"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

karlitta
13. pro 2011

Děkuji za vaše "odpovědi " a rady.

pajiskazemlyna
13. pro 2011

@karlitta
Ahoj, ráda Ti poradím nebo pomůžu, pokud potřebuješ, jen mi prosím znovu napiš, na co ses ptala 😵

terulilinka
13. pro 2011

@kixi děkuju!🙂 a věřím, že nám to vyjde, musíme se přece vzájemně podporovat 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@kristinandbaby no já právě taky 😀 já teda Edwarda moc nemusím, ale nemohla jsem si nenechat ujít tu jejich svatbu a těhotenství.. no a jsem z toho uplně hotová 😀 dokonce jsem si stáhla knížku do ipodu a poslouchám kamkoliv se hnu 😀 takže myšlenky jen u toho 😀 No hele, ohledně toho snažení, my se minulý měsíc taky snažili každý den ovulka neovulka, a pak jsem někde četla, že by se mělo spíše obden, že ty spermie stihnou "dozrát" 😀

terulilinka
13. pro 2011

@karlitta Jasně, klidně piš, já tu taky žádný tvůj dotaz nezahlídla 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@karlitta už jsem to našla 🙂 No myslím, že to asi odešlo spolu s ms ☹

maybay
14. pro 2011

@terulilinka ty sis nekde stahla mluvenou knizku?

twistinka123
14. pro 2011

@terulilinka jé to je dobrý🙂)) tak uvidíme 🙂 snad nám potvora nedojde co🙂

@kristinandbaby jj já taky netestuju denně, ale jednou za dva dny...ale já to tedy na sobě poznám, ale jen tak tento měsíc testuju, další na to prdím

kristinandbaby
14. pro 2011

@twistinka123 Zkusím to taky tak 😉
@terulilinka Já ho taky nemusela, a pak jsem přečetla první knížku a byla jsem jasná 😀 NO takhle my se snažíme každý den, ale to nám řídí náš apetit, nechci to mít moc řízeně....

terulilinka
14. pro 2011

@maybay jj, na uložto 🙂 ale podle mě je to jen v nějakým programu, takže na některý věci se musím hodně soustředit abych je pochopila, ale dá se to 🙂 Hltám to pořád 🙂

twistinka123
14. pro 2011

@kristinandbaby je to celkem zbytečný každý den...tak drží palečky at to klapne co nejdříve!!!

maybay
14. pro 2011

@terulilinka ja jsem si nasla knizku elektronicky tak ji ctu, ale mluvene jsem to nenasla...

terulilinka
14. pro 2011

@twistinka123 nikdy jsem nechápala proč holky ms říkají potvora a teď konečně vidím, že to potvora je a jaká 😀 byl by to ale hezkej dárek na Nový rok co??🙂

@kristinandbaby apetit, hmmmm 😀 to máte velkej apetit 😀 no, mě se ve filmu líbí víc Jacob, ale v knížce vůbec 😀

terulilinka
14. pro 2011

@maybay No to jsem původně chtěla taky, ale já mam při ruce ipoda pořád, tak to pro mě bylo lepší 🙂 počkej, pošlu ti odkaz - http://www.ulozto.cz/10196787/twilight-saga-roz...

sedivka
14. pro 2011

@kristinandbaby kazdy den? to bychom nezvladli 🙂 ne ze by nebyla chut, to je, ale s pracovnim stresem ted pred Vanoci, to proste nejde 🙂))

zzaneta
14. pro 2011

Ahoj holky, mne vcera zkolila migrena, probrala jsem se az ted a je mi trochu lip, ale porad mi docela vadi svetlo, tak jsem tu jen na skok. Prasek co mam na migrenu nemuzu, pisou ze v pripade planovani tehotenstvi je zakazan, to je hrozny. Dneska 28DC tak uvidime. Preju vam hezky den 🙂

maybay
14. pro 2011

@terulilinka dekuju moc jsi hodna 🙂 doma si to stahnu

maybay
14. pro 2011

@zzaneta ahojky, taky trpim migrenama a desim se toho kdyz si nebudu moc vzit v tehu prasek. To jsem nevedela, ze se nemuze ani pri planovani tehu. ☹ Tak at je ti brzy lip, vim jaka je to mrcha..

