Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

miky
17. srp 2011

@hankamamka prosím tě, dyť ty žádné ovu testy ani potřebovat nebudeš, když budeš těhule. Ty používají jenom holčiny co se o mimi teprve snaží 😉

hankamamka
17. srp 2011

@miky haha! to vieš, do zásoby, keď budeme plánovať druhé 🙂

miky
17. srp 2011

@hankamamka tak to potom ano, do zásoby nakupovat můžeš 😉

alisi001
17. srp 2011

tak to vypadá že pro dnešek už jména nezjistím tak dávám aktuálni tabulku ale pište mi dál holky a já to dopíšu 😀
mishule12................. 34DC (listovka a maliník) MÍŠA 26 let
miky............................ 34DC (listovka a kontryhelový čaj) MIRKA 30 let
wer2........................... 29 DC
alisi001..................... 28DC (listovka a Calibrum babyplan) ALENA 32 let
luci_inka.....................28 DC
stares..........................27DC(listovka)
hankamamka............26DC (listovka) HANKA 31 let
bujanda..................... 25DC (Calibrum babyplan) LENKA 27 let
mochenkaa................24 DC (listovka a Calibrum Baby plan)
hanulik88.................. 21DC (listovka)
esila............................20DC (listovka)
leni84......................... 20DC (listovka) LENKA 27 let
karkulka_17.............. 19 DC
dilemma ....................18DC KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............17DC (listovka, Calibrum baby plan) RENČA 27 let
mahonia.................... 16 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................16 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 16DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................15 DC MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................14 DC
pajule...........................14 DC(listovka)
baibies....................... 14DC (Mamavit) IVETA 24 let
chalotka ......................13 DC PAVLA 32 let
sarana........................ 12 DC (listovka)
martinan4 ................... 9 DC (Calibrum babyplan) MARTINA 28 let
baptisia........................ 9DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)
blazu..............................8 DC
verik19.......................... 6 DC (listovka,kontryhelový čaj)
peela ............................ 5 DC
galigula .........................5DC
helousek1......................5DC
kd23............................... 4 DC (listovka) KATKA 29 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září) ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC

bujanda
17. srp 2011

@hankamamka já vím, mám ale chvílema stavy, že si říkám, jak tohle můžeme vydržet..to čekání je hrozný 🙂
já si ty ovu testy koupila na netu....ale ne za 1 Kč, ale asi za 150,- balení

alisi001
17. srp 2011

tak koukám že se mi to smrsklo všechno za sebe 😀 no nevadí večer to upravím třeba se ještě někdo prizná kolik mu je let a řekne i jméno 😀

hankamamka
17. srp 2011

@bujanda čakanie je hrozné, hej ... ale ty máš pred svadbou, že? my sme mali relatívne malú svadbu, pretože som chcela niečo intímne a jednoduché, bez formalít a tak ... ale nakoniec som s tým mala celkom vela práce, vybavovať, čakať, riešiť blbosti ... a zrazu prišiel ten deň a šup šup, za chvílu bolo potom a bolo to pekné. takže toto bude tiež tak, dlhšia príprava ... a juj, už to bude tu a budeme na toto čakanie spomínať, keď budeme na dochodku s vnúčatami 🙂

bujanda
17. srp 2011

@hankamamka jj za dva týdny a kousek mám svatbu......starostí s tím bylo tedy taky dost, máme tam 48 lidí, takže docela dost na můj vkus, zařizování bylo celou dobu a teď už jen ladím detaily a drobnosti, už se na to těším..... 🙂 myslím jak na svatbu tak i na to jestli se to povedlo, takže to mám rozložené 50/50 😉

hankamamka
17. srp 2011

@bujanda bude to super, uvidíš. len škoda, že už nebudeš mocť piť ... ale tak dencentne pripiť si to áno 🙂

anabella_lee
17. srp 2011

@bujanda Je tak to je krásné, my měli svatbu v ĺetos v květnu, měli jsme jen nejbližší rodinu, včetně nás, takže nás bylo na hostině celkem 20 lidí, ale starostí teda méně nebylo🙂 Den utekl velice rychle, samotný bych i ráda zopakovala.-)Hlavně si ho pořádně užíj, ani se nenadáš a je neděle ráno 😀

miky
17. srp 2011

já jsem na netu našla nejevnější ovu testy tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=567997 , tedy dají se sehnat i jinde levněji, ale tady je poštovné jenom 37,- a jinde min.100,-. Ale jestli máte jiná levnější zdroj, tak sem s ním 😀, mohli by jim třeba v září zase nějaké procházet 😀

hankamamka
17. srp 2011

som ani nemala pozerať tie ovulačné testy, však ich je milión druhov ... a poznáte niekto ten "Ovulační tester DONNA pro opakované používání. Ovulační tester Donna na bázi mikroskopu, pro opakované používání, ve velikosti rtěnky. Do 5 minut s 98% přesností stanoví plodné období ženy v menstruačním cyklu. Stačí nanést sliny na ochranné víčko." ??

miky
17. srp 2011

@hankamamka to určuje ovulku ze slin? Já tedy zatím vyzkoušela tři druhy a všechny se namáčeli do moči a byly na jednou použití, takže o tomhle slyším poprvé

hankamamka
17. srp 2011

@miky tiež som o tom nepočula, len som to teraz našla v jednej internetovej lekárni, že sa to dá použiť opakovane (až 2 roky)

miky
17. srp 2011

@hankamamka a kolik pak taková "dlouhotrvající" sranda stojí?

alisi001
17. srp 2011

@hankamamka četla jsem o něm recenzi a prý to nefunguje tak nevím taky jsem si ho chtěla pořídit ale po přečtení jsem to odpískala

chalotka
17. srp 2011

holky existují ty ovu testy ve větším balení nebo jen v balení po 2 kusech ?

hankamamka
17. srp 2011

stojí 585Kč ...

alisi001
17. srp 2011

@miky koukni tady na bazar mam za to že ho tam někdo taky prodává

miky
17. srp 2011

@chalotka já jsem měla i balení po 5ks

bujanda
17. srp 2011

@hankamamka jé, to by bylo super.....a víš že by mi to ani nevadilo 🙂

miky
17. srp 2011

jdeme s hafčou na procházku, akorát se vzbudil, tak ať mi tu neudělá loužitčku, zatím 😉

verik19
17. srp 2011

@leni84 ,@makak32 ,@anabella_lee holky děkuju za váš názor.Taky jsem si říkala že se to nemusí hned povést, a že bysme čekali zbytečně. 🙂

verik19
17. srp 2011

@alisi001 Veronika, 24 r.

anabella_lee
17. srp 2011

Mějte se krásně holky, pomalu mizím, projedu koníky a zítra si počtu🙂))

ili08
17. srp 2011

@anabella_lee máš koníky?to se máš 🙂 já celé dětství chodila ke koním,dokonce den před maturitou jsem se u nich uklidňovala,pak mi je ale zrušili takže mi děsně chybí 😒 V neděli jsou ve Sluškách dostihy a zase nemůžu jít mrknout protože se budu pařit v práci 😝

ili08
17. srp 2011

@hankamamka
@bujanda já na svatbě měla jen šáňo na přípitek a jednu štamprlu slivky jinak vůbec nic-myslím že nejhorší pohled je na opilou nevěstu,takže i kdyby mimi bylo v bříšku tak se myslím s tím pitím nic neděje no ne?

bujanda
17. srp 2011

@ili08 jj, já plánuju taky přípitek a pak možná i nějaké víno ale taky si to chci užít jiným způsobem, než se tam opít :D takže ať se děje co se děje, bude to takhle 😀

kd23
17. srp 2011

@anabella_lee Já použila tuhle kalkulačku v době "údajné" OVU začnu s OVU testíkama. http://www.plodne-dny-vypocet.cz/

makak32
17. srp 2011

Já za chvíli končím v práci. Takže večer nebo zase zítra pa. Už se moc těším na vaše ranní testování 🙂