• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

10. května 2017 
Děkuji za vaše "odpovědi " a rady.
13. pro 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlitta
Ahoj, ráda Ti poradím nebo pomůžu, pokud potřebuješ, jen mi prosím znovu napiš, na co ses ptala :dizzy_face:
13. pro 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi děkuju!:slight_smile: a věřím, že nám to vyjde, musíme se přece vzájemně podporovat :slight_smile:
13. pro 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby no já právě taky :grinning: já teda Edwarda moc nemusím, ale nemohla jsem si nenechat ujít tu jejich svatbu a těhotenství.. no a jsem z toho uplně hotová :grinning: dokonce jsem si stáhla knížku do ipodu a poslouchám kamkoliv se hnu :grinning: takže myšlenky jen u toho :grinning: No hele, ohledně toho snažení, my se minulý měsíc taky snažili každý den ovulka neovulka, a pak jsem někde četla, že by se mělo spíše obden, že ty spermie stihnou "dozrát" :grinning:
13. pro 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlitta Jasně, klidně piš, já tu taky žádný tvůj dotaz nezahlídla :slight_smile:
13. pro 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlitta už jsem to našla :slight_smile: No myslím, že to asi odešlo spolu s ms :frowning2:
13. pro 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ty sis nekde stahla mluvenou knizku?
14. pro 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka jé to je dobrý:slight_smile:)) tak uvidíme :slight_smile: snad nám potvora nedojde co:slight_smile:

@kristinandbaby jj já taky netestuju denně, ale jednou za dva dny...ale já to tedy na sobě poznám, ale jen tak tento měsíc testuju, další na to prdím
14. pro 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Zkusím to taky tak :wink:
@terulilinka Já ho taky nemusela, a pak jsem přečetla první knížku a byla jsem jasná :grinning: NO takhle my se snažíme každý den, ale to nám řídí náš apetit, nechci to mít moc řízeně....
14. pro 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby je to celkem zbytečný každý den...tak drží palečky at to klapne co nejdříve!!!
14. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay jj, na uložto :slight_smile: ale podle mě je to jen v nějakým programu, takže na některý věci se musím hodně soustředit abych je pochopila, ale dá se to :slight_smile: Hltám to pořád :slight_smile:
14. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ja jsem si nasla knizku elektronicky tak ji ctu, ale mluvene jsem to nenasla...
14. pro 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 nikdy jsem nechápala proč holky ms říkají potvora a teď konečně vidím, že to potvora je a jaká :grinning: byl by to ale hezkej dárek na Nový rok co??:slight_smile:

