• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

21. srpna 2012 
@twistinka123 Ahoj,mohla bych te poprosit taky o tu brozurku? :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@trolleey :grinning: 7+4 jsem přesně taky (podle UTZ a velikosti plodíku).. Cítím se jen unaveně, žaludek tento týden vůbec nestávkuje - přijde mi to až divný. No a prsa - to je hrůza :slight_smile:. Jinak spíš na nic nemám chuť, ale kvůli plodíku se přemáhám.. Tý jo a čtu, že jdeš taky v úterý - to jde i dashyy :slight_smile:. Tak se tady pak večer musíme sejít :slight_smile:..
14. pro 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petinkas no už ani ne týden hrozně to uteklo :wink: a je fakt že tenhle týden nezvracím a zjsitila jsem že mi hodně pomáhají banány a začínám mít viditelný pupík a i prsa jsou lepší sice jen fous ale jsou.. budeme si vyměňovat srdíčka to je krásný :wink:
14. pro 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay nemáš zač :slight_smile: já to fakt poslouchám pořád, podle mě je to stáhnutý z wordu a daný do mp3 podoby, takže to neni uplně dokonalý, ale dá se to :slight_smile:
@kixi já už to testování asi taky vzdám příští měsíc, teoreticky vím, kdy má přijít a končím, beztak se milujeme ob den/dva tak nějaká ovulace je jedno :slight_smile:

Holky, dnes mam krásně silný ovu test - víc jak včera, takže hurá na to :grinning:
14. pro 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@dashyyy jj, ovoce mi taky pomáhá - i mandarinky :slight_smile:. Říkám si, že plodík asi pozná, že musím fungovat, a proto mi teď není špatně :slight_smile:. Doufám, že bude vše v pořádku..
14. pro 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Tak hodne stesti a uzijte si to:grinning:
14. pro 2011 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka uz stahuju :slight_smile: dneska jsem si chtela koupit v lekarne ovu test a je to dost drahy, tak nevim jestli to neobjednat z te stranky cos mi doporucila. Nebo se na to uplne vyprdnout, ale ja vubec nevim kdy mam ovulaci a jestli vubec. Jak dlouho se snazite?
14. pro 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay tak já si taky objednala ovu testy a první den co jsem ho zkusila mi ukázal ovulku,i příznaky jsem měla,ale po dva dny potom byl test stále pozitiv,tak nevím jak to bylo,no v sobotu to mám dostat a myslím že těhu nebudu,ach jo :wink:
14. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petinkas plodík :grinning: u nás je to fazolák Fíla :grinning: jo taky mi přijde že reaguje líp na jídlo a na všechno :wink:
14. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaander kde sis je objednala?
14. pro 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Tak to jsou krasne nazvy, mi rikame baby nebo it :frowning2: Manzel neuveri, ze je tam opravdu miminko dokud nebude venku :grinning:
14. pro 2011 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon tak ono bean by znělo blbě ale it neni hezký to baby docela jde :wink: počkej až uvidí UZ bude naměkko
14. pro 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashyyy Jo jo, urcite bude :slight_smile: Fakt se modlim, aby bylo vsechno v poradku :slight_smile:
14. pro 2011 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvaaa Přesně tak.....ať jsme do měsíce v tom...už chci ty // .... :grinning:
14. pro 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna děkuji,ale u je pozdě. :frowning2:
14. pro 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka děkuji,no uvidíme co bude dál :frowning2:
14. pro 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay počkej, já ti až budu doma pošlu do ip odkud jsem objednávala já :slight_smile: měla jsem jich 20+1těhu test a vyšlo mě to myslím na 340,- :slight_smile: no snažíme se teprve 3.měsíc, ale testy dělám teď druhý měsíc, chtěla jsem se ujistit, že tu ovulaci vůbec mám :slight_smile: ale tenhle měsíc to ani neni snažení, jen takový vánoční milování :grinning::grinning:
14. pro 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon díky, nikdy bych nevěřila co ty vánoce semnou dělají :grinning::grinning:
14. pro 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlitta určitě to vyjde co nejdřív, držím palečky:slight_smile:
14. pro 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snanok Ja taky! Uz bych si nejradsi udelala testik,ale je moc brzo.MS mam mit 19.,tak jeste radeji pockam,aspon se muzu na ty // porad tesit a doufat,ze tam budou.Tento mesic se totiz celkem dost snazime. :grinning:
14. pro 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka pockam :slight_smile: no kvuli tomu o tech testech uvazuju - abych zjistila jestli ovu mam. My se ted budem snazit 4. mesic. Nejdriv jsem doufala, ze kdyz jsem prestala brat HA, ze budu tehotna hned no a ted si rikam, ze si to budem uzivat. I kdyz uz bych mooc chtela....
14. pro 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay na mimibazaru
14. pro 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes mi to dr. potvrdil...za 2 týdny kontrola na srdeční akci...tak mám takový dotaz...jak tu srdeční akci zjišťuje? Nebo spíš kudy?:grinning: :sweat_smile: :grinning:
14. pro 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojek holky, já nic nestíhám doma, v práci, jsem více unavená. Jinak vůbec nic mi není, ve středu jdu k doktorce tak snad něco uvidí, měla bych být asi v 5. týdnu....tak hezké těhulkování a zbytek se poctivě a s láskou snažte :slight_smile:
14. pro 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, u nás nic nového, Utrogestan krásně zabírá, dnes jsem 14DC a mám ovulku :slight_smile: .....ale chlapa na montáži, dojede až v pátek....to je pech :frowning2: :unamused:
14. pro 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petit.a.nge z toho mam taky strach. Tenmuj taky jezdi casto pryc a pokud to bude vychazet zrovna v te dobe, tak smula.... :unamused:
14. pro 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aluskaasimon neboj, az budes mit bricho jak balon, tak uveri :grinning:
14. pro 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anrebcz : no spolíhám trošku na to, že by snad ještě v pátek to vyjít mohlo :frowning2:
14. pro 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terulilinka Joo to já miluju Edwarda prostě :grinning: Jinak to každodenní snažení je fakt tak jak máme náladu, teď zrovna jo, minulý měsíc třeba ne..asi ty Vánoce nebo co :grinning:
@twistinka123 Vím že to je zbytečné každý den..ale když je chuť, tak to je fajn....aspoň nemusím sledovat ovulku, stejně na leden objednám ovu testy..abych aspoň věděla zda funguju :wink:
@sedivka Jináč já mám stres v práci teď taky jako blázen....od ledna snad povýším, jsem říkala, že takhle ani otěhotnět nemůžu, když nejsem v klidu....takže se potřebuju večer doma odreagovat :grinning:
14. pro 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petit.a.nge To mě taky asi něco bude čekat na ovulku, uvidím co mi v únoru dr řekne :angry: ale myslím že ji nemám
14. pro 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek