• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@kristynaa2 @viwy děkuju holky, teď držte palce, ať mi to 10.3,. na ultrazvuku potvrdí
27. únor 2014 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 jj, určite :wink: len hlavne žiaden stres... nič neboj, na ultrazvuku bude určite malý uzlíček :slight_smile: užívaj si to
27. únor 2014 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@viwy to budou spíš muka, budu muset být celou dobu na neschopence.
27. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@domca89 Moc velká gratulace :slight_smile:))
28. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca89 njn, neschopenka nikdy nepoteší, ale buď radá, že sa zadarilo :wink:
28. únor 2014 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala :slight_smile: Začínáme se snažit o druhé děcko, tak ať na ty holčičí věci nejsem sama :slight_smile: U prvního snažení jsem si taky povídala s holkama z MK a byla to fajn podpora a sdílení všech pocitů.
Napsala jsem správkyni soukr. skupinky Laďce, tak snad se k vám brzo přidám.
2. bře 2014 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj, pridavam se :slight_smile:) dobiram poslední platycko a pak ? deti ještě nemam, je mi skoro 31 let, tak je na case :slight_smile:)tesim se uz ted a zacinam sbírat výbavičku --tedy znami mi ji daruji, všichni uz jaksi mají deticky vetsi. je mozne, ze ještě nejsem tehotna a přitom se tak silene tesim? drzte prosim palecky, at se zadari brzy :slight_smile:))
2. bře 2014 ve 23:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak jsem to dneska nevydržela a udělala jsem si další test a objevila se mi tahle dálnice.Jinak je to dneska 39DC, tak doufám, že to opravdu vyjde a příští pondělí na tom ultrazvuku už bude něco vidět.
3. bře 2014 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky, tak já dnes vyfasovala injekce Zibor na 5 týdnů, pak jdu na hematologii na kontrolu, tak dostanu další.. uvidím, co to se mnou udělá. Hodnoty mám prý dobré, tak snad - ťuk, ťuk....zaťukat to na dřevoo :slight_smile:
3. bře 2014 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem mezi vás zase po delší sobě zavítala :slight_smile: Dneska jsem 28 DC a jsem zvědavá,zda z toho něco bude.Špinění,které mám každý měsíc před MS se ještě nedostavilo a břicho bolý,tak teda nevím.Jinak nic...
3. bře 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketa11112 taky dobiram poslední plato,ale na ostro jedem az v dubnu,se totalne nemuzu dockat:slight_smile:
3. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No takze boleni bricha nevim z ceho bylo, ale vcera prisla menstruace. Hodne divne je, ze me vubec neboli pri ni bricho. Normalne se den dva skoro svijim v krecich. Fakt je to divne, no ale co uz :slight_smile:
Budem se asi muset vic snazit, prevracena deloha asi bude vetsi zadrhel nez jsem si myslela. Asi pristi mesic zkusim rady co jsem nasla na net :grinning:
4. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka Ahoj, taky máš převrácenou dělohu ? Někde čtu, že to problém není vůbec žádný,někde zase naopak, tak nevím. My se snažíme od října, ale je pravda, že jsem počítala s tím, že mám ovu někdy v polovině cyklu, ale tento měsíc poprvé přesně měřím a omyl. jsem 14DC a stále jen slaboučká druhá čárka, tak stále čekám, kdy se dostaví a jestli vůbec přijde. :frowning2:
4. bře 2014 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.....dneska jsem se dozvěděla, že těhu nejsem...testy ukazovaly že jo, ale z krve, že ne..asi se to neuchytilo...jsem hrozně mooc zklamaná a přijde mi, že se zhroutil celý svět.....ale musíme to zkoušet dál....snad to brzy vyjde. všem Vás snažilkám držím palečky ať je nás brzy co nejvíce těhulek:slight_smile:
4. bře 2014 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf
jj, gynekolog mi to rekl na prvni prohlidce. Takze asi je prevracena odjakziva :slight_smile:.
Jak pises nekde tvrdi ze to problem neni, jinde ze to ma spermie slozitejsi, ze ma delsi cestu. Pry pomuze polstar pod zadek u normalni polohy, lepsi je pry na 4 a zezadu :grinning: a po sexu tak 30 minut lezet na brise pripadnee zase panev podlozit polstarem... Proste aby to tam "nateklo". No nevim jak ty rady budou fungovat, ale zkusim to :wink:
4. bře 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dobrý večer holky,

můžu se přidat? Od ledna se taky hlasím ke snažilkám...už týden mně bolí podbrišek, uvidíme jestli z toho něco bude :slight_smile: jinak mám už ctyrlety princatko Stepinka, takže z nej snad brzy bude velkej bracha :slight_smile:
4. bře 2014 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkaspackova mohla bych poprosit o přidání do soukromé skupiny?
4. bře 2014 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoji holky pridavam se k vam, sice prasky neberu uz dele ale snad to nebude vadit :slight_smile: obdivuji tady ty vase // :slight_smile:) koukam ze je tato skupina nakazena //:slight_smile:) tak snad mi prinesete taky stesti :grinning: dneska jsem 14dc a ovu by mela byt 20dc. Minuly cyklus duch silil ale pak to odeslo s ms :frowning2:, po ms dva dny spineni a zas pidi duch na testu tak cekam co prinese tento cyklus.
4. bře 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kakamilca Tak už mám taky jasno. Asi to virtuální nakažení zafungovalo :wink: .
Dnes mi gynekolog těhotenství potvrdil. Jsme nadšení :slight_smile: . Otěhotněli jsme hned ve druhém cyklu snažení.
4. bře 2014 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@verunka_korunka děkuji za rady, polštář pod zadek nebo polohu ze zadu vím, to mi řekl i doktor, ale ležet na břichu to jsem ještě neslyšela, tak děkuji, vyzkouším. Já ležím s nohama nahoře :grinning: Co bych pro to mimi neudělala. :wink:
5. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@teraolli krásnééé:slight_smile: gratuluji
5. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunecinecko ahoj..už jsem tě přidala
5. bře 2014 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, snažíme se už druhý měsíc a tuhle diskusi sleduji už nějaký ten pátek, je to pro mě uklidňující a příjemné tu číst, vidět Vaše // a nebo se dozvědět něco nového z Vašich zkušeností. Ráda bych se k Vám přidala, teda jestli budu přijata?
5. bře 2014 v 19:31  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@teraolli Tak to je supeeer!!! Velká gratulace :wink: Jsem ráda, že jsem trošku mohla přispět ikdyž moje přispění je hodně mizivé :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahopřeji další těhulce,také jsem se pokoušela nakazit,tak uvidím.Děláme pro nakažení vše.Hodně štěstí.Ps:mohla bych také do soukromé skupiny?I když zatím nic?
5. bře 2014 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,gratuluji těhulkám :slight_smile: chtěla jsem se zeptat,zda bych mohla být též těhulka,v pondělí jsem měla dostat MS a do dnešního dne nic, jinak jsem ji měla pravidelnou.V sobotu bolest břicha jakoby měla dojit od neděle bolesti prsou.V úterý i ve středu jsem to nevydržela a udělala test,ale byly čistý.Tak nevim...
6. bře 2014 v 07:51  •  čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkaspackova mohla bych taky poprosit o přidání do soukromé skupiny? díky moc!
6. bře 2014 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkaspackova ahoj, mohu poprosit o přidání do skupiny?K
6. bře 2014 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@teraolli No šak jsem tu prskala jak o život :grinning: Velká gratulace :slight_smile:
6. bře 2014 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristynaa2 Díky moc a hodně štěstí :wink: .
6. bře 2014 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek