Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
19. srp 2011

@anabella_lee třeba se poštěstí všem 😉

anabella_lee
19. srp 2011

@alisi001 No tak to se určitě poštěstí🙂) ale já zas tolik štěstí nemám aby se to týkalo i mě☹

miky
19. srp 2011

Ahoj děvčata, tak my dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47

miky
19. srp 2011

mishule12................. 36DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 31 DC
luci_inka.....................30 DC
stares..........................29DC(listovka)
hankamamka............28DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
mochenkaa................26 DC (listovka a Calibrum Baby plan)
hanulik88.................. 23DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................22DC (listovka)
leni84......................... 22DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 21 DC
tumik............................21 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................20 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............19DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 18 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................18 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 18DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................17 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................16 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................16 DC(listovka)
baibies....................... 16DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................15 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 14 DC (listovka)
martinan4 ................... 11 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 11 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................10 DC
verik19.......................... 8 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 7 DC
galigula .........................7DC
helousek1......................7DC
kd23............................... 6 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
bujanda..........................2DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
miky.................................2DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
alisi001..................... ??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

anabella_lee
19. srp 2011

Dneska jsem měla šílené sny teda😀 Včera jak tady padaly takové úvahy jako že bychom braly dvojčata a i klidně trošjčata, tak se mi zdálo, že se nám ze den na den narodily dvojčata, chlapeček a holčička, ale byli tak malinkatí (v tom snu to bylo bráno za standartní velkost) cca 10cm, že se obě vešly do dlaní🙂 A říkám manželovi, honem jeď koupit plínky, a mamka mi říká : no a ja zajdu koupit nějaké oblečení😀 Já ještě říkala je jim zim a tiskla jsem je ve dlaních🙂 NO masakr😀 mi příjde že mi už nějak hrabe, a to jsme teprve v prvním měsíci snažení😀😀😀

alisi001
19. srp 2011

@miky to néééé ☹

alisi001
19. srp 2011

@miky koukala jsi na muj graf 😖 co tomu říkáš

miky
19. srp 2011

@alisi001 jj, včera večer se potvora dostavila, tak holt bude naše září 😉

miky
19. srp 2011

@alisi001 a není možný, že by teplota takhle vylítla po té včerejší vyvolávačce?

alisi001
19. srp 2011

@miky tak já nakonec skončím na posledním místě v tabulce ☹

alisi001
19. srp 2011

@miky agolutin se vstřebá do 3 hodin tak to nemá vliv na teplotu

miky
19. srp 2011

@alisi001 sakra, tak neříkej mi, že to je k ovulaci☹ Co testík dneska, zkoušela si?

alisi001
19. srp 2011

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...
@miky koukni tady agolutin byl danej 7,7 odpoledne a teplota je z rana

alisi001
19. srp 2011

@miky jasně skoušela a nic ani duch 😒 jsem z toho už na prášky

miky
19. srp 2011

@alisi001 tak já už vážně nevím ☹, mně třeba dneska vylítla kvůli MS teplota taky nahoru, tak třeba to může být taky k tomu....nebo nějaká vyroza a nebo mě napadlo těhu........ale co by s tím udělala vyvolávačka :-/

alisi001
19. srp 2011

@miky ta by to jen podpořila 😀 dává se taky u hrozíciho potratu
měřím si teplotu i večer před spanim a podle toho poznám kolik bude teplota ráno přibližně + - 5 stupnu večer byla teplota 37,5

alisi001
19. srp 2011

@miky uvidím jak na tom budu zitra ovu mi to zatim ani neviznačilo tak nevím

miky
19. srp 2011

@alisi001 tedy vážně, z té tvé teploty, aby se člověk zbláznil 😀

Já teď na chvilku razím ven, za Barunkou na hřbitůvek, pak do krámů pro něco dobrého k snídani. Zatím 😉

makak32
19. srp 2011

Dobré ranko 🙂

anabella_lee
19. srp 2011

@makak32 Dobré ráno🙂

anabella_lee
19. srp 2011

Tak asi vyzkouším pak Mamavit Prefoli s DHA. Klasický Mamavit jsem zjistila že má hodně překračovaní DDD pro těhotné. Ale tento mi příjde v pohodě.
První číslo že kolik toho obsahuje a to druhé je kolik je doporučená denní dávka pro těhotné ženy.

Složení:
Složení tablet:

Účinné složky: V 1 tabletě % DDD
Prefolin®

Kyselina listová 800 μg 400
Vitamin C 120 mg 150
Vitamin E 23,5 mg 196
Jód 200 μg 133
Beta-karoten 1 mg *
Vitamin B1 1,6 mg 145
Vitamin B2 1,8 mg 128
Vitamin B6 2,5 mg 178
Vitamin B12 3,5 μg 140
Vitamin D3 5 μg 100
Biotin 150 μg 300
Niacin 20 mg 125
Kyselina pantothenová 6 mg 100
Vápník 162 mg 20
Fosfor 126 mg 18
Železo 20 mg 143
Zinek 10 mg 100
Hořčík 100 mg 27
Mangan 2 mg 100
Měď 2 mg 200
Chrom 25 μg 62
Molybden 25 μg 50
Selen 50 μg 91

Složení kapslí:

Účinné složky: V 1 kapsli % DDD

DHA 220 mg *

DDD - doporučená denní dávka pro dospělé
* - DDD nebyla stanovena

CO ŘÍKÁTE?

makak32
19. srp 2011

@miky je to škoda, každé ráno se těším na nějaké novinky a hlavně na pozitivní zprávy....tak zase příště. Ale ono to čekání má taky něco do sebe, alespoň tu neskutečnou radost z // zase o něco oddálíme 🙂

anabella_lee
19. srp 2011

Sice cena je trošku drahší, 378,- na 30 dní. Ale co by člověk pro mimi neudělal že🙂

bujanda
19. srp 2011

Dobré ráno holky,
@miky tak to je teda mrcha, co si to dovoluje vůbec přijít....ale tentokrát to bylo určitě naposledy....
@alisi001 držím palce, ať máš už zaděláno 🙂
držte se holky

Jinak @alisi001 prosím ještě mě tedy uprav v tabulce -zpět na 27. DC, protože mrcha tedy nepřišla 🙂 takže to nevím, co to včera mělo znamenat?

makak32
19. srp 2011

@alisi001 ale to by byla pecka kdyby jsi místo očekávané MS skočila rovnou do jiné tabulky 🙂

miky
19. srp 2011

@makak32 já moc nepočítala, že by nám to hned první měsíc vyšlo, takže jsem zatím v klidu. I když včera, když jsem zjistila, že je MS tady jsem byla smutná. Člověk to hlídá jak blbec, snaží se a ono nic, ale září je takový hezký měsíc, že by se mohlo zadařit 😉

miky
19. srp 2011

@bujanda no tak to je super, že naděje ještě pořád žije!

alisi001
19. srp 2011

@bujanda jasně upravím 😀
@makak32 tomu nevěřím 😉 ale mohlo by 😀

makak32
19. srp 2011

@bujanda no tak to je báječné, držím palce!!!! Takové zprávy se moc dobře čtou 😀

alisi001
19. srp 2011

mishule12................. 36DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 31 DC
luci_inka.....................30 DC
stares..........................29DC(listovka)
hankamamka............28DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda.......................27 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................26 DC (listovka a Calibrum Baby plan)
hanulik88.................. 23DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................22DC (listovka)
leni84......................... 22DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 21 DC
tumik............................21 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................20 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............19DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 18 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................18 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 18DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................17 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................16 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................16 DC(listovka)
baibies....................... 16DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................15 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 14 DC (listovka)
martinan4 ................... 11 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 11 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................10 DC
verik19.......................... 8 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 7 DC
galigula .........................7DC
helousek1......................7DC
kd23............................... 6 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
miky.................................2DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
alisi001..................... ??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC