Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Tam jsem byla 2x na dovolené - jednou z toho byla svatebka 😀 Miluju to tam...

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Hned bych tam jela 😀

anabella_lee
8. zář 2011

@alisi001 Na Vranově jsem byla s manžou bylo tam skvěle, jezdili jsme na kolech, byla to naše taková malá svatební cesta😀

mihaji
8. zář 2011

@markitka Mně se NOvé Město taky moc líbí, je nádherné a mám to tam fakt ráda. Co je ale pravda, že tam kulturně "chcípnul pes", což mě vždycky mrzelo ☹ . Kdybych nedělala šerm, tak fakt nevím, co bych tam celé mládí dělala. 😒. V tom má zase Praha svoje výhody.
@alisi001 U Vranova jsem ještě nikdy nebyla, ale moc bych tam chtěla. Chystám se v nejbližších letech na dovolenou, myslím, že tam je taky krásně.

anabella_lee
8. zář 2011

@alisi001 Strašně moc se mi líbí i Lednicko-Valtický kraj🙂 Jedeme tam příští týden na víkend, Manža tam jede závod na kole a tak spojujeme s výletem ještě s dalšíma lidma, je tam i vinobraní tak určo bude fajně🙂

alisi001
8. zář 2011

no super 😀
@markitka
@anabella_lee
a v jakém hotelu jste spali

markitka
8. zář 2011

@mihaji To je pravda. Sice přes léto vysedáváme na zahradě a do hospod nechodíme, ale v zimě je to hrozné. Dřív jsme chodili na tanečky do Metuje, tu už taky zrušili..Pamatuješ Kix? Teď je z toho Zebra, je to tam super a i tam hrají..Ještě chodíme do Pizzerie a občas na bowling..

mihaji
8. zář 2011

@anabella_lee JJ Lednice je nádherná. My byli na Pálavě na dovolené první rok našeho chození. Když jsem byla malá, tak jsme jezdili s našima na Pálavu každý rok na dovolenou a já si ten kraj zamilovala. Celkově mám Moravu a moraváky raději než Čechy.

alisi001
8. zář 2011

@mihaji děkuji za moraváky 😀

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Tam je taky krásně..v Lednici jsem byla 2x..my totiž střídáme Pálavu a Vranov 😀 Ale letos jsme byli u nás v Adršpachu..
@alisi001 my byli ubytovaní v soukromí.. na Benátkách u pí. Mahrové

markitka
8. zář 2011

@mihaji To souhlasím...moraváci jsou lepší..vstřícnější, pohodovější, přátelštější 😀

mihaji
8. zář 2011

@markitka No, já nejsem zrovna diskotékový typ. Na ty diskotéky jsem chodila akorát snad v pubertě, protože tam právě nic jiného nebylo. Jinak jsme jezdili na zábavy do Pohoří. Tanečky v Metuji, to bylo něco strašného, říkali jsme tomu "diskotéka pro starší a pokročilé" a já to navíc v létě, když jsem spala s otevřeným oknem, musela každý pátek a sobotu poslouchat, když jsem zrovna byla doma 😀 . Teď tam snad bude nějaký domov důchodců nebo co...Kix ještě pamatuju a taky dorazku, to byl úplně nejhorší podnik. 😒
Na bowling občas taky zajdeme, hlavně tedy přes zimu. A minule jsme konečně byli v nově udělaném kině 😀

alisi001
8. zář 2011

@markitka ono je tam hodně penzionu a hotelu na to jak je Vranov malinkej a na přehradě se to taky pěkně rozrostlo

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 Nemáš zač, fakt to tak mám. Mám k Moravě prostě celkově strašně dobrý vztah, snad i kvůli dědovi. Jen mě mrzí, že Moraváci nemají rádi Pražáky (když jsem teď vlastně ten Pražák 😒 ) 😀

anabella_lee
8. zář 2011

@alisi001 Byli jsme kousek od Vranovského zámku, byl to nějaký penzion už přesně nevím, ale byl v kopci na proti zámku

kammka
8. zář 2011

@alisi001 a já tam nejsem???? vždyť jsem se tam sama posala

alisi001
8. zář 2011

@mihaji a na tom jsi byla kde že je nemáme rádi já si na ně nestěžuji 😉 dokonce jsem s jedním chodila a do dneška máme krásný vztah jako kamarádi 😉

alisi001
8. zář 2011

@anabella_lee u jelena 😀

elvis12
8. zář 2011

Ahoj Holky! Vy jste ale čiperný takhle po ránu 🙂 Já budu mít bohužel asi chřipku jako prase... Hlava mě od pondělí bolí jak střep (jako bych nepila, ale já přitom vypiju až 4l vody denně) trochu se mi pomotáva a k tomu se asi probouzí vaječníky, protože je cítím jako bych měla dostat MS (to je moc brzo přeci,jsem 14DC) nafouknutý břicho, no děs... Unavená jsem jako bych skládala metrák uhlí. Těšim se z práce domů a šup do postele...

miky
8. zář 2011

kecalky, mějte se tu pěkně a prosím prosím kecat "s mírou" kdo to má večer potom dočítat 😀

mihaji
8. zář 2011

Tak se všechny naděje rozplynuly...........MS je tady, takže hlásím 1.DC ☹

alisi001
8. zář 2011

@mihaji to si děláš srandu 😠

anabella_lee
8. zář 2011

@alisi001 No tam je právě hodně těch penzionů, je to i kousek do kopce od hlavní cesty, jako by jsi šla na zámek, a pak odbočila do prava hned při první odbočce a pak šla rovně nahoru a až jak už nemůžeš tak jště kousek a pak do prava 🙂

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji Chjo☹ tak tento měsíc to jistí🙂

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Ve Vranově je super pekárna..majitel myslím loni zemřel..zrovna, když jsme tam byli na dovče..
@mihaji Taky nejsem diskotékový typ..My měli Metuj rádi, jediné, kde si zatancovat.. 😀 Dorazka i teď funguje, byl a je to hrozný podnik 🙂 Nově otevřenou kino kavárnu má můj "bývalý" strejda 🙂

alisi001
8. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................32 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................27DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................56DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................46DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................41DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................38DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................38DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................36DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................35DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................35DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................32 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
verik19.......................... 28DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................28DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 27DC
galigula .........................27DC
hopeful...........................27DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .26DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................25DC
melliss...........................24DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................24 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............23DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................22DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................22DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................22 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................21DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................20DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................18DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................18DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................18DC
alisi001..................... .....17DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................17DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................16DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................14DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................13DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................13DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................13DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................13DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................13 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................12DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....11DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................11 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................9DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..8DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........8DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................8 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................7DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................5DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................4DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..3DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................3DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................3DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................3 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................2DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................1DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let

elvis12
8. zář 2011

@mihaji tak to vyjde tento měsíc 😉

markitka
8. zář 2011

@mihaji Jéééé, to je mi líto ☹

alisi001
8. zář 2011

@anabella_lee tak to bylo někde v zátiší 🙂
@markitka no mám za to že už tam pekárna není že ji zavřeli 😒

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Asi právě na to konto toho úmrtí 😒