Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
20. zář 2011

@carrynka A jak bys to řešila, když mluvit o tom nechce a hlavně neposlouchá...

carrynka
20. zář 2011

@mihaji ja nevim, asi bych tomu dala cas a par dnu na toto tema s nim nediskutovala... a treb asi to uvedomi a pak prijde sam, nebo se aspon zepta co se deje...

kcvrcekz
20. zář 2011

@carrynka No víš ono je to asi opravdu všude jinak...Každý je unikum....Neříkám, že je mail dobré řešení, ale u nás to zabralo...Opravdu každá musí vědět jak ten její bude reagovat a pokud neposlouchá tak zkusit tuto formu není špatné...

carrynka
20. zář 2011

@kcvrcekz je to asi podle povahy no...ja osobne si neumim predstavit, ze budu manzelovi posilat nejaky mail o takovych dulezitych vecech...od toho jsme manzele abychom spolu tyhle veci resili at jsou prijemne nebo ne...

mihaji
20. zář 2011

@carrynka Takhle to u něj bohužel nefunguje. Když o tom nebudu mluvit, bude to brát tak, že je vše v pořádku a nebude vůbec nic řešit a o ničem přemýšlet. Není "řešící" tip.

Asi dnes večer zkusím si s ním v klidu sednout a probrat to a když nebude poslouchat, připravím si dopis, který mu dám.

carrynka
20. zář 2011

@mihaji tak to pak napis, jestli to zabralo.. chlapi jsou nekdy divni, bohuzel :(

kcvrcekz
20. zář 2011

@mihaji to je dobrý nápad...😉

anabella_lee
20. zář 2011

@carrynka No tak ono i u nás už pak ta romantika byla ta tam, bráno vyloženě tak jako je třeba zasít semínko 😀 Ale jak jsem třeba viděla ten jeho obličej že se mu nehcce tak jsem to nechala tak. On na to nějak moc není, to jsem ještě u žádného chlapa nezažila abych ho musela uhánět. Po tom co jsem mu to řekla že to tak nejde že je třeba aby se zapojil že jinak to mimi nebude, tak se snaží tak uvidíme no. Sice říkám třeba že je ted třeba obden že jsou na to nejlepší dny, a abych to nemusela počítat (ještě když MS není pravidelná špatně se odhadují plodné dny) tak proto jsem pro aby to bylo obden a tím je nějaká šance. Je fakt že před cyklistickým závodem co měl jsem neměla vůbec šanci, že prý z toho slábnou nohy 😀 😀 😀 ale pak mi to další den vynahradil🙂 Tak uvidíme no...snad mu to vydrží☹ nedovedu si představit ho uhánět třeba rok či více..to pak už nebaví mě. No je to fakt dřina tvořit cvrčky 😀

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji no ten můj taky nic moc neřeší jako za problémy mezi námi. On ani neřekne moc často když mu něco vadí, ja vše řeším a probírám hned, je to lepší...snažím se ho učit že je vše o komunikaci, pokud se mnou nebude mluvit o tom co mu vadí, budou jen zbytečné problémy. Už se umí ozvat což je dobře, nemá cenu v sobě něco držet a pak po čase vyletět jako časovaná bomba....rada si vše vyjasním hned a je to. Když bych nic neřekla jak píšeš ty, tak taky se tváří že se nic neděje a že je vše happy.

mihaji
20. zář 2011

@anabella_lee Tak to ti naši budou asi docela podobné povahy. Dopis jsem sepsala a nechám si ho v záloze, kdyby rozhovor nevyšel.

dilemma
20. zář 2011

Dobre rano holky🙂

To je zase dneska den co? no des bez:( prsi prsi..... 😠
A co prinesl nektere z vas ten dest kapky stesti nebo ne???? uz pribyde po dlouhe dobe nejaka nova tehulka??? 😅

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji Budu držet palce aby to vyšlo a dopis zůstal nepoužit, ale někdy je i lepší psaná forma, nebot si to ten chlap může přečíst i 10x než mu to dojde 😀 lepší než to neustále opakoval a omývat dokola...

mihaji
20. zář 2011

@anabella_lee No uvidíme, jsem z toho docela nervózní. 😒.

Každopádně všem moc děkuju za vyslechnutí a podporu.

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji Vůbec se nedivím, to by byl každý. Ale zvládneš to a bude ti pak líp. Držím moc palečky 😉

luciesofi
20. zář 2011

Ahoj holky! Tak se zase hlásím..🙂 jsem ted nějaká nachcipaná..koukám, že nejsem jediná.. Tv práci na koníka nemůžu a když dolezu domů, tak rovnou padám do pelechu.. Ani Vás nestíhám dočítat..:( MS má dorazit do pátku, tak jsem zvědavá.. Ale nic na sobě nepozoruji a test si bojím udělat..nejdříve v pátek, tak držte palce!🙂 Doufám, že sr co nejdříve rozroste horní část tabulky!!! 🙂 Držím Vám palce!!!

ili08
20. zář 2011

@mihaji jak to tak čtu tak mám asi fakt zlatého chlapa 🙂 co přesně ho na tom rozčílilo?to že si myslíš že se nesnaží nebo to že to rozebíráš s doktorem?

mihaji
20. zář 2011

@ili08 Copak já vím? Asi všechno. Navíc si pořád myslí, že jsem posedlá touhou po dítěti a to jenom proto, že mu říkám, že když se snažit nebudem, tak asi fakt neotěhotním. ...........přeci nejsem hermafrodit 😒 😀 . Já fakt nevím, jak si to představuje.

ili08
20. zář 2011

@mihaji budu ti držet palce ať si to večer všechno ujasníte....jak psali holky,udělejte romantiku,otevřete vínko a v klidu to proberte-jen doufám že ho něco takového ještě více nerozlítí...někteří chlapy fakt potřebují si to v klidu probrat v hlavě tak aby to nebral že moc tlačíš na pilu 😒

leni84
20. zář 2011

@ mihaji
@ miky
Ahoj holky, zdravím po ránu..🙂 To jsou teda zprávičky..Mrzí mě, jak tvůj manžel zareagoval..☹ Osobně si myslím, že by protějšek měl být oporou v každé situaci (ideálně). Ale zrovna v tomhle směru to je podle mého názoru takové těžší..citlivé téma a podle mě chlapi hodně blbě nesou představu, že by "chyba" mohla být na jejich straně - že prostě nejsou ti samci, co bez problému zplodí dítě..prostě ješitnost..☹ A nepříjemné řeči a útoky je jen jejich obrana..☹ Mně moje gynekoložka říkala, jak má v ordinaci tolik plačících holek, které jsou v pořádku, ale mimi jim přesto nejde a jejich protějšek prostě odmítá jít na vyšetření s tím, přoč by bylo něco špatně u něj..Já jsem vděčná, že v tomhle směru mám báječného manžela..On je z nás dvou ten větší kliďas a naštěstí vždycky podpora..🙂

leni84
20. zář 2011

@miky Jak dlouho bylo u tebe špinění? Obdivuji tvojí trpělivost, já bych už zkoušela testovat..🙂

mihaji
20. zář 2011

@ili08 Toho se taky trochu bojím, aby ho to nenaštvalo ještě víc. Pokud bude startovat, tak to nechám být a zítra mu doma nechám dopis. Naštěstí odchází z domu dřív a vrátí se domů taky dřív než já, tak by měl šanci si to v klidu přečíst.

ili08
20. zář 2011

@mihaji jj to je dobrý plán 🙂 a už nebuď smutná,všechno se to nějak vyřeší 🙂

mishule12
20. zář 2011

@carrynka
@alisi001
plně souhlasím, prosím nemazat 🙂 já jen nemám co psát, když jsem na tom 2 měsáce stejně 😀

joeyne
20. zář 2011

Krásný den přeji! 🙂 Po tom, co tady čtu, jsem šťastná za svého manžela! Kdyby se choval jako někteří, o kterých se tady dočítám, poslala bych ho do háje. Asi je to pro vás tvrdé stanovisko, ale po mých dřívějších zkušenostech s jedním idiotem už ze sebe kreténa dělat nemíním. 🤐 Byla to láska jak trám, on něco provedl, omluvil se, já mu odpustila a tak to šlo dokola 5 let. Při mých 174 cm výšky jsem zhubla na 48 kg, odpouštěla mu jeho nevěry, to že při občasném záchvatu vzteku rozsekal nábytek sekerou, zlomil mi ruku, pak i čelist, i to jsem mu odpustila, protože se prostě pokaždé omluvil a byl jak beránek. 😨 Když se dnes ohlédnu, jsem za tu zkušenost na jednu stranu vděčná - už se sebou nenechám vorat! Jsem s člověkem, kterého si vážím a který si váží mě, ničeho se nemusím doprošovat, problémy a různé důležité věci řešíme spolu a narovinu. Kdyby to tak nebylo, odejdu od něj! Život je moc krátký na to, abych ho trávila s idiotem!!! Bez urážky, holky! 😉

mihaji
20. zář 2011

@joeyne Promiň, ale to co popisuješ je trochu z jiného soudku. Nemyslím si, že by bylo záhodno opustit manželství po prvním problému. To by mi přišlo hodně zbabělé a nefér. Jak jsme si slíbili...v dobrém i ve zlém, nějak to musíme spolu zvládnout (pokud se tedy nejedná o něco takového jako popisuješ ty). To, že tu popisuju jen aktuální problém neznamená, že ostatní věci nefungují a nemáme se rádi. A rozhodně bych tedy manžela neoznačovala za idiota jen proto, že má nějaké chyby. 😒

leni84
20. zář 2011

@joeyne Na jednu stranu hrozná zkušenost, kterou ti nemůže nikdo závidět..Ale něco je na pořekadlu..všechno špatné je k něčemu dobré..Já jsem tedy nežila s "tyranem", který by mě mlátil nebo tak, ale taky jsem si prošla dost náročným vztahem předtím, než jsem se poznala se svým manželem..A ten náročný vztah mi aspoň na 100% otevřel oči, a pak už jsem věděla co v životě nikdy nechci a už nikdy nebudu ochotná tolerovat..a teď si mnohem víc vážím toho, co doma mám..

leni84
20. zář 2011

@mihaji Zase samozřejmě souhlasím s tebou, že u vás se jedná o úplně jiný problém..A v každém vztahu se občas vyskytnou věci, které jsou prostě nepříjemné a musí se řešit a hned to neznamená, že je ten druhý špatný..Kdo je taky bezchybný, že? 😒 Ale je to prostě o komunikaci..Pokud spolu lidi nejsou schopni problémy řešit, tak je to blbý..Tak držím palce, abyste si s manželem v klidu promluvili a vše vyjasnili..Někdo jen prostě potřebuje více času..🙂

joeyne
20. zář 2011

@mihaji Proto jsem psala - bez urážky - aby jste si to na sebe, lépe řečeno na vaše manžely, nevstahovaly. Píšeš, že neutečeš po prvním problému, že vše ostatní je ok, ale není tohle docela zásadní problém?? 😒 Ty ho řešit míníš a ON??? ☹

joeyne
20. zář 2011

@mihaji Doufám kvůli tobě, že je to u něj jen chvilkové rozpoložení a držím palce!!! 😉

mihaji
20. zář 2011

@joeyne Jasně, je to problém, kdyby nebyl, řešit to nebudu. Budeme ho prostě muset vyřešit spolu. Je jen otázka jak nejlépe na to.
Já taky nejsem svatoušek a bez chyby, umím být pěkně protivná, jen si to asi trochu víc uvědomuju. Přece se tady ale nebudu sama pomlouvat 😀 . Musíš to brát, že tady slyšíš jen jednu stranu, určitě by si na mě taky našel svoje. A i o tom si s ním chci promluvit.