatníma a naše fenka se kolem mě furt motala, tak jí Honza říkal:"neruš, panička má důležitou chvilku!":grinning:
18. únor 2013 ve 12:56  • Odpověz
@phuskova no vzala jsem ten balíček 20 ks a je tam myslím 5 těhu testů k tomu (možná kecám a jsou tam jen 3?...) bych se musela doma podívat :grinning:
18. únor 2013 ve 12:59  • Odpověz
@martakl tak chtěli mít taky jistotu, jestli to děláš správně, že? :grinning:
18. únor 2013 ve 13:00  • Odpověz
@janina_sun
@martakl holky dík, taky bych se měla k tomu rozhoupat...zatím teda spíš kvůli tomu,jestli to vůbec probíhá, než kvůli tomu jestli to už probíhá a je správný čas:slight_smile:) Tak možná zatím jen z lékárny no...jenom netuším jaký,jak se v tom nevyznám :grinning:
18. únor 2013 ve 13:33  • Odpověz
@phuskova no, taky chci právě zjistit, jestli vůbec nějakou ovulaci mám...protože tento měsíc jsem si měřila teplotu a přijde mi, že byl cyklus anovulační... :frowning2: furt mi to skákalo nahoru a dolů...takže zkusím testy, tam by to mělo být jasnější....v lékárně se dají koupit obyčejné, jednorázové a nebo i takový ten dražší na víc použití...víceméně je to stejné jako s těhu testy :slight_smile:
18. únor 2013 ve 13:57  • Odpověz
@janina_sun já směřením začla dneska, uplně obřadně jsem tam zapsala tu první teplotu :grinning: A nevíš jak drahý bývaj ty na víc použití, jestli se to vyplatí...no ale už se těším,až to půjdu kupovat.. :grinning: možná radši zítra v Praze,aby se to tu nerozkřiklo :grinning:
18. únor 2013 ve 14:14  • Odpověz
@kessa Tak jsem ti to zjistila: tak co se vztekliny týče, tak pokud je žena pokousána podezřelým zvířetem, tak očkována být musí (protože vzteklina je při objevení prvního příznaku 100% smrtelná), preventivně být očkována v době těhotenství nesmí! Očkování proti meningokokové meningitidě je možné jen tehdy, pokud to vyžedují velmi závažné okolnosti (pobyt v endemické oblasti...), proti břišnímu tyfu je možné očkovat opět pokud byla žena vystavena riziku (pobyt v endemické oblasti), je nutné zvážit prospěch a rizika očkování
Pokud žena plánuje těhotenství, tak by se měla nechat naočkovat vždy dopředu a v těhotenství nic nepokoušet. Většina vakcín nemá dost studií na to, aby se mohlo říct, že jsou bezpečné
18. únor 2013 ve 14:22  • Odpověz
@vroninka22 Tak s tím kouřením a manželem jsme na tom úplně stejně :frowning2: taky mám teď smtelnou nemoc rýmičku a co za to může, samozřejmě, že kouření :grinning:
18. únor 2013 ve 14:35  • Odpověz
Holky, vy jste se zase rozjely! :slight_smile: Mažu z práce, přečtu si vše až doma u kafe!!! :grinning:
18. únor 2013 ve 14:58  • Odpověz
@krejci1510 Tak nad tím ani nepřemýšlím, tři roky, no to by mě škráblo :frowning2:
18. únor 2013 v 15:38  • Odpověz
Holky, kdybyste nějaký ovulační testy chtěly, tak dejte vědět. Dorazilo mi jich spousta a nějak mi nedošlo, že všechny asi nevyužiju :grinning: Prodám 1 za 10 Kč + pár kaček poštovné..
18. únor 2013 v 17:11  • Odpověz
@terunka88 Nech na druhé! :grinning:
18. únor 2013 v 17:19  • Odpověz
@michaelarackova Tak já ještě nečekám ani to první, ale nemám šanci to spotřebovat a stejně by pak už prošly.. :grinning:
18. únor 2013 v 17:27  • Odpověz
@terunka88 Já vim! :grinning: Kolik sis jich objednala?
18. únor 2013 v 17:27  • Odpověz
@michaelarackova Asi 50 + ještě nějaký mám doma..nějak jsem to špatně spočítala, holt blbá blondýna :grinning: Při mé průměrné spotřebě 4 testů za cyklus by mi to vystačilo ještě na rok :grinning: Teoreticky to je teda možný, že to tak třeba bude, ale nesmím na to ani myslet :slight_smile:
18. únor 2013 v 17:34  • Odpověz
@terunka88 Neboj, vyjde to raz dva! :slight_smile:
18. únor 2013 v 17:35  • Odpověz
@terunka88 Tomu říkám slušná zásoba, kam se na tebe s těma mýma 15ks hrabu:grinning:
18. únor 2013 v 17:48  • Odpověz
@phuskova tak už pro ovu testy nechoď...díky @terunka88 je to momentálně nedostatkové zboží :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2013 v 18:24  • Odpověz
Helé, nedělejte si ze mě srandu! :grinning: :grinning:
18. únor 2013 v 18:38  • Odpověz
@terunka88 to my závidíme, víš??? :grinning: :grinning:
18. únor 2013 v 19:02  • Odpověz
autor
@vendsy taky máš doma nekuřáka??? :slight_smile:
18. únor 2013 v 19:04  • Odpověz
@janina_sun sakra :grinning: Tak si počkám no :grinning:
Jinak, už sem uháčkovala "capáčky" zatím trošku jiný, u těch co jsi mi posílala, jsem nepochopila ten úplný začátek:(
Ale nějak sem asi neodhadla velikost, viz foto :grinning:
18. únor 2013 ve 20:11  • Odpověz
@terunka88 hele já bych měla zájem :wink: 10 by mi jich stačilo ... :grinning:
18. únor 2013 ve 20:15  • Odpověz
@phuskova ty jo, ty jsi šikula!!!!! krásný !!!! a velikost je akorát na novorozence :slight_smile: ty mají nožičku tak 7 cm :slight_smile:
18. únor 2013 ve 20:18  • Odpověz
@krejci1510 Ahoj :slight_smile: Já byla minulý týden na gyn. na klasické kontrole a mě doktorka upozorňovala, ať si tetanovku zkontroluju, že se nesmí očkovat v těhotenství ani při kojení. Tak nevím :unamused: Každopádně na ni musím tenhle rok, tak to musím stihnout max. příští týden :grinning:
18. únor 2013 ve 20:26  • Odpověz
autor
tak jsem si teďka taky obědnala 15 ks ovu testů a 3 ks těhu k tomu, tak uvidíme jak to funguje :slight_smile:
18. únor 2013 ve 20:42  • Odpověz
@janina_sun fakt? Mě právě přijde, že to je jak na panenku, návod byl totiž pro háček 3,5 a já háčkovala 3 :grinning: Jen musím vychytat tu šišatost a budu spokojená :slight_smile:)
18. únor 2013 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.