Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

picasso
5. led 2012

@cooke dneska ani to fakt jinak nejde, zaměstnavatelé taky docela kolikrát podráží nás, takže i když se mi to nelíbí, taky někdy preferuju oko za oko, zub za zub :-/

picasso
5. led 2012

Holky, chtěla bych se zeptat na váš názor, chtěla bych cvičit. Samo, že když budu těhotná, najdu si cvičení pro těhotné, ale ještě než otěhotním. Je velké riziko potratu, když budu chodit do posilovny nebo cvičit podle Cindy Crawford a než třeba zjistím, že jsem těhotná? Díky za odpověď 🙂

terinic
5. led 2012

@picasso Neslyšela jsem, že by cvičení nějak vadilo, ale nemá se prý cvičit zumba a velké hopsání. Není lepší se zeptat přímo doktora ?? 🙂

terinic
5. led 2012

@cooke Já bych to tydy v té době vůbec neřešila. Zaměstnavatelé taky nejsou pokaždé féroví 🙂 Tak co už 🙂

leni_tom
5. led 2012

@picasso Myslím, že běžné cvičení nevadí, pokud nejde vyloženě o extrémní nebo vrcholové sporty. Pro jistotu bych asi enchodila trampolíny, při těch se hýbou snad všechny orgány v těle 😀 Jestliže začínáš, tak ani při posilování nebudeš používat velké zátěže. Naopak posílené svalstvo ti pak může v těhotenství být jedině ku prospěchu.

xsuzzi
5. led 2012

Holky jsem frajer největší z chíry písemná i ústní za 2 😅 luxus jako, nato, že od září co chodim do práce, každý den příjdu domů ve 4 a nemám čas na nic tak jako luxus 😅 tak ještě vnitřní lékařství my nahání hrůzu, to mám až 16 týho, tyhle pondělní zkoušky jazyk apod neřešim, to je v klidu 😅 ale i tak mi to neumožňuje tu být pač práce, učení, no výborný to je teďkom v lednu, takže moje spolustudentky v únoru tu jo? 😅 a do tý doby tu koukejte rozjet nějaký pořádný mejdlo, ať se mám čemu smát až budu dočítat 😅 jinak já jsem RHB pracovník na následce, takže taky jak těhu,tak v práci konec 🙂

mykolaapsi
5. led 2012

@cooke taky bych to neřešila, dnešní doba tomu bohužel nahrává. ikdyž bych jako personalistka tak mluvit neměla 😉 když tě zaměstnavatel chce vyhodit, taky se s tím většinou moc nepáře. Já bych chtěla pracovat co nejdéle, pokud nebudou nějaké problémy. Ale jelikož sedím celý den na zadku, tak mám pro to ideální podmínky 😉
@picasso taky si myslím, že běžný cvičení nevadí.

Holky, když jsme u toho cvičení, chci teď začít chodit na H.E.A.T.Už jste na tom některá byla?
@xsuzzi Gratulace. Obdivuji všechny, kdo chodí do práce a zároveň studují.

xsuzzi
5. led 2012

myko a ještě lze nutno dodat a mají k tomu 3leté dítě 😅 😅 😀 děkuju moc 😵

janek83
5. led 2012

ahoj holky, proc jaro? mimiska chceme dlouho, ale nejoptimálnější je se snažit od jara i když já bych klidně začla hned a pokud se nám to povede hned v březnu, tak by se mimis narodil v prosinci a to mám narozky.
Jinak já budu muset taky asi rovnou na nemocenskou, mám práci při které 8 hodin stojím a z hygienickýho hlediska je to pro mne rizikový.

janek83
5. led 2012

@xsuzzi taky moc gratuluji, já bych se nenaučila nic 😀

janek83
5. led 2012

holky koukáte už po kočárcích? já prolítávám net a mě se poslední dobou moc toho nelíbí, polskýho se bojím a to jich je na trhu snad 90%, strašně bych chtěla peg-perego gt3, ale dvacítku za něj odmítám dát. Teď jsem ale našla kočík značky Zopa, měla by to být česká výroba, co jsem pochopila, tak nevím, ale vypadá dobře

terinic
5. led 2012

Holky já se taky učím a makám. Letos matura, přihláška na výšku. Práce Mám dost těžkou práci a tahám balíky. Takže taky konec, kdyby se zadařilo.
. Do toho snad i mimi. Budu mít asi co dělat. 🙂 Zase si říkám, že to zvládli jiní, tak já taky .-) Uvidíme. 😀 Taková zkouška co se dá zvládnout.

picasso
5. led 2012

Holky, díky, já jsem byla zvyklá cvičit, ale z důvodu svatby a pak stěhování jsem jaksi zlenivěla a trochu nakynula, takže jsem chtěla se trochu hýbat, ať pak ze mě není velryba.

picasso
5. led 2012

@janek83 já zatím nic, jen když jdu koupit něco kamarádkám nebo kolem výlohy, tak pokukuju. Ale kamarádka má kočárek a celkem dobrej, takže možná tato značka, ale zatím to moc nechci řešit 🙂
Myslím, že je to značka Camarelo 🙂

janek83
6. led 2012

@picasso jj, camarelo Q12 se mi taky líbí, jenže u nás v Chomutově jsem ho už delší dobu neviděla a z netu bych ho asi neobjednala. I když vadný kočár můžu koupit i v obchodě no.

cooke
6. led 2012

@picasso doporučuji Power Plate není to časově náročný a moc moc účinný 🙂 Hlavně tedy na posilnění svalů všeho druhu 🙂

leni_tom
6. led 2012

@mykolaapsi Já na HEAT chodila, teď je asi tři měsíce zavřený a bude se stěhovat do novýho centra, tak čekám, kdy ho otevřou. Mě to bavilo. Ale záleží na instruktorovi určitě. U nás byly zhaslý světla, jen takový ty modrý mžouravky, co v nich září bílá barva, do toho nahlas muzika, která ti pulsuje až uvnitř hlavy a přesně do rytmu si to dupeš. Pro mě to byl báječnej relax a na konci hodiny sice úplně zpocená, ale přitom svěží a nabuzená.

leni_tom
6. led 2012

@janek83 Jsi z CHomutova? Já taky.
@xsuzzi Já studovala při práci vejšku - ekonomku - Bc. a pak Ing.. Takže vím, co to je - přijít v 5 z práce a jít se učit...FUj, ještěže už to mám za sebou. Teď si vlastně užívám první zkouškové období bez zkoušek 😀 No je to záhul, natož pak ještě s dítětem, to si neumím představit.

janek83
6. led 2012

@leni_tom jj, ale 5,5 roku už bydlíme v Klášterci.

leni_tom
6. led 2012

@janek83 Já celý život bydlela v Klášterci a cca 2 roky už jsem nastálo v Chomutově 😀 Ale Klášterec mám ráda, teda tu přírodu a okolí.

janek83
6. led 2012

@leni_tom tak to je dobrý 😀, jj příroda je tu krásná, ale je to tak všechno, když potřebuješ něco sehnat, tak stejně musím do Chomutova. Já jsem si tady dlouho nemohla zvyknout, ale už to jde 🙂

leni_tom
6. led 2012

@janek83 Přesně, na nákupy tak maximálně potraviny, nic jinýho tam není. A to moje mamka se stěhovala za tátou do Klášterce z Plzně...umíš si to představit? 😀 To musela být teprve prda, ale teď je spokojená.

janek83
6. led 2012

@leni_tom tjn i když co se týče potravin, tak to kolikrát je taky prča, loni na silvestra jsem sháněla drcenou tresku a v celým Klášterci nic, tak jsem musela být nucena koupit v krámku co máme u baráku tresku v celku a doma ji rozmixovat. No to si teda nedokážu představit z tak velkýho města do takový pr.... 😀 Jinak já bych nebyla proti se vrátit zpět do Chomutova, ale manža nechce

andrejkonellis
6. led 2012

Ahoj holky, tak já se k vám přidám, pokud můžu . 🙂 V prosinci nám snažení nevyšlo a tak se snažíme dál...takže my začínáme už od ledna🙂

janek83
6. led 2012

@andrejkonellis ahoj, vítám tě 🙂

terulin
6. led 2012

Ahoj, já bych se také ráda přidala... ještě se nesnažíme, ale od května bychom to rádi zkusili. Zatím nic nehrotíme, takže se nevyznám ani ve vitamínech ani ve výpočtech, ale rozhodně se ráda přiučím od poučených snažilek.

andrejkonellis
6. led 2012

janek83@ děkuji moc🙂
terulin@ to já se taky chci "přiučit"...vždycky jsem si myslela, že " zadělání na miminko" je věc jednoduchá a půjde to hned...zjišťuji, že bez pomoci testů a vitamínů bych asi otěhotněla za rok...možná... 😒

terulin
6. led 2012

No, já jsem sem zabloudila omylem a přečetla si diskuzi pokročilých snažilek a úplně se vyděsila. Děti nějak nebyli na pořadu dne, ale najednou nám po svatbě přišlo, že by bylo fajn nebýt staří rodiče, kteří všechno dohánějí na prahu 40tky (nám není ještě zdaleka 30, ale chápete... 😀 ). No a přesto, že jsme oba fixovaní na své práce, tak jsme našli cestu, jak vše skloubit s rodinou (teda aspoň myslíme) a chceme risknout, že když to nepůjde, tak holt já zmírním. Ale čekala jsem, že když to na jaře rozjedem, tak do roka a půl už budeme trojka... ale podle toho, co jsme tady na fóru četla (v různých diskuzí), takto asi není úplně brnkačka.

janek83
6. led 2012

@terulin taky tě vítám, se to tu hezky pomalu rozrůstá.
@andrejkonellis já si myslím že by jsi i bez toho otěhotněla. 😉

terulin
6. led 2012

@janek83 Děkuju 😀