zzaneta
14. pro 2011

No mozna zalezi jak ktery,ja mam Sumigru a ta se nesmi. Mne migreny s HA ustoupily,nebyly skoro vubec,jen trochu bolela hlava pred MS,no a ted mam pred MS a migrena jak blazen. Ale lepsi se to,jeste se prospim averim ze bude pryc🙂
@maybay

kixi
14. pro 2011

@terulilinka ahojky, tak jsem dnes udelala ovu testik a po carce ani pamatky...je mozne ze jak jsem 13 DC zachytila silnejsi carku, ze uz to byla ovu na ustupu...a nebo taky jeste nebyla vubec 😀 lepsi netestovat a neresit, opravdu 😀

twistinka123
14. pro 2011

@kixi haha já jsem taky 13DC a slaboučká byla 11DC🙂 a ted nic🙂)) ale cejtím že bude🙂 máš recht radši netestovat 😀

gabuli202
14. pro 2011

Holky, taky jsem si teď udělala ovu testík (mimochodem můj první 😀 )-jsem 10DC. A čárečka tam je opravdu slaboulinká, takže myslím, že ovu teprve příjde. Co myslíte?

kixi
14. pro 2011

@twistinka123 ja uz nad tim radsi nepremyslim 😀 at uz byla nebo bude, je mi to jedno...necham to osudu..uz jsem si na tom malem zavarila hlavu a to neni zrovna dobry 🙂

kixi
14. pro 2011

@gabuli202 bud prijde nebo uz byla ... kazdopadne je to negativni vysledek, jak jsem se dozvedela, tak spousta holek ma na ovu testu ducha porad...takze lepsi se tim neridit a pockat az bude test pozitivni - pak je to jasne 🙂

twistinka123
14. pro 2011

@kixi máš úplnou pravdu!!!

snanok
14. pro 2011

Hloky,můžu se přidat mezi snažilky? První pokus byl v neděli. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to plánovaně bude trvat 🙂 Každopádě já zatím teplotu měřit nebudu a ovu test taky nebudu používat. Uvidíme,jak se to vyvine....dávám tomu tak 3měsíce 🙂 ...pak najedu na testy a teplotu..... Jak dlouho už se snažíte?

kixi
14. pro 2011

@snanok ahojky, vitej a drzim moc pesti...ja se snazim od kvetna, ale mezitim uz jsem tehu byla 3 mesice a bohuzel to nevyslo...ted se snazim znova prvni cyklus...tak nam vsem moc drzim pesti 😉

alzbetak
14. pro 2011

@maybay , @zzaneta Ahojte 🙂 To ja som prave musela HA prestat brat lebo som mala sialene stavy, take migreny som v zivote nemavala a este tak casto ... Bala som sa toho ze ked budem tehu ze to bude zle... ale za seba mozem povedat, ze zatial nastastie ani raz neprisla migrena 😉 Akurat mam celkom des z porodu ... kedze tlaky mi vzdy robili zle... 🙄

sedivka
14. pro 2011

@snanok ahoj, snazime se taky 2-3mesic (spis realne 2. 🙂 taky nemerim a netestuju, do jara tomu davame uplne volny prubeh 🙂

trolleey
14. pro 2011

@petinkas já bych měla být dneska 7+4 nebo tak nějak. přesněji mi to řekne v úterý. tak to máme úplně stejně 😉 to je super. 🙂 a jak se teda cítíš? mě taky bolí hrozně moc prsa. nemůžu ani moc hupsat po schodech, protože je to fakt hrozná bolest.. 😝 😀 ale to přežijem. na fotečku už se s manžou taky moc těšíme, tak pak ji tady hned taky dej, ať se pochlubíme navzájem. 🙂 😉

zatím papa holky

silvaaa
14. pro 2011

@snanok Ahoj,my se taky snazime 2.mesic a i to se mi zda uz dlouho 😀 .Na gynde mi pani doktorka rikala,ze to po vysazeni HA jde vetsinou hned,ze to telo je jak "pohnojena puda" 😀 Tak se to snad povede brzy.Drzim nam vsem pesti at jsme vsechny do mesice V TOM! 🙂 🙂 🙂