@kristinandbaby apetit, hmmmm :grinning: to máte velkej apetit :grinning: no, mě se ve filmu líbí víc Jacob, ale v knížce vůbec :grinning:
14. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay No to jsem původně chtěla taky, ale já mam při ruce ipoda pořád, tak to pro mě bylo lepší :slight_smile: počkej, pošlu ti odkaz - http://www.ulozto.cz/10196787/twilight-saga-rozbresk-namluveni-kniha-mp3-rar
14. pro 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristinandbaby kazdy den? to bychom nezvladli :slight_smile: ne ze by nebyla chut, to je, ale s pracovnim stresem ted pred Vanoci, to proste nejde :slight_smile:))
14. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mne vcera zkolila migrena, probrala jsem se az ted a je mi trochu lip, ale porad mi docela vadi svetlo, tak jsem tu jen na skok. Prasek co mam na migrenu nemuzu, pisou ze v pripade planovani tehotenstvi je zakazan, to je hrozny. Dneska 28DC tak uvidime. Preju vam hezky den :slight_smile:
14. pro 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka dekuju moc jsi hodna :slight_smile: doma si to stahnu
14. pro 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzaneta ahojky, taky trpim migrenama a desim se toho kdyz si nebudu moc vzit v tehu prasek. To jsem nevedela, ze se nemuze ani pri planovani tehu. :frowning2: Tak at je ti brzy lip, vim jaka je to mrcha..
14. pro 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mozna zalezi jak ktery,ja mam Sumigru a ta se nesmi. Mne migreny s HA ustoupily,nebyly skoro vubec,jen trochu bolela hlava pred MS,no a ted mam pred MS a migrena jak blazen. Ale lepsi se to,jeste se prospim averim ze bude pryc:slight_smile:
@maybay
14. pro 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka ahojky, tak jsem dnes udelala ovu testik a po carce ani pamatky...je mozne ze jak jsem 13 DC zachytila silnejsi carku, ze uz to byla ovu na ustupu...a nebo taky jeste nebyla vubec :grinning: lepsi netestovat a neresit, opravdu :grinning:
14. pro 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kixi haha já jsem taky 13DC a slaboučká byla 11DC:slight_smile: a ted nic:slight_smile:)) ale cejtím že bude:slight_smile: máš recht radši netestovat :grinning:
14. pro 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jsem si teď udělala ovu testík (mimochodem můj první :grinning: )-jsem 10DC. A čárečka tam je opravdu slaboulinká, takže myslím, že ovu teprve příjde. Co myslíte?
14. pro 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 ja uz nad tim radsi nepremyslim :grinning: at uz byla nebo bude, je mi to jedno...necham to osudu..uz jsem si na tom malem zavarila hlavu a to neni zrovna dobry :slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabuli202 bud prijde nebo uz byla ... kazdopadne je to negativni vysledek, jak jsem se dozvedela, tak spousta holek ma na ovu testu ducha porad...takze lepsi se tim neridit a pockat az bude test pozitivni - pak je to jasne :slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kixi máš úplnou pravdu!!!
14. pro 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hloky,můžu se přidat mezi snažilky? První pokus byl v neděli. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to plánovaně bude trvat :slight_smile: Každopádě já zatím teplotu měřit nebudu a ovu test taky nebudu používat. Uvidíme,jak se to vyvine....dávám tomu tak 3měsíce :slight_smile: ...pak najedu na testy a teplotu..... Jak dlouho už se snažíte?
14. pro 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snanok ahojky, vitej a drzim moc pesti...ja se snazim od kvetna, ale mezitim uz jsem tehu byla 3 mesice a bohuzel to nevyslo...ted se snazim znova prvni cyklus...tak nam vsem moc drzim pesti :wink:
14. pro 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay , @zzaneta Ahojte :slight_smile: To ja som prave musela HA prestat brat lebo som mala sialene stavy, take migreny som v zivote nemavala a este tak casto ... Bala som sa toho ze ked budem tehu ze to bude zle... ale za seba mozem povedat, ze zatial nastastie ani raz neprisla migrena :wink: Akurat mam celkom des z porodu ... kedze tlaky mi vzdy robili zle... :rolling_eyes:
14. pro 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snanok ahoj, snazime se taky 2-3mesic (spis realne 2. :slight_smile: taky nemerim a netestuju, do jara tomu davame uplne volny prubeh :slight_smile:
14. pro 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petinkas já bych měla být dneska 7+4 nebo tak nějak. přesněji mi to řekne v úterý. tak to máme úplně stejně :wink: to je super. :slight_smile: a jak se teda cítíš? mě taky bolí hrozně moc prsa. nemůžu ani moc hupsat po schodech, protože je to fakt hrozná bolest.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale to přežijem. na fotečku už se s manžou taky moc těšíme, tak pak ji tady hned taky dej, ať se pochlubíme navzájem. :slight_smile: :wink:

zatím papa holky
14. pro 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snanok Ahoj,my se taky snazime 2.mesic a i to se mi zda uz dlouho :grinning: .Na gynde mi pani doktorka rikala,ze to po vysazeni HA jde vetsinou hned,ze to telo je jak "pohnojena puda" :grinning: Tak se to snad povede brzy.Drzim nam vsem pesti at jsme vsechny do mesice V TOM! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek