"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

terulilinka
14. pro 2011

@kristinandbaby že jo? taky mam pocit, že ty vánoce mají nějaký dobrý vliv 😀

kristinandbaby
14. pro 2011

@terulilinka Já Vánoce miluju...takže prostě na mě to určitě má pozitivní vliv....jen kdybych neměla takovej stres v práci 😒

jankaander
14. pro 2011

Ahoj holky,já jsem dnes 22DC,v sobotu bych to měla ostat,ale myslím,že to zas nevyjde,nějak se cítím furt stejně,docela mám z toho depky a už i ten sex nás neba,takže když to nevyjde,dáme si od toho chvíli pauzu,myslím jako že sex bude dle chuti a ne pro snažení 😉

petit.a.nge
14. pro 2011

@kristinandbaby : Nevím jestli je ten Utrogestan na OVU, já to mám na zkrácení cyklu 😉 místo 46 teď mám cyklus 28 🙂 a stejně mi to je na dvě věci když mám chlapa v pryč...... 😒

kristinandbaby
14. pro 2011

@petit.a.nge To jo..no já asi budu potřebovat něco na ovulku, uvidím....

Holky teď mý mamce srazili u baráku kocourka ☹ měla dva a má jednoho, volala mi uplně vyřízená....
Hned jdu pomazlit toho svého kocourka....ach jo ☹

terulilinka
14. pro 2011

@kristinandbaby já je taky miluju.. ale letos nějak víc.. ani nevím proč 🙂 pořád poslouchám nějaký písničky o vánocích a jsem naměkko 🙂 jakto?? no já to mam teď taky zajímavý, asi budu muset do práce mezi svátkama :-/

terulilinka
14. pro 2011

Holky, přestanu chodit večer ven, v pondělí u našeho baráku přepadli holku a pokusili se jí znásilnit ☹

kristinandbaby
14. pro 2011

@terulilinka Já jdu taky mezi svátkama, normálně v úterý po Vánocích nástup, ach jo 😒
Jsem teď vyřízená z kocourka mý mamky, ach jo.... ☹

kristinandbaby
14. pro 2011

@terulilinka No to je taky teda zpráva....jedno lepší než druhý..co se to dnes děje 😖

petit.a.nge
14. pro 2011

@kristinandbaby : chuderka mamča..... ☹ .......my jsme zjistili taky u veterináře, že náš pes bude muset na operaci nožky, budou ji řezat hlavici......už teď z toho mám hrůzu v pátek jdeme na rentgen.......to je trápení s těma našema miláčkama.... 😢

kristinandbaby
14. pro 2011

@petit.a.nge Mamča je uplně na prášky a já teď taky, volala mi že ji tam leží mrtvý, ach jo ☹
ať vám to dobře dopadne ta operace, kolikrát si říkám, že jsem si neměla kocourka ani pořizovat, kdžy pak vidím tu bolest ☹

petit.a.nge
14. pro 2011

@kristinandbaby : taky si to říkám, ale zase co bych tady sama v celým baráku bez ní dělala.....to je to, kocourci jsou tuláci...... ☹

terulilinka
14. pro 2011

@kristinandbaby to je na prd viď? já jsem teda dost zklamaná, chtěli jsme jet na hory a prd .. :-/ chudák, to mě moc mrzí... ☹ držte se!

kristinandbaby
14. pro 2011

@petit.a.nge
@terulilinka
Holky děkuju, já celý večer brečím...mamka mi píše, je vyřízená...jsme na tohle hrozně citlivý ☹ Teď už se mi vůbec nechce do práce, když mám uplně jiný myšlenky a to máme zítra vánoční večírek a mamka taky, to se nám tak zrovna chce radovat ...

twistinka123
15. pro 2011

@kristinandbaby ☹ držte se s mamkou!!!

trolleey
15. pro 2011

@dashyyy @petinkas tak to je sranda, protože mi taky uklidňuje žaludek mandarinka a banán.. 😀 dokonce i v noci, jak se budím hlady, tak stačí, když si dám mandarinku, a můžu jít zase spát. 🙂 no už ať je 20.12. večer a ukážeme si fotečky.. 😉 tak zatím papa a hezký den všem.

zzaneta
15. pro 2011

Ahoj holky, jak se dnes mate? Mne je lip ale dneska jeste zustavam doma. Jinak jsem 29DC a testik negativni,takze cekam kdy dorazi MS.
@kristinandbaby drzte se s mamkou

dashyyy
15. pro 2011

@trolleey banány došly tak jsem fazoláka chtěla ochcat jabkem a nic šlo ven i s tou houskou co jsem snědla potom neřád by mě zajímalo jak to pozná že to není banán 😀 ještě se budit hlady to by byl můj konec 😀 já se dneska budila s podezřením že přítel hrozně chrápe a potom jsem zjisila, že je to holka psí normálně chrápala jak starej chlap 😀

lucille85
15. pro 2011

Čau holky!
@dashyyy @trolleey Teda to máte ale vybíravý mrňouse! To ty moje dvě fazolky (jak je manžel pojmenoval) teda "jedi vše", pravda sladký moc nee, ale na maso a slaný mám chuť pořád 😀 A to buzení tedy nezávidim, já usínám už cestou z práce a doma upadám do skoro bezvědomí...

lucille85
15. pro 2011

@kristinandbaby tomě moc mrzí s kocourkem, tak se drž, hodně sil, i Tvojí mamce! Ach jo, chudák malej... 😔

twistinka123
15. pro 2011

@terulilinka kde bydlíš proboha?

twistinka123
15. pro 2011

a co jinak holky nového? já jsem dneska 14DC a nějak cítím vaječník...tak jsem se říkala...že by? a test negativní....takže na testování peču....stejně mi manžel zítra odjíždí do neděle, takže smůla....jestli bude ovu pátek nebo sobota tak mám pech🙂

barbulinka1
15. pro 2011

@twistinka123 tak dneska si užijte krásnej večer a mršky si ty dva dny na vajíčko třeba počkaj 🙂 držim pěstičky 🙂

barbulinka1
15. pro 2011

@twistinka123 chtěla jsem se zeptat, dneska se objevili ve školce neštovice, jako malá jsem je měla, tak mi snad nic nehrozí , nevíš ? nerada bych nějak bublinku ohrozila :(

twistinka123
15. pro 2011

@barbulinka1 no neměla bys to už chytit...ale přejen sou těhu náchylnější....dej si pozor, řádí spálová angína! jj prej si počkaj, prej vydrží...uvidíme🙂

barbulinka1
15. pro 2011

@twistinka123 bože , celej minulej rok, tam nebyla žádná dětská nemoc a ted už to začíná, ted jsem se dočetla, že neštovice nevadí a že je to málo pravděpodobné, že bych je dostala znovu, když jsem je už měla, tak doufám, že to bude v pohodě 🙂 počkaj, počkaj, nám si taky počkali nebo vajíčko si počkalo 😀 kdoví jak to bylo, ale snaženíčko bylo 19 DC, ovulace 22 DC další snažení až 23 DC, takže kdoví 🙂 držim pěstičky 🙂

twistinka123
15. pro 2011

@barbulinka1 jj to říkám🙂

terulilinka
15. pro 2011

@twistinka123 právě že na Chodově, kousek od baráku policajti, barák je novostavba.. nechápu to ☹

trolleey
16. pro 2011

@lucille85 @dashyyy, já zatím jím taky všechno, ale na sladké (jako čokoláda a tak) moc chuť nemám. spíše, jak říkáš ty, Luci, raději slané. Ale mandarinka nebo banán mi uklidní žaludek v noci, když se vzbudím a mám hlad. ve 2 ráno se mi nechce mazat chleba, nebo něco podobného, tak jen mandoška a honem zpátky pod peřinu.. 😀 Zatím vůbec nezvracím, tak doufám, že to tak zůstane. 🙂 v úterý mi doktor řekne, jestli jsou tam dvě, nebo jedno mimuško. tak jsem zvědavá. 😀 koupily jste si už něaké krémy proti striím na břicho? nebo to zatím neřešíte? já jsem si koupila Elasti-Q a už raději preventivně mažu, ať pak nemám strie po celém těle. 🙂 nebo máte někdo vyzkoušené, nebo doporučené něco jiného, co by mohlo být lepší?
zatím ahojky a hezký den. 😉

petanevesta
16. pro 2011

Ahoj holky, jak je při pátku? Už jenom týden do Vánoc juchůů 🙂 Dneska jsem 16DC, včera večer bylo snažílkování a pak mě v noci pěkně tlačilo břicho, že jsem se z toho budila - tak jsem zvědavá, až si odpol udělám OVU test, jestli už bude konečně pozitivní, zatím jsem měla jenom slabé duchy od víkendu...doufala jsem trošku, že se mi třeba zkrátí cyklus, kdybych měla ovu dřív, ale nevypadá to, spíš to budu mít zase 34 dní, takže, jestli se snažení vydařilo nebo ne, se nejspíš dozvím až po Novém roce 😒 Ale což, je to teprve druhý měsíc, tak se nebudu stresovat dopředu 🙂