Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

domca89
27. únor 2014

@kristynaa2 @viwy děkuju holky, teď držte palce, ať mi to 10.3,. na ultrazvuku potvrdí

viwy
27. únor 2014

@domca89 jj, určite 😉 len hlavne žiaden stres... nič neboj, na ultrazvuku bude určite malý uzlíček 🙂 užívaj si to

domca89
27. únor 2014

@viwy to budou spíš muka, budu muset být celou dobu na neschopence.

vikky999
autor
28. únor 2014

@domca89 Moc velká gratulace 🙂))

viwy
28. únor 2014

@domca89 njn, neschopenka nikdy nepoteší, ale buď radá, že sa zadarilo 😉

yanish
2. bře 2014

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala 🙂 Začínáme se snažit o druhé děcko, tak ať na ty holčičí věci nejsem sama 🙂 U prvního snažení jsem si taky povídala s holkama z MK a byla to fajn podpora a sdílení všech pocitů.
Napsala jsem správkyni soukr. skupinky Laďce, tak snad se k vám brzo přidám.

marketa11112
2. bře 2014

ahoj, pridavam se 🙂) dobiram poslední platycko a pak ? deti ještě nemam, je mi skoro 31 let, tak je na case 🙂)tesim se uz ted a zacinam sbírat výbavičku --tedy znami mi ji daruji, všichni uz jaksi mají deticky vetsi. je mozne, ze ještě nejsem tehotna a přitom se tak silene tesim? drzte prosim palecky, at se zadari brzy 🙂))

domca89
3. bře 2014

Tak jsem to dneska nevydržela a udělala jsem si další test a objevila se mi tahle dálnice.Jinak je to dneska 39DC, tak doufám, že to opravdu vyjde a příští pondělí na tom ultrazvuku už bude něco vidět.

kristynaa2
3. bře 2014

Holky, tak já dnes vyfasovala injekce Zibor na 5 týdnů, pak jdu na hematologii na kontrolu, tak dostanu další.. uvidím, co to se mnou udělá. Hodnoty mám prý dobré, tak snad - ťuk, ťuk....zaťukat to na dřevoo 🙂

maarika
3. bře 2014

Ahoj holky,tak jsem mezi vás zase po delší sobě zavítala 🙂 Dneska jsem 28 DC a jsem zvědavá,zda z toho něco bude.Špinění,které mám každý měsíc před MS se ještě nedostavilo a břicho bolý,tak teda nevím.Jinak nic...

majkylove
3. bře 2014

@marketa11112 taky dobiram poslední plato,ale na ostro jedem az v dubnu,se totalne nemuzu dockat🙂

verunka_korunka
4. bře 2014

No takze boleni bricha nevim z ceho bylo, ale vcera prisla menstruace. Hodne divne je, ze me vubec neboli pri ni bricho. Normalne se den dva skoro svijim v krecich. Fakt je to divne, no ale co uz 🙂
Budem se asi muset vic snazit, prevracena deloha asi bude vetsi zadrhel nez jsem si myslela. Asi pristi mesic zkusim rady co jsem nasla na net 😀

lenkasaf
4. bře 2014

@verunka_korunka Ahoj, taky máš převrácenou dělohu ? Někde čtu, že to problém není vůbec žádný,někde zase naopak, tak nevím. My se snažíme od října, ale je pravda, že jsem počítala s tím, že mám ovu někdy v polovině cyklu, ale tento měsíc poprvé přesně měřím a omyl. jsem 14DC a stále jen slaboučká druhá čárka, tak stále čekám, kdy se dostaví a jestli vůbec přijde. ☹

aneeta
4. bře 2014

Ahoj holky.....dneska jsem se dozvěděla, že těhu nejsem...testy ukazovaly že jo, ale z krve, že ne..asi se to neuchytilo...jsem hrozně mooc zklamaná a přijde mi, že se zhroutil celý svět.....ale musíme to zkoušet dál....snad to brzy vyjde. všem Vás snažilkám držím palečky ať je nás brzy co nejvíce těhulek🙂

verunka_korunka
4. bře 2014

@lenkasaf
jj, gynekolog mi to rekl na prvni prohlidce. Takze asi je prevracena odjakziva 🙂.
Jak pises nekde tvrdi ze to problem neni, jinde ze to ma spermie slozitejsi, ze ma delsi cestu. Pry pomuze polstar pod zadek u normalni polohy, lepsi je pry na 4 a zezadu 😀 a po sexu tak 30 minut lezet na brise pripadnee zase panev podlozit polstarem... Proste aby to tam "nateklo". No nevim jak ty rady budou fungovat, ale zkusim to 😉

slunecinecko
4. bře 2014

Dobrý večer holky,

můžu se přidat? Od ledna se taky hlasím ke snažilkám...už týden mně bolí podbrišek, uvidíme jestli z toho něco bude 🙂 jinak mám už ctyrlety princatko Stepinka, takže z nej snad brzy bude velkej bracha 🙂

slunecinecko
4. bře 2014

@ladkaspackova mohla bych poprosit o přidání do soukromé skupiny?

smouliiinka2
4. bře 2014

Ahoji holky pridavam se k vam, sice prasky neberu uz dele ale snad to nebude vadit 🙂 obdivuji tady ty vase // 🙂) koukam ze je tato skupina nakazena //🙂) tak snad mi prinesete taky stesti 😀 dneska jsem 14dc a ovu by mela byt 20dc. Minuly cyklus duch silil ale pak to odeslo s ms ☹, po ms dva dny spineni a zas pidi duch na testu tak cekam co prinese tento cyklus.

teraolli
4. bře 2014

@kakamilca Tak už mám taky jasno. Asi to virtuální nakažení zafungovalo 😉 .
Dnes mi gynekolog těhotenství potvrdil. Jsme nadšení 🙂 . Otěhotněli jsme hned ve druhém cyklu snažení.

lenkasaf
5. bře 2014

@verunka_korunka děkuji za rady, polštář pod zadek nebo polohu ze zadu vím, to mi řekl i doktor, ale ležet na břichu to jsem ještě neslyšela, tak děkuji, vyzkouším. Já ležím s nohama nahoře 😀 Co bych pro to mimi neudělala. 😉

smouliiinka2
5. bře 2014

@teraolli krásnééé🙂 gratuluji

ladkaspackova
5. bře 2014

@slunecinecko ahoj..už jsem tě přidala

ivetka16
5. bře 2014

Ahoj holky, snažíme se už druhý měsíc a tuhle diskusi sleduji už nějaký ten pátek, je to pro mě uklidňující a příjemné tu číst, vidět Vaše // a nebo se dozvědět něco nového z Vašich zkušeností. Ráda bych se k Vám přidala, teda jestli budu přijata?

kakamilca
5. bře 2014

@teraolli Tak to je supeeer!!! Velká gratulace 😉 Jsem ráda, že jsem trošku mohla přispět ikdyž moje přispění je hodně mizivé 😀 😀 😀

karlos12
5. bře 2014

Blahopřeji další těhulce,také jsem se pokoušela nakazit,tak uvidím.Děláme pro nakažení vše.Hodně štěstí.Ps:mohla bych také do soukromé skupiny?I když zatím nic?

vartacka
6. bře 2014

Ahoj holky,gratuluji těhulkám 🙂 chtěla jsem se zeptat,zda bych mohla být též těhulka,v pondělí jsem měla dostat MS a do dnešního dne nic, jinak jsem ji měla pravidelnou.V sobotu bolest břicha jakoby měla dojit od neděle bolesti prsou.V úterý i ve středu jsem to nevydržela a udělala test,ale byly čistý.Tak nevim...

fajas80
6. bře 2014

@ladkaspackova mohla bych taky poprosit o přidání do soukromé skupiny? díky moc!

karlos12
6. bře 2014

@ladkaspackova ahoj, mohu poprosit o přidání do skupiny?K

kristynaa2
6. bře 2014

@teraolli No šak jsem tu prskala jak o život 😀 Velká gratulace 🙂

teraolli
6. bře 2014

@kristynaa2 Díky moc a hodně štěstí 😉 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru