Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

krejci1510
18. únor 2013

@kessa nevim, ale muzu ti to od ni zjistit. Ona rikala, ze ta tetanovka by byla lepsi tesne pred otehotnenim, ale ze pokud se to nestihne, tak to neuskodi ani v tehotenstvi

martakl
18. únor 2013

@phuskova Já je taky brala z testydoma a vzala jsem 15ks...vypotřebovala jsem jich 7, protože jsem začala testovat už 10DC, abych to neprošvihla😀 Zbytek bude na příští měsíc a pak uvidím...

kessa
18. únor 2013

@krejci1510 nemusíš, stejně ji musím zavolat a raději to naočkujeme na jaře, ať mám pak klid 🙂

martakl
18. únor 2013

@janina_sun Taky mám plnou poličku...hlavně nepodcenit přípravu, že😀 Porovnávala jsem si ten test s ostatníma a naše fenka se kolem mě furt motala, tak jí Honza říkal:"neruš, panička má důležitou chvilku!"😀

janina_sun
18. únor 2013

@phuskova no vzala jsem ten balíček 20 ks a je tam myslím 5 těhu testů k tomu (možná kecám a jsou tam jen 3?...) bych se musela doma podívat 😀

janina_sun
18. únor 2013

@martakl tak chtěli mít taky jistotu, jestli to děláš správně, že? 😀

phuskova
18. únor 2013

@janina_sun
@martakl holky dík, taky bych se měla k tomu rozhoupat...zatím teda spíš kvůli tomu,jestli to vůbec probíhá, než kvůli tomu jestli to už probíhá a je správný čas🙂) Tak možná zatím jen z lékárny no...jenom netuším jaký,jak se v tom nevyznám 😀

janina_sun
18. únor 2013

@phuskova no, taky chci právě zjistit, jestli vůbec nějakou ovulaci mám...protože tento měsíc jsem si měřila teplotu a přijde mi, že byl cyklus anovulační... ☹ furt mi to skákalo nahoru a dolů...takže zkusím testy, tam by to mělo být jasnější....v lékárně se dají koupit obyčejné, jednorázové a nebo i takový ten dražší na víc použití...víceméně je to stejné jako s těhu testy 🙂

phuskova
18. únor 2013

@janina_sun já směřením začla dneska, uplně obřadně jsem tam zapsala tu první teplotu 😀 A nevíš jak drahý bývaj ty na víc použití, jestli se to vyplatí...no ale už se těším,až to půjdu kupovat.. 😀 možná radši zítra v Praze,aby se to tu nerozkřiklo 😀

krejci1510
18. únor 2013

@kessa Tak jsem ti to zjistila: tak co se vztekliny týče, tak pokud je žena pokousána podezřelým zvířetem, tak očkována být musí (protože vzteklina je při objevení prvního příznaku 100% smrtelná), preventivně být očkována v době těhotenství nesmí! Očkování proti meningokokové meningitidě je možné jen tehdy, pokud to vyžedují velmi závažné okolnosti (pobyt v endemické oblasti...), proti břišnímu tyfu je možné očkovat opět pokud byla žena vystavena riziku (pobyt v endemické oblasti), je nutné zvážit prospěch a rizika očkování
Pokud žena plánuje těhotenství, tak by se měla nechat naočkovat vždy dopředu a v těhotenství nic nepokoušet. Většina vakcín nemá dost studií na to, aby se mohlo říct, že jsou bezpečné

vendsy
18. únor 2013

@vroninka22 Tak s tím kouřením a manželem jsme na tom úplně stejně ☹ taky mám teď smtelnou nemoc rýmičku a co za to může, samozřejmě, že kouření 😀

michaelarackova
18. únor 2013

Holky, vy jste se zase rozjely! 🙂 Mažu z práce, přečtu si vše až doma u kafe!!! 😀

fwllo
18. únor 2013

@krejci1510 Tak nad tím ani nepřemýšlím, tři roky, no to by mě škráblo ☹

terunka88
18. únor 2013

Holky, kdybyste nějaký ovulační testy chtěly, tak dejte vědět. Dorazilo mi jich spousta a nějak mi nedošlo, že všechny asi nevyužiju 😀 Prodám 1 za 10 Kč + pár kaček poštovné..

michaelarackova
18. únor 2013

@terunka88 Nech na druhé! 😀

terunka88
18. únor 2013

@michaelarackova Tak já ještě nečekám ani to první, ale nemám šanci to spotřebovat a stejně by pak už prošly.. 😀

michaelarackova
18. únor 2013

@terunka88 Já vim! 😀 Kolik sis jich objednala?

terunka88
18. únor 2013

@michaelarackova Asi 50 + ještě nějaký mám doma..nějak jsem to špatně spočítala, holt blbá blondýna 😀 Při mé průměrné spotřebě 4 testů za cyklus by mi to vystačilo ještě na rok 😀 Teoreticky to je teda možný, že to tak třeba bude, ale nesmím na to ani myslet 🙂

michaelarackova
18. únor 2013

@terunka88 Neboj, vyjde to raz dva! 🙂

martakl
18. únor 2013

@terunka88 Tomu říkám slušná zásoba, kam se na tebe s těma mýma 15ks hrabu😀

janina_sun
18. únor 2013

@phuskova tak už pro ovu testy nechoď...díky @terunka88 je to momentálně nedostatkové zboží 😀 😀 😀

terunka88
18. únor 2013

Helé, nedělejte si ze mě srandu! 😀 😀

janina_sun
18. únor 2013

@terunka88 to my závidíme, víš??? 😀 😀

vroninka22
autor
18. únor 2013

@vendsy taky máš doma nekuřáka??? 🙂

phuskova
18. únor 2013

@janina_sun sakra 😀 Tak si počkám no 😀
Jinak, už sem uháčkovala "capáčky" zatím trošku jiný, u těch co jsi mi posílala, jsem nepochopila ten úplný začátek:(
Ale nějak sem asi neodhadla velikost, viz foto 😀

phuskova
18. únor 2013

@terunka88 hele já bych měla zájem 😉 10 by mi jich stačilo ... 😀

janina_sun
18. únor 2013

@phuskova ty jo, ty jsi šikula!!!!! krásný !!!! a velikost je akorát na novorozence 🙂 ty mají nožičku tak 7 cm 🙂

xpila
18. únor 2013

@krejci1510 Ahoj 🙂 Já byla minulý týden na gyn. na klasické kontrole a mě doktorka upozorňovala, ať si tetanovku zkontroluju, že se nesmí očkovat v těhotenství ani při kojení. Tak nevím 😒 Každopádně na ni musím tenhle rok, tak to musím stihnout max. příští týden 😀

vroninka22
autor
18. únor 2013

tak jsem si teďka taky obědnala 15 ks ovu testů a 3 ks těhu k tomu, tak uvidíme jak to funguje 🙂

phuskova
18. únor 2013

@janina_sun fakt? Mě právě přijde, že to je jak na panenku, návod byl totiž pro háček 3,5 a já háčkovala 3 😀 Jen musím vychytat tu šišatost a budu spokojená 🙂)