• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@miky No, tak zase tak bolestivý nejsou, jen když je ohmatávám:slight_smile:, a to spíše z boku a ze spodu:slight_smile:
8. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 No nedělám, je tu :unamused:
@anabella_lee Jasně, s chutí do toho. Aspoň si dám zase kontryhel a maliník, mňam :grinning: . A tento měsíc nám to vychází na manželovu ranní a ještě ten náš víkend. Tak snad se už nebudeme tak míjet a bude víc hvězdiček. Taky mu nebudu nic říkat a prostě ho znásilním. :grinning:

Pozitivní na tom je, že mám MS přesnou fakt na den :grinning:
8. zář 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihaji Tak tenhle měsíc budeš mít sakra lepší :slight_smile: Ten kontryhel a maliník jsou čaje?
8. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@markitka nejsem si tím ale jistá možná že pořád funguje :wink: ja tam jezdím často za ségrou ale nevšimla jsem si jestli je pořád otevřeno :confused:
8. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@markitka jj čaje. :slight_smile:
8. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 :slight_smile: Chodilo se tam ze dvora a měli tam super výběr...exkluzivní mňamky :grinning:
8. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
8. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@markitka to je možny ja tam nikdy nechodila :grinning:
8. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 Jo to už zní jako ono:slight_smile:
8. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihaji Tak to je fakt pozitivum že je přesná na den, ja měla o týden později:slight_smile: jsem zvědavá jak příjde příští měsíc pokud to nevyjde opět.
NO tak to budu muset taky nějak řešit, neboť manžovi se moc často nehcce:frowning2: raději se vyspí do práce když vstává ve 4 ráno, večer už nemá chuť je unaven, já sice taky někdy, ale cíl mám jasný :grinning: Takže tomu člověk musí hold občas pomoct :grinning:
8. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihaji Já si kapu tyto kapičky:
http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-bylin/34-Femina.html
http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-pupenu/92-Cerny-rybiz-malinik.html
a ještě česnek a grep, je to na pročištění a imunitu (což já mám velice šatnou imunitu, a toto mi pomohlo na ty mykozy, teda do doby než jsem vysadila HA a hormony se zbláznily :frowning2:
8. zář 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 Aha :slight_smile: To je jedno :slight_smile:
8. zář 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@anabella_lee No, u nás je to podobné. Ale pokud se nebudeme snažit, tak ze vzduchu asi fakt neotěhotním :grinning: .
Ten grep si zase koupím, až se bude blížit ovulka a česnek já cpu skoro do všeho. :grinning: Na imunitu mi pomáhaly echinaceové kapky.
8. zář 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mihaji precp myslis, ze sa MS blizi? vsak ti teplota krasne stupa! ja verim, ze menstruacie sa nedockas :slight_smile:
8. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihaji No to jsem taky říkala, že kdyby to šlo tak jdu klidně jinam abychom dosáhli těhotenství:grinning: ale at se pak neptá proč mu mimi není podobné :grinning: tak snad bude více spolupracovat :wink:
Mě je z normálního česneku těžko celý den, ale v těch kapičkám mi z toho nic není.Já už zkoušela vše možné, ale tyto kapičky mi fakt pomohly abych byla zdravější:slight_smile: je třeba čistit tělíčko i zevnitř no.
8. zář 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihaji jinak jedna paní říkala že jak mám ty problémy s koleny a s těmi svaly jak je mám tak stuhlé, že to může bránit v otěhotnění ty stuhliny, že toho může být stuhlého více:frowning2: tak jak mi skončí rehabky, tak budu chodit na masaže at mi ty klobásy co mám stuhlé v těch stehnech rozmasírují (ale bude to sakra bolet, není to příjemné a fakt to bolí no :frowning2:
8. zář 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky ja byvam smerom na Rudnú u Prahy
8. zář 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alisi001 Krásné ráno děvata,
ani vás nedočtu do konce a musím reagovat, když se tu zmiňujete o Jižní Moravě. Mooooc závidim všem co tam bydlí, o víkendu jsem tam byla na svatbě a bylo to úžasné. Moc krásný kraj a moc mílí lidé, ještě teď mám z toho v sobě euforii a hned bych se stěhovala. Závidím vám.
8. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ninucha Viď :slight_smile: Jednou jsem viděla inzerát..prodávali na Pálavě domek s vinicí a já nevím s čím vším ještě :grinning: Ale 10 mega mi bohužel chybí :grinning:
8. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hankamamka MS jsem se už dočkala a teplota mi dnes klesla o 2 stupně :wink: .
@anabella_lee Chuděrko, tak to si užiješ. :frowning2: Ale co by člověk neudělal pro miminko, viď.
8. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihaji to ma mrzi :(
8. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hankamamka Děkuju, to se nedá nic dělat.
8. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mihaji no to máš pravdu, pro malého cvrčka cokoliv:slight_smile: No někdo to má hold složitější no, ale pořád si říkám že jsou mnohem horší věci.-)
8. zář 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@markitka no kde vzít a nekrást že :wink:
8. zář 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@markitka tak to mi zrovna také 10 mega na účtě nezbývá no. :grinning:
8. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale nezažila jsem v čechách místo, kde by se mi líbilo víc. :sweat_smile:
8. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@anabella_lee Tak nějak.. :slight_smile: A tohle člověk snad nemůže ani našetřit... :grinning:
@anabella_lee No to já si taky říkám, co si ještě kdo vymyslí na mě. :unamused:
@ninucha Asi tak nějak.... :slight_smile:
8. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes graf takto: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/grafy.aspx?c=634496544000000000 ale nevím nakolik je hodnověrný. V 6 ráno mě vzbudil močák že hned nebo bude průser :sweat_smile: a pak jsem do 7 nemohla usnout z toho, že mi to zblbne teplotu :grinning: takže sice měřeno jako vždy, ale s tím, že jsem byla hodinu vzhůru a pak spala 50 minut.

Add. Vranov. Byla jsem tam na školním výletě a bylo to super. Ve Valticko Lednickém areálu jsem byla s kamarády v květnu - úplně poprvé a byla jsem nadšená. Asi počkáme jak začne padat listí a s M pojedem na výlet.

@anabella_lee M většinou vstává v 4:30, ale hvězdička je :grinning: a to si pak ještě do postele narve kocoura.. :angry: a já tak nechci ať ho učí spávat s náma :angry: :angry:

@mihaji ta mrcha je ale mrcha. Září je jisté, neboj :slight_smile:
8. zář 